Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK, Tsonic

Відповісти
"Апекс"
Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення Enter » Сер, 07 січня 2015, 02:06

diesell,
1) На таку роботу потрібно брати стресостійкий персонал, і читати'відмазки, що адміністратор замучений клієнтами, то смішно. Простіше закрити заклад і не позоритися.
2) Ведення такого бізнесу, як і будь якого пов'язаного з сферою обслуговування полягає в заохоченні клієнтів а не вигороджувати персонал,якщо людина не справляється_ то на його місце є ще з десяток вакансій. А з такою ситуауією в країні, для бізнесу скоро і 50 грн від клієнта буде в радість. А якщо це все в оренді то без змін фініш не за горами.
3) Ця сфера бізнесу не'є така поширена в нашому регіоні, але і без неї люди спокійно обходяться. Тому без маркетингу, заохочень,відношенню до клієнта 'далеко бізнес не піде.
І не розходиться в сумі яку люди залишають, це не показник.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 07 січня 2015, 11:25

А дядько гугль тему вже проіндексував [emoji5]
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення Denja » Сер, 07 січня 2015, 13:22

Бачу провокації і тролінг. Тема тимчасово закрита. Конструктив залишу, тролінг на видалення.
п.с. andreyclk, Тобі в живу слабо висказати Дізелю свою позицію? Ти коли останній раз був в Апексі? Смисл товєї позиції в цій чи інших темах? Потролити? Останнє попередження!
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Аватар користувача
Apex
Тюнінг клуб
Повідомлень: 202
З нами з: Суб, 06 листопада 2010, 17:01
Стать: чоловік
Авто: Camaro 4 gen
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення Apex » Сер, 07 січня 2015, 16:16

Доброго дня всім!
По темі:
1) Туалети реально не маю чого сказати.Моя прибиральниця працює в мене більше 4х років, перший раз чую що в мене брудно!!!!! В туалетах в Апексі реально чистіше ніж в когось дома! Як наші люди ходять в туалет можу розказати 5-ть РИЛ (по іншому их не назвеш) заходять срати(буває навіть не попадають в унітази (реалії))) не змиваить за собою, папір кидають під ноги або в унітаз хоча (смітники стоять у всіх кабінках).........вона могла просто не встигнути(не виправдовую)!
2) Персонал з ним іде постійна робота як то кажуть плив кадрів. (ЗАВЖДИ ВДЯЧНИЙ КЛІЕНТАМ ЯКІ ЩОСЬ ПИШУТЬ У КНИЗІ СКАРГ ТА НА ФОРУМІ) все проконтролювати не реально!
3) За ціни (Відкривайте свій картинг робіть ціну 20грн-10хв я буду ваш постійний кліент)
4) Там вспливали такі слова як Акції Маркетинг Реклама.....в даній ситуації яка в нашій країні (не займаюсь нічим принципово) це гроші на вітер!......краще 2-3 броніка в місяць куплю! І на рахунок Акцій......минулого року робили літній чемпіонат з головним призом подорож до Італії на Ф1(дуже дорогий подарунок)........учасників було максимум 20 чол.........після того я зрозумів що нашому народу краще побухати тому нічого такого і не робимо!

Всіх зі Святами!

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення TIGER-NIGER » Сер, 07 січня 2015, 16:28

всьо правильно сказав...

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Сер, 07 січня 2015, 17:21

Apex, Серега! Чотко и по теме! :teach Маладец. Ждемс троллей... :sing
Востаннє редагувалось Сер, 07 січня 2015, 17:23 користувачем diesell, всього редагувалось 1 раз.
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
Bumax
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят, 13 червня 2014, 23:32
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: Gerda, Gabrielle
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Bumax » Сер, 07 січня 2015, 17:21

Привіт шановний Apex,

Піду по твоїх пунктах,
1. Туалети

Немає особливих претнзій, розумію що приміщення складскі, з інфратсруктурою тяжко та і не заради унітазів туди ходив..
2. Персонал
Повний епік фейл - взагалі не орієнтованні на клієнта, на прохання замість книги скарг - видають порожній бланк тої книги, тобто не факт що ви про все освідомленні.
Замість посмішки зустрічаю вороже відношення, завтикавшого в монітор гопніка, який ніколи не піде на зустріч.
Як тільки хтось з компанії показував хороший результат - то телеметрія не працює, або так не буває, особисто 5 разів ставив рекорд траси - і 5 разів чув що то щось глючило... Звісно - так може бути - але в такому випадку - можна додати 2 контрольних кола, або дати якийсь смішний компенсаційний талон на 10% - а не слати клієнта на ...
Так само і в випадку коли карт розвалюється на трасі - катаючийся мусить собі далі спокійно йти.. Ніхто ніяк йому залишені хвилини не компенсує.
"Хто адміністратор" - "Я адміністратор" - "Книгу скарг?" - порожній бланк книги - "А є ще хтось з начальства поговорити" - "Я тут Старший, начальства нема" - "А як знайти директора/власника, чи звязатися з ним?" - "Не знаю"

Тобто про сервіс не йдеться взагалі - прийшов - тобі зверхньо мовчки кинули анкєткти - запитали "скіки хвилин" взяли гроші... Таке враження що мені роблять "одолженіє" а не я прийшов та отримую сервіс за свої гроші.
При чому як на самому картінгу, так і в барі!
3. Ціни
Тут нарікань великих немає. Заклад великий, гарний, от би ще там обслуговували нормально та з повагою ставилися для клієнтів - можна було б платити. А так коли ти за рік приносиш закладу під 30 к. а до тебе відносяться "Чё пришол?" - повірте - я не перебірливий, і картінг мені подобається... гроші платити готовий... але ваш персонал, схоже в ваших заробітках не так зацікавлений, що розганяє нормальну клієнтуру. Після останнього інциденту зарікся з'являтися в вашому картінг центрі - бо ті гопніки мені ще десь гальма скрутять - не зберусь..
Таке враження має залишати після себе персонал не самого дешевого комплексу?
4. Акції, Маркетинг
Зараз у всіх складні часи, але галімі карточки по нещасних 10% знижки могли б видавати постійним клієнтам, або в якості вибачення коли щось пішло не так, не працювало, або зламалося. Як бізнес-аналітик, думаю ваші прибутки від того б тільки зросли та дозволили би вам витроачати більше грошей на зазначені вами, безумовно, благородні цілі.


З превеликим задоволенням зайду у ваш заклад, якщо ви скажете що ситуація з персоналом покращенна, та залишусь вашим клієнтом якщо це буде дійсно так.

В протилежному випадку, на жаль, Ноги Моєї Там Більше не Буде

Сподіваюся ви подумаєте щодо моїх зауважень.

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення TIGER-NIGER » Сер, 07 січня 2015, 17:32

Bumax писав: особисто 5 разів ставив рекорд траси
рекордсмен блін)))) :D порвав))

Аватар користувача
Bumax
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят, 13 червня 2014, 23:32
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: Gerda, Gabrielle
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Bumax » Сер, 07 січня 2015, 17:38

TIGER-NIGER писав: рекордсмен блін)))) порвав))
Я не кажу що це дійсно було так, і на тому акценту не роблю - як на мене хороший адмінімстратор має краще розрулювати такі ситуації. Бачу на якого троля чекали постом вище ;)

Хоча ймовірність цього не виключаю, але на жаль в нас немає іншого картінг центру щоб своі можливості перевірити ;)

Аватар користувача
Bumax
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят, 13 червня 2014, 23:32
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: Gerda, Gabrielle
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Bumax » Сер, 07 січня 2015, 17:47

Як бачу TIGER-NIGER, належить до працівників Апексу :surprised , ну що ж думаю остання відповідь досить глибоко передає всю сутність Апексу та його персоналу :roll

Дякую, мені зрозуміло з тим закладом все, :facepalm

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення TIGER-NIGER » Сер, 07 січня 2015, 17:58

Bumax, цікаво що ти бачиш і як ти бачиш?
до працівників апексу не дуже належу і не маю справи з клієнтами...
тому як що маєш що сказавти особисто мені, то вперед...
але аргументовано...

Аватар користувача
Bumax
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят, 13 червня 2014, 23:32
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: Gerda, Gabrielle
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Bumax » Сер, 07 січня 2015, 18:02

На попередній сторінці Mu$day згадував тебе серед нормальних працівників..
А що бачу? - Висміяти замість того щоб прислухатися - мова за ті рекорди взагалі не йшла, я навіть написав що вірю що то могла бути помилка, але ж - жодне зауваження не прийнято - побачив де поржати - одразу на тому закцентував...

nazik.lviv
Повідомлень: 255
З нами з: Пон, 08 листопада 2010, 22:26
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення nazik.lviv » Сер, 07 січня 2015, 18:02

А жо якої години працює апекс?

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення TIGER-NIGER » Сер, 07 січня 2015, 18:06

Bumax, тому що єдине що мене цікавить на Апексі це їзда... і знаючи весь контингент який тратить кучу грошей для того щоб їздити і їздити швидко...
тебе в тік компанії не замічав...
а люди які в роздруківці побачинли один-два воно виходящих результати і заявляють про рекод, то це просто абсурд... це і заставляє сміятись.

Аватар користувача
Bumax
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят, 13 червня 2014, 23:32
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: Gerda, Gabrielle
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Bumax » Сер, 07 січня 2015, 18:17

TIGER-NIGER,
Згоден з тобою, швидкісна їзда це те заради чого можна простити все. Але коли ти, їздячі швидко не маєш впевненості в людині яка відповідає за твій болід, читай твоє життя, заставляє серйозно задуматися...
Я не впевнений що після того як я просив книгу скарг - мені не скрутять гальма або рульовку, глядячі в очі людей які мене обслуговують.

Те що ти когось не знаєш - ще не означає що такого не існує ;)

Ну і про купу грошей - повір - наші купки думаю "сопоставимы" ;)

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення LEgEnDA » Сер, 07 січня 2015, 18:19

Bumax писав: швидкісна їзда це те заради чого можна простити все. Але коли ти, їздячі швидко не маєш впевненості в людині яка відповідає за твій болід, читай твоє життя, заставляє серйозно задуматися...
Я не впевнений що після того як я просив книгу скарг - мені не скрутять гальма або рульовку, глядячі в очі людей які мене обслуговують.
Попередні твої пости були змістовні, а цей - це :bad :facepalm

TIGER-NIGER
Повідомлень: 3951
З нами з: Пон, 12 лютого 2007, 15:38
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення TIGER-NIGER » Сер, 07 січня 2015, 18:20

LEgEnDA, я от теж сижу і думаю, що відписати нарахунок життя і гальм...
це заставляє задуматись....

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення LEgEnDA » Сер, 07 січня 2015, 18:22

TIGER-NIGER, я знаю що відписати - нехай маршрутчикам тоже не хамить, ато назло йому в попередню заїде :D :D :D

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Сер, 07 січня 2015, 18:33

TIGER-NIGER писав: я от теж сижу і думаю, що відписати нарахунок життя і гальм...
це заставляє задуматись....
Марик, чего думать? Ты же знаешь, тормоза-очень интересная вещ..... Они тоесть, то нет.... Не верь жене и тормозам, как говорится в старой водительской поговорке.! :-)
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення RULES » Сер, 07 січня 2015, 18:34

Та як не крутіть, а персонал там хамовитий і з тим треба щось робити
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей