Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK, Tsonic

Відповісти
"Апекс"
Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: "Апекс"

Повідомлення antik » Пон, 05 січня 2015, 22:07

pikach00, давно забив на той гадюшник
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
Mu$daY
Повідомлень: 1295
З нами з: Нед, 11 лютого 2007, 11:20
Ім'я: Вова
Стать: чоловік
Авто: Е30 340 / Е46 330
Номер: ВС7779СТ
Звідки: #lembergdrift
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення Mu$daY » Вів, 06 січня 2015, 13:52

Ну шоб без образ то ми там -4 і то при тому шо реально є потреба їздити. Якшо на коротко на вулиці 2015 рік і на рецепшинах та касах треба посміхатися та задовільняти пацієнтів, в іншому випадку закриватись і не напрягатись ;)
До дєвки з ролами) дядьки з тиру і Тігера претензій нема решту персоналу змінити так як вони необучабельні як на мене. Якось так.
Drifthooift

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Вів, 06 січня 2015, 17:29

pikach00, RULES,
RULES писав: ага, борзий якийсь такий
RULES писав: Тому нєрвному чуваку хіба в СІЗО вєртухайом працювати, а не з людьми контактувати
Вы бы с начала поработали там, пообщались с неадекватными клиентами и пофишистами-мажорами, а потом писали и обсуждали и указывали, где и каму работать! С начала, поставте себя, на место этих работников, а уж потом высказывайтесь. Апекс почему то молчит, по поводу поведения клиентов! :sing Хотя рассказать и показать, есть много чего.... :facepalm IMXO
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення RULES » Вів, 06 січня 2015, 19:25

Я от працюю ІТ-шником в колцентрі і скажу що до наших операторів дзвонять і всякі божевільні, хами, школота, борза"віпота" і т.д., але завжди треба їх обслуговувати ввічливо і з усмішкою на обличчі, бо цього вимагає і контролює начальство зверху, бо це все клієнти, а ми - лице компанії. І нічо, нормально працюють і не скаржаться.
Такщо не розказуй про постав на себе на його місце.
А хамити клієнтам - верх непрофесіоналізму і прямий шлях до відтоку клієнтів
VAG вже не той

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: "Апекс"

Повідомлення A1 » Вів, 06 січня 2015, 19:39

antik писав: давно забив на той гадюшник
також плюсанусь, компанія перестала туди ходити через "сервіс".

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення shaman » Вів, 06 січня 2015, 19:55

Там на картингу ціни космос, дуже часто все поломане,туалети обісцані і часто неприємно пахнуть, рецепція неадекват повний, таке враження що ти їм винен, а адміністрації пофіг видно. Запускати 2 рази в тиждень таємного покупця- і якщо рецепція порушила хоч один пункт по привітності/обслуговуванні зразу штраф 500 грн, тоді буде результат. Так на АЗС Шелл працює- підсилають на кожну заправку по таємному кожного місяця- не привітався, не запропонував щось або не усміхався- вся АЗС включаючи начальника станції. І персонал знає що за все карають копійкою. Один такий випадок і людину треба гнати в шию, але кому ми говоримо, тут працівники зробили собі точку для тусування, а адміністрації видно таке підходить

Висновок кожен робить собі, також для себе вважаю що туди йти на картинг себе не поважати, з таким відношенням до клієнта

Аватар користувача
MEGASinK
Повідомлень: 1060
З нами з: Нед, 20 вересня 2009, 23:25
Ім'я: Sergiy
Стать: чоловік
Авто: MEGANE 2 CC
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення MEGASinK » Вів, 06 січня 2015, 20:25

а все тому,шо нема конкуренції. були б конкуренти, з правильно підібраним персоналом,з хорошимим картами,з адекватними і обгрунтованими цінами і з хорошою локацією - Апекс вже б давно закрився.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення RULES » Вів, 06 січня 2015, 21:03

Отут ти помиляєшся. Один негативний відгук розповсюджується серед десятка друзів, тоді як позитивний максимум серед одного-двох
VAG вже не той

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: "Апекс"

Повідомлення antik » Вів, 06 січня 2015, 21:55

diesell, Денис чому я маю за власні гроші, потрачені у закладі, відчувати дискомфорт?! І до чого тут сума потрачених грошей?! Так, можливо у "Апекса" і є свої клієнти які витрачають по 2-3к грн. там, але я впевнений, що їх небагато... І бізнес тримається саме на тих людей, які залишають там по 100-200 грн., і яких ти тут так опускаєш... Для себе особисто зробив висновок, що не вартує туди ходити, оскільки сервіс та якість картів то такоє... Але непривітний персонал для мене відіграє дуже важливу роль ;)
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення RULES » Вів, 06 січня 2015, 22:10

Як це по совковому - на критику клієнтів казати що вони самі дураки. Далеко пойдьоте)
VAG вже не той

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Вів, 06 січня 2015, 22:15

worner писав: яким це боком відноситься до нормальних клієнтів - злість на них зігнати?
Я мав на увазі, чисто людський фактор- адмін, після тяжкого спілкування з неадекватним кліентом, сам має нервовий зрив( хоть мін), а тут після нього, ще якийсь задрот, тіпа Пікачуу(наприклад з [цензура] питанням, на яке адмін вже відпопів не один раз перед тим)-дійсно ж таке є!!!! І нервова система трошки ломається в адміна. Звідси і мін конфлікти і недорозуміння. Ви вважаєте, що на Апекс приходять тільки норм врівноважені люди?!... :facepalm Дуже сильно помиляєтесь. То треба вам самим якось побачити і почути, шо інколи творять... :facepalm
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення RULES » Вів, 06 січня 2015, 22:19

А хто йому доктор? Не вміє працювати з людьми, то нехай чимось іншим займається. Чомусь решта персоналу врівноважена в тих ж умовах
VAG вже не той

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Вів, 06 січня 2015, 22:27

antik писав: і яких ти тут так опускаєш...
Я нікого не опускаю. Просто дійсно, є люди, які витративши 100-200гр, починають концерти- то уй довгий, то майка коротка. Тому і пояснюю просто, шо загубивши такого задротного клієнта, для Апекса то навіть + а не -. Є приказка, Лучше с умним потерять чем с дураком найти. Я згідний- ти заплатив гроші і ти хочеш отримати за них якийсь сервіс або послугу. Ти заплатив-так, покатався на карті-так, послугу отримав-так. От і все. Адмін, мені здається, не повинен тобі посміхатися і цілувати в попу(то інші послуги) ;) .Якшо тебе шось не влаштоввує або ти не отримав послуги-будьласка, книга скарг або на пряму до власника. Яб так робив.
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Вів, 06 січня 2015, 22:43

RULES, не знаю чому, але Картинг-найгорячіша точка з сутичками на Апексі. :surprised
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення vovka » Вів, 06 січня 2015, 22:46

На таку роботу справді треба психологічно стійких людей.
Я б особисто незміг так працювати, бо трохи все таки нерви недуже впорядку і не звик всіх зустрічати з широкою усмішкою і ввічливо, та і взагалі троха складна людина )))) , Але тому і не пхаюсь до роботи з клієнтами бо то реально непросто, і від мене було б більше шкоди чим користі.

Але як клієнт - там де повелися неввічливо, і т.п. - туда більше не ходок.

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення pikach00 » Вів, 06 січня 2015, 22:58

diesell, про телеметрію є що сказати? Другий раз приїзжали за останні 2 міс, і 2ий раз телеметрія не працює.

І ще поясни про стюардів, в чому полягає їх робота? Стояти і ржати? А підійти пояснити людині що той кого явно хочуть обігнати повинен пропустити.

Не дивно що на рецепції в картінгу такі люди якщо власнику комплекса тупо насрати на сервіс.

Чи кожен клієнт має дзвонити власнику коли помічає провтик ? :facepalm
Смердючі туалети не тільки я помітив.

Реально, весь комплекс - тупо гадюшник якийсь.

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення diesell » Вів, 06 січня 2015, 23:22

pikach00, я сегодня был на Апексе и заметил 1-туалеты вычещены и уборщица работала целый день! 2-в телеметрии есть один недостаток(не выбивает фамилии участников) что за глюк-не понятно., берет и вбивает несколько первых фамилий из общей базы. Номера картов дает правильно, время тоже. Ошибка по времени может быть только из за дтп в процессе езды( датчик сбивается)-от этого никуда не дется.3-маршалы на трассе стояли и работали чотко( синий флаг в руках и следили за участниками движения) Маршал должен провести инструктаж перед заездом,следить за правильностью движения, вытаскивать застрявших или поломанных, регулировать флагами порядок движения(пропустить, тормознуть, снять с трассы). А про власника- э книга скарг, он ее читает и принимает меры(знаю 100%).Напишите туда а если позже будет тоже самое, тогда я думаю нужно встретиться и переговорить с ним лично. 4-робота админа на Картинге, действительно очень нервная и трудная, поэтому я бы постарался понять измученного, нервного админа( он ведь тоже человек) :sad
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: "Апекс"

Повідомлення pikach00 » Вів, 06 січня 2015, 23:29

diesell, повезло тобі. Я думаю що треба тих працівників гнати. А не "ставати на їх місце" бо у них вдома діти голодні. Взяти нормальних які відповідальніше ставляться до роботи.

kafe-korchma
Повідомлень: 217
З нами з: Нед, 02 грудня 2012, 18:42
Стать: чоловік
Звідки: http://kafe-korchma.at.ua/
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення kafe-korchma » Вів, 06 січня 2015, 23:52

:shock :shock :shock ППЦ народ шо ви спорите забийте на той картинг на місяць другий - пів року і подивимся які будуть знижки :sing
Якщо для гих ви не клієнт і їм не потрібен бо ви там витрачаєте 100-200 грн.
Та хоть чаю з апарату випити зайшов і вам повинні запропонувати проїхатися прокататися і т.д.. Поки в нас буде такий сервіс то нам не то шо в Європу, а нам в гості один до другого ходити не можна.
П.С. Клієнт завжди правий, навіть якщо не правий то для нього треба зробити вигляд, що правий, а працівнику пояснити шо і до чого, а не просто кинути гімно на вентилятор і кричати шо нам клієнти до (ЦЕНЗУРА).

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: "Апекс"

Повідомлення LEgEnDA » Сер, 07 січня 2015, 00:16

Не був в апексы вже ну дуже давно. Тоды було чисто ы охайно, тыльки харило то шо карти якво по рызному ъхали.

Але якщо там дыйсно хамлять гамно в туалетах ы всяка така фыгня - треба шось робити з кадрами, щоб не виглядати шарашкыною канторою.

Як на мене то до зауважень потрыбно выдноситись з розумынням

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей