Автомобілі, вантажівки, мотоцикли та інша техніка

Модератори: Jarevych, Жульєн, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. У даному розділі дозволяється розміщення тем про продаж, тільки авто/мото техніки та комплектуючих до них, але не більше двох тем за 10 днів.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково повинна бути вказана ціна та фото.
3. Теми, які не відповідають п.1 та п.2 будуть видалятись, автору теми виноситься попередження.
4. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість товарів та послуг представлених в розділі Комерція.
5. В даному розділі заборонено розміщати теми комерційного* характеру.
6. Модератор розділу визначає тип (комерційне/некомерційне) оголошення за декількома критеріями: зміст/кількість/періодичність відкриття нових тем учасником.
7. Теми, в які не писалося протягом останніх 3 місяців, автоматично видаляються.

*Комерційна діяльність - довготривала діяльність по проведенню операцій обміну товарно-матеріальних цінностей з метою одержання
прибутку.
Відповісти
Форд фокус 3 2014 універсал
ucmiru
Ім'я: МІША
Стать: чоловік
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 0

Форд фокус 3 2014 універсал

Повідомлення ucmiru » Вів, 30 червня 2020, 19:33

Авто куплено у офіційного дилера у Львові 22.12 .13р. користуємось авто з 14р, використовується в одній сімї, авто німецької збірки і максимальної комплектації на той час тренд +, мотор екобуст 125 к.с, клімат контроль, бортовий компютер, система стоп старт, підігрів сидінь, руля , лобового скла, 7 подушок безпеки, 9 динаміків, титанові диски, практично нова літня резина мішелін, є також комплект зимої резини, авто не бите, нічого не крутилось і не знімалось, всі деталі оригінальні, була притертість правого крила є підкрас, крило не знімалось болти не крутились, пробіг 90% трасовий по специфіці роботи, гаражне зберігання, в авто ніхто не курив, все обслуговування проводилось вчасно і в офіційного дилера велет авто у Львові є всі наряди і записи в сервісну книжку, що підтверджуэ реальний пробіг і технічний стан авто, в червні зроблено діагностику, заміну масла і всіх фільтрів, торг присутній, будуть питання пишіть чи дзвоніть 0673745725

https://auto.ria.com/uk/auto_ford_focus_27259578.html

-Driver-
Ім'я: Тарас
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 19 рази

Re: Форд фокус 3 2014 універсал

Повідомлення -Driver- » Вів, 30 червня 2020, 20:30

Був би автомат - забрав би

ucmiru

Повідомлення ucmiru » Вів, 30 червня 2020, 21:07

Механіка, думаю авто варте уваги і ціна конкурентна, добавив ссилку на авторіа чомусь не грузиться фото сюди на пряму

myzikk
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Повідомлення myzikk » Сер, 01 липня 2020, 13:16

Ціна не сильно конкурентна за 1.0, був би 1.6 питань немає
Ford запчастини :p

ucmiru

Повідомлення ucmiru » Сер, 01 липня 2020, 13:37

Ціну формував в основному по авторів , така комплектація як в мене ціни від 7500 до 9200 поставив ціну за яку готовий продати, +- з розумним торгом, продаж не терміновий , кому потрібно такий автомобіль, офіційний з реальним пробігом і офіційним обслуговуванням , без ДТП без додаткових вкладень від власника , думаю найдеться купець

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість