Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Бездротові сигналізації Ajax
Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Бездротові сигналізації Ajax

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 09 грудня 2020, 09:08

andrewdor писав:
Сер, 09 грудня 2020, 06:19
Уявіть собі, що спрацьовує одночасно авто і будинок. Що саме охороняти в першу чергу?
та все норм :) Це ж індивідуальні умови , передбачити в договорі - виїжджає рота КОРДовців і замикає периметр кварталу )))
Щодо датчиків - то ти правий на 90% , більшість - малопридатні , але є і виключення :)
Правда , знову ж таки, ціна такого рішення ....? І як не крути , але це буде "колхоз" , можливо , якісний , але по надійності в будь-якому випадку гірший від спеціалізованого , заточеного під конкретику рішення ))
Але продовжуєм , через сторінку-дві дійдем до супутників, 4К камер і АІ по аналізу даних ))))

І якщо інфа про таку реалізацію стане достатньо поширеною - знайдеться фрік , для якого буде справою "жизні" зламати цю хрєнь , навіть методом " облити все каустичною содою" або іншим вандалізмом ))))
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Бездротові сигналізації Ajax

Повідомлення andrewdor » Сер, 09 грудня 2020, 11:13

shpila писав:
Сер, 09 грудня 2020, 08:29
andrewdor писав:
Сер, 09 грудня 2020, 06:19
1. Основна проблема це живлення на холоді, як довго витримає батарея?
для статистики:
1. Сирена аяксовська рідна вмерла за 2 роки (+- 1 міс), 1 рік то приміщення опалювалось, 1 рік ні. Причому у вересні цього року АКБ показував 70%, а в кінці листопада вмер.
2. Об'ємник на тому ж об'єкті показує 75%.
3. Геркон - 100%.
Сирени і клавіатури сідають швидше.
Клавіатуру бажано в додатку відразу зменшити яскравість (суттєво впливає на час життя)
Сирена в тебе Велика зовнішня, чи маленька внутрішня? Якщо велика, то на неї відразу треба ставити БЖ 12В

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Бездротові сигналізації Ajax

Повідомлення САХАР » Нед, 13 грудня 2020, 11:50

AndrewK писав:
Чет, 03 грудня 2020, 06:21
САХАР писав:
Сер, 02 грудня 2020, 09:00
AndrewK, правильно він говорить,може спрацювати а може не потянути.Ліпше чим з посмішкою розкаже що любе-голубе а на ділі вийде що не працює.
Правильний менеджер з продажу не буде такий колгосп навіть обговорювати, в кращому випадку запросить прийти в офіс для консультації з експертом.
Правильний наголошую на тому слові,має сказати що так не можливо встановити бо цей датчик для цього не підходить і не вироблявся.
По Жигулям-колись мені поставили супер пупер круту сигналку на сервісі і розказали що моя кулькова 08 в безпеці.На слідуючий день з допомогою 5 дротів і батарейки крони я за 15 хв.обманув ту сигналку подачою живлення а дроти накинув напряму по двигуну і поїхала вона.Переробляли все заново але для Тазиків сигналка це так для дітей.
По Аяксу на авто-обкрадуть хату,винним буде датчик в машині встановленний не по призначенню))))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Бездротові сигналізації Ajax

Повідомлення g0nzales » Нед, 13 грудня 2020, 12:36

Не зрозуміло, для чого городити "конструктор" із зв'язки хата + авто, коли можна поставити в машину сигналку із супутниковим трекінгом та підключити її до охорони, окремим договором чи додатком до основного. В разі початку руху авто без авторизації, або втраті зв'язку із авто охорона контактує із власником, і за потреби вирушає до місця останнього розташування машини. Навіть тривожну кнопку можна поставити в авто, до стандартних датчиків руху, наклону, об'єму і т.д.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей