Обговорення елементів тюнінгу автомобілів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)
Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » Чет, 11 грудня 2014, 23:46

Ну що ж хотів поділитись інформацією і заодно ще порадитись. Отже купив я кіт від ауді с3 (турбіна ко4, два інтеркуллєра, впускний і випускний колектор, пайпінг, даунпайп, форсунки. Регулятор тиску заказав ще не прийшов. Бензонасос не міняв.
Тепер все по порядку. Все більш менш встало правдами не правдами, від даунпайпа каталізатор відрізав на його місце просто приварив дві труби які сходяться в одну.
По прошивці майстер сказав спочатку поїздити трохи а потім походу дивитись шо і де чого бракує. Зараз вже кілька раз прошивали стало краще але є одна проблема.
Перше шо скажу потужності добавило відчутно надув аж патрубки розриває але є така проблема при кікдауні деколи йде провал приблизно на 3000-4000 тис оборотів і не пропадає якшо дальше хоть трохи не відпустити педаль газу. Свічки провірили на стенді ідеальні, бензонасос хочу провірити поїхати але не логічно томущо провал стається не завжди і при різних нагрузках не вгадаєш коли. Далі думка вихлоп (доречі після того як я відрізав каталізатор думав гази не встигають виходити при переході з двох труб в одну і треба може якийсь строгер чи що бо зараз коли дати нагрузку на передачі а потім не скидючи передачу відпустити газ чути такі стуки в вихлопі якраз в місці каталізатора де був.) Пробували зробити так відпустили полти і зробили люфт так щоб вихлоп тікав напряму прям з даунпайпа. Проїхався машина стала живіша але провал не пропав.По компютері зараз помилок немає як дивились сфічки то смесь хороша свічки ідеальні.
Тепер останнє що я зробив тупо поставили старі форсунки. Ще не докінця перевірив бо погодні умови погані і тільки вчора поставив але здається якби провал пропав машина почала більш рівніше працювати пропала трошки така дика реакія на газ при рушанні але в решта якби машина гірше їхати ніби не стала.
Тепер питання в чому проблема чи то з форсунками проблема і їх почистити може треба чи все таки поблема не в форсунках а просто рідні форсунки менше вприскують і тому решта всього хватає і проблем нема. Що може порадите :surprised

Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » П'ят, 12 грудня 2014, 00:10

Сорі що пишу в двох повідомленнях але не можу редагувати попереднє. Ше в мене думки є щодо катушок на свічках але наврядчи бо катушки рідні не міняв і проблем не було раніше і от на що я ще грішу це на вестгейт на турбіні стравлює надув але як перевірити незнаю але компютер помилок по передуву чи не додуву зараз не показує. Правда поки не прошивали а тільки все поставили то помилка була по передуву.

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 12 грудня 2014, 01:18

форсунки обовязково провірити на стенді . і насос може не докачувати.ну і суміш шлз провірити на всіх режимах
TURBO -POWER

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення Romko » П'ят, 12 грудня 2014, 09:22

yukon55, якби причиною були свічки або катушка зразу б валили помилки по пропуску запалювання... - тут скоріше за все при кікдауні - машину бракує бензи ;) - слабенький насос - можеш вчепити манометр на рампу і з ним покататись - думаю все стане ясно...
П.С. ну і все таки хто викатає он-лайн Бош МЕ 7.9.10 - GT Клуб не можуть :cry

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення Igor4ik » П'ят, 12 грудня 2014, 15:15

крутимся біля правди!
мав похоже,зразу після чіповки, була проблема в катушках, причому після заміни одної через пару днів прийшлось поміняти решту! ну цеочікувалось!
фільтр бензиновий давно міняв? :sing

Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » Суб, 13 грудня 2014, 19:46

Вчора взагалі в мене машина почала глохнути і на один з раз тупо заглохла і прийшлось буксірувати. Сьогодні подивився на бензонасос вроді качає і не забитий а на скільки добре не знаю але подача на форсунки йде на скільки стабільно незнаю але бензину в баку було мало а як долив бензин і обнулив акумулятор і поміняв знов форсунки машина завелася але поробила хвилин 5 і заглохла. В понеділок вже провірю точно бензонасос. Доречі на рахунок фільтра палива тоже варіант я подумав я його міняв в принципі недавно на останній заміні масла ще 10 тисяч немає але може дійсно забився і причина бути може в тому що я поставив кучу всього нового на машину і але воно все ж не нове і може десь бруд попав плюс наш бензин можна удачно раз заправитись. Доречі як оприділив що проблема в катушках?

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення rubilnik » Суб, 13 грудня 2014, 22:38

,,,...,,...,,,,,........ порозкладай трохи по тексту.... реально важко читати :facepalm

Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » Нед, 14 грудня 2014, 02:03

Сорі сьогодні андрія і плюс з телефона писав :happy

Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » Суб, 25 квітня 2015, 00:36

Народ прошу допомоги може щось порадите ніяк не можу вирішити проблему з провалами. Нагадую ще раз після заміни турбіни, форсунок почались проблеми з провалами після 4 або 5 тис обертів. Тобто якщо поставити стокову прошивку провалів немає або вони не так відчуваються. Як тільки добавляю надуву чи палива починаються провали. З прошивками бавились багато ставили різні але так чи інакше повністю пзбутись провалів не вдається. Я думаю діло однозначно не в прошивці а щось не допрацьовує.
Значить так мотор після капремонту, турбіна після ремонту, свічі пробував міняв, катушки також, фільтр бензиновий міняв, клапан n75 і блуоф міняв на інші пробував, бензонасос провіряв (але на нього всерівно грішу так як міряли мені його на холостому, а проблеми в мене на середніх і високих обертах, читав що ідеально міряти при їзді, але на сервісі мене переконували що діло не в насосі 100%. Бензонасос в мене стоковий ніби 3-барний).Ще що експерементував пробував проїхвся без фільтра і без вихлопа також нічого не дало.
Які в мене ще варіанти можливі на що грішу це дмрв. Він в мене стоковий можливо він не допрацьовує або бензонасос більше варіантів я просто не нахожу. А і ще на рахунок дмрв пробував його відключав провали всерівно є.
Підскажіть що може ще провірити?

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення andriy320e30 » Суб, 25 квітня 2015, 08:27

yukon55, ну шукаэш правильно ,треба провірити насос .- закручуєш датчик тиску перед рампою . виводиш його на двір під шкло так шоб бачити ,і 3тя повний газ. якшо проблема не в суміші то зазори на свічках можуть бути .зазор має бути макс 0.8 якщо наддув вищий стоку
TURBO -POWER

Аватар користувача
baramelik
Повідомлень: 195
З нами з: Сер, 17 серпня 2011, 13:51
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: oooo 4b c5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення baramelik » П'ят, 11 вересня 2015, 11:12

підсос повітря може десь. на великих оборотах роздуває шланги, може десь сифонить повітря мимо maf сенсора. ...
опресовку впуску робили?
maf sensor можна взагалі виключати з тюнених прошивок (теоретично)

upd. прочитав дату останнього піовідомлення :facepalm
автор, провали порішали?

Аватар користувача
yukon55
Повідомлень: 32
З нами з: Сер, 16 квітня 2014, 02:41
Ім'я: oleg
Стать: чоловік
Авто: Seat Leon 1.8t
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тюнинг 1.8t (audi,vw,seat,scoda)

Повідомлення yukon55 » Чет, 17 вересня 2015, 01:00

Давно не заходив на форум проблему вирішив все ховалось за бензонасосом! Взяв в друга неоригінальний насос від бмв 520 на 3,5 бар і машина полетіла :D Планую якось заїхати на діностенд. Є ще деякі моменти які хочу доробити по впуску але руки ніяк не доходять. Якщо в когось будуть питання по тюнінгу 1.8t звертайтесь :-) Якщо цікаво можу закинути фото.
ПС: Також велика подяка alexrovno і andriy320e30 за Мудрі поради!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей