Обговорення елементів тюнінгу автомобілів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
handmade
lex
Повідомлень: 296
З нами з: П'ят, 26 серпня 2005, 16:05
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

handmade

Повідомлення lex » П'ят, 11 листопада 2005, 10:52

предлагаю в этой ветке выкладывать линки на интересные ресурсы со статьями и фотографиями о тюнинге/стайлинге сделаными в "домашних условиях" или не очень в домашних. иногда интересно смотреть на сам процес изготовления. это вдохновляет ;)

к примеру наткнулся сегодня на такой альбом: http://photofile.ru/album.php?id=512656

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » П'ят, 11 листопада 2005, 15:39

Там на рисунках зовсім не хила конструкція намальована і людина без стажу фіг зробить навіть з найбільшим мануалом!


І взагалі супере-пупер майстрам які думають шо всьо самі зроблять тре руки пообкусувати :00057: Бо ніфіга толком не роблять :evil:

lex
Повідомлень: 296
З нами з: П'ят, 26 серпня 2005, 16:05
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lex » П'ят, 11 листопада 2005, 15:55

вообще-то хотелось бы что-бы тут только линки выкладывали... это во первых. во вторых никто не заставляет ничего повторять и инструкции выкладывать. просто интересно на процес создания смотреть. от кучки строй-материалов до хорошей вещи.
ну и в третих:
"людина без стажу фіг зробить навіть з найбільшим мануалом" -- это мне адресовалось? у меня детство прошло в авиамодельных кружках. там и не такие конструкции сооружали. :roll:

P.S. если никому не интересно, то тему можно закрыть..

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » П'ят, 11 листопада 2005, 15:59

lex Ну шо ви всі обіжаєтесь зразу :? То не тобі адресувалось!!! Це взагалі хоорша тема, тай я тоже в Авіамодельних кружках зависав шей КМС по кордовим моделям копіям :roll:

lex
Повідомлень: 296
З нами з: П'ят, 26 серпня 2005, 16:05
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lex » П'ят, 11 листопада 2005, 16:12

Dj kvass писав:lex Ну шо ви всі обіжаєтесь зразу :? То не тобі адресувалось!!! Це взагалі хоорша тема, тай я тоже в Авіамодельних кружках зависав шей КМС по кордовим моделям копіям :roll:
коллега... :wink:
я тоже кордовые делал. пилотажки, бойцовки..

если по делу, то может не надо в каждой теме флудить? это не к тебе. это ко всем. а то что-то все меньше и меньше хочется сюда заходить. идешь на tavria.org.ua -- люди как люди. по делу говорят. атмосфера -- супер. идешь сюда... что не тема -- спрошное меряние письками и разговоры ни о чем.
не надо думать, что я пытаюсь кого-то лечить и устанавливать свои порядки. если вас это прет -- пожалуйста. но что-то мне подсказывает что это не так...

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Суб, 12 листопада 2005, 18:39

lex писав:спрошное меряние письками и разговоры ни о чем
вдало підмітив.

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Andre » Суб, 31 грудня 2005, 14:45

Dj kvass писав:Там на рисунках зовсім не хила конструкція намальована і людина без стажу фіг зробить навіть з найбільшим мануалом!


І взагалі супере-пупер майстрам які думають шо всьо самі зроблять тре руки пообкусувати :00057: Бо ніфіга толком не роблять :evil:
Насправді я з тобою згідний, але є такі люди які в чомусь просто профіки, навіть і в кустарних умовах
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей