Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Автосервіс Самообслуговування
Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення AnGeL » Суб, 14 грудня 2019, 14:06

так можна і ціну відрегулювати так, шоб година оренди приносила >= ніж найнятий працівник який сам ремонтує машини на тому підйомнику, думаю то взагалі не проблема. одним словом, було б бажання, то і методи знайшлись.

Стосовно клієнтів, то підтверджую шо туди було нереально записатись, завжди зайнято...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Ростик1 » Суб, 14 грудня 2019, 16:33

Я вперше до них заїхав на альфі, коли все зробив, кажу "ідіть перевірте чи все на місці" на що в відповідь почув "ми всім довіряємо" це звичайно добре, але не варто забувати, що свиней серед людей нажаль є дуже багато, ітак з такою політикою довірливості довго протрималися.
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » Нед, 15 грудня 2019, 03:43

Ростик1, я люблю працювати гарним інструментом,коштує він недешево але задоволення отримуєш коли відкручує а не рве гайки,болти.Але люди чужого не будуть цінити ніколи поки не заплатять за той ключ свої гроші.Щоб вигянути стойку з цапфи забьють туда ключ роздвинути,хоча розпорку купити,зробити легше і толку більше.Знаю люлину яка має декілька десятків наборів для ремонту двигунів-кожен коштує недешево ,він питався що думаю як почне в оренду здавати-я відповів як не будеш ними вже сам працювати можеш спробувати))))Але добре як відкуплять себе до того як їм роги скрутять.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Ростик1 » Нед, 15 грудня 2019, 10:42

Я собі одного разу купив дуже дорогі і класні стяжки для пружин, пішов слух що вони в мене є, і в мене їх почали всі позичати, позичав, все було добре до того моменту поки не сталось так, що позичив одному і через треті руки забрав в іншого, і поклав на деякий час в тумбочку бо вони мені не були потрібні, а коли дістав, щоб розібрати свою стійку, офігів, одна зігнута, чим я тільки не пробував її порівняти, хоча б трохи, ніфіга не виходило, от тепер думаю що то ними треба було робити, щоб так зігнути, з того часу позичати інструмент бажання відпало.
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення andrewdor » Пон, 16 грудня 2019, 08:30

Напевно тему треба видаляти, або змінити назву

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Пон, 16 грудня 2019, 12:50

Всі все правильно сказали. Особисто я завжди довіряв людям. Ні після кого інструмент не провіряв і не збирався цього робити. Та коли приходить час і щось самому треба відкрутити то виходить одного немає, друге зломане і так за два роки нашого існування було завжди. Всіх інструментів на сервісі не проконтролюєш. Як вище писали не моє не жалко.
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення AnGeL » Пон, 16 грудня 2019, 19:00

Дозволю собі набратись наглості, і запропоную все-таки розглянути варіант продовжити надавати послуги оренди підйомника/СТО самообслуговування, хоча б виключно для форумчан, з окремою доплатою за +/- кожен набір або специфічний інстурмент. Якісь бланки зробити, де розписуватись: шо взяв, шо повернув, чи шось таке. Бо особисто мені таке є цікаво, і впевнений, що не тільки мені.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Jarevych » Пон, 16 грудня 2019, 20:52

AnGeL, підтримую, інколи капєц як треба, а немає де. Наприклад вайтліст клієнтів зробити, по приїзду лишаєш 200 наприклад грн завдатку і після повернення інструменту тобі їх вертають якщо все гуд.
Я чесно кажучи стараюсь завжди зі своїм інструментом їздити, але ті ж стяжки я не маю, а в хлопців є спец приспособа дуже зручна, її вроді як і не зламаєш, але слідкувати треба
Машина не жінка , помилок не пробачає

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » Пон, 16 грудня 2019, 21:54

Jarevych, спец приспособу гідравлічну ломали в мене на очах.Не знають як вставити стойку туда і через силу качають педалькою а упор гнеться))))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Jarevych » Пон, 16 грудня 2019, 22:43

САХАР, ну знаєш, з дуру можна і х.. зламати. Тому і написав, що варто слідкувати
Машина не жінка , помилок не пробачає

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » Вів, 17 грудня 2019, 13:10

Jarevych, наняти майстра щоб дивився ходив?Вони і взяли майстра,тількі робить зразу за ті самі гроші)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення vovka » Вів, 17 грудня 2019, 14:56

IMHO такі речі мають сенс при максимально повній автоматизації і загрузці.
Якщо один підйомник то це ніачьом. Хоча б 5 і щоб постійно клієнтура була )) Тоді можна якогось адміна найняти напевно.
Ну і в оренду напевно хіба суто підйомники здавати і може якісь ємкості для відпрацьованого масла і решта рідин які б входили в ту ціну оренди підйомника, про серйозний інструмент вже мова не йде бо то забагато нюансів, зі своїм треба приїжджати (ну хіба максимум якісь там стандартний набір ключів, головок, може який компресор для продувки).

Просто мислю так по аналогії от з мийками яких зараз повно автоматизованих повідкривалось і це дуже зручно. Я навіть машину став мити набагато частіше чим раніше, коли того небуло :)))

Я особисто б таким користався напевно для якихось простих робіт, типу замінити масло, фільтри і т.п.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення RULES » Вів, 17 грудня 2019, 15:22

або навпаки для нестандартних, за які або ніхто не береться, або заломлюють мега-цінник
VAG вже не той

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » П'ят, 20 грудня 2019, 04:03

vovka, справа в тому шо замiна масла коштуэ як тренда того пiдйомника.Сенс пачкаться.Може най колен робить свою роботу?Реально в тiй краiнi тре Бути лiкарем,сантехнiком,автослесарем,поваром,водiэм i ще багато ким .Якось я до нiмця припёрся на орендовану хату з перфоратором,iнструментом,рiвнем ще чимось бо казав шо тре допомогти поселитись.Вiн перепитував декiлька раз чи вмiю сверлить,мiняти крани а я пошуткував шо стяжку лью,плитку кладу та ,штукатурю як тре-не вiрив,думав шо то прикол з нього тянуть.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Суб, 02 травня 2020, 14:15

САХАР писав:
П'ят, 20 грудня 2019, 04:03
vovka, справа в тому шо замiна масла коштуэ як тренда того пiдйомника.Сенс пачкаться.Може най колен робить свою роботу?Реально в тiй краiнi тре Бути лiкарем,сантехнiком,автослесарем,поваром,водiэм i ще багато ким .Якось я до нiмця припёрся на орендовану хату з перфоратором,iнструментом,рiвнем ще чимось бо казав шо тре допомогти поселитись.Вiн перепитував декiлька раз чи вмiю сверлить,мiняти крани а я пошуткував шо стяжку лью,плитку кладу та ,штукатурю як тре-не вiрив,думав шо то прикол з нього тянуть.
Трішки не вірно. Оренда підйомника вартує 60 грн, заміна масла на сервісі вартує 150 грн. За годину можна і масло поміняти і ще щось. Мінімальна економія для людей які знають що роблять мінімум в три рази.
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » Суб, 02 травня 2020, 14:24

автосервіс, можна поміняти.А можна стару пробку вкрутити з потянутою різьбою і попасти на піддон для прикладу або нарізку нової +зняття ,установка і масло з прокладкою.Все можна а може і боком вилізти.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення sapphir » Суб, 02 травня 2020, 15:43

Я сам люблю щось покрутити іноді, але більшу частину віддаю в руки профі. Не бачу сенсу міняти щось стандартне - масло, шарову чи амортизатор - профі це зроблять скоріше і краще. Це не настільки дорого. А от якусь "творчу" роботу - колгосп як скаже більшість - намагаюсь робити сам або, в крайньому випадку, керувати процесом. Просто для такої роботи потрібен час, багато спроб, примірок і т.і.
З останього - встановив повітряний масляний радіатор на АКПП від Омеги 2.5Д на заміну тосольному теплообміннику в радіаторі. От тепер, коли все стоїть, можу їхати до профі - вони за 5хв під"єднають шланги і прокачають АТФку.

https://picua.org/images/2020/04/29/918 ... d50b11.jpg
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення sapphir » Суб, 02 травня 2020, 16:05

Хоча так само можна було б на Мактранс звернутись і вони б приліпили свій універсальний на універсальні кріплення до радіатору кондиціонера. Дорожче, без термостата бо окремо він 100 баксів коштує, без можливості зняти за 5 хв для миття але б встановили як вони ставлять на купу машин з АКПП щоб знизити температуру масла і, можливо, подовжити житя коробкам. Натомість я день витрати на встановлення цього - підрізав наявне на радіаторі кріплення, шукав варіанти встановити з мінімальним втручанням в будову Вектри. Прийшлось зробити один отвір 4мм в штатному кріпленні радіатора кондиціонера зато зняти його і поставити можна за 5 хв.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Суб, 02 травня 2020, 20:03

Нагадую що до кінця карантину ми знизили ціну на діагностику та заправку автокондиціонера. Повна заправка кондиціонера лише 500 грн.
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення AnGeL » Нед, 03 травня 2020, 14:22

САХАР писав:
Суб, 02 травня 2020, 14:24
автосервіс, можна поміняти.А можна стару пробку вкрутити з потянутою різьбою і попасти на піддон для прикладу або нарізку нової +зняття ,установка і масло з прокладкою.Все можна а може і боком вилізти.
коли руки з дупи, можна при дрочці і буй зламати, то таке.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей