Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Nismo drift team///
Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Пон, 07 квітня 2014, 09:27

Мені немає що написати... окрім цього, що я вже писав тут...
Ви усі Мегакруті знавці і Тюнінгісти на мега крутих, заряжених стокових тачках, а я, так - лох, попіздіти, а не мішки носити...Ви вже по чотири рази через це все перейшли, ставили каркаси, тюнили мотори, а, я так, попиздіти в неті...
Ви можете з нету побачити якість і міцність болтів та розказати що у мене не міцні площадки...а я, [цензура], їжджу по токарях, в досвідчених людей прошу порад і настанов...видзвонюю пів України, виясняю як правильно то зробити і що проходить по параметрах безпеки...ну да...я ж лох і нічо не шарю...мені потрібно питатись у досвідчених людей... а кожен із вас це все знає і через нет баче і тому для вас це смішно виглядає...

ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ НАXУЙ І СТРІТЬ, ВЗАГАЛІ, З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ!!!
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення RULES » Пон, 07 квітня 2014, 09:33

Danko писав:Мені немає що написати... окрім цього, що я вже писав тут...
Ви усі Мегакруті знавці і Тюнінгісти на мега крутих, заряжених стокових тачках, а я, так - лох, попіздіти, а не мішки носити...Ви вже по чотири рази через це все перейшли, ставили каркаси, тюнили мотори, а, я так, попиздіти в неті...
Ви можете з нету побачити якість і міцність болтів та розказати що у мене не міцні площадки...а я, [цензура], їжджу по токарях, в досвідчених людей прошу порад і настанов...видзвонюю пів України, виясняю як правильно то зробити і що проходить по параметрах безпеки...ну да...я ж лох і нічо не шарю...мені потрібно питатись у досвідчених людей... а кожен із вас це все знає і через нет баче і тому для вас це смішно виглядає...

ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ НАXУЙ І СТРІТЬ, ВЗАГАЛІ, З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ!!!
Зображення
VAG вже не той

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Doktor » Пон, 07 квітня 2014, 09:51

Danko писав: видзвонюю пів України,
23 мыльйона украънцыв мають такий поганий смак?
Пі по новому

Аватар користувача
Or4ik
Повідомлень: 1182
З нами з: Пон, 22 серпня 2011, 15:20
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: VW T2 1978р. 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Or4ik » Пон, 07 квітня 2014, 10:08

Danko, якщо маєш бажання велике то як автор теми можеш її сам закрити ;)

а по темі каркасу сам багато не знаю але якщо маєш бажання то раджу порадитись з даною людиною (https://vk.com/id36146824). Він зїв багато "гамна" по металу так як займається підготовкою позашляховиків до жорстких випробувань на бездоріжжі. Ну і сам він зробив реально крутий (і перший в Україні доречі) хот-род ... продав його (за 33 штуки євриків) і вже другий робить 8-) . Шкода він свою тему про нього видалив з ресурсів (де він розказував про розрахунок навантажень на всі вузли). Тільки на драйві трохи залишилось http://www.drive2.ru/r/other/79621/

п.с. з тим хотродом він став досить відомим в америці, навіть в крутому каталозі (який виходить раз на 5 років вроді) його опублікували.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення AnGeL » Пон, 07 квітня 2014, 11:25

Danko, на дворі 2014 рік, ера інтернету, і тут, в неті, можна знати геть все. якшо вміти ним користуватись, і різні норми і стандарти є куди кручє ніж поради досвічених токарів які тільки чули про гост, а шо таке EN незнають, чи дріфтерів, які ліплять шось таке подібне як і ти, і наразі нащастя ше не покалічились. І те шо ти там видзвонюєш, випитуєш, дістаєш людей, то марна трата часу, тому що то все можна знайти в просторах інету, і ще тому. що ніодин токар тобі не буде гарантом того, шо при дтп всі ті болти витримають. от недай Бог щось, і що, він буде оплачувати тобі ремонт машини чи лікування? чи візьме вину на себе: типу ой блін, то я ж його випустив з тими болтами, чи то я ж йому хєрово ті площадки поварив.

думаю що ні. і саме тому, в світі існують якісь норми і правила які розроблялись цілими інститутами не один рік, і саме до цих норм треба тягнутись, а не до порад токаря чи дріфтера з одесси, і в разі чого, при бажанні зможеш виставляти притензії, шо он, в мене було всьо ок, всьо як книжка пише, але не помогло, чи будеш ставити притензію фірмі виробнику болтів, що до неякісної продукції, браку чи тому подібне...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Nismo drift team///

Повідомлення wklef » Пон, 07 квітня 2014, 11:52

Кароч народ давідстаньте ви від того Данка, та робить собілюдина те ,що вважає за потрібне. Шо ви лізете. Дали поради, і всьо. Йому самому рішати чи прислухатись чи ні ;)

Але з болтами троха Данко нетуйвово. Ми коли нашу луїзу переберали і переробляли з болтами награлися добряче. Ну ти кароч дивись сам.
То не наші єноти :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей