Магнітоли, сабвуфери, колонки, сигналізації, лампочки і т.п.

Модератори: Jarevych, Жульєн, NIK, Dimon, Denja

Правила форуму
1. У даному розділі дозволяється розміщення тем про продаж, тільки авто/мото техніки та комплектуючих до них, але не більше двох тем за 10 днів.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково повинна бути вказана ціна та фото.
3. Теми, які не відповідають п.1 та п.2 будуть видалятись, автору теми виноситься попередження.
4. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість товарів та послуг представлених в розділі Комерція.
5. В даному розділі заборонено розміщати теми комерційного* характеру.
6. Модератор розділу визначає тип (комерційне/некомерційне) оголошення за декількома критеріями: зміст/кількість/періодичність відкриття нових тем учасником.
7. Теми, в які не писалося протягом останніх 3 місяців, автоматично видаляються.

*Комерційна діяльність - довготривала діяльність по проведенню операцій обміну товарно-матеріальних цінностей з метою одержання
прибутку.
Закрито
продам товщиномір MGR 11FE
sapphir
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: продам товщиномір MGR 11FE

Повідомлення sapphir » Чет, 26 квітня 2018, 18:40

Вертаючись до товщиноміру. Мав час сьогодні побавитись. Ще вчора, як забирав, Тарас казав що на калібровочній пластині показує 210 замість 200 мікрон. Але разом з тим я ще вчора відчував шорсткість робочої поверхні тому логічно припустив що в цих 10 мікронах може бути винна вона - легесенько пройшов 600-ю шкуркою зробивши гладку поверхню і на калібровочній пластині товщиномір показав 200.
А тепер про враження. Товщиномір не професійний! тому про мінуси - треба тримати ідеально перпендикулярно до поверхні і досить сильно притискати бо контактна поверхня має діаметр 20!мм і навіть мінімальне відхилення від перпендикулярного напрямку зразу збільшує показники на дісплеї. Тобто криволінійні елементи він не поміряє правильно - треба вишукувати рівні ділянки розміром хочаб в 25 копійок і досить міцні щоб можна було добре притиснути ( доречі шорсткість поверхні, яка доречі пофарбована а не відполірована, можливо тому і з"явилась що його треба тиснути ). Плюс його немалі габарити роблять з нього цілком адекватний прилад для разового застосування і для розуміння де 100-130 заводських мікрон а де 180-200 подвійного фарбування. А якщо ще попередньо в неті поцікавитись товщиною фарби на конкретній моделі то питань з таким приладом, я думаю, не виникне. А от користуватись ним постійно ще й багато разів на день - це не той прилад, треба вибирати інший. Але багато з нас користуються різними Фортами, Фіолентами і ДВТ а не Бошами і Макітами і нас це влаштовує. Тут той самий варіант.

Да, "пістолет" Лесика був суттево зручніший в користуванні але, наскільки я в курсі, на стільки ж і дорожчий ;) :-)

kapi

Повідомлення kapi » Чет, 26 квітня 2018, 20:09

а коли ти збираєшся брати авто, я б в тебе відкупив і продав наступному за 600? Мені тре десь на наст тиждень
Боже даруй нам мир!

sapphir

Повідомлення sapphir » Чет, 26 квітня 2018, 20:44

kapi писав:
Чет, 26 квітня 2018, 20:09
а коли ти збираєшся брати авто, я б в тебе відкупив і продав наступному за 600? Мені тре десь на наст тиждень
Важко сказати, якщо не продадуть ті два Карнівала в Тернополі - на початку наступного тижня поїду подивлюся. А чи куплю - не знаю :sing Да і я Шаману обіцяв а йому я так розумію не горить...

jetros
Ім'я: Ростислав
Номер: ROS
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення jetros » Чет, 26 квітня 2018, 20:57

На рахунок Карнівала, цікаво, також подивляюся в їхню сторону, зять цікавиться веном.
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab282677.gif[/img][/url]

sapphir

Повідомлення sapphir » Чет, 26 квітня 2018, 21:12

jetros писав:
Чет, 26 квітня 2018, 20:57
На рахунок Карнівала, цікаво, також подивляюся в їхню сторону, зять цікавиться веном.
З копії Вояджера в далекому 98-му році до Вена року в 17-му !!! Вони порвали навіть Тойоту і Хонду при тому що десь з 2004 року Тойота Сиена була лідером в США :D
Да і яка машина 2008 року з повноцінними 7-ю місцями в нас коштує 8-9 тисячь? Неадекватів які цінять такі машини тих років по 11-13 до уваги не берем ;)

*Lesyk*
Тюнінг клуб
Ім'я: Олександр
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення *Lesyk* » Чет, 26 квітня 2018, 23:01

sapphir писав:
Чет, 26 квітня 2018, 18:40
Да, "пістолет" Лесика був суттево зручніший в користуванні але, наскільки я в курсі, на стільки ж і дорожчий ;) :-)
А мені навпаки мій не був зручний,і міряв алюміній, тому й продав, взяв зараз трошки дорожчий, але прямий...

sashanova
Ім'я: Sasha

Повідомлення sashanova » П'ят, 27 квітня 2018, 09:01

а який унікум буде мацати прибором любу машину більше 15 років?
я :-) бо не розумію до чого тут вік 8-) ..яж машину купляю а не набір юного скульптора з двох відер шпаклі :-)
Колись постукав пальчиком по елементу і вже по звуку знаєш чи є шпакля.
ті часи вже в минулому :-) , зараз на стук шпакля хіба в дешевих старих відрах -латаних скульпторами колгоспниками радянської школи :-) , в більшості відрізали-приварили цілим шматком від донора і відповідно шпакля там буде лише на зварних швах, пальчиком таку роботу-не простукаєш 8-)

Kritik
Подякували: 10 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Kritik » П'ят, 27 квітня 2018, 10:14

sapphir писав:
Чет, 26 квітня 2018, 18:40
Вертаючись до товщиноміру. Мав час сьогодні побавитись. Ще вчора, як забирав, Тарас казав що на калібровочній пластині показує 210 замість 200 мікрон. Але разом з тим я ще вчора відчував шорсткість робочої поверхні тому логічно припустив що в цих 10 мікронах може бути винна вона - легесенько пройшов 600-ю шкуркою зробивши гладку поверхню і на калібровочній пластині товщиномір показав 200.
А тепер про враження. Товщиномір не професійний! тому про мінуси - треба тримати ідеально перпендикулярно до поверхні і досить сильно притискати бо контактна поверхня має діаметр 20!мм і навіть мінімальне відхилення від перпендикулярного напрямку зразу збільшує показники на дісплеї. Тобто криволінійні елементи він не поміряє правильно - треба вишукувати рівні ділянки розміром хочаб в 25 копійок і досить міцні щоб можна було добре притиснути ( доречі шорсткість поверхні, яка доречі пофарбована а не відполірована, можливо тому і з"явилась що його треба тиснути ). Плюс його немалі габарити роблять з нього цілком адекватний прилад для разового застосування і для розуміння де 100-130 заводських мікрон а де 180-200 подвійного фарбування. А якщо ще попередньо в неті поцікавитись товщиною фарби на конкретній моделі то питань з таким приладом, я думаю, не виникне. А от користуватись ним постійно ще й багато разів на день - це не той прилад, треба вибирати інший. Але багато з нас користуються різними Фортами, Фіолентами і ДВТ а не Бошами і Макітами і нас це влаштовує. Тут той самий варіант.

так вони для того і є
в мене взагалі з алі за 25 баксів китайчик такий синенький

там похибка 24 мікрони, бо показує він в MIL a 1 MIL = 24 мікрони
тобто якшо показує 5 або 6 то це 120 - 144 мікрони тобто похибка тоже відносно велика

але я і так знаю шо до 6 це завод, тобто до 140 мікрон
10 +/- це пдвійна покраска
ну а вже 18 це шпакля
хотя міряв і тачки не біт не крашен які показували 42 = 1000+ мікрон)

такшо любий прибор, навіть з похибкою 10-20 мікрон, всерівно краще ніж стукати пальцями по крилах ))))
Opel то є Opel (c) всі хто шарить

Amadej

Повідомлення Amadej » П'ят, 27 квітня 2018, 21:38

winn3r писав:
Чет, 26 квітня 2018, 14:47
jetros писав:
Чет, 26 квітня 2018, 14:17
sashanova писав:
Чет, 26 квітня 2018, 13:34
ні
То мені добре буде продавати, небуде зайвих питань фарбована/не фарбована, шпакля, ніхто не перевірить :shock :happy Ато зараз озброїлися товщиномірами і ціну збивають. Колись постукав пальчиком по елементу і вже по звуку знаєш чи є шпакля. :facepalm
а який унікум буде мацати прибором любу машину більше 15 років? :D
я жигу тестьову продавав то хрон з тернополя приїхав з прибором, шей з таким древнім на 2 лямпочки, я довго сміявся коли він тим пристроем по жигулю щолкав.

Dexter
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 7 рази

Повідомлення Dexter » П'ят, 27 квітня 2018, 21:42

Amadej писав:
П'ят, 27 квітня 2018, 21:38
winn3r писав:
jetros писав:
sashanova писав:
ні
То мені добре буде продавати, небуде зайвих питань фарбована/не фарбована, шпакля, ніхто не перевірить :shock :happy Ато зараз озброїлися товщиномірами і ціну збивають. Колись постукав пальчиком по елементу і вже по звуку знаєш чи є шпакля. :facepalm
я жигу тестьову продавав то хрон з тернополя приїхав з прибором, шей з таким древнім на 2 лямпочки, я довго сміявся коли він тим пристроем по жигулю щолкав.
то та сама бєжева 2106, яку цінили дорожче ніж мою ауді 80 b4 1993року ? при такій космічній ціні я би не тільки прибором щолкав

якшо не вона , то сорян :D :D
Work hard! Play hard!

Amadej

Повідомлення Amadej » Суб, 28 квітня 2018, 14:34

Dexter писав:
П'ят, 27 квітня 2018, 21:42
Amadej писав:
П'ят, 27 квітня 2018, 21:38
winn3r писав:
jetros писав:
sashanova писав:
ні
то та сама бєжева 2106, яку цінили дорожче ніж мою ауді 80 b4 1993року ? при такій космічній ціні я би не тільки прибором щолкав

якшо не вона , то сорян :D :D
ні це була темно коричнева, майже чорна. Доречі продалася з мінімальним торгом як і очікували.

САХАР
Ім'я: А
Подякували: 4 рази

Повідомлення САХАР » Пон, 07 травня 2018, 07:24

Зараз через 1 б.у .запчастини проміряють.Це взагалі епік,щоб не крашене було :D
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG 2005+0632011704

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей