Formula1, кільце, зльоти та інші

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!
Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Автослалом на площі Міцкевича

Повідомлення Total » Вів, 31 липня 2012, 01:10

Для прикладу трохи далекувато але в Стрию є військовий аеродром, що правда ще кілька років назад він був режимним обєктом але Рега якось домовлявся. Покриття з плит, плити в набагато кращому стані ніж в Черлянах, тоді всі ще були на місці нічого не позривано, кілька взлітних смуг і зєднання між смугами. Ширана смуги, як в Черлянах палігон для кільця на 5 балів.
Якось би хочаб раз в кілька місців робити щось типу як трек день на Чайці

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Автослалом на площі Міцкевича

Повідомлення Total » Вів, 31 липня 2012, 01:12

Myself,
не язви, якщо цікаво долучайся і кажи своє бачення ;)

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автослалом на площі Міцкевича

Повідомлення Myself » Вів, 31 липня 2012, 01:19

Total, подумаю про це завтра :D Йду спати ;)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Автослалом на площі Міцкевича

Повідомлення sapphir » Вів, 31 липня 2012, 06:19

Total писав:Для прикладу трохи далекувато але в Стрию є військовий аеродром, що правда ще кілька років назад він був режимним обєктом але Рега якось домовлявся. Покриття з плит, плити в набагато кращому стані ніж в Черлянах, тоді всі ще були на місці нічого не позривано, кілька взлітних смуг і зєднання між смугами. Ширана смуги, як в Черлянах палігон для кільця на 5 балів.
Якось би хочаб раз в кілька місців робити щось типу як трек день на Чайці
Тарас і зараз час від часу на вихідні туди виїжджає. Останні данні по прайсу які мені озвучували - 300 грн з учасника і не меньше 10-ти учасників - і в нашому розпоряджені на день бетонка 2000*40 метрів + додоткові доріжки . Правда під час Євро тимчасово все прикрилось, але зараз можна передзвонити.
А взагалі навіть його площадка за Метро має невеличку трасу.
Вкладення
stryj.jpg
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
NIK
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2345
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 09:51
Стать: чоловік
Авто: Lanos 1.5 SE
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Автослалом на площі Міцкевича

Повідомлення NIK » Вів, 31 липня 2012, 08:26

vovka,
я только за проведения во Львове любых видов авто соревнований, но для нормальной организации нужны спонсоры, а им нужны зрители и это опять приводит к рекламе и.т.д. затраты которые не отобьются !!!
Ты сравниваешь это с трек днями на чайке, там много зрителей приходит смотреть ??? я думаю, что нет !!!
ХОК делали зимой на Арене паралельку, было прикольно, но зрителей не было почти !!!
vovka писав: взагалі не розумію чи воно менш компактне і менш видовищне чим слалом
Слалом гораздо зрелищнее чем кольцо, тут соглашусь с
TIGER-NIGER писав: то хіба або всіх пускати разом (масовий старт) на що ніхто не підпишиться, чи робити клас окремий які будуть тупо палити резину і скользити в поворотах??
на них люди і будуть дивитися....
тому і слалом популярний... все знаходиться в одному місці, не потребує багато місця, відпрацювання по спонсорам 100 процентове...
Total,
просто с каждым годом стаёт только тяжелей провести какое-то авто соревнование, по двум причинам, дозвола на проведение сделать проблемно и самое главное нету места где это проводить !!!
драг, слалом или то-же кольцо, для всего нужно перекрывать дороги, а это минингиты и куча бабла !!!
Мы все понимаем, что для развития, нужно тренироваться, и чаше выступать, а в нашем городе негде это сделать !!!
а Північна уже даже на дорогу не похожа, поэтому драг там и не организуешь, вот если бы кто-то вложил в неё бабло, но это из разряда фантастики !!! :)


vovka Total, самое простое решение, ехать договариваться на стадионе, что-бы пускали 10-20 машин, 2 раза в месяц покататься, раскладывать трассу и просто платить стадиону, без всяких спонсоров и официала (бумажная волокита отнимает много нервов и денег) или так
sapphir писав: Останні данні по прайсу які мені озвучували - 300 грн з учасника і не меньше 10-ти учасників - і в нашому розпоряджені на день бетонка 2000*40 метрів + додоткові доріжки


ну и не поддерживает наша міська рада автоспорт, нужно в меры автолюбителя :happy , может тогда что-то поменяется !!!

Аватар користувача
Fikus
Повідомлень: 2631
З нами з: Сер, 25 квітня 2007, 19:06
Ім'я: Паштєтанама
Стать: чоловік
Авто: кор4 F67
Звідки: ЛЬВІВ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення Fikus » Вів, 31 липня 2012, 09:09

тема буде існувати тільки на рівні теми... вже колись шось подібне було.
скажу вам як людина яка робила не одну і не дві гонки,якшо в мене би був дозвіл,я вам за 1000 грн зроблю таку гонку,ну впринципі ви вкурсі яку :sing :sing :sing :sing :sing і нетреба легенд про мегавитрати
по видах спортуя наприклад нерозумію людину,яка себе може називати гонщеком і при цьому не цікавитись іншими видами автоспорту,а особливо Формулою 1.
F67 запчастини,диски,шини,кріплення для авто http://vk.com/f67motorsport

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення A1 » Вів, 31 липня 2012, 09:16

sapphir писав: . Останні данні по прайсу які мені озвучували - 300 грн з учасника і не меньше 10-ти учасників - і в нашому розпоряджені на день бетонка 2000*40 метрів + додоткові доріжки .
бюджет нормальний, наскільки реально ?

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення Total » Вів, 31 липня 2012, 10:11

NIK,
Я можу помилятись але якшо проводити на стадіоні то дозволів від міської ради не потрібно, стадіон небере дозволи напр. на проведення матчів ітд.Це можна обговорити з дирекцією
Принаймі на ХОК дозвіл не брали. Ну і ХОК проводився на різдво коли більшість по селам + реклама трохи запізнилась, тому глядачів було не багато..ІМХО

sapphir,
якось би сюда закидувати хочаб за тиждень до проведення може б десяток назбирали.

Аватар користувача
Ваня 58156
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 27 грудня 2011, 00:26
Ім'я: Ваня
Стать: чоловік
Авто: honda crx,VW T4
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення Ваня 58156 » Вів, 31 липня 2012, 10:43

я за!!!,накінецьто пружини покажуть як вони працюють!!!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення vovka » Вів, 31 липня 2012, 13:34

ну і тему назвали :D
таке ніби я бабла купу виділяю :D

Аватар користувача
NIK
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2345
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 09:51
Стать: чоловік
Авто: Lanos 1.5 SE
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення NIK » Вів, 31 липня 2012, 14:04

Total писав: Я можу помилятись але якшо проводити на стадіоні то дозволів від міської ради не потрібно,
нужно разрешение на " Громадський захід" от городской администрации
Total писав: стадіон небере дозволи напр. на проведення матчів ітд.
но ты берёшь у стадиона в аренду часть парковки, а не проводишь гонки на футбольном поле
vovka писав: ну і тему назвали
таке ніби я бабла купу виділяю
:happy переназвал

Аватар користувача
Koval
Повідомлень: 693
З нами з: Пон, 03 березня 2008, 20:01
Ім'я: Назар
Авто: 21124
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Koval » Вів, 31 липня 2012, 14:22

+1 за "не легал"... :D
WEST MOTOR SPORT

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення vovka » Вів, 31 липня 2012, 16:25

та воно мені теж пофігу легал нелегал.

просто в чому плюс легала.
він може висвітлюватися в ЗМІ. можуть бути спонсори які дадуть гроші на нормальну організацію. без спонсорів то всьо буде печально :) а на нелегал спонсори поомєму грошей ненадуть, смисл їм з того, якщо це ніде неможна афішувати.

нарахунок глядачів помоєму не все так однозначно і песимістично.
на перший раз при грамотній рекламі навіть самий ацтойний драг з 2 машинами - збере достатньо народу (народ же не в курсі що там буде ацтой і 2 машини, афіша ж буде кричати про зовсім інакше :D ). головне це гарно і красиво препіднести і можливо навтіь безплатну маршрутку для власників білетів організувати до стадіону як то роблять у вінниці (з вінниці до калинівки) :) вот наступні етапи тут вже незнаю.. залежить наскільки сподобається перший етап глядачам ))

в нас то і кільця ніхто не проводив ніколи, а ви вже думаєте що то невидовищно, нецікаво і ніхто на то дивитися не піде. imho тут відвідуваність на 90% залежить від оргів. а вже потім від цікавості змагань. ну принаймні на перший раз :)


мене знайомі останнім часом харять мол візьми нас на гонки десь у львові подивимся як ти їдеш - а куда я їх візьму.. на драг у вінницю чи в тернопіль то вже не всі поїдуть хіба фанати а в мене таких нема, а кудась на північну на покатушки то і запрошувати стидно )) а так тупо прийдуть 8-10 чел з дітьми (які заплатять за білети) відпочити в неділю і заодно гонки позиряти, і дітям машини показати спортивні ))) головне щоб були всі умови і нормальна погода! хавчик, нормальний ведучий який трохи "в темі", табло з результатами, щоби люди бачили в ріалтаймі часи хто як їде, які розриви, хто на яких місцях. щоби вони могли вибрати собі "кумира" і за когось вболівати. бо так тупо дивитися на 40 машин незнаючи ні результатів і ні часів в реалтаймі - то дійсно нецікаво.
Total писав: Ширана смуги, як в Черлянах палігон для кільця на 5 балів.
Якось би хочаб раз в кілька місців робити щось типу як трек день на Чайці
я тільки за.
готовий і в Стрий їздити раз на місяць (більше фінанси наразі не позволять).

думаю то треба знайти людей які реально мають можливість в Стрию це організувати. вони мають сказати суму куда включать все необхідне. телеметрію, прокладку траси (колесами наприклад), якісь дозвола, свій заробіток. потім виставлять це все тут. і ми подивимся скільки підпишеться учасників і яка вийде середня вартість участі. якщо все гуд - збираємо бабло і їдемо всі в Стрий :) думаю та ідея тільки при такому підході реалізується.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Yelik » Вів, 31 липня 2012, 17:27

NIK писав: Постройка кольцевой трассы на Арене возможна, но затраты на реализацию этого будут превышать все возможные бюджеты, мероприятия такого уровня ( привезти бетонные блоки, колёса, отгородить территорию и.т.д. )
Трасу можна побудувати і б/у колесами, в поворотах їх к-сть значно збільшити. Не треба бетонів.

Якщо чесно, для проведення спрінта/кільця потрібно:
1. Бажання
2. Трасу

Звичайно ЮРКу, очевидно цікаво відразу з першого разу кілька тисяч глядачів, грошовитих спонсорів і багато реклами. Незнаю як на рахунок глядачів, їм і дійсно не надто цікаво дивитись... Тут, як і на Чайці, треба головний акцент робити на водіях, що будуть їздити. Я свого часу їздив і в Стрию, і в Реги на майданчику, і в Черлянах, і в Івано-Франківській обл. на спрінті, можу сказати що на перший раз зібрати 20-40 водіїв із рекламою типу "сарафанне радіо на ЛТК" з витратами 0грн., не проблема. При належній організації, захід набере швидко популярності, особливо якщо ввести як і на Трек Днях таблицю результатів. Звичайно це треба робити не раз в рік :D

Ну і всі попутні витрати попередньо потрібно прорахувати. Ще не відомо, що Арена Львів бере за оренду :D їм 20млн. в рік тільки на утримання стадіону треба відбивати :facepalm
Востаннє редагувалось Вів, 31 липня 2012, 17:30 користувачем Yelik, всього редагувалось 1 раз.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення Yelik » Вів, 31 липня 2012, 17:28

NIK писав: во Львове мероприятие такого уровня, не сможет организовать никто !!!
Немає нічого неможливого. Якщо задатись ціллю, можна організувати будь що.

Зрештою хлопці в Івано-Франківській області "в полі"(старий аеропорт) успішно організовували спрінт і приїжало масса народу.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
NIK
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2345
З нами з: Вів, 27 вересня 2005, 09:51
Стать: чоловік
Авто: Lanos 1.5 SE
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення NIK » Вів, 31 липня 2012, 17:39

Yelik писав: NIK писал(а):
во Львове мероприятие такого уровня, не сможет организовать никто !!!

Немає нічого неможливого. Якщо задатись ціллю, можна організувати будь що.

эти слова относились к организации Дрифта !!! ;)
и я уверен, что пока во Львове никто не сможет организовать мероприятие такого уровня, так идеально !!! :)

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення AnGeL » Вів, 31 липня 2012, 17:47

vovka, сьогодні говорив з Пашою, і він порадив звертатись до Реги, і пробувати шось взнати на рахунок того аеродрому в Стрию... хто має якісь контакти з даною особою - попитайте...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Вів, 31 липня 2012, 18:00

AnGeL писав:vovka, сьогодні говорив з Пашою, і він порадив звертатись до Реги, і пробувати шось взнати на рахунок того аеродрому в Стрию... хто має якісь контакти з даною особою - попитайте...

Сьогодні отримав від Регі запрошення на цю неділю. Раз є дата - мінімум участників вже є, значить ще пара-тройка машин може приєднатись, але так як час цього трек-дня приблизно з 11 до 16-17 годин то і кількість машин обмежена щоб всі досхочу відїздили свої гроші ;) . Можливо пізніше буде шашлик на водоспаді, але це ще в обговоренні.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Пропозиція !!!

Повідомлення sapphir » Вів, 31 липня 2012, 18:01

A1 писав:
sapphir писав: . Останні данні по прайсу які мені озвучували - 300 грн з учасника і не меньше 10-ти учасників - і в нашому розпоряджені на день бетонка 2000*40 метрів + додоткові доріжки .
бюджет нормальний, наскільки реально ?


Все реально. Для Тараса Реги це бізнес - зібралась компанія з 10-ти чоловік, подзвонили, домовились і вперед.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Кільце у Львові !!! Ваші пропозиції !!!

Повідомлення sapphir » Вів, 31 липня 2012, 18:08

Total писав: sapphir,
якось би сюда закидувати хочаб за тиждень до проведення може б десяток назбирали.


Треба робити навпаки - спочатку збирати 10-х а потім домовлятись, також можливий варіант - комусь з форуму Тарас скидає СМС з датою і кількістю машин які можуть приєднатися до них.
Взагалі щоб багато не , хто хоче на ці вихідні поїхати і на власні очі переконатись що і як - відписуйтесь в цій темі ну наприклад до завтра до 20.00, потім подивимось скільки буде і подзвонимо Тарасу. Я 99% їду - резина є, час вроді тоже, може сімью візьму якщо буде шашлик.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей