Formula1, кільце, зльоти та інші

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

СПОРТИВНЕ КЕРУВАННЯ ВІД RRS
Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Сер, 03 травня 2006, 08:39

Myltik
Я не знаю можливо ти не звертав увагу. Я переважно у холі відпочиваю. А найпостінійний клієнт - це ж не міг я сам собі дати такий статус, це визначив арт-директор "Мілленіума" - йому видніше - це його слова.

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Сер, 03 травня 2006, 09:49

Myltik писав:Gorgan
А так неможна.... людина старалась-її ж непросто так вибрали навіть,щоб брати участь....І "дирявих" пантів я тут небачу...НЕПРАВИЙ ТИ ....І ЗЛИЙ...
Участь там брали всі кому не ліньки - з вулиці, по всяким лівим запрошенням, і такі, які 300 сильні машини бачили вперше в житті. :?

Тут недокажеш нічого. Результати практично ніде не фіксувалися. Хто там чого показав - невідомо. Тому сказати , що Руслан приїхав перший, чи останній можна, але доказати - ні.
Відкриваєте журнал "Автомір" (або "Автоцентр" - я їх плутаю вічно) , читаєте " В складі інструкторів з Італії були гонщики багаторазові переможці різноманітних європейських серій, льдових гонок...." і т. д. і т. п.
Тобто пілоти найвищої кваліфікації з неймовірним досвідом. Здається, що італійці після такого результату мали всі подати у відставку, і запропонувати Сабану пост їхнього наставника. :grin: Жартую.
Тому мені особисто повірити в слова Руслана - категорично складно, мяко кажучи. А чи вірити вам - вирішуйте самі.

Аватар користувача
Сабан
Повідомлень: 357
З нами з: Чет, 25 серпня 2005, 17:19
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: VW Golf 7 2.0 TDI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Сабан » Суб, 06 травня 2006, 08:52

GORGAN писав:
Myltik писав:Gorgan
А так неможна.... людина старалась-її ж непросто так вибрали навіть,щоб брати участь....І "дирявих" пантів я тут небачу...НЕПРАВИЙ ТИ ....І ЗЛИЙ...
Участь там брали всі кому не ліньки - з вулиці, по всяким лівим запрошенням, і такі, які 300 сильні машини бачили вперше в житті. :?

Тут недокажеш нічого. Результати практично ніде не фіксувалися. Хто там чого показав - невідомо. Тому сказати , що Руслан приїхав перший, чи останній можна, але доказати - ні.
Відкриваєте журнал "Автомір" (або "Автоцентр" - я їх плутаю вічно) , читаєте " В складі інструкторів з Італії були гонщики багаторазові переможці різноманітних європейських серій, льдових гонок...." і т. д. і т. п.
Тобто пілоти найвищої кваліфікації з неймовірним досвідом. Здається, що італійці після такого результату мали всі подати у відставку, і запропонувати Сабану пост їхнього наставника. :grin: Жартую.
Тому мені особисто повірити в слова Руслана - категорично складно, мяко кажучи. А чи вірити вам - вирішуйте самі.

Арк-директор клубу Мілленіум Дзвонив до організаторів цієї акції і питав 3 дні назад яке в мене місце. З 456 чоловік + з усіх пілотів які були там я заняв 1 місце - ВОНИ ПІДТВЕРДИЛИ
На рахунок запрошення - так вони запропонували поїхати до них в Італію. Запрошення+візу вони роблять АЛЕ!!! - дорога, проживання та новчання у школі коштує 5000 доларів!!! Тим всі сказано(((
Перевірити можна тільки так. Я ніколи слів на вітер не кидав і не обманював - смислу не бачу. А вам залишається вірити або не вірити - це ваша справа.

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Суб, 06 травня 2006, 14:14

На тому і зійдемось.

Аватар користувача
KAVArnuy
Повідомлень: 1196
З нами з: Чет, 29 вересня 2005, 15:31
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: VW jetta)
Звідки: <<Киев<->Львов>>
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення KAVArnuy » Нед, 07 травня 2006, 14:03

:mrgreen:

Аватар користувача
Myltik
Повідомлень: 956
З нами з: Суб, 24 вересня 2005, 18:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat B7
Звідки: Файне місто
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Myltik » Пон, 08 травня 2006, 13:01

Та не...як так людина якщо заняла перше місце їй щось мають на верняк дати... VIP :"Дзвони тим італянцям кажи пропозицію я приймаю,але....грошей і т.п - ну думаю можна там якось скрутити...".

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Сер, 10 травня 2006, 18:35

KAVArnuy писав::mrgreen:
Ех Коварний. Як я розумію те, що ти аж позеленів від сміху.
Ось я наприклад не арк директор крутого нічного клубу але от що мені відповіли з Києва ті, "що мають певний стосунок до організації цього заходу"

"...Інструктори там, на хвилинку, чемпіони та призери світових і європейських змагань!!! Школа доступна для всіх бажаючих. Велику к-сть народу відсіюють високою ціною. Ідуть тільки ті яким дуже-дуже хочеться або треба. А для переможця наших заїздів всі витрати оплачує ФМ Україна. Так було минулого року і буде цього. "

Для довідки ФМ- то не радіо, а розшифровується як Філіп Моріс.
Тому пропоную всім тюнінг клубом поїхати в Київ і начистити рила організаторам акції , за те , що з нашого земляка вимагають 5тис американських гривень, а мали б бути спонсорами. А спонсорські гроші куда - в кишеню? Нє, їдемо бити рила. А італійці, так ті вопше лохи! :megalol:

VIP, а чого ти не береш участь в змаганнях по Картінгу? Нам потрібен сильний гонщик (той хто сильно гонить на картах ) в команду ТК, щоб протистояти досвідченій команді ПЕЖО, яка відібрала найкращих пілотів і запросила нас на пешість. Треба досвідчених і сильних, щоб відстояти честь ТК. ;)

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Сер, 10 травня 2006, 18:58

Для довідки ФМ- то не радіо, а розшифровується як Філіп Моріс.
:smile: :smile: :smile:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей