Обговорення елементів тюнінгу автомобілів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Альтернативне бачення («народний тюнінг»)
Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » П'ят, 16 вересня 2005, 11:17

чого хвилюватись через дурниці? "на вкус и цвет товарищей нет"; головне за своїми тачками добре дивіться і їздіть по правилах
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 16 вересня 2005, 13:15

GZero писав: Нічого я не загнув. Вантажівки і пікапи становлять меншість на дорозі, крім того вони зазвичай значно розміреніше їздять і з ними легше. Маршрутки - це окрема тема. Кількох треба публічно розстріляти, щоб решта зрозуміла..
Але все таки їх багато особливо маршруток, і за ними теж нічого не видно.. Ага.. Я ще про джипи забув.. Їх от також багатенько в нашому місті. А на трасі не так важливо чи тонована перед тобою машина чи ні.. Так що це якщо і мінус тонування то дуже невеликий..

vovka писав:невигорає салон
А чого це він має вигорати? Купити хороші чохли (кількасот гривень) - от вихід.
[/quote]
Ну так - цеж по суті зайвих кількасот гривень.. Та й на рахунок чохлів... Я от свої купляв рік тому бо ніяких не було в мене - за 180 чи 200 грн.. Вигоріли жахливо.. А були такі гарні чорні... Потім затонував машину..

vovka писав:всякі піонери не бачать
А я знаю людину, якій розбили тоноване шкло, думаючи, що там щось є, що він щось ховає. Не було. Тонування тільки розпалює уяву.
[/quote]
Поодинокі випадки... Ну не в тонуванні тут справа :)
В мене знайомий мав БМВ. Тоноване. Їздив 5 років - проблем не було.
Тільки продав іншому знайомому - як на цій же вулиці - на слідуючий день йому розбили вікно і хотіли щось там знайти... Хіба тут тонування винувате ?

vovka писав:менше нагрівається на стоянці
Не машина, а, скажімо, панель.
[/quote]
В мене панель від сонця взагалі має здатність тріскатися...
Є дзеркальні шторки на вікна. Я наприклад, не відчуваю тої проблеми взагалі.
Тобто знов треба щось докупляти... Не простіше затонувати ? :)

vovka писав:мружитися, їздити в окулярах
А що поганого в окулярах. Я от А1 в його тонованій машині ні разу без окулярів не бачив :) Сам користуюсь.
[/quote]
Ну незнаю.. Мені незручно.. Та й чим відрізняються окуляри від тонування вдень, крім того що лишній девайс на обличчі причіплений? :)
Глянь уважніше - згори над тобою висить цінний в такий випадках девайс - козирьок :grin:
Та я знаю.. Тому й говорю про позу жирафа - той козирьок щось мало мені допомагає... Та й неестетично... А якщо збоку сонце пече ? Там нема козирьків, ну тобто його можна туда покрутити - але то так страшно виглядати буде :) Невже не простіше затонуватися ? :)
Це саме те, про що я писав - ховатись від зовнішнього світу. Я нікого не боюсь.
Ну-ну.. Дуже сміливе твердження... Це не ховатися від зовнішнього світу - це просто своє privacy зберігати.. А може ти вмашині з дівчиною щось там робиш таке легеньке ? А може пачку грошей перераховуєш ? А може ще щось.. Для чого то всім бачити ?
В кожного своє уявлення про "тюнінг", я для цього і створив цю тему ;) Згоден, що деякі машини гарніше виглядають, але це не причина йти на такі жертви.
Ну які жертви... Назви мені мінуси в тонуванні ? Ну крім того що іншим трохи обзор закриває... Я затонувався - і дискомфорту ніякого..
Дехто питається - ну як скільки привикав до тоніровки.. Та взагалі не привикав.. Сів і поїхав...
Так от, тотальне тонування не дає цього робити. Якщо потрібна якась конкретна дорожня ситуація - зараз проїдусь на машині і напишу. Думаю вона скоро станеться ;)
Та ну.. У Львові більше напевно маршруток чим тонованих машин :D
Щось ти занадто згустив фарби над тим тонуванням...

Додано через 2 хвилини 23 секунди:

От сині пісалки - то так - згоден :D

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 16 вересня 2005, 13:41

Два руками "ЗА" факти наведені Вовкою на користь тонування :smile:

Я наприклад себе почуваю дискомфортно зараз, коли сидію в незатоноване авто :?
А що поганого в окулярах. Я от А1 в його тонованій машині ні разу без окулярів не бачив Сам користуюсь.
а я їх ніколи не знімаю, навіть зимою чи коли йду спати :smile:

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ghost » П'ят, 16 вересня 2005, 14:57

...перераховуєш ? А може ще щось.. Для ...
:)))))))))))
навіть зимою чи коли йду спати
маньяк :)))))))))))))))
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 15:01

vovka писав:Але все таки їх багато
Ну ти ще згадай про сміттєвози, хлібні ГАЗи, ЗІЛи-самосвали etc. Їх мало - це раз. В них немає динаміки - це два, значить сотворити щось різке і зовсім непередбачуване вони не можуть. Через нетоновані джипи, якщо тримати дистанцію (а тим більше при їзді вниз) можна бачити.
vovka писав:А були такі гарні чорні...
Купляючи машину ти знав (а може і не знав) на що йдеш. Ти знав, що пальне буде все дорожчати і дорожчати, його якість буде жахливою, ти знав про наші дороги і т.д. В ту саму купу можна і віднести ті ж чохли. Це нормальні втрати. Ти знав на що йдеш.
Але чому я маю страждати?
vovka писав:Хіба тут тонування винувате ?
Ну ти блін і ставиш питання.. Я так само можу спитатись - "хіба нетонування винне"? Є різні випадки і я, як приклад навів, що тонування не вберігає від крадіжки. І ти ж навів підтвердження, що тонування не вберегло.
vovka писав:Не простіше затонувати ?
Тобі простіше. А мені створиш проблеми. Це справді по-українськи :)
vovka писав:чим відрізняються окуляри від тонування
Тим, що ти мені не заважаєш. Невже не зрозуміло? ;)
vovka писав:неестетично
Ну от. Водіння породжує певні проблеми і незручності. Ти мусиш бути до цього готовим.
vovka писав:Невже не простіше затонуватися ?
Апять 25 :lol:
vovka писав:це просто своє privacy зберігати
Твою позицію робити з машине місце для кохання чи банк я не поділяю. Тим більше за рахунок незручності для інших учасників ДР.
vovka писав:Назви мені мінуси в тонуванні ? Ну крім того що іншим трохи обзор закриває.
Ну от, ти сам його і назвав. Ти можеш робити що хочеш, можеш в себе вдома напитися вусмерть, роздягнутися догола і прийняти участь в оргії 20х20. Але ти не можеш цього зробити на вулиці. Так ти будеш чинити вплив на інших громадян, забирати в них ЇХНІ права. Порівняння, надіюсь, зрозуміле :grin:
vovka писав:У Львові більше напевно маршруток чим тонованих машин
Ну ти блін і порівнюєш. Особисто я впевнений на 500%, що це не так, але навіть якби так, невже це справді виправдання таких вчинків?
A1 писав:а я їх ніколи не знімаю, навіть зимою чи коли йду спати
Як я тобі завидую. А я не можу з ними заснути.. :cry:



Тепер наводжу конкретну ситуацію, ту яку першу згадав за сьогоднішній день. Малю я погано, але, сподіваюсь, буде зрозуміло.

Зображення

Рух по "1" - напружений, по "2" - слабкий. "Затонований" повертає наліво, а отже пропускає обидва напрямки. Я повертаю направо, пропускаю тільки слабкий, але через того лося не бачу руху по 2 напрямку. Вперед вже не підїхати, бо хто зна хто там може вискочити. А ви питаєте звідки в місті пробки.. І не треба казати що "в мене слабко тонована машина, через мою видно". Це так з середини може здатись..

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » П'ят, 16 вересня 2005, 15:09

GZero я конешно извиняюсь, не в обиду сказано :roll: но "статья" про тонировку полнейший бред :sad: Ты наверное невдумываешся что пишеш... Вовка 1000% прав...

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » П'ят, 16 вересня 2005, 15:09

Короче, як на мене то тонована машина спричиняє незручності хіба шо власнику! Бо подивіться правді в очі ніхто не дивиться через стікла інших машин! Ну тільки чесно, хлопці... То смішно

Як на мене то боротьба з тонуванням то лишній момент для стягування бабла

А якшо ти їдеш акуратно, ну по правилах, і стараєшся не створювати аварійних ситуації то і проблем не буде

Нашот схеми... Якшо ти стоїш з тонованою машиною врівень то як на мене можна чуток підкотитись (10-15 см) шоб побачити чи там шось їде чи ні. Навіть при обгоні по трасі всі ж висовуються для того шоб подивитись чи там шось їде і пофігу чи машина передня тонована чи ні

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 15:39

Fly писав:То смішно
Ми живемо на різних планетах? Ніхто спеціально не вдивляється ні в яке шкло, це виходить чисто інтуїтивно. Побачив - загорілися стопи машини через одну і сам підторможуєш, не чекаючи поки той хто перед тобою дасть по педалі якщо задивився де. Це елементарні істини!
Fly писав:то і проблем не буде
Нажаль цього недостатньо.
Fly писав:можна чуток підкотитись
Підкотитись не можна було. Я був в машині з двома водіями, порівняно з якими я не знаю і не вмію взагалі нічого і які люблять повчати. Якби була хоч маленька можливість під'їхати - я би це зробив.

І попрошу не робити таких глибоких коментарів, які зробив Dimon. Є що мудре сказати/заперечити/додати - кажи. А "полнейший бред", "невдумываешся что пишеш" - це лишнє.
Востаннє редагувалось П'ят, 16 вересня 2005, 15:43 користувачем GZero, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » П'ят, 16 вересня 2005, 15:42

підтримую що тонування нічого не впливає. є машини котрі і івіконнемаю, а суцільна бляха - то що йому дирок насвердлити?
а в тмоу випадку - а якби там стояв грузовий бус - то б також ніц не видно було і що собі паритись, він ітак почне рух коли машин на твої полосі небуде і відповідно тебе прикриє і ти в той час повернеш направо спокійнісінько.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 15:45

Ну от, два рази написав про
T@R@S писав:машини котрі і івіконнемаю
, але знову до них повертаються :(
Думаю тему можна закривати, бо далі почнеться тільки офтопік і сміття :?
Це - офіційний запит до модераторів.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » П'ят, 16 вересня 2005, 15:47

Скажу про себе. Дивлюсь ( в місті ) тільки на ту машину шо іде попереду! Шо робиться перед нею замічаю рідко! Також дивлюсь за машиною справа (зліва) і на машину ззаду теж поглядаю. В аваріях не був
Ну раз мене чуток копнули в фаркоп і раз я машину посунув.... Але нічого не розбив

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » П'ят, 16 вересня 2005, 15:49

Значит так. Тема вроде открывалась не про тонирование. Если будет флуд и офтоп - все поудаляю. А тему пока закрывать не буду. Разве что если никто писать больше не будет

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » П'ят, 16 вересня 2005, 15:56

GZero
Щось ти дійсно "малость" перебільшуєш проблему. Тобі б в ДАІ з такими поглядами служити :smile:

Я не вважаю це взагалі проблемою, чи їде попереду тоноване чи не тоноване авто. За бусами значно важче їхати з такої точки зору.

Не знав, що я так сильно "ущімляю" твої права своєю тоніровкою(а в мене на неї "лєвий" сертифікат є! :smile: ), але ж заднє скло дозволено тонувати.


Тепер про відсутність смаку: був я одного разу на трасі, годинка 21.00, нікого крім мене там не було, так бачу летить "чудо з ефектом НЛО" :smile: : знизу лампа денного світла!!! :shock: (напевно то мало символізувати бажання власника мати неонову підсвітку), антена мигає синьо-червоними кольорами, а також щось там ще на кузові мигало аналогічними кольорами. Я був в шоці від такого світлового стайлінгу. Як там можна їздити??? :mad: :shock:

З.І. Ніхто себе не впізнав в цій розповіді часом?? :smile:

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » П'ят, 16 вересня 2005, 15:59

ТАК ХТОСЬ ЩОСЬ ЧУВ ПРО КОНСТРУКТОРВІ КОТРІ ОТ ЗАРАЗ 31 ВОЛГУ ЛІМУЗИН РОБЛЯТЬ?
А ТО Я ЇЇ ВЖЕ БАЧИВ - КУЗОВ ВЖЕЗВАРЕНИЙ І НА ХОДУ АЛЕ БЕЗ ВІКОН І НЕ ФАРБОВАНА.

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » П'ят, 16 вересня 2005, 16:03

T@R@S
Я раз бачив лімузин з 99:))) Сам офігів:) Але якось... ну не для лімузина та машина

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 16 вересня 2005, 16:03

GZero писав:Тобі простіше. А мені створиш проблеми. Це справді по-українськи
Та ладно.. Скільки там тих проблем... От краще почати з того, щоб всі правил дотримувалися.... Якби ж то тонування було причиною всіх негараздів :)
Чесно кажучи - проблеми з тонуванням притягнуті за вуха :)
GZero писав:Ну ти блін і порівнюєш. Особисто я впевнений на 500%, що це не так, але навіть якби так, невже це справді виправдання таких вчинків?
Там стояв такий великий жирний смайл :)

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 16:04

Sasha Van Gate
Зовсім ні. Тонування - важливий аспект "народного тунінху". Я з самого початку написав.

A1
Зрозумій мене правильно. В мене самого є тонування. Заводське. 25-30%. Просто проблема в рівні тонування. А якщо ще вище - в хворому суспільстві. І я, відповідно, теж "хворий". тільки в чомусь іншому :grin: :grin:

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » П'ят, 16 вересня 2005, 16:05

GZero писав:І попрошу не робити таких глибоких коментарів, які зробив Dimon. Є що мудре сказати/заперечити/додати - кажи. А "полнейший бред", "невдумываешся что пишеш" - це лишнє.
я сказал своё мнение, потому что так оно и выглядет как я и написал...и ничего лишнего..не обижайся, может немного резко...

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » П'ят, 16 вересня 2005, 16:10

vovka
Та ладно, проїхали тонування :grin:

Додано через 3 хвилини 15 секунд:

А я ж, як модер з багаторічним стажем, казав, що зараз почнеться злосний офтоп. ;)

Dimon
Та проїхали :grin:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » П'ят, 16 вересня 2005, 16:10

GZero
Заднє скло і задні бічні по правилах дозволено хоч в ноль тонувати.
Раз вже великі дядьки в кабінетах це дозволили - значить це не становить таку велику проблему як ти розписав .

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей