Formula1, кільце, зльоти та інші

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Звіт про жовтневий челендж
Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Звіт про жовтневий челендж

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 05:47

Приїхало аж 7 команд
1. Brrrr
2. Buster and Barbie
3. T.R.V.
4. Taras
5. RS
6. Terry
7. 2106

Призові місця
1. RS - 88 хвилин
2. Brrrr - 112 хвилин
3. T.R.V. - 114 хвилин

Оскільки через непорозумінння з чеком на алексі T.R.V. втратив купу часу то призовий фонд поділили на трьох (T.R.V. - в пятницю на пиві забери свої призові)

Через погоду шашлики прийшлось скасувати а жаль....

Тепер про чек на алексі, Назарік і Фігаро чи неправильно зрозуміли чи не дослухали але стали вони не там де їх просили.... через що і вскочили в халепу... (Ми старались помогти чим змогли, тримайтесь хлопці)

На настпуний раз мабудь будем перевіряти всі чеки

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Пон, 16 жовтня 2006, 07:46

Fly писав:Тепер про чек на алексі, Назарік і Фігаро чи неправильно зрозуміли чи не дослухали але стали вони не там де їх просили.... через що і вскочили в халепу... (Ми старались помогти чим змогли, тримайтесь хлопці)
FlyМені з Фігаро взагалі ніхто ніякого завдання на чеку недавав і ніхто непояснював де треба стояти. Чек давали Тарасіку а ми з ним за компанію стояли, але Тарасік комусь із вас дзвонив і ви сказали що б ми стали пару метрів за мостом так ми там і стояли!!!! Но нерахуючи того інциденту то все було в нас GOOD. Я завжди думав що число 6 нещасливе, так воно і є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Fly писав:(Ми старались помогти чим змогли, тримайтесь хлопці)
Дякуєм за допомогу ви нас класно підтримали, в такій ситуаці я був перший раз, дякую пацанам які приїхали зразу після того як їм подзвонили! ;)
Стільки машин в такій ситуації я ше небачив :wink: НО МАШИНКИ МЕНІ ТАК ШКОДА ШО ПРСТО ДУ,,А :roll: :? :( :mad: :evil:
я внеї стільки бабла вкладував а тут ................ :cry:

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 08:04

Nazarik
Значить тараскін провтикав.... Він мав біля алексу стояти.... Його тама шукали і не находили....
Але то вже таке

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Anix » Пон, 16 жовтня 2006, 08:26

2Fly: Змагання придумані просто супер, думаю воно принесло задоволення усім учасникам! Звичайно як і в кожній справі є свої мінуси так і сталося із розстановкою чеків. Але це виправити No problem! Перед стартами обдзвонюється всі poit'и і далі як ножем помаслу, слідкуєш за задоволоненням, котре при носять учас ники змагань.

Інше справа, що помісту ганяє купа водіїв, яким права видали мабуть для того, щоб вони в клубах на комп'ютерах в автоперегони бавилися, а не помісту на помністю зношеній гумі роз'їзджали із шаленої швидкістю як для радянської прогнилої "трійки".

Особисто дякую всім учасникам за те, організували гарне шоу, а також організаторам (Kost і багато ін. Всіх Вас знаю в лице, проте не пам'ятаю Вас за іменем :)), за те що допомогли у скрутну хвилину...

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Пон, 16 жовтня 2006, 08:57

Сенкс організаторам - -місцями було зашибіся.
А тепер ложка дьогтю:
1. Одна з команд приїхала зразу на другий поінт(зразу за нами) і їм дали виконувати завдання. Тре попередити на чеках, що гонка послідовна.
2. Може я й неправий, але попросив би складати завдання так, щоб виключати інші можливі чеки - -наприклад руїни міста високо на горі, де заробляють гроші - для мене то ВЗ однозначно. Бо казали, що задання тестували на "непосвящонних". але певно то були люди, близькі до клубу і по певних признаках вгадали.
3. Шкода. що не було зйомки:)))) Як уявлю себе по телевізору в трусах і капелюхом :lol: :lol: :lol:
І щераз дякую всім кросавчеГам-учаснегам за аццкую гонку.

В кого є фотки чи відео з чеків - -давайте якось зберемо до купи.

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Пон, 16 жовтня 2006, 09:05

було весело ... щоправда зимно :)
шкода тих двох шісток :(
Fly
трохи критики - чеки не повинні бути на роздоіжжі - бо мене кілька команд по-суті не шукали (ті що приїхали не попорядку) -- а просто побачили і зупинились пройти завдання

я був на чеку перший раз і взагалі не пояснили деяких моментів - верніше пояснили, але далеко не всі почули там за столиком що ти пояснював як відмічати штрафи і час в листі - я стояв в задніх рядах і через загальний галас чув через слово, але нічоо - розібрався
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

brrrr
Повідомлень: 447
З нами з: П'ят, 08 вересня 2006, 11:29
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення brrrr » Пон, 16 жовтня 2006, 09:09

Маю кілька відео походінь моєї команди, хто хоче давайте мейли ;) Але так щоб кілька відразу, а то по одному відсилати замахаюсь:)

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Пон, 16 жовтня 2006, 09:19

Чи можна викласти таблицю проходження чеків учасниками з зазначенням штрафів. Цікаво порівняти в кого з чим виникли трабли.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 09:22

Terry
Вух.... ну ти грузиш....
Окей спробую на завтра підготувати

Аватар користувача
Buster
Повідомлень: 778
З нами з: П'ят, 21 квітня 2006, 14:00
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: BMW 320D E91
Номер: 9333
Звідки: Львов/Киев
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Buster » Пон, 16 жовтня 2006, 09:27

Fly
Напиши время всех команд, что б была полная картина :)
BMW POWER

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 09:29

Buster
ок
не питання
Завтра спробую зробити зведену таблицю

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Figaro » Пон, 16 жовтня 2006, 09:38

Fly
Taraskin непровтикав незнаю до кого він дзвонив але точно до організаторів і питався де йому стати... сказали за мостом... він ше точно обяснив де то є і сказали добре, ми там стали...потім до нього хтось подзвонив сказали шо учасники неможуть нас знайти, і сказали стати перед мостом... ми з Назаріком тіки виїжджати туди приїзджає перша команда... і так всі потім по черзі поприїзджлали.
TRT

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Пон, 16 жовтня 2006, 09:48

Скажу одне гонка супер і всім сподобалось!! надіюсь, просто масовитість того шось нейде, але спихнем на погоду :D

На рахунок чеку на цитаделі, коли складали легенду то ми знали що запруться люди на високий замок!! Але було передумова"всі чеки знаходяться максимально близько, щоб глнка небула швидкісною" Думайте :D

На рахунок чеку на Алєксі!!! Тарасік спочатку поїхав біля мотозаводу :shock: потім його послали на....за міст... :shock: .короче [цензура] повний.

Ну якшо вже там стали, то чого блін не заїхали туда за колишнє МРЕО!!! Там жеш швидкісний відрізок!!! :evil: І як на зло влитів рагуль і його швагро ну короче два ригавця.

". 2Ghost ти взагалі красавчег " ну якшо приїхали то давайте я вам поставлю відмітку" Ти шо незнаєш що гонка лінійна??

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Пон, 16 жовтня 2006, 10:23

Гонка вроди вышла супер, людей на сихове народ повеселил на славу :smile: Было пару боков но не без них.
P.S. конечно испортил настроение немного инцидент на Городоцкой, но хорошо что никто не пострадал...Назарику помогли чем смогли...

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Пон, 16 жовтня 2006, 10:24

Dj kvass писав:На рахунок чеку на цитаделі, коли складали легенду то ми знали що запруться люди на високий замок!! Але було передумова"всі чеки знаходяться максимально близько, щоб глнка небула швидкісною" Думайте
А хто знав де буде наступний чек? він міг бути і по ту сторону центру. Але то таке.... А ще склалося враження, що орги знають тільку ту частину міста, що ближче до сихова і стрийської:))))
Вот звідки на автовокзалі шкоди?????? в житті не подумав би. Поїхали до оф. дилера - Галичина-Авто на зеленій.
Dj kvass писав:". 2Ghost ти взагалі красавчег " ну якшо приїхали то давайте я вам поставлю відмітку" Ти шо незнаєш що гонка лінійна??
То точно.
Dj kvass писав:На рахунок чеку на Алєксі!!! Тарасік спочатку поїхав біля мотозаводу потім його послали на....за міст... .короче [цензура] повний.
:mad: :mad: :mad: Блін, от якраз там всюди і їздив, а вже потім по підказці поїхали то Тазіків. :mad: :mad: :mad:

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » Пон, 16 жовтня 2006, 10:33

Dj kvass
дзвонив до Ван Гейта - він мені на моє питання відповіді не дав :(
сказав що якщо приїхали - то проходять
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Пон, 16 жовтня 2006, 10:55

Може підтримаєте пропозицію.
Пропоную обмежети гонки якимось райном міста. Тобто визначаємося, що чек поінти знаходяться в межах певного району, допустимо галицького чи шевченківського або ж в двох районах. І гонка не буде затягуватися, а відповідно і не буде диких ГонщеГов. і легше буде оргам проконтролювати чек поінти.
А ще варто оргам написати детальну інструкцію по челенджу, шоб і на чеках люди знали і самі учасники не витрачали час на питання.(Наступного разу маю бажання постояти на чеку з камерою в руках:)))

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 11:01

Terry
Один район то дууууже мало місця і дууууже легко буде найти всі чеки....
Весь львів то нормально

Фініш був винесений задалеко бо думалось шо зробим шашлики... але погода....

Terry
Повідомлень: 1838
З нами з: Чет, 21 вересня 2006, 09:35
Ім'я: Тарас
Авто: Elantra J4 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Terry » Пон, 16 жовтня 2006, 11:18

Fly писав:Terry
Один район то дууууже мало місця і дууууже легко буде найти всі чеки....
Весь львів то нормально
Може бути й два й три райони. Йдеться просто про те, що знаючи, що тре їхати в стрийському напрямку, яб не поперся в брюховичі на озеро. І якщо завдання будуть не надто важкі, то залучиться більше учасників. Все рівно виграють кращі, але в програвших не буде надто сильного розчарування :cry:
Знову ж таки я лише вношу ініціативу, яка може бути прийнята або відхмлена.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 16 жовтня 2006, 11:46

Terry
Ну якшо завдання важкі..... Тоді не знаю:) Треба тебе разок на автоквест:) Шоб ти полюбив челендж таким яким він є:)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей