Обговорення елементів тюнінгу автомобілів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Альтернативне бачення («народний тюнінг»)
GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Альтернативне бачення («народний тюнінг»)

Повідомлення GZero » Чет, 15 вересня 2005, 14:00

Не можу я зрозуміти того "тюнінгу", який бачу на вулицях міста. Кожен норовить поставити лавочку на багажник чи начіпити на вихлоп пердящу насадку.

Недавно мій взор прикувала звичайна ВАЗовська трійка. І не тільки мій, бо люди, які йшли, в більшості своїй на неї дуже активно задивлялись, дехто навіть призупинявся розгледіти. Це при тому, що навколо, як ви розумієте, стояли машини в багато-багато разів дорожчі.

Я теж зупинився і побачив перфектно пофарбовану, відмиту, блискучу хромом (очевидно, вже не рідним :D ), ніде не підржавілу, вичищену і т.д. на рівненьких білих звичайних штампованих ВАЗовських дисках машинку. Я думаю, навіть з заводу вона не виглядала ТАК. Особисто мені було б значно приємніше мати таку машину ніж розмальований шашечками і SPARCO, весь в антикрилах і обвісі, з вихлопом, який людям на пару кварталів закладає вуха, псевдоспортивний жигуль.

В світі ціниться і буде цінитись в першу чергу автентичність. Тобто максимально можливе відтворення початково задуманого виду машини а не її переробка в псевдоспорткар.

Замість того, щоби настроїти ближнє наші люди затоновують ліхтарі, або хто не дай боже не побачив їхніх габаритів і стопів, ставлять замість габаритів сині і червоні лампочки, що при поганій видимості створює небезпечні, часто летальні ситуації, тонують машини ніби ховаючись від зовнішнього світу і при цьому забирають можливість оцінки ситуації іншими водіями і т.д. і т.п.

Просто заграло вже це на дорозі. Хотілось викласти на це все свою думку, рано чи пізно прийшлось би написати.

Аватар користувача
mysha
Повідомлень: 955
З нами з: Чет, 08 вересня 2005, 12:23
Стать: чоловік
Авто: RWD 2101, 940
Звідки: Southside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення mysha » Чет, 15 вересня 2005, 14:28

GZero
RESPECT!!!!!! Я також такої думки! І оті всі "тюнінг пластмаски" мені не подобаються. І ніяких SPARCO на лобовому стіклі я і не збирався клеїти. І також ціную щоб була гарно помальована...ну всьо шо ти написав.
А то шо я запитався чи варто затонувати фари задні то це тому що: машина помальована кольору валентин, нема ніяких чорних пластмасок, тіки тіпа воздухозаборніки і то я їх тоже помалював, нормальні білі блискучі ручки, чорні вікна, знятий значок. А оранджеві
поворотніки і спереді і ззаді то всьо псують, ну просто не йдуть вони там! тому я хочу спереду білі купити а задні не продаються білі тому треба тонувати. От так! Так що не думай що я займаюсь "народним тюнінгом" :) !!!!

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » Чет, 15 вересня 2005, 14:33

У меня ни одного желтого повортника. Спереди все белые с желтыми лампами. А сзади плафоны серого цвета (не красил, такие нашел) с желтыми и красными лампами.
А еще украшают машину диски красивые. Как мне кажется...

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Чет, 15 вересня 2005, 14:44

mysha
Дякую.
Якщо стидаєшся помаранчевих то є вихід - купи прозорі ліхтарі і повтавляй в них дзеркальних лампочок (вони ззовні виглядають дзеркальними щоб не "підфарбовувати" ліхтарі а світять правильним кольором. Тільки щоб це було чудово видно іншим учасникам дорожнього руху.

А диски гарні звичайно-ж прикрашають машину, але ж не за рахунок керованості та довговічності. Генрі Форд казав, що 90% краси автомобіля - колеса :grin:

Аватар користувача
mysha
Повідомлень: 955
З нами з: Чет, 08 вересня 2005, 12:23
Стать: чоловік
Авто: RWD 2101, 940
Звідки: Southside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення mysha » Чет, 15 вересня 2005, 15:11

GZero писав:є вихід - купи прозорі ліхтарі і повтавляй в них дзеркальних лампочок (вони ззовні виглядають дзеркальними щоб не "підфарбовувати" ліхтарі а світять правильним кольором.
Sasha Van Gate писав:У меня ни одного желтого повортника. Спереди все белые с желтыми лампами. А сзади плафоны серого цвета (не красил, такие нашел) с желтыми и красными лампами.
От і я б таке хотів зробити але де ж знайти прозорі ліхтарі і кольорові лампи??? Sasha Van Gate А ти де свої знайшов??

Sasha Van Gate писав:А еще украшают машину диски красивые. Как мне кажется...
GZero писав:А диски гарні звичайно-ж прикрашають машину, але ж не за рахунок керованості та довговічності. Генрі Форд казав, що 90% краси автомобіля - колеса

І тут я повністю згодний!!!! Перше що я зробив би якщо по справжньому тюнінгував 13 я б пошукав диски радіуса так 15-16 з низькопрофільною ризиною, там десь вийде 40-50мм. А оскільки то задоволення є не менше 600 зелених то я його відклав і зараз там стоять ковпаки тіпа Jecky,вроді польські. а під ними диски пофарбовані на чорно, хоч їх майже не видно. Так що думаю що вони таки гарно прикрашають машину :)

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Чет, 15 вересня 2005, 15:11

Хочу сказати шо люба машинка добре відчищена і налакована, навіть в заводській комплектації привертає увагу!

Але вот машина ДІмона з мінімальними переробками теж прикол! Ну мені сподобалось дуже

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » Чет, 15 вересня 2005, 15:25

mysha, ну я свои на Кривчицях случайно нашел и сразу же купил. Лапочки желтые обычные, не лакированные а с желтым стеклом. Чуть дороже чем обычные. А красные цоколь с 4-мя светодиодами - где-то 10-12 грн. одна штука. Потому что другие только лакированные красным лаком светят хреново и лак облазит.

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Чет, 15 вересня 2005, 17:14

ясьогодні бачив два зразка тюнінга - мені сподобалось:)
жовта чи то трійка чи 6-ка, стоть в гаражі де є мед інститут, там купка гаражів , їхати вверх попекрській то зправа заїзд біяля знаку СТО. непогано так виглядала машинка.
а ще їхав додому то на варшавській бачив, нову 31 волгу без скла і щпакльовану - аля лимузин - хтось з двох одну робить, була находу, кдась їхала:)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 15 вересня 2005, 17:24

GZero
Ти ще напевно не бачив вісімки з ПЕРЕДНІМИ тонованими в ноль фарами :D
Чи є там протитуманки знизу я не замітив, оскільки був просто шокований тими фарами...

Я вважаю що зовнішінй тюнінг має бути ненавязчивий і зі смаком.. Скупити весь базар Кривчиці і навішати на машину - це як на мене погано і віддає якимсь рагулізмом..

Зрозуміло що тюнінг не має погіршувати безпеку.. Як от тонування лобового скла, зеркал, задніх фонарів, передніх фар..


Саме головне в зовнішньому тюнінгу - це щоби твоя машина була унікальна хоча би у Львові. Щоби такого більше ні в кого не було..

От я.. Носився з тою фотографією з накладками на фари.. Ні в кого не бачив іменно таких.. Тільки мені їх Квас зробив - як через місяць бачу жалку пародію з паперу ( як і в мене колись було) в сусідньому дворі на вісімці... Ну йолки палки... Невже самому щось придумати тяжко... І не робити вже такого як в когось є..

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Чет, 15 вересня 2005, 19:18

в багато з чим згоден з аффтором, звичайно крім тонування авто :wink:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 15 вересня 2005, 19:50

Ага про тонування і оцінку ситуації автор трохи загнув :D
Тоді треба забрати з дороги також всі пікапи типу таврій, вантажівки, мікроатобуси і автобуси...
В тонування є свої значні переваги.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Чет, 15 вересня 2005, 20:46

тонування рулить, але звичайно не дзеркальною плівкою(як це не дивно, ще й досі такі зустрічаються :shock: :shock: ), а також не "на ноль"

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Чет, 15 вересня 2005, 21:03

Тонування хорошою плівкою (а не за 15 грн рулон) навіть в ноль вдень абсолютно не заважає. В мене тонована на 70% . Днем проблем жодних. Ввечері також. От вже коли вночі і на вулиці жодного ліхтаря - тоді так, не дуже видно що там за бортом :) Паркуватися на стоянці без освітлення вночі теж є важко. Хоча і без тонування теж непросто запаркуватися вночі :)

Дзеркальна плівка мені теж не подобається.

Додано через 4 хвилини 10 секунд:

Зате переваги.
- невигорає салон
- всякі піонери не бачать які в тебе в салоні речі лежать, які колонки стоять і взагалі чим ти там займаєшся...
- влітку машина менше нагрівається на стоянці, їхати простіше, не доводитися мружитися, їздити в окулярах, їздити в позі жирафа, ховаючись від сонця..
- в деякій мірі захищає від всяких борзих умніків і підставлял.. Вони ж не знають чи за кермом дівчина, чи студент, чи може такий же бандюган як і вони.. Тобто ніхто не спішить нариватися на невідомо кого..

А також тонування покращує вигляд машини :D

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » Чет, 15 вересня 2005, 23:05

vovka
Завжди аргументую цими ж висновками тонування, коли пропоную зробити на дідовій машині, але старше покоління того не любить. :evil: (Хоча коли ще була Волга десь на початку-середині дев'яностих була якось затемнена :smile: )

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » Чет, 15 вересня 2005, 23:34

Я вже про народний тюнінг раз висловився , потім на мене стільки людей обіжалося :? ! .... ох ті кольорові прискалки на капоті і льомпочки на дзеркалах ... зразу видно - перший хлоп на селі!

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 16 вересня 2005, 06:34

RS писав: ох ті кольорові прискалки на капоті і льомпочки на дзеркалах ... зразу видно - перший хлоп на селі!
а в мене є лампочки на дзеркалі :oops: :lol: :lol:

Аватар користувача
RS
Повідомлень: 808
З нами з: Чет, 04 серпня 2005, 17:22
Ім'я: Сєрий
Авто: Renault Megane , Deawoo Matiz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RS » П'ят, 16 вересня 2005, 07:20

То напевно повороти 8) . Я сомніваюся шо ти вліпив туда сині або червоно-зелені мигаючі :?

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 16 вересня 2005, 07:50

то в мене заводські :wink: :smile:

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 08:12

A1 писав:крім тонування авто
vovka писав:про тонування і оцінку ситуації автор трохи загнув
Нічого я не загнув. Вантажівки і пікапи становлять меншість на дорозі, крім того вони зазвичай значно розміреніше їздять і з ними легше. Маршрутки - це окрема тема. Кількох треба публічно розстріляти, щоб решта зрозуміла..
vovka писав:невигорає салон
А чого це він має вигорати? Купити хороші чохли (кількасот гривень) - от вихід.
vovka писав:всякі піонери не бачать
А я знаю людину, якій розбили тоноване шкло, думаючи, що там щось є, що він щось ховає. Не було. Тонування тільки розпалює уяву.
vovka писав:менше нагрівається на стоянці
Не машина, а, скажімо, панель. Є дзеркальні шторки на вікна. Я наприклад, не відчуваю тої проблеми взагалі. А гаряче повітря випхати - проїхати 100 метрів з відкритими вікнами.
vovka писав:мружитися, їздити в окулярах
А що поганого в окулярах. Я от А1 в його тонованій машині ні разу без окулярів не бачив :) Сам користуюсь.
vovka писав:їздити в позі жирафа, ховаючись від сонця
Глянь уважніше - згори над тобою висить цінний в такий випадках девайс - козирьок :grin:
vovka писав:ніхто не спішить нариватися на невідомо кого
Це саме те, про що я писав - ховатись від зовнішнього світу. Я нікого не боюсь.
vovka писав:А також тонування покращує вигляд машини
В кожного своє уявлення про "тюнінг", я для цього і створив цю тему ;) Згоден, що деякі машини гарніше виглядають, але це не причина йти на такі жертви.

RS
То точно.


Спеціально для Андрія, Вовки і Малого: ви добре знаєте (може крім малого :)), що орієнтуватись на дорозі треба на машину не перед тобою а через одну. Так от, тотальне тонування не дає цього робити. Якщо потрібна якась конкретна дорожня ситуація - зараз проїдусь на машині і напишу. Думаю вона скоро станеться ;)

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » П'ят, 16 вересня 2005, 09:40

ВоВо... перший хлоп на селі... нашим людям крім грошей, ще й бракує смаку, не всім правда, але є унікуми... :smile:
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей