Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Гібрид. Варто чи ні?
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення andreyclk » П'ят, 31 травня 2019, 14:29

vovka писав:
Чет, 30 травня 2019, 18:35
САХАР писав:
Чет, 30 травня 2019, 18:30
vovka писав:
Чет, 30 травня 2019, 10:22
Liuskywalker писав:
Чет, 30 травня 2019, 09:05
САХАР писав:
Сер, 29 травня 2019, 15:12
5 років то взагалі вік для заміни як мінімум осушувача,промивки системи і т.д.
Поясни чисто на хлопський розум неспеціалісту : а набуя міняти осушувач , промивати систему і т.п. (кстать, що ще в і т.п входить) у працюючій майже без зауважень системі ?

Чому в тих же холодильниках ніхто не заморочується заміною фреонів , компресорів , випарників і не роблять ніяких промивок що 5 років ? А працюють вони собі спокійно по 10-15 років і міняються чисто із шкурних інтересів а-ля "треба більший\кращий" ?
Машині 12 років. До кондюка ще не пхався. Холодить. Може не так як з нуля, але ще не погано.
До хатніх тоже не пхався.

Хоча якусь діагностику може б і не проти зробити, но міняти якісь там запчасті коли все працює - нащо ?

Працює - не лізь :D

Я он до котла вперше за 8 років (з моменту стабільної роботи) закликав спеціаліста (ну бо кажуть що треба хоча проблем вроді не було). Той прийшов подивився.. Розібрав там шось.. грушу підкачав бо чуть тиск плавав при нагріві (не критично, 0.5-1 бар) - взяв 400 грн, сказав що мовляв у Франківському районі вода одна з найкращих , то раніше ніж через 3 роки нема чого туда знов лазити.. а дехто каже щороку.
Машину в салоні купив і 12 років працює без проблем?І пробіг вже певно тис 250 нє?Це ж як везе людям.Знаєш а можна масло,антифріз і тормозуху також не міняти.Це лохи роблять.І 12 років їздити,не лізь не заважай працювати.
Машину купляв тут в людини з форуму 3 річну, яка її купила в салоні. Пробіг 110 зараз. Та не суть в пробігу, суть в мотогодинах. По трасі можна 500к накатати, а за ті самі мотогодини по місту тисяч 100 буде (+ холодних пусків набагато більше) .

Масло, антифриз і тормозуху міняю по регламенту в сервісній. Про регламентну заміну осушувачів і всього решта я там нічого не бачив.
Не звертай увагу ,якшо буш чимчастіше масло міняти то тим більше буде Сахар мати роботи :D

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення САХАР » П'ят, 31 травня 2019, 23:53

andreyclk, якби тачка не стояла а тре валити було кожен день і від того залежало як утримувати сімью,або навіть комфорт у довгій поїздці думаю троха змінився б стиль.А так що стоїть більше,ну наїпнеться щось,віддасть поміняти і знов поставить.Навіть фінансово не сильно відчується раз на стількі часу.А вот валив би літом по 500-600 в день і наїпнувся кондер і поки зроблять найти час поставити і на чому їздити той день,два а ще при заказі поїздити в жару без нього вже б по іншому речі сприймав.Та і від людини багато залеже.Приїхав на днях Сеат з новіших 1.2 тді з скаргою що гул деколи йде металлічний на кузов аж відлає.Стояв не було але потім дав чути неголосно але власник казав що буває набагато голосніше.Питалися-ремень роліки міняв недавно,компрессор також відкидав бо йому дивились,знімали,перебирали і т.д.що то не він.Добре що не слухали його,зняли ремінь гула нема,підставили свій компрессор і генератор щоб знайти причину.Катали,катали-компрессор його роблений,перевірений який не міг))))Вот не міг він спати з тим гулом спокійно,казали почекати троха і вилізе і страшного нічого не станеться.Ні каже шукайте.Добре що двигун розбирати не почали))))Бо є багато де втішилися добром на любі дії і почувши що компрессор і генератор не гудять.Ото хлопці роботу б мали а власник в кассу попав.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення САХАР » П'ят, 31 травня 2019, 23:54

andreyclk, якби тачка не стояла а тре валити було кожен день і від того залежало як утримувати сімью,або навіть комфорт у довгій поїздці думаю троха змінився б стиль.А так що стоїть більше,ну наїпнеться щось,віддасть поміняти і знов поставить.Навіть фінансово не сильно відчується раз на стількі часу.А вот валив би літом по 500-600 в день і наїпнувся кондер і поки зроблять найти час поставити і на чому їздити той день,два а ще при заказі поїздити в жару без нього вже б по іншому речі сприймав.Та і від людини багато залеже.Приїхав на днях Сеат з новіших 1.2 тді з скаргою що гул деколи йде металлічний на кузов аж відлає.Стояв не було але потім дав чути неголосно але власник казав що буває набагато голосніше.Питалися-ремень роліки міняв недавно,компрессор також відкидав бо йому дивились,знімали,перебирали і т.д.що то не він.Добре що не слухали його,зняли ремінь гула нема,підставили свій компрессор і генератор щоб знайти причину.Катали,катали-компрессор його роблений,перевірений який не міг))))Вот не міг він спати з тим гулом спокійно,казали почекати троха і вилізе і страшного нічого не станеться.Ні каже шукайте.Добре що двигун розбирати не почали))))Бо є багато де втішилися добром на любі дії і почувши що компрессор і генератор не гудять.Ото хлопці роботу б мали а власник в кассу попав.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення andreyclk » П'ят, 31 травня 2019, 23:58

САХАР писав:
П'ят, 31 травня 2019, 23:54
)Бо є багато де втішилися добром на любі дії і почувши що компрессор і генератор не гудять.Ото хлопці роботу б мали а власник в кассу попав.
Ну то є таке,правду недокаже а ви шукайте
А потім а чо так дорого

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 00:12

Той радий був що дешево.І нас дід колись наїпав що нічого не міняв а фільтр бензиновий стояв іншою стороною як заглушка.Тоді намахалися пів дня.Тепер до уваги берем що власник скаже але перевіряєм по регламенту.Ну їх нафіг))))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
kuandrew
Повідомлень: 114
З нами з: Пон, 10 січня 2011, 19:25
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW E91 316d
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 6 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення kuandrew » Чет, 27 лютого 2020, 11:10

Хто знає, де у Львові обслуговують гібридні батареї?? Погано тримає зарад...У Києві знайшов декілька сервісів, у Львові поки що не попадались

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення sheva_lviv » Чет, 27 лютого 2020, 12:33

Бош сервіс, на Кордуби або Підстригача
За це повідомлення автора sheva_lviv подякували (всього 2):
gooliver (Чет, 27 лютого 2020, 13:05) • kuandrew (Чет, 27 лютого 2020, 13:09)
Рейтинг: 7.41%

Аватар користувача
kuandrew
Повідомлень: 114
З нами з: Пон, 10 січня 2011, 19:25
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW E91 316d
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 6 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення kuandrew » П'ят, 28 лютого 2020, 13:27

sheva_lviv писав:
Чет, 27 лютого 2020, 12:33
Бош сервіс, на Кордуби або Підстригача
Сказали, що нічим не зможуть допомогти...тому далі в пошуку

Аватар користувача
Святослав
Повідомлень: 1454
З нами з: Вів, 28 липня 2009, 00:13
Ім'я: Святік
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord 9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення Святослав » Пон, 09 березня 2020, 20:33

Користуємось гібридним автомобілем вже два роки, їздить дружина. Автомобіль 2013 року був пригнаний з США, коли перевіряли CarPass, то в історії показало, що батареї замінені попереднім власником ще в Америці. І дійсно, за період користування давалося в знаки, що батарея стоїть нова, режим їзди автомобіля змішаний (Львів-Брюховичі) і при щоденному користуванні було видно по батареї, що при їзді лише на електриці все довше можна було проїхати. Автомобіль абсолютно непроблемний, і як для мене підходить найбільше для людей які живуть за містом. а працюють в місті, тоді він себе виправдовує в плані економії.
Хоча на гібриді ще потрібно вміти їздити, в прямому розумінні, принаймі на даному автомобілі (можливо на різних гібридах є різна система керування), поясню чому, заводиться автомобіль виключно з електродвигуна, але одразу переключається на бензину і їде на бензині доки не прогріється. Якщо прогрівся до певної температури, тоді відпускаєш газ і легко (при швидкості бажано більше 40) натискаєш на педаль газу, тоді автомобіль може їхати лише на електриці, але не довго, якщо це пряма, то можна проїхати кілометр- півтора і тоді видно як батарея розряжається і автомобіль переходить в змішаний режим (бензина-електрика). Більшість часу (траса-місто) автомобіль їздить в змішаному режимі, тому і гібрид. По трасі, якщо батарея повністю заряджена, при швидкості 90-100 теж можна їхати лише на одній батареї, допоки не розрядеться і не перейде в змішаний режим. Тому і кажу, що для відчуття максимальної економії, потрібно привикнути до змішаної їзди, режим якої ти сам вибираєш. На гібридах особливо швидко не поїздиш, можливо хіба на сучасніших. Впринципі люди які шукають гібрид, вони обирають його не для швидкості, а для економії.
Розхід на 92 бензині: коли їздила дружина (Львів-Брюховичі) то було 4,5 л/100, по трасі 6.5 л/100, коли їжджу я виключно по місту то в мене розхід 8 л/100, ніяк не виходить навчитися правильно їздити. Машиною задоволені повністю, за два роки нічого не робилося, окрім заміни масла, фільтрів та ремнів. Гібрид-рекомендую, якщо впевнені в батареї.

Аватар користувача
Святослав
Повідомлень: 1454
З нами з: Вів, 28 липня 2009, 00:13
Ім'я: Святік
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord 9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення Святослав » Пон, 09 березня 2020, 20:54

Доречі, у зв'язку із майбутнім поповненням в сім'ї, розпродую свої хонди, наразі є потреба в більшому 7- містному автомобілі.

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/honda- ... HdJwx.html

https://auto.ria.com/auto_honda_accord_25905054.html

tan4ick44
Повідомлень: 2
З нами з: Пон, 23 листопада 2020, 18:20
Ім'я: Тетяна
Стать: жінка
Авто: Ford Focus C-Max
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення tan4ick44 » Вів, 26 січня 2021, 11:49

Є дуже круті плагін-гібриди, та і взагалі, сам факт, що там є два мотори: електричний та бензиновий - показує практичність авто. Інші характеристики також конкурентні, ось тут можна ознайомитися з каталогом https://ecars24.info/catalogs/plagin-gibridy

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення cdrom » Чет, 28 січня 2021, 12:56

Моя думка:
Є де вдома заряджати - краще розглянути електро, особливо як 2га машина в сім'ї для поїздок містом.
- Обслуговувати два двигуни - проблематичніше, ніж один.
- Економія - сумнівна в порівнянні з сучасним дизелем.
За це повідомлення автора cdrom подякував:
AndrewK (Чет, 28 січня 2021, 13:35)
Рейтинг: 3.7%
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 28 січня 2021, 13:50

Цікавився тим трохи, тому повністю згоден: приколу нема ніякого, ліпше електричка. Або дизель.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення RULES » Чет, 28 січня 2021, 14:34

Якщо суто одна тачка і Плаг-ін гібрид і є де заряджати, то концепція класна.
з понедлка по пятницю собі катаєш майже безкоштовно дім-робота-дім і ще й без холодних стартів ДВС.
А коли на вихідних десь треба їхати - 0 проблем, запас ходу необмежений
За це повідомлення автора RULES подякував:
pikach00 (Чет, 28 січня 2021, 18:51)
Рейтинг: 3.7%
VAG вже не той

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення Dexter » Чет, 28 січня 2021, 20:27

гібрид має бути на ГБО, шоб був якийсь сенс в економії (Тойота Пріус, Лексус ст200)
бо гібрид на бензині споживає грошей точно так само як авто на ГБО )
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення gooliver » Чет, 28 січня 2021, 20:32

Dexter, тільки не махаєшся з газовим балоном і додатковим ТО.
Для себе я гібрид якраз розглядав би в першу чергу. З якимось турбованим бензо двигуном, значно приємніше ніж дизеляки, що гаркотять.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення Dexter » Чет, 28 січня 2021, 20:35

gooliver писав:
Чет, 28 січня 2021, 20:32
З якимось турбованим бензо двигуном, значно приємніше ніж дизеляки, що гаркотять.
gooliver, трактора мають своє призначення) десь далеко за містом на трасі
Львів явно не місто для тракторів)
Work hard! Play hard!

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення sapphir » П'ят, 29 січня 2021, 07:57

RULES писав:
Чет, 28 січня 2021, 14:34
Якщо суто одна тачка і Плаг-ін гібрид і є де заряджати, то концепція класна.
з понедлка по пятницю собі катаєш майже безкоштовно дім-робота-дім і ще й без холодних стартів ДВС.
А коли на вихідних десь треба їхати - 0 проблем, запас ходу необмежений
Ідея бомбічна - для Львова саме те. Але є пару але - Рейндж Академіка за 14 лямів рублів я не куплю, а те що можу - Фьюджин чи Смакс америкоси - ну ви їх гляньте на Ріа. В першого багажніка жменька ( як зрештою і в газових Сонатах з Кореї ) а в другого підлога в тому ж багажніку на рівні грудей. Тобто, на сьогодні, вони всі "пожертвували" багажніками - мені цей варіант не підходить, наш "доставний" газ самий практичний!
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення RULES » П'ят, 29 січня 2021, 09:00

Я про концепцію, а не про конкретну реалізацію.
Той ж бу Outlander PHEV цілком собі варіант
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Гібрид. Варто чи ні?

Повідомлення RULES » П'ят, 29 січня 2021, 09:01

Якщо так рахувати в лоб, то найдешевше їздити на газовій ОКА чи 9ці за 1000$
Бо на різницю ціни з сучасним авто, можна заправлятись і заправлятись
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей