Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Автосервіс Самообслуговування
автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Пон, 04 травня 2020, 19:15

Є хороша новина. На вул Широка 1б ми відкрили ще один сервіс, де вам проведуть діагностику та ремонт ходової, пошук та доставку автозапчастин, розвал сходження коліс (3d геометрія) антикорозійну обробку автомобіля, заправку автокондиціонера. Тел для запису 0976486273
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Денис » Пон, 04 травня 2020, 21:25

500грн це повна заправка кондиціонера,а якщо потрібно дозаправити двісті,триста грам,то яка буде вартість?

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Вів, 05 травня 2020, 05:35

Денис писав:
Пон, 04 травня 2020, 21:25
500грн це повна заправка кондиціонера,а якщо потрібно дозаправити двісті,триста грам,то яка буде вартість?
Якщо нехватає 300 грам то найкраще в даному випадку повнівсю викачати старий фреон і по новому перезаправити, долити нове масло.
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення САХАР » Нед, 24 травня 2020, 22:32

При тому що на аппараті стоїть фільтр і фреон який зальється чистий буде .
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

buran003
Повідомлень: 17
З нами з: Суб, 25 липня 2020, 13:35
Ім'я: андрій
Стать: чоловік
Авто: F05
Звідки: непал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення buran003 » Нед, 09 серпня 2020, 13:56

ігорчик 32 писав:
Пон, 11 вересня 2017, 21:58
Пропонуємо першу у Львові послугу «Автосервіс Самообслуговування»

До ваших послуг: підйомники, широкий вибір інструментів, консультації кваліфікованого майстра,
Тепер автомобілісти отримали можливість економити не менше 50% від вартості такого ж ремонту на інших станціях техобслуговування.

Наш досвідчений майстер допоможе виявити проблему в автомобілі і розповість, що потрібно зробити, що б її вирішити. Ви платите тільки за нормо-годину перебування автомобіля на СТО, виконуючи ремонт автомобіля самостійно під наглядом майстра. Якщо щось не виходить - майстер допоможе.
Чесна діагностика несправності, тому що клієнт сам змінює витратні матеріали. (Нам немає сенсу накручувати вартість ремонту вигаданими несправностями)
Перша година підйомника з інструментом - 80 грн
Друга година - 70 грн
Третя і всі подальші години - 60 грн
Наш тел 073-22-55-100
Наш сайт АвтоСервіс - http://sam-sto.com.ua
Наша адреса Львів, вул Моринецька 14 (перехрестя Шевченка з Тунельною біля тюрми)
субота-неділя---може знижки є?

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Myself » Нед, 20 вересня 2020, 21:37

автосервіс, ану пліз розкажіть про антикорозійну обробку? Не те щоб так нагло треба було, але вік своє робить і я задумався... Що робите, як, чим і за скільки?
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Ростик1 » Нед, 20 вересня 2020, 23:25

Плюсану, також цікавить це питання.
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення sashanova » Пон, 21 вересня 2020, 07:58

Не те щоб так нагло треба було, але вік своє робить і я задумався..
напевно пізно задумався :happy бо антикор ефективний ше коли авто свіженьке-чистеньке, якшо вже пішла корозія просто антикор вже не особо поможе, хіба в якості маскіровки :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення sapphir » Пон, 21 вересня 2020, 08:34

sashanova писав:
Пон, 21 вересня 2020, 07:58
Не те щоб так нагло треба було, але вік своє робить і я задумався..
напевно пізно задумався :happy бо антикор ефективний ше коли авто свіженьке-чистеньке, якшо вже пішла корозія просто антикор вже не особо поможе, хіба в якості маскіровки :-)
Ніколи не пізно, але затрати на старому авто в рази більші. Є купа каналів де люди намагаються зберегти вже не нове авто - повний розбір, піскоструй, сучасні грунти і тільки потім антикор. Думаєте є сенс? Я на Верку свою дивлюся - да десь трошки зЇявляються, 17 років авто - з такими темпами корозії ще 10 до наскрізних дир проїздить. Мене більше турбує що метал "стомлюється", як себе зварні шви і крапки почувають ;)
Зараз їжджу на кума Джілі СК 2008 року - да є іржа, але наскрізна тільки на задніх арках і можливо в порогах куда кітайці напхали монтажної піни. Піддомкратники ще не провалилися. Нащо пхали - шумка як я розумію. Причому її різними матеріалами дали там де навіть сучасні європейські авто не дають. Це не дуже допомогло але наміри були, і я б сказав в плані шумки їм можна "+" зарахувати.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Пон, 21 вересня 2020, 11:21

sapphir писав:
Пон, 21 вересня 2020, 08:34
sashanova писав:
Пон, 21 вересня 2020, 07:58
Не те щоб так нагло треба було, але вік своє робить і я задумався..
напевно пізно задумався :happy бо антикор ефективний ше коли авто свіженьке-чистеньке, якшо вже пішла корозія просто антикор вже не особо поможе, хіба в якості маскіровки :-)
Ніколи не пізно, але затрати на старому авто в рази більші. Є купа каналів де люди намагаються зберегти вже не нове авто - повний розбір, піскоструй, сучасні грунти і тільки потім антикор. Думаєте є сенс? Я на Верку свою дивлюся - да десь трошки зЇявляються, 17 років авто - з такими темпами корозії ще 10 до наскрізних дир проїздить. Мене більше турбує що метал "стомлюється", як себе зварні шви і крапки почувають ;)
Зараз їжджу на кума Джілі СК 2008 року - да є іржа, але наскрізна тільки на задніх арках і можливо в порогах куда кітайці напхали монтажної піни. Піддомкратники ще не провалилися. Нащо пхали - шумка як я розумію. Причому її різними матеріалами дали там де навіть сучасні європейські авто не дають. Це не дуже допомогло але наміри були, і я б сказав в плані шумки їм можна "+" зарахувати.
Правильно сказано що антикор робити ніколи не пізно.і ще одне хочу наголосити що антикорозійна обробка не зупиняє а лише призупиняє ржавіння Вашого авто. Якщо надумали робити антикорозійну обробку Вам до нас. Тел 0673896816. Львів, вул Татарбунарська 16
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення sashanova » Пон, 21 вересня 2020, 11:37

sapphir писав:
Пон, 21 вересня 2020, 08:34
Нащо пхали - шумка як я розумію. Причому її різними матеріалами дали там де навіть сучасні європейські авто не дають. Це не дуже допомогло але наміри були, і я б сказав в плані шумки їм можна "+" зарахувати.
я відїздив на СКашці 5 років, повір шумка в неї в порівняні з іншими китай авто такого ж класу ше вєсьма :thumbup так шо в плані шумки воно якраз дало, а то шо ізначально трохи неякісно зроблено то друга справа, пороги зараз задуті в хєрову тучу авто, вчора в родича розглядав МЛку мерса порізану то там тої піни позадувано не лише в порогах ай в кучу інших місць, но задуто рівномірно без пустот, і метал якісно оброблений то факт 8-)

Bob2016
Повідомлень: 374
З нами з: Нед, 15 березня 2015, 10:50
Ім'я: Бодя
Стать: чоловік
Авто: алюміневий на 2 колесах
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення Bob2016 » Чет, 29 жовтня 2020, 19:02

добре що ви працбюєте на левандівці))) потім заїду

автосервіс
Повідомлень: 71
З нами з: Вів, 24 жовтня 2017, 20:05
Ім'я: ігор
Стать: чоловік
Авто: рено
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автосервіс Самообслуговування

Повідомлення автосервіс » Суб, 20 березня 2021, 14:54

Пропонуєм нову фішку від нашого СТО. Продаж автозапчастин та послуги робіт у кредит з послугою миттєва розстрочка від Приватбанку. Тел 0673896816.
Автосервіс. Автосервіс Самообслуговування Тел 067-389-68-16

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей