Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі
Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 19 березня 2018, 10:04

Отже, почав я співпрацювати з польською компанією Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert. Компанія займається стягненням матеріальної і моральної шкоди зі страхових компаній, у яких застрахована (чи була застрахована на момент заподіяння шкоди) відповідальність винуватців таких збитків. Компанія займається стягненням відшкодувань у різних сферах (виробничі травми, страхові випадки у с/г секторі, страхові випадки з пішоходами, медичні помилки тощо), однак предметом моєї теми буде відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок ДТП, що мало місце на території Польщі.

СУТЬ ПРОПОЗИЦІЇ ТАКА.
Якщо на території Польщі сталося ДТП за участю громадянина України, винуватцем якого визнано іншу сторону: іншого водія – поляка, водія польського трамвая, якоїсь дорожної чи іншої спецтехніки і т.д. (будь-яке джерело підвищеної небезпеки, застраховане у польській страховій компанії), водія-українця (якщо у нього є польська страхівка), внаслідок якого було завдано матеріальної та/або моральної шкоди, така особа може претендувати на відшкодування шкоди зі страхової компанії винуватця (в принципі так само як у нас, лише суми відшкодування на порядок вищі і шанси їх стягнути теж значно вищі ніж у нас).
Тобто, головні умови для того, щоб претендувати на отримання матеріального відшкодування:
- подія мала місце на території Польщі,
- винуватцем події є особа, відповідальність якої застрахована у польській страховій компанії.
Ще один важливий момент: допустимо, їхали у Польщі українці «на бляхах», сталося ДТП, винуватець – водій «блях»: в такому випадку, якщо постраждали пасажири - вони можуть претендувати на стягнення відшкодування зі страхової компанії, від якої була «зелена карта» на авто водія (наголошу, якщо це польська СК).

Щодо самого відшкодування. Відшкодуванню підлягає як матеріальна, так і моральна шкода.
Матеріальна шкода: витрати на ремонт/відновлення пошкодженого майна; оплата лікування, реабілітації; у випадку отримання внаслідок події інвалідності – виплати по інвалідності (періодичні або разові) і т.д.
Моральна шкода: моральні страждання, яких зазнала особа внаслідок події. Величина моральних страждань доводиться, знову ж таки, індивідуально (описати-розписати про обсяг страждань – робота польських адвокатів).
Також по моральній шкоді є важливий момент: якщо внаслідок ДТП загинула людина, то на отримання відшкодування моральної шкоди можуть претендувати також і родичі загиблої особи: чоловік/дружина, діти, батьки, брати/сестри, дід/бабця. При цьому кожен з них може окремо звертатися за отриманням відшкодування. У таких випадках розмір відшкодування, залежно від ступеня спорідненості з померлим та обґрунтування «величини страждань», може коливатися від десятків тисяч навіть до 200-300 тисяч злотих на особу.

Порядок співпраці з клієнтом.

1. Потенційний клієнт телефонує мені та в телефонному режимі розказує свою ситуацію.
2. Я контактую з партнерами у Польщі, розказую все їм: вони приймають рішення про те, чи є шанси отримати кошти у цій справі, тобто чи варто за неї братися.
3. Якщо фірма вважає справу перспективною, я зустрічаюся з Клієнтом: він надає мені документи, що стосуються справи (копію паспорта, страхівку, довідки, акти, чеки, рахунки тощо….. Якщо у клієнта немає документів, що стосуються події, польська сторона буде самостійно збирати докази на місці); разом складаємо зі слів клієнта максимально широкий опис події, всі відомі йому обставини і т.д.; підписуємо договір та довіреність на ведення цієї справи від імені клієнта.
4. Передаємо документи в Польщу і вони починають працювати. Я маю особистий кабінет на сайті компанії, в якому можу відстежувати перебіг справи клієнта, тобто бачити, що робиться по справі, відповідно, я можу інформувати клієнта про перебіг його справи.

Строки отримання відшкодування залежать від конкретної ситуації, суми відшкодування та складності справа: від 3 місяців до кількох років.

Вартість послуг компанії та порядку розрахунків
Вартість послуг компанії складає орієнтосно від 20 до 30% від фактично стягнутої зі страхової компанії суми.
Клієнт не платить наперед жодних коштів. Якщо компанії не вдалося стягнути кошти зі страхової компанії, клієнт, відповідно, нічого не оплачує.
Стягнуті кошти, за мінусом винагороди компанії, клієнт отримує:
А) на рахунок, відкритий у Польщі в банку, або
Б) привезуть готівкою до Львова.

Компанія «приймає в роботу» не лише свіжі випадки, а й випадки, які сталися досить давно: фактично, можна пробувати стягувати збитки щодо випадків, які сталися від 1998 року.

Кожна ситуація, перед укладенням угоди з клієнтом, розглядається індивідуально, залежно від конкретних обставин, і, відповідно, вирішується питання про те, чи є шанси досягти успіху у цій справі.

Перепрошує, що «многА тЄкста», але вважав за потрібне більш-менш детально описати суть моєї пропозиції, щоб було зрозуміло всім.

Мої контактні номери телефонів:
+38 067 962 34 03
+38 063 409 86 80

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 26 березня 2018, 09:41

Можливо хтось знає людей, яким ця пропозиція була б цікава (родичі, сусіди, знайомі) - пишіть, обговоримо Ваш "інтерес".

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vexler » Вів, 06 жовтня 2020, 10:12

лише Польща , а інші країни щось реально?
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 06 жовтня 2020, 11:46

Наразі Польща.
П. С. Той дядько "від Віктора з моторного бюро" по Франції дзвонив, але в нього там якесь інше питання)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vexler » Вів, 06 жовтня 2020, 17:06

Vasiliyyy, в нього якийсь складний випадок =) на скільки я зрозумів
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 06 жовтня 2020, 17:40

Він казав, що йому тоді все виплатити (якась укр. фірма тим займалася). До мене мав лише одне питання: як підтвердити, що він тоді (на момент ДТП) був власником авто..

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Cтягнення з польських страхових компаній збитків, завданих внаслідок ДТП, що сталися на території Польщі

Повідомлення Vexler » Сер, 07 жовтня 2020, 09:32

Vasiliyyy, він хоче вийти на французьку СК винуватця, яка по суті й платила йому . Думав можливо є виходи окрім Польщі.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей