Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Протиугонна система від BENISH GPS
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення RULES » Вів, 20 червня 2017, 09:21

Те що топікастер зливається і переводить стрілки при переході на тему існування закордонних представництв говорить тільки про те, що їх тупо не існує і ця кантора не представлена на європейському ринку. тобто автор і сайт цієї кантори банально бреше))
VAG вже не той

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 09:24

RULES, Та він на елементарні питання по принципу роботи ,в нештатних ситуаціях, не може відповісти :facepalm

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 09:49

Вибачте що не встиг відповісти на усі Ваші вчорашні коменти о 23.11
andreyclk писав: Ви газову трубу в себе дома обрізали?
Це ви так натякаєте, що не має альтернативи російським сигналкам?
andreyclk писав: На семінарах такого не вчили?
Менше читайте реклами на російських сайтах. Я думав що за останні 3 роки вже в головах просвітлилося від того що інформують із за поребрика.
Виходить що є вершина інженерною думки - російські сигналки. Це для мене насправді дуже дивно
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 09:51

petrotal писав: Це ви так натякаєте, що не має альтернативи російським сигналкам?
Ну да в нас електрики немає :facepalm
petrotal писав: Менше читайте реклами на російських сайтах. Я думав що за останні 3 роки вже в головах просвітлилося від того що інформують із за поребрика.
Шановний ти сюди прийшов розказувати про сигналку чи про відносини с росією? Якщо ти такий патріот так тебе на сході чекають,набір бійців іде!!!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 09:51

petrotal писав: иходить що є вершина інженерною думки - російські сигналки. Це для мене насправді дуже дивно
А ти шо українську сигналку пропонуєш???

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 09:52

andreyclk писав: Ок. Ваші дії у випадку коли пропадає звязок з авто і клієнтом?
andreyclk писав: Та він на елементарні питання по принципу роботи ,в нештатних ситуаціях, не може відповісти

Втрата зв'язку це одна з спричин реагування системи. алгоритм роботи однаковий.
Оператор ДЦ телефонує до клієнта і з ним погоджує подальші дії. Якщо не додзвонився до клієнта, то працює по своєму алгоритму (викликає поліцію, координує роботу поліції і т.д.).
Що саме у цьому процесі Вас цікавить?
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 09:53

andreyclk писав:
petrotal писав: ще багато хто не знайомий із системою BENISH GUARD. І я готовий відповісти на запитання по її роботі
Ок. Ваші дії у випадку коли пропадає звязок з авто і клієнтом?
Звісно простіше затролити опонента якщо не можеш відповісти на запитання :facepalm

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 09:53

petrotal писав: Оператор ДЦ телефонує до клієнта і з ним погоджує подальші дії. Якщо не додзвонився до клієнта, то працює по своєму алгоритму (викликає поліцію, координує роботу поліції і т.д.).
Що саме у цьому процесі Вас цікавить?
Заїхали на підземний паркінг,звязку немає ви кожен раз викликаєте поліцію???

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 09:58

RULES писав:Те що топікастер зливається і переводить стрілки при переході на тему існування закордонних представництв говорить тільки про те, що їх тупо не існує і ця кантора не представлена на європейському ринку. тобто автор і сайт цієї кантори банально бреше))
Цю тему я створив для інформування про українську компанію, що пропонує ефективну протиугонну систему Benish GUARD. При чому тут закордонні представництва? цю тему зачіпили форумчани, які шукають причину поспамити.
Щераз напишу - наявність закордонних представництв ніяк не вплине на роботу системи Benish GUARD, так як по роботі цієї системи в Україні усю відповідальність бере на себе компанія BENISH GPS
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:03

andreyclk писав: Заїхали на підземний паркінг,звязку немає ви кожен раз викликаєте поліцію???

Я ж написав, погоджуємо з клієнтом порядок дій і якщо буде потрібно, то будуть викликати. В чому запитання?
В цьому і основна перевага системи BENISH GUARD над GSM-сигналізаціями - є диспетчерський центр, який реагує на усі спрацювання системи. Навіть якщо з клієнтом не має звязку - авто під охороною
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:21

andreyclk писав: Звісно простіше затролити опонента якщо не можеш відповісти на запитання
Я часто чую схожі запитання - що буде на підзменому паркінгу (Ви далеко не перший хто мене про це запитує), що буде в горах чи на київській трасі, що буде якщо підійдуть "хлопці", коли я буду чистити авто від снігу; а ще є круті міфічні китайські глушилки по 20 дол. і т.д. і т.п.
Компанія BENISH GPS опублікувала статистичні дані - коли і за яких обставин фіксують спроби викрадення автомобілів:

http://www.benishgps.com/ua/news/events/1503/

Це інформація по марках авто і реальних спробах викрадення авто, що є під охороною системи BENISH GUARD.
Компанія BENISH GPS працює в Україні 14 років, за цей час здобула великий досвід у цій галузі в Українських реаліях.
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення RULES » Вів, 20 червня 2017, 10:26

petrotal писав:
RULES писав:Те що топікастер зливається і переводить стрілки при переході на тему існування закордонних представництв говорить тільки про те, що їх тупо не існує і ця кантора не представлена на європейському ринку. тобто автор і сайт цієї кантори банально бреше))
Цю тему я створив для інформування про українську компанію, що пропонує ефективну протиугонну систему Benish GUARD. При чому тут закордонні представництва? цю тему зачіпили форумчани, які шукають причину поспамити.
Щераз напишу - наявність закордонних представництв ніяк не вплине на роботу системи Benish GUARD, так як по роботі цієї системи в Україні усю відповідальність бере на себе компанія BENISH GPS
тобто ви признаєте, що ваша сигналка і кантора відома тільки на нашому ринку і в Європах про неї навіть ніхто не чув?
VAG вже не той

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:36

RULES писав: тобто ви признаєте, що ваша сигналка і кантора відома тільки на нашому ринку і в Європах про неї навіть ніхто не чув?
Судячи з повідомлень на цьому форумі, то багато хто не чув про роботу компанії в Україні (хоча компанія працює 14 років). То як Ви будете знати про роботу системи в Європі чи на іншому континенті?
Це специфіка продукту - не має реклами на телебаченні і білбордах. інша маркетингова активність теж мінімальна.
Я готовий відповідати на усі запитання, що стосуються роботи компанії в Україні, а те що є закордоном я не можу коментувати
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:43

andreyclk писав: Шановний ти сюди прийшов розказувати про сигналку чи про відносини с росією? Якщо ти такий патріот так тебе на сході чекають,набір бійців іде!!!
Це було сильно!
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 10:44

petrotal писав: Я ж написав, погоджуємо з клієнтом порядок дій і якщо буде потрібно, то будуть викликати. В чому запитання?
Ви кожен раз коли пропадає звязок з авто-клієнтом (наприклад паркінг,заміскі дороги де немає покриття,ангари,,,) викликаєте поліцію? Що вам не зрозуміло з мого питання? Підкресліть я постараюсь пояснити

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 10:45

petrotal писав: Це специфіка продукту - не має реклами на телебаченні і білбордах. інша маркетингова активність теж мінімальна.
Я колись про МММ і хелікс таке чув!!!

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:49

andreyclk писав:
petrotal писав: Це специфіка продукту - не має реклами на телебаченні і білбордах. інша маркетингова активність теж мінімальна.
Я колись про МММ і хелікс таке чув!!!
Про хелікс я не чув, а МММ - це знов росія. Серйозно я вже навіть не знаю як на Ваші коменти реагувати, Вас все туди тяне на дикий схід
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

petrotal
Повідомлень: 160
З нами з: Чет, 20 квітня 2017, 19:43
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet Epica
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення petrotal » Вів, 20 червня 2017, 10:54

andreyclk писав: Ви кожен раз коли пропадає звязок з авто-клієнтом (наприклад паркінг,заміскі дороги де немає покриття,ангари,,,) викликаєте поліцію? Що вам не зрозуміло з мого питання? Підкресліть я постараюсь пояснити

таке враження, що куди не поїдь всюди пропадає звязок. Я Вам надав зсилку із статистичними даними від компанії BENISH GPS про виклики поліції.
І щераз напишу, якщо буде потреба, то диспетчерський центр викличе поліцію.
Безпека - понад усе
Ефективна протиугонна система - BENISH GUARD від BENISH GPS

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 10:55

petrotal писав:
andreyclk писав:
petrotal писав: Це специфіка продукту - не має реклами на телебаченні і білбордах. інша маркетингова активність теж мінімальна.
Я колись про МММ і хелікс таке чув!!!
Про хелікс я не чув, а МММ - це знов росія. Серйозно я вже навіть не знаю як на Ваші коменти реагувати, Вас все туди тяне на дикий схід
ВІдповідати на запитання для початку
Для початку ВЕликий патріот розкажи чи представлена ця неефективна система на дикому сході (як ти висловився) ?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Протиугонна система від BENISH GPS

Повідомлення andreyclk » Вів, 20 червня 2017, 10:56

petrotal писав: Я Вам надав зсилку із статистичними даними від компанії BENISH GPS про виклики поліції.
Аргумент :facepalm
Відкрив ,неполінився, статистика а не живі цифри-типу в мене 2млн в сусіда 100грн по статистиці ми оба міліонери

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей