Formula1, кільце, зльоти та інші

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Сер, 01 серпня 2012, 06:33

[quote="vovka
одним словом то або треба зустрітися з Регою і все це переговорити і викласти вже кінцеву якусь пропозицію тут і збирати бажаючих. або треба щоби sapphir, сам з ним переговорив по цих всіх питаннях, і сам виклав тут пропозицію.

як робим ? :ninja[/quote]

Я дотримуюсь правила: " Кто помогает людям тот тратит время зря - хорошими делами прославиться нельзя " (С) :D . Тому на роль організатора я не хочу - 100% я навіть за себе написати не можу тому і пишу 99% :D . Кидаю тобі телефон Реги в ПП і набери його зі всіма питаннями або їдь в неділю і побачиш все на власні очі - не обов`язково ганяти ( тобто за участь в цьому випадку можна не платити), просто приїхати і подивитись що, де, як. В любому випадку це робочий варіант, як і Тернопіль, і, я більш ніж впевнений, копійчані порівняно з трасою яку ви плануєте на Арена Львів. А чому ніхто не запитає в Хонда Мафії скільки їм Слалом Різдво коштувало?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » Сер, 01 серпня 2012, 15:16

sapphir писав: копійчані порівняно з трасою яку ви плануєте на Арена Львів
тут мушу непогодитися.
напівлегал буде дорожче для учасника чим офіційні гонки.

от ти казав від 300 грн.+ там ше верняк набіжить всяких накладних витрат. а якщо офіціали зі спонсорами+ бабло з глядачів, то більше чим ну 150-200 для учасника думаю не получиться. за більше грошей там вже учасників небуде толком. то як на драгу .. за 100-150 є 10 учасників, а за 400 вже є 3-4 фаната і кому то цікаво.. ну це таке.
sapphir писав: Кто помогает людям тот тратит время зря - хорошими делами прославиться нельзя
а причому тут помагає.. ти вроді тоже хотів участвувати, можна просто ініціативній групі зібратися і переговорити, і викласти тут вже кінцеву пропозицію для всіх зі всіма умовами ціна і т.п., може в когось є ще якісь побажання.
я наприклад сам в Стрий дивитися непоїду, бо організовувати сам нічого не планую.
можу поїхати з кимось, 3-5 людей. подивимся, подумаєм, поговорим. викладем тут всі нюанси ))

тому питання. хто хоче поїхати в Стрий в неділю на то всьо глянути ? )))
ну спочатку треба перезвонити куда слід і взагалі взнати наскільки то всьо реально ))
sapphir писав: Кидаю тобі телефон Реги в ПП і набери його зі всіма питаннями
ок, попробую набрати. сказати що хто саме порадив звернутися ?
TIGER-NIGER писав: особисто я б не проти Микитинецьке кільце поїздити!!!
детальніше напиши. що це і коли ?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Сер, 01 серпня 2012, 19:51

vovka писав: а причому тут помагає.. ти вроді тоже хотів участвувати, можна просто ініціативній групі зібратися і переговорити, і викласти тут вже кінцеву пропозицію для всіх зі всіма умовами ціна і т.п., може в когось є ще якісь побажання.
я наприклад сам в Стрий дивитися непоїду, бо організовувати сам нічого не планую.[/b]можу поїхати з кимось, 3-5 людей. подивимся, подумаєм, поговорим. викладем тут всі нюанси ))
Ну ось і я не планую. А хто на себе візьме відповідальність за організацію - той відповідно і фінансові зобов`язання гарантує. Ви навіть поїхати подивитися не хочете чи шкода на 120 км заправити машину?
А ви тут за якусь Арену-Львів говорите - для вас це те саме що повести драг на місяці - анріал. Якщо хтось слідкував на дрифті за тим що говорить диктор то сума була озвучена пів мільйона гривень - і це з тою риштовкою замість трибун - а ви тут про 100 грн з учасника говорите.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Сер, 01 серпня 2012, 20:02

vovka писав: от ти казав від 300 грн.+ там ше верняк набіжить всяких накладних витрат. а якщо офіціали зі спонсорами+ бабло з глядачів, то більше чим ну 150-200 для учасника думаю не получиться. за більше грошей там вже учасників небуде толком. то як на драгу .. за 100-150 є 10 учасників, а за 400 вже є 3-4 фаната і кому то цікаво.. ну це таке.
Я рахую так - якщо трек день разом з резиною, паливом, участю, амортизацією і рештою витрат ( окремо йде розбите авто) виносить 800-1000 грн - це абсолютно нормально. Хто хоче їздити за 100 грн - нам в різні боки тому що я не уявляю як це, хіба на ровері :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Twister
Повідомлень: 1524
З нами з: П'ят, 01 лютого 2008, 20:31
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Slavuta 1.2 ,Dacia Logan new
Звідки: Львів, Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Twister » Чет, 02 серпня 2012, 09:06

Особисто для мене такий вид перегон теж був би цікавий :oops , тому що з моїм авто на драгу потрібно багато бабла чого в мене нема, слалом теж треба ще попробувати потренуватись попозоритись але спочатку треба доробити ходову.. ну і те саме до ралі спрінту.. але особисто я дуже чекаю зимового періоду з надією що хтось оргаізує ралі спрінт, якщо б організували через літо теж зареєструвався б, тому підтримую слова і позицію vovka,

а на рахунок бетонних блоків на трасі, я думаю їх не варто ставити загалі на аматорських змаганнях :D


п.с.якось на днях постараюсь з"їздити в чердяни глянути шо там як там, якщо там траса буде в хорошому стані(принаймні в такому як я уявляю) мб візьмусь за організацію якихось міні-покатушок для своїх

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » Чет, 02 серпня 2012, 15:23

я створив дві теми з опитуванням щоб бачити якусь реальну картину по цьому форуму:

viewtopic.php?f=4&t=30864
viewtopic.php?f=4&t=30865

почекаєм пару днів і подивимся результати.
далі буду дзвонити і вже про щось говорити. зараз нема смислу, бо шось небачу бажаючих їхати в Стрий )) 3-5 людей то несерйозно.
Якщо хтось слідкував на дрифті за тим що говорить диктор то сума була озвучена пів мільйона гривень - і це з тою риштовкою замість трибун - а ви тут про 100 грн з учасника говорите.
нашо все перекручувати. "МИ" її в оренду брати не збиралися і не збираємся. читай уважно тему і заодно попередню про слалом.
А оренда може коштувати хоть мільйон, її не на учасниках треба відбивати. якщо ставиться задача відбити її на учасниках то такі орги з йомвірністю 100% вилітають в трубу :D

а ти взагалі на якихось гонках був ? на тому ж драгу.. бачив рівень у Вінниці, у Тернополі по організації, в Києві на Чайці ? ти знаєш внески учасників ? я наприклад знаю. з тих внесків там навіть на роботу суддів нехватає ))) тому то легал де платять за білети вийде для учасника дешевше чим нелегал де за білети ніхто не платить і спонсорів нема.
sapphir писав: рахую так - якщо трек день разом з резиною, паливом, участю, амортизацією і рештою витрат ( окремо йде розбите авто) виносить 800-1000 грн - це абсолютно нормально. Хто хоче їздити за 100 грн - нам в різні боки тому що я не уявляю як це, хіба на ровері
нашо всьо перекручувати. мова йде про внесок за УЧАСТЬ!
я в Києві на повноцінній нормальній трасі платив 170 грн за 15 хв. і тих 15 хв то реальний торч )) 2-3 сесії і хватає. і резині нічого не є... і колодки живі. і сам добре вспотівший і довольний, особливо як на перший раз )))
амортизацію сюда ніхто нерахує.

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення YuraDOC » Чет, 02 серпня 2012, 18:31

vovka писав: TIGER-NIGER написав:
особисто я б не проти Микитинецьке кільце поїздити!!!

детальніше напиши. що це і коли ?

В минулому році, в Івано-Франківську ПАК організовував перегони під такою назвою, на території колишнього АТП. Це було ні що інше, як гіпертрофований слалом, з "зажатою" трасою. ІМХО спринт, який був організований тим же ПАК-ом в аеропорту був цікавіший.
(O==[][]==O)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » П'ят, 03 серпня 2012, 02:51

YuraDOC, поняв. нагуглив вже на ютубі. бачу там багато недоліків з точки зору глядача :)
Igor4ik писав: ЦІкава і ця ідея,головне шоб повороти були не для гідроручніків
та нє. таке точно непотрібно. ніяких ручніків, задніх ходів і розворотів на 360 бути не повинно.

а і ще ідею почерпнув в драгу. думаю варто ввести якісь додаткові гоночні елементи. наприклад шолом. не біда якщо в когось його немає. можна організувати недорогу оренду прямо на місці змагань (у Вінниці на драгу таке планувалося, на Чайці таке було.). пояснюю для чого це. глядачі, спонсори і ЗМІ відразу відчують що це серйозні гонки (на раллі і т.п. всі у шоломах, в комбінезонах, дивишся на людину і бачиш дійсно гонщика ), а не якісь дворові покатушки, де один в шортах, другий в шльопанцях, третій взагалі без футболки з волосатим пузом :D

+ ще таке.
організувати заїзди для глядачів (ну тут вже треба медичний контроль а то мало лі). серію кіл на час. але по завершенні змагань і нагородження.

плюси:
- орги получають додаткові гроші
- глядачі відразу ВСІ не розходяться і присутні на нагородженні, що є плюсом для всіх - учасників і спонсорів.
- глядачі які прийшли вперше і їм захотілося їхати - мають можливість порівняти свій час з лідерами. це дає шанс що такі люди стануть постійними учасниками інших івентів, і будуть ще приводити з собою глядачів і нових учасників )))

а Рено може провести демонстрацію свого CLIO RS, посадивши туда спеціально обученого гонщика який вставить всіх і показати таким чином що таке рено і як воно їде кільце. RS же блін для кільця машина. сама шо не є найкраща реклама :D

або може Сторожук з Тернополя зайде в ці теми, почитає, побачить що тут тільки на одному форумі 40 людей планує приймати участь і організує таке на хорошому рівні в Тернополі :D драг зі слалолом організовує.. все ніби гуд. от тільки відсутність учасників на драгу всьо наламує.

короче треба ще ідеї. може то все зайде далі чим просто обговорення, хотілося б )))

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення AnGeL » П'ят, 03 серпня 2012, 10:22

шоб не засирати тему про опитування пишу тут, шо такий приклад кільця як ото на тих відео, якось трохи не надто вражаюче виглядатиме для глядачів. імхо. хоча я і уявляв то собі в якихось трохи більших масштабах, але на таке б підписався також... просто я то собі уявляв наприклад так: якшо брати стадіон, то шоб траса проходила і по підїздних доріжках, і по парковці.. думаю хоча б десь до 80-100 км можна було десь розігнатись... або якщо на тому аеродромі в стрию, то задіяит всі рулильні доріжки, смуги і т.д.
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Koval
Повідомлень: 693
З нами з: Пон, 03 березня 2008, 20:01
Ім'я: Назар
Авто: 21124
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Koval » П'ят, 03 серпня 2012, 16:00

vovka писав: або може Сторожук з Тернополя зайде в ці теми, почитає, побачить що тут тільки на одному форумі 40 людей планує приймати участь і організує таке на хорошому рівні в Тернополі драг зі слалолом організовує..
Вовчик 11 чисда будем в тернополі вот з Дімою і поговорим на цю тему, всьо більш ніж реально...
я надіюсь ти їдеш на драг...??
WEST MOTOR SPORT

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Нед, 05 серпня 2012, 17:58

Сьогодні був в Стрию. Траса швидкісна як на мене - на деяких ділянках я їхав 120 км/год на четвертій, а заряджені машини можуть і до 170 розганятись. Довжина - приблизно 3 км, так як я був перший раз то час показав 1хв 50 секунд +/-2 коло. Дуже нагадує Топ Гір в загальному але є і мінуса - бетонка а не асфальт; на деяких ділянках є щебень який додає гостроти; трава навколо не є ідеально рівною і має ями , люки, дерева - ліпше не вилітати; траса виставлена частково скатами - на такій швидкості вони мало чим від бардюрів відрізняються ( легенько перескочив через один скат = подертий поріг і відірваний бризговик :facepalm ).
Без напряга і з перепочинками проїхав км 70 ( десь біля 23 кіл). Фото не робив, зато зняв всю трасу від початку до кінця в повільному режимі на відео - розберусь як викладати і викладу.
Кого цікавить - на Гугл Мапс в режимі Супутник при доброму збільшені ( коли вся траса не вміщається в картинку) її добре видно. Покі що викладаю приблизний малюнок траси на яндекс мап картинці ( флажок - старт/фініш, жовті кола - два маршала на трасі які слідкують за безпекою, взагалі їх малоб бути не менше 3-х ):
Вкладення
Траса Стрый.jpg
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Нед, 05 серпня 2012, 18:26

Найшов одне фото Цивіка який вилитів з траси на повороті зразу після старт/фінішної лінії ( добре що на дах не перекинувся) :
Вкладення
IMG_0908.JPG
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Babak » Вів, 07 серпня 2012, 10:04

Шоломи,костюми,ЗМІ, спонсори...відразу починайте з дозволів. :)
Блекджек і все таке!)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Вів, 07 серпня 2012, 16:43

Babak писав:Шоломи,костюми,ЗМІ, спонсори...відразу починайте з дозволів. :)
Однозначно нелегал дешевше хтоб тут що не говорив. А ті хто сперечаються платити 100 чи 300 за участь ніколи дальше розмов не підуть :)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sov1980 » Пон, 19 листопада 2012, 11:24

sapphir писав: Найшов одне фото Цивіка який вилитів з траси на повороті зразу після старт/фінішної лінії ( добре що на дах не перекинувся)
Ми якраз свідками того видовища були))) Я крайній справа. Цивік покосив траву, кущі й маленьке деревце, ну але то від надлишку дурі) За кермом був насправді досвідчений штурман.
Чи є якісь результати чи принаймні домовленості щодо організації кільцевих гонок у Львові?

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Babak » Пон, 19 листопада 2012, 11:29

Орги, ну шо там? коли кільце? :facepalm
Блекджек і все таке!)

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sov1980 » Пон, 19 листопада 2012, 11:35

Babak писав: Шоломи,костюми,ЗМІ, спонсори...відразу починайте з дозволів.
Жарти-жартами, а дозволи і шоломи принаймні трохи дисциплінують водіїв. З боку організаторів непогано було б проводити якийсь мінімальний техком і мати маршалів з сигнальними прапорами для більшої безпеки.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » Пон, 19 листопада 2012, 12:35

Babak писав: Орги, ну шо там? коли кільце?
так а хто орг ? ))
тут обговорення просто .. от на основі цієї теми, Дмитро Сторожук зрозумів що інтересує народ, швиденько підсуєтився, і організував таке у Тернополі. наразі їздимо туда і будем їздити в 2013 :)

Аватар користувача
Gleyf
Повідомлень: 1177
З нами з: Вів, 01 червня 2010, 13:44
Ім'я: Руслан
Стать: чоловік
Авто: Volvo 740 TDI, Ford Sierra XR4i
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Gleyf » Пон, 19 листопада 2012, 12:50

туди дорога погана будем пробувати робити таке у львові :ninja :D
_______________
Lemberg Racing Team

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » Пон, 19 листопада 2012, 12:51

Gleyf писав: туди дорога погана будем пробувати робити таке у львові
я тільки за :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей