Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Nismo drift team///
Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення AnGeL » Вів, 04 березня 2014, 15:37

на відео, на всіх кадрах з синьою сливкою хто за кермом? Міка? якшо так, то вона робить неймовірні успіхи :thumbup
дальше, фендера, то канєшно круто, але наскільки я поняв шо вони будуть в колір. імхо, я б казав лишити їх чорними, типу олдскул-ждм, + будуть пасувати до чорного капоту, даху, спойлер теж чорний глянц лишайте, + можна буду на бочину ше шось чорне наклеїти, якогось спонсора можливого майбутнього, або вініл простенький тематичний, (тільки не хробаків :D ).

ну і про каркас, ти так про нього написав якби то було шось з космосу :D болтовий каркас пасував би мені, так як в мене ше десь на половину цивільна тачка, а в тебе корч, і в основному він має брати участь в змаганнях-покатухах, тому імхо, болтовий каркас на твою машину то як розпорка на мою :D тут сміло можна було б варити вварний, там по додатку j, чи як там, ну вобщем раллісти підкажуть точніше.

а так то всьо гуд, крім тих всяких провокативних цитат :facepalm
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Вів, 04 березня 2014, 16:17

Провокаційні цитати поступають завжди мені, а це лише відповіді на них... ;)

За кермом Ростик - головний механік Nismo команди
Зображення

Мій корч - Машина повсякдневна! Вожу бабцю додому, катаюсь з дівчиною, їжджу компанією на озеро... Навіть Форумчани - Подебрий, Тарік Вовк і ще багато хто..їздили норм ззаду 3 чоловік :D так надальше і планую :happy
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Дуже класно фотограф підловив сливу і фотка получилась майже один в один з моєю...

Зображення

Доречі цей розпоширений демотиватор придумав один із адмінів Nismo групи ;)
Зображення
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення AnGeL » Вів, 04 березня 2014, 17:03

Danko писав: Мій корч - Машина повсякдневна! Вожу бабцю додому, катаюсь з дівчиною, їжджу компанією на озеро... Навіть Форумчани - Подебрий, Тарік Вовк і ще багато хто..їздили норм ззаду 3 чоловік так надальше і планую
:shout :facepalm
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
AntikvAr
Повідомлень: 3034
З нами з: Сер, 19 вересня 2007, 16:31
Ім'я: Микола Миколайович
Стать: чоловік
Авто: ГАЗ 21
Номер: И8935ЛВ
Звідки: OSA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Nismo drift team///

Повідомлення AntikvAr » Вів, 04 березня 2014, 17:54

Danko, не зовсім ясно в тебе буде однакова колія спереду і ззаду? які цифри виходять з тими проставками?
Ну і не можу не погодитись з анжелом - говорити про вихід на рівень змагань і ставити болт каркас якось не логічно..який з чемпіонатів в цьому сезоні буде допускати болт?
Скільки ти заплатив за нього, якщо секрет то хоть в пп напиши.

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Вів, 04 березня 2014, 19:40

AntikvAr, звичайно що неоднакова колія, це навіть на фото видно... Ну я зроблю фото де прекрасно видно...Завжди хотів поміряти але руки ніяк не доходили...у мене ж ричаги видовжені стоять...Спочатку хотів ззаду дати 30мм, але Одеса сказала, що широкий держак ззаду також дуже рішає... і тому вирішилось зробити однакові проставки, бо думаю різниця уже у мене із задом від 5до 10см з кожної сторони...Одеса наполягала на проставках спреду 80мм і ззаду 60мм :D але я стримався :roll і ми зійшлись на такому варіанті...
Відкрию тобі секрет, що Болтовий каркас не катірується тільки у Чемпіонаті UDC, де я без спонсора не зможу приймати участь! У будь яких решта змаганнях Агонь!
Ціна не секрет - ринкова 600дол. взяв за 500дол. Якщо ти хочеш порівняти із ціною зварки норм. каркасу - то не катірується...так як написав вище, що машина на повсякдень і має тішити мене і народ, а каркас занадто сильно ускладнює це все...і "+" в ньому у мене тільки може бути один - це жосткість кузова...більше він мені ні чим не потрібний, так як я не збираюсь ввалювати на всі гроші, ложити машину на кришу, завалюватись 120км\год в бетонні блоки.
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення AnGeL » Сер, 05 березня 2014, 15:01

Danko писав: так як я не збираюсь ввалювати на всі гроші, ложити машину на кришу, завалюватись 120км\год в бетонні блоки.
та то ніхто не збирається, але інколи таке трапляється, і дуже часто зовсім неожидано :|

а ціна норм, не така вже і велика :unsure
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення t309 » Чет, 06 березня 2014, 00:58

Danko писав: Мій корч - Машина повсякдневна!
це велика помилка

а болтовий каркас це як мертвому припарка
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Чет, 06 березня 2014, 10:13

AnGeL, так і знав що зараз хтось напише - трапляється всяке і бла,бла,бла... Ну так давай на кожній машині встановлювати каркас!? Собі постав...Чого не ставиш? Всяке трапляється... Пояснив, що не збираюся їздити Раллі, чи Приймати участь в D1 І пояснив що машина возить друзів на озеро , шашлик... На мій рівень ризику вистачить болтового!!!

t309, не мели дурниць і не розводь флуд! Ця твоя фраза це повний правал! :facepalm
Дивись фото болтом каркашених машин і аналізуй, що б було, якби каркасу не було... Читай форуми!
http://ru.pokerstrategy.com/forum/threa ... did=756502

1)В 2009г в новогорном на Туровской гонке озёрская 08 с болт каркасом 2 оборота через крышу сделала. Оба целы, каркас тоже.
2)Наш экипаж на ТУРе пробывал на прочность болтовой каркас, выдержал на 5 с плюсом
3)Ещё раз повторюсь, болтового каркаса хватает! Но до определённой скорости.
4)Если не гнаться за жесткостью кузова, то болтовой каркас будет в самый раз.
По прочности (в плане безопасности) болтовой наврядле уступит вварному, а мож еще и фору даст.
5)Вертелся на разных каркасах, на болтовом тоже.
На той же гонке, на которой улетел Курочкин, я улетел буквально на следуещем СУ, прямо на финишном трамплине (чет там 2000!!! Л3/Тр. Остановился возле судейского столика, только с другой стороны.
От машины ничего не осталось, была новая, 3я гонка 2105 ВИХУР. Вылетели двигатель, кпп, мост, ходовка,задние фонари были прям у меня за спинкой сидения, сидения лопнули. Каркас вытащили и поставили в другой кузов, с ним, а самое главное с нами ничего не случилось. Через полгода гонял уже на новой восьмерке.

6)Вот, отличный пример, как болтовой каркас спас жизнь водитель на приличной скорости (~210км/ч) -
http://forums.drom.ru/gt-forum/t1151665246.html

Вибач, t309, але я вже достатньо сам нацикався з машиною щоб приймати самому такі рішення, і коли хтось такий як ти(Не раліст, не слаломіст, не колишній автоспортсмен), пише такі короткозмістовні пости, то мене - Зображення

Якщо ти вирішив показатись розумним, то відстоюй свою думку! Наводь факти і саме головне аргументуй свою думку, а не просто закидуй фрази - а болтовий каркас це як мертвому припарка
P.S. Я був в шоці :shock , коли ми просто скрутили каркас в салоні....Не приварюючи його і не прикручуючи його до кузова! Ти береш за нього і хитаєш машиною як заманеться, каркас мертво стоїть, ніби уже приварений! Як його не дьоргаєш, він ані на міліметр не рухається...машиною трусить ніби вварний каркас! :boxed
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення YuraDOC » Чет, 06 березня 2014, 10:25

Проблема в болтовому каркасі, в цивільній машині (друзі шашлики і т.д.), не в тому чи він міцний чи ні, а в тому, що при наявності каркасу треба постійно їздити у шоломі... і пілоту і всім друзям. :D :D :D

Як не обмотуй ті труби поролоном чи ППЕ чи ще чимось, навіть при елементарному контакті з бордюром, чи дрібному ДТП можна об той каркас дати головою так, що і до реанімації не довезуть. Потім будеш розказувати, що якась полу-синя дівчинка на задньому сидінні, яку везли з шашликів додому, сама дала головою об трубу, бо у неї не було 4-ри точкових ременів :D :D :D

ІМХО: будь який каркас = шолом щодня!
(O==[][]==O)

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Чет, 06 березня 2014, 10:43

YuraDOC, по правилам погоджуюсь з тобою...
Тому треба мати голову, коли їзда на шашлик з кучою народу...
АЛЕ ТИ ОБІЦЯВ ТУТ БІЛЬШЕ НЕ ПИСАТИ!
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення YuraDOC » Чет, 06 березня 2014, 10:50

Danko писав: АЛЕ ТИ ОБІЦЯВ ТУТ БІЛЬШЕ НЕ ПИСАТИ!

Сорі, псіханув :D :D :D
(O==[][]==O)

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення _ALEX_ » Чет, 06 березня 2014, 11:15

Danko писав: По прочности (в плане безопасности) болтовой наврядле уступит вварному, а мож еще и фору даст.
ця фраза вбила... :facepalm

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Чет, 06 березня 2014, 12:20

_ALEX_, надіюсь ти розумієш що це цитата одного раліста...
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення t309 » Чет, 06 березня 2014, 13:09

Danko писав:_ALEX_, надіюсь ти розумієш що це цитата одного раліста...
да яка нафіг різниця чия то фраза, зрозумій, всі завжди хвалять своє болото, і ти також і я також.

На машині з каркасом не можна їздити дорогами загального користування бо для інших ти перетворюєшся в бетонну стінку, а якщо ще додати той факт що ти не дотримуєшся правил, згадати хочаб дріфт на кільці чорновола то ти з каркасом можеш такого натворити що потім будеш довго думати над своєю поведінкою в "місцях нестоль отдаленних"

про шлем і ремні для всіх друзів тобі вже написали, і твоя відповідь про "треба мати голову" не поможе хоть ти 10км на годину тошни з озера, це ні тебе ні друзів ніяк не врятує від інших придурків на дорозі, ьлму ця тачка це корч, а звідси висновок [цензура] ставити болт на корч? яка впринципі його перевага? те що можна зняти бокові труби і комфортніше сідати в тачку? так зроби зварний, а ці бокові труби залиш зьомними якщо вже так кортить, хоча всеодно ти їх знімати не будеш!!!

так що у тебе має бути 2 авто, корч + бус (тягати лафету з корчем + в салоні маленький склад запчастин та інструменту).

Яка нафіг машина для повсякденного користування, як ти думаєш скільки протягне ступичний підшипник з твоїми проставками при періодичних отжигах на арені до того як в тебе тупо відвалится колесо???

взагалі ти багато в чому ведеш себе дуже правильно і адекватно, але деколи щось як ляпнеш, а потім щей тебе на цьому заклине, що я читаю і а....ю, а ще кидаєшся на всіх хто проти, це не нормально, якщо пишеш тут то будь готовий і до критики також, чи ти пишеш і чекаєш що всі будуть пісяти від щастя і кричати в один голос Данко ти молодець так тримати!!!!
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Єнот
Повідомлень: 4
З нами з: Чет, 06 березня 2014, 14:17
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Єнот » Чет, 06 березня 2014, 14:24

Яка різниця який каркас?є різниця в конфігуряції методі кріплення і тд,а чи він вварний чи болтовий суті не міняє!якшо його пришмаркати до кузова чи прикрутити хромованимим болтами 8,8 то толку з нього не буде!бо труба відірветься і дасть по голові в кращому випадку,а в гіршому "Пункт назначения..." Також ніхто не згадав про таку штуку як кріплення сидінь...ремнів і тд,китайські ремні полюбому в тому випадку рішають!

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Чет, 06 березня 2014, 14:38

t309 писав:
Danko писав:_ALEX_, надіюсь ти розумієш що це цитата одного раліста...
да яка нафіг різниця чия то фраза, зрозумій, всі завжди хвалять своє болото, і ти також і я також.

На машині з каркасом не можна їздити дорогами загального користування бо для інших ти перетворюєшся в бетонну стінку, а якщо ще додати той факт що ти не дотримуєшся правил, згадати хочаб дріфт на кільці чорновола то ти з каркасом можеш такого натворити що потім будеш довго думати над своєю поведінкою в "місцях нестоль отдаленних"

про шлем і ремні для всіх друзів тобі вже написали, і твоя відповідь про "треба мати голову" не поможе хоть ти 10км на годину тошни з озера, це ні тебе ні друзів ніяк не врятує від інших придурків на дорозі, ьлму ця тачка це корч, а звідси висновок [цензура] ставити болт на корч? яка впринципі його перевага? те що можна зняти бокові труби і комфортніше сідати в тачку? так зроби зварний, а ці бокові труби залиш зьомними якщо вже так кортить, хоча всеодно ти їх знімати не будеш!!!

так що у тебе має бути 2 авто, корч + бус (тягати лафету з корчем + в салоні маленький склад запчастин та інструменту).

Яка нафіг машина для повсякденного користування, як ти думаєш скільки протягне ступичний підшипник з твоїми проставками при періодичних отжигах на арені до того як в тебе тупо відвалится колесо???

взагалі ти багато в чому ведеш себе дуже правильно і адекватно, але деколи щось як ляпнеш, а потім щей тебе на цьому заклине, що я читаю і а....ю, а ще кидаєшся на всіх хто проти, це не нормально, якщо пишеш тут то будь готовий і до критики також, чи ти пишеш і чекаєш що всі будуть пісяти від щастя і кричати в один голос Данко ти молодець так тримати!!!!
Ти шо Путін??? :D
Буде вказувати як мені жити і що робити :D :D :D
ПЗДЦ. :D
Пацан, проснись це тюнінг форум! І я кажу, що машина буде їздити на шашлики з друзями... і приймати участь у небезпечних, неофіційних гонках... :shout тому і болтовий каркас, а не вварний... А чи мені її тягати на лаветі чи їздити так , давай я сам буду вирішувати! :facepalm Дожились...
Тобі на Форум Порядних Автомобілістів і ПДРщиків, а не сюда, з такими промовами...

P.S.Модератори, Поправте будь ласка, якщо не правий...Бо получається що я не на той форум попав... і мені треба видаляти тему звідси...і Тут залишиться один тюнінг проект Модератора Babaka, який теж в скорому часі визнають небезпечним, так як автор заявив, що машина також буде використовуватись для DailyDrift і Drift for FUN :shout :facepalm
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Dexter » Чет, 06 березня 2014, 14:50

Danko писав: Бо получається що я не на той форум попав... і мені треба видаляти тему звідси
все вірно, це не форум "турбо корчі для поїздок на шашлики і озеро"
Danko писав: Babaka, який теж в скорому часі визнають небезпечним, так як автор заявив, що машина також буде використовуватись для DailyDrift і Drift for FUN
ти плутаєш DailyDrift і Drift for FUN і поздку з повною машиною друзів на Задорожнє :facepalm Вова не писав що буде на шашлики їхати з 5-ма людьми в салоні

цікаво буде подивитись на скільки його хватить для нелегальних гонок і поїздок на Задорожнє :sing
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення t309 » Чет, 06 березня 2014, 15:05

Danko, форум може ы правильний а от гылкою точно помилився )))
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
Danko
Повідомлень: 2352
З нами з: Нед, 21 жовтня 2007, 16:50
Ім'я: Danko
Стать: чоловік
Авто: 200SX 300+
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення Danko » Чет, 06 березня 2014, 15:09

Dexter писав: все вірно, це не форум "турбо корчі для поїздок на шашлики і озеро"
Ще ти мені хочеш вказувати де експлуатувати машину а де нє?!?!?
Власник Турбо Корча де хоче там і експлуатує! Ще один Путін найшовся :facepalm !
Dexter писав: ти плутаєш DailyDrift і Drift for FUN
Це ти щось путаєш...!
В мене машина саме для цього і в темі Бабака теж написано, що машина буде їздити на покатухи, та є для розваг народу та себе...
Саме це і називається Daily Drift і Drift for Fun...
Не розводим срач в темі...
Dexter писав: Вова не буде на задорожнє їхати
Ясно що не буде! Бо у нього каркас Вварний і він не зможе посадити туди трьох чоловік! єдине що мене не влаштовувало в вварному каркасі!
Dexter писав: цікаво буде подивитись на скільки його хватить для нелегальних гонок і поїздок на Задорожнє
А це вже нікого не обходить, так як машина і є для того щоб її катати і робити!, що ще раз доказує, що ти теж не на той форум попав! :facepalm, якщо ти не вважаєш задоволенням збирати і крутити машину :facepalm
NISMO DRIFT TEAM///

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Nismo drift team///

Повідомлення t309 » Чет, 06 березня 2014, 15:15

https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей