Обговорення елементів тюнінгу автомобілів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Поліуретан в подушки мотора
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення vovka » Суб, 31 липня 2021, 19:17

Чи хтось ставив поліуретан в подушки мотора або кпп?

Кажуть ніби воно дає багато вібрацій. Я глянув відео де тіп поставив подушку коробки з поліуретану, каже дофіга вібрацій


Мене більше цікавить такого плану штука, по суті вставка в штатну підуставшу подушку
https://www.powerflex.co.uk/product-det ... 12980.html

Зображення
This insert is developed to fit in and around the voided sections of the original rubber mounts to restrict movement at higher torque levels.
Тобто це не повноцінна подушка, а вставка. Хто що думає?
Тобто як я поняв оригінальна гума залишається.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення sapphir » Нед, 01 серпня 2021, 06:56

Я ставив прододольну поліуританову подушку на мотор - та яка відповідає за відхилення мотора коли даєш різко газу ( ту яку він на відео показує ). Тобто вона на якісь миті швидше заставляє зірватися колеса замість того щоб мотор відхилявся в протилежну до обертання коліс сторону і тільки тоді почали обертатися колеса. І вона працює! Але є за це плата - дрібна вібрація яку чути на холостих ( світлофори, корки і т.і. ) Плюс вона так би мовити "зіставна" - поліуритан чи просідав з часом чи трошки втирався але вона прослаблялась і її приходилось підтягувати ( а для цього внутрішній дистанційний шток постійно підпилювати і вкорочувати ). Одним словом це рішення не для машин на кожен день і які їздять багато.
Але в любому випадку якщо поліуритан лиється повністю ( або запихається вставка яка заповнює весь обїєм як в твому випадку ) а не з отворами як штатна резина - це завжди жорстко. Чи це потрібно - кожний вирішує сам. Зрештою, не такі вже й великі гроші - можна спробувати і в разі чого витягнути. Причому, якщо я правильно розумію, якщо щоб вставити може і прийдеться знімати для зручності ( бо перший раз не факт що в б/у подушку воно нормально полізе ) то щоб витягнути не прийдеться навіть знімати.
Колись хлопці, в таку як я міняв подушку, вставляли шматки гуми в вільні отвори стокової і таким чином "посилювали" подушку на деякій час - такий дешман варіант ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення vovka » Нед, 01 серпня 2021, 08:25

sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
Причому, якщо я правильно розумію, якщо щоб вставити може і прийдеться знімати для зручності ( бо перший раз не факт що в б/у подушку воно нормально полізе ) то щоб витягнути не прийдеться навіть знімати.
В моєму випадку прийдеться все знімати :)
Но то таке, недуже багато напрягу, зняти фару, бачок ОЖ (вона під бачком по суті), і піддомкратити мотор знизу. Тоді зверху 4 болти відкрутити.
Зображення

В принципі я вже ту вставку спробував замовити, 1250 грн, доставка майже місяць, незнаю чи привезуть наразі.
Нова подушка 8к , замінників нема, шрот брати нехочу, і живуть вони не аж щоб так довго. Тому ця вставка виглядає переконливо, крім тюнінгу ще й економія :D
sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
Я ставив прододольну поліуританову подушку на мотор - та яка відповідає за відхилення мотора коли даєш різко газу ( ту яку він на відео показує ). Тобто вона на якісь миті швидше заставляє зірватися колеса замість того щоб мотор відхилявся в протилежну до обертання коліс сторону і тільки тоді почали обертатися колеса. І вона працює!
Він якраз показує то все на "моїй" машині.
Мені головне щоб передачі включалися максимально чотко - поідеї ця нижня подушка це порішає. Воно вроді і зараз добре, але якщо хочеш швидко переключити передачу на швидкості на кривій дорозі (типу пральна дошка чи десь ямка) то незавжди воно так чітко може зайти. Особливо з вбитою подушкою то відчувалося, з новою вже півбіди, но не на 5. На рівній дорозі проблем нема.
sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
дрібна вібрація яку чути на холостих ( світлофори, корки і т.і. )
вібрація дуже відчутна чи дійсно дрібна? Я з дрібною жити можу.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення vovka » Нед, 01 серпня 2021, 08:32

Ще таке є в продажі ціла опора, но там вже і цінник в 120 фунтів+ доставка, і на вигляд то як якесь ШС, напевно дуже жорстко.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення sapphir » Нед, 01 серпня 2021, 12:07

vovka писав:
Нед, 01 серпня 2021, 08:25
sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
Причому, якщо я правильно розумію, якщо щоб вставити може і прийдеться знімати для зручності ( бо перший раз не факт що в б/у подушку воно нормально полізе ) то щоб витягнути не прийдеться навіть знімати.
В моєму випадку прийдеться все знімати :)
Но то таке, недуже багато напрягу, зняти фару, бачок ОЖ (вона під бачком по суті), і піддомкратити мотор знизу. Тоді зверху 4 болти відкрутити.
Зображення

В принципі я вже ту вставку спробував замовити, 1250 грн, доставка майже місяць, незнаю чи привезуть наразі.
Нова подушка 8к , замінників нема, шрот брати нехочу, і живуть вони не аж щоб так довго. Тому ця вставка виглядає переконливо, крім тюнінгу ще й економія :D
sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
Я ставив прододольну поліуританову подушку на мотор - та яка відповідає за відхилення мотора коли даєш різко газу ( ту яку він на відео показує ). Тобто вона на якісь миті швидше заставляє зірватися колеса замість того щоб мотор відхилявся в протилежну до обертання коліс сторону і тільки тоді почали обертатися колеса. І вона працює!
Він якраз показує то все на "моїй" машині.
Мені головне щоб передачі включалися максимально чотко - поідеї ця нижня подушка це порішає. Воно вроді і зараз добре, але якщо хочеш швидко переключити передачу на швидкості на кривій дорозі (типу пральна дошка чи десь ямка) то незавжди воно так чітко може зайти. Особливо з вбитою подушкою то відчувалося, з новою вже півбіди, но не на 5. На рівній дорозі проблем нема.
sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 06:56
дрібна вібрація яку чути на холостих ( світлофори, корки і т.і. )
вібрація дуже відчутна чи дійсно дрібна? Я з дрібною жити можу.
Від продольної подушки передачі дійсно включались краще - це одна з умов чому її ставив на Лач ( там тяги і є так званий "гелікоптер" який всі власникі старих Опелів і Ланосів знають ), куплялась ця подушка для Мазди 6 першого покоління - там троси, тому якість включення не мінялася. Тому якщо питання в переключенні - я б подумав про троси як варіант які ставили від якихось інших Опелів на Лачік.
В мене була вібрація - якщо їздив на бюджетних машинах то знаєш, що буває вібрація коли включаєш кондюк. Можливо, на бензині цього не чути але на Лачіку і Ріо на газу це відчутно при натисканні кнопки А/С. Так от подушка давала +/- той ефект без включеного кондюка. Ти це відчував і ногоами і на кермі - руль з рук не виривало звісно але на світофорах кожний раз тобі нагадувало. Зрештою - береш дві полоски гуми, підрізаєш по формі отворів в своїй продольній подушці і вставляєш. Це звісно не 100% заміна але ти приблизно відчуєш що буде. Доробка копійчана - вирізати з транспортерної стрічки два потрібні куски і зафіксувати їх стяжками.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення vovka » Нед, 01 серпня 2021, 17:06

sapphir писав:
Нед, 01 серпня 2021, 12:07
там троси, тому якість включення не мінялася. Тому якщо питання в переключенні - я б подумав про троси як варіант які ставили від якихось інших Опелів на Лачік.
отут неясно. в мене тоже троси, порівняно з ВАЗом де проста жостка куліса то якість переключення краща. Но вроді після заміни порваної подушки трохи краще стало включатись на кривій дорозі, но то тільки якщо різко включати. Хйз, може самовнушеніє.

Кондюк в мене вібрацій ніби не дає, просто чути що гуде. А може я просто уваги на то не звертаю )

Ну короче почну з верхньої вставки. А там видно буде, може і нижню поміняю.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення sapphir » Нед, 01 серпня 2021, 20:04

Якщо в тебе троси тоді нижня подушка навряд допоможе.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Поліуретан в подушки мотора

Повідомлення vovka » Нед, 01 серпня 2021, 22:27

Отак кажуть дуже зле :D Ну на таке не претендуєм..
Зображення

https://www.drive2.ru/l/544405316503077696/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей