Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Вибір Ford Fiesta mk6
Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення *Lesyk* » П'ят, 29 квітня 2016, 11:58

Fobos писав: *Lesyk* написав:
найти хороший екземпляр буде простіше...

Чого його шукати, я маю хороший екземпляр за який не соромно покупцеві в очі подивитись.
:sing

А стосовно фіатів, що я можу сказати, все пізнаєтсья у порівнянні, я коли купив фієсту, також думав про фіат, а взагалі 1 фокус шукав, то фокуси були всі убіті, а фіати я перестав розглядати після того як на лінеа покатався, відчувається, що то навіть не італійська машина, а турецька. Як альтернативу фієсті зараз я би розглядав хіба що Seat Ibiza або Skoda fabia, про все решта навіть думати забудь, особливо японсько-французькі а-класс :facepalm
Пунто, то не Лінеа, то Сорса Д в частковому кузові фіата, це трошки інша машина ;)

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Romko » П'ят, 29 квітня 2016, 12:04

Fobos, так Лінея таки для країн 3го світу то факт, - в Італії навіть і не знають що є така модель у Фіата :D :facepalm, в гранде пунто навіть панель з інших матеріалів, не говорю вже про салон, роздільний клімат і і т.д.
П.С. дивився би в сторону ГП дизельних на фулі...Лінея цікава тільки турбо-бензиновим або дизельним мотором... а 1.4 8в явно слабуватий для неї

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Buts » П'ят, 29 квітня 2016, 13:43

Jarevych писав: це вже крайність як на мене. плюс лишня вага і витрата палива плюс погіршення керованості
Вага бокса з усім менше 10 кг точно.
Щодо витрат, то вітер, манера їзди більше впливає на розхід як той бокс, він ще й до того кепка від сонця.

Виключення мабуть розхід на автобану без обмеження по швидкості.

При парковці вздовж бардюра, на короткій авто зручніше влізти.

У мегана седана, місткий салон.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Jarevych » П'ят, 29 квітня 2016, 15:24

Buts писав:
Jarevych писав: це вже крайність як на мене. плюс лишня вага і витрата палива плюс погіршення керованості
Вага бокса з усім менше 10 кг точно.
Щодо витрат, то вітер, манера їзди більше впливає на розхід як той бокс, він ще й до того кепка від сонця.

Виключення мабуть розхід на автобану без обмеження по швидкості.

При парковці вздовж бардюра, на короткій авто зручніше влізти.

У мегана седана, місткий салон.
Воно то так, але є ряд мінусів, такі як аеродинаміка, а це плюс розхід, і зміщений центр ваги. Ну салона в мегана мені достатньо)))

Надіслано від мого s650, використовуючи Tapatalk
Машина не жінка , помилок не пробачає

prophecy
Повідомлень: 109
З нами з: Сер, 15 квітня 2009, 11:57
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Fiesta mk6
Номер: ВС9010EI
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення prophecy » П'ят, 29 квітня 2016, 20:29

Багато всього написали, Grande Punto подобається, але в них розкид по ціні від 5000 до 9000( не можу зрозуміти чому так при +/- однаковій комплектусі, та й вибір не дуже). Може хто в курсі тих машин, розкажіть +/- даної моделі :surprised .
А в ціну до 6000 вписується фієста(тут вже є з чого вибрати). Сьогодні продалася Fiesta 1.4 2008 року в максимальній комплектації(та що з клімою) з пробігом менше 100к за 6000 :shock . Шкода за пізно її побачив :cry .
Пошуки продовжуються... :angel

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення CAT » П'ят, 29 квітня 2016, 21:43

prophecy, Та бери в Фобоса його Фієсту і не парся. Кращу навряд чи знайдеш...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Jarevych » П'ят, 29 квітня 2016, 22:58

prophecy писав:Багато всього написали, Grande Punto подобається, але в них розкид по ціні від 5000 до 9000( не можу зрозуміти чому так при +/- однаковій комплектусі, та й вибір не дуже). Може хто в курсі тих машин, розкажіть +/- даної моделі :surprised .
А в ціну до 6000 вписується фієста(тут вже є з чого вибрати). Сьогодні продалася Fiesta 1.4 2008 року в максимальній комплектації(та що з клімою) з пробігом менше 100к за 6000 :shock . Шкода за пізно її побачив :cry .
Пошуки продовжуються... :angel
Ціни розкидані через роки, комплектацію і стан. Плюси, комфортна як на б клас, класно рулиться, має 2 зонну кліму (правдато більше панти), тихенька, ну і дизайн, плюс така була в нфс мост вонтед)))
Машина не жінка , помилок не пробачає

prophecy
Повідомлень: 109
З нами з: Сер, 15 квітня 2009, 11:57
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Fiesta mk6
Номер: ВС9010EI
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення prophecy » Суб, 30 квітня 2016, 14:38

CAT, Fiesta Fobosa трошки не входить в мій бюджет, але потрібно помацати її, вже після свят буду пробувати домовитись за зустріч.

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Taras:) » Суб, 30 квітня 2016, 14:51

prophecy писав:CAT, Fiesta Fobosa трошки не входить в мій бюджет, але потрібно помацати її, вже після свят буду пробувати домовитись за зустріч.
а який там бюджет?
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

prophecy
Повідомлень: 109
З нами з: Сер, 15 квітня 2009, 11:57
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Fiesta mk6
Номер: ВС9010EI
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення prophecy » Суб, 30 квітня 2016, 14:54

Taras:), Мій бюджет 6к, а по ціні машини я думаю краще fobos питати :-)

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Taras:) » Суб, 30 квітня 2016, 15:10

prophecy, то він хоче більше 6к. без салону і дисків?
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

prophecy
Повідомлень: 109
З нами з: Сер, 15 квітня 2009, 11:57
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Fiesta mk6
Номер: ВС9010EI
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення prophecy » Суб, 30 квітня 2016, 15:34

Taras:), так

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Taras:) » Суб, 30 квітня 2016, 16:57

prophecy писав:Taras:), так
:D шо тут скажеш, каралєва завжди в ціні :D
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення sapphir » Суб, 30 квітня 2016, 17:12

Romko писав:Fobos, так Лінея таки для країн 3го світу то факт, - в Італії навіть і не знають що є така модель у Фіата :D :facepalm, в гранде пунто навіть панель з інших матеріалів, не говорю вже про салон, роздільний клімат і і т.д.
П.С. дивився би в сторону ГП дизельних на фулі...Лінея цікава тільки турбо-бензиновим або дизельним мотором... а 1.4 8в явно слабуватий для неї

Перші Гранде Пунто дійсно були в жирній комплектусі - двозонний клімат контроль, але пізніше пішли якісь лоукост комплектухи - як пояснював мені менеджер то були машини для якоїсь з північноєвропейськіх країн але якимось дивом вони в нас в салонах з"явилися. Тому питання з комплектухами треба вивчити ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Felix » Суб, 30 квітня 2016, 20:59

Taras:) писав:
prophecy писав:Taras:), так
:D шо тут скажеш, каралєва завжди в ціні :D
а ти думав шо ана с простого ккуя по серпанітнам валила? :shout :shout :shout :D

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення САХАР » Суб, 30 квітня 2016, 21:17

prophecy писав: Багато всього написали, Grande Punto подобається, але в них розкид по ціні від 5000 до 9000( не можу зрозуміти чому так при +/- однаковій комплектусі, та й вибір не дуже). Може хто в курсі тих машин, розкажіть +/- даної моделі .
Дивився у Львові 11 року на роботі з пробігом 60тис за 6000.Машина була зроблена після аварії і панель з розривом на місці подушки але коштувала тих грошей.Розброс цін або із-за стану або із-за продати і продавати.Не сильно користуются попитом тому хто хоче реально продати ставить низку ціну а кому не горить шукають щастя.Коробка слабенька робот.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Jarevych » Суб, 30 квітня 2016, 22:34

САХАР писав:
prophecy писав: Багато всього написали, Grande Punto подобається, але в них розкид по ціні від 5000 до 9000( не можу зрозуміти чому так при +/- однаковій комплектусі, та й вибір не дуже). Може хто в курсі тих машин, розкажіть +/- даної моделі .
Дивився у Львові 11 року на роботі з пробігом 60тис за 6000.Машина була зроблена після аварії і панель з розривом на місці подушки але коштувала тих грошей.Розброс цін або із-за стану або із-за продати і продавати.Не сильно користуются попитом тому хто хоче реально продати ставить низку ціну а кому не горить шукають щастя.Коробка слабенька робот.
Часом не кольору мокрий асвальт?
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Fobos » Нед, 01 травня 2016, 08:20

Христос Воскрес. Я ще машину на продаж не виставляв, ціни знаю і бачив стан машин які продають, місяць назад товариш шукав фієсту, але я тоді ще не думав продавати, так от передивився всі машини у Львові, то був шрот, а я за свою машину відповідаю і готовий допомагати в сервісному обслуговуванні майбутньому власнику. Що до ціни, то вона не буде більшою чим адекватна ціна на стан і комплектацію, я готовий до діалогів і компромісів, так що ідіть на банти і не кудкудахкайте ;-)
Ford?

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення BOXER » Чет, 05 травня 2016, 10:11

Jarevych писав: І шо то був за седан в який то не впихалось
я ж написав - Астра Ж і Ланцер9
Jarevych писав: Як би не було, але не зря с клас йде вище ніж б.
тим не менше... не за рахунок багажника ;) але наприклад багажник в фокусі2хетч взагалі-то менший, ніж в фієсти, от і вищий клас вам :D
Jarevych писав: Доречі, моя "тростинка" в корсу не залізла по довжині, а в меган залазить в самеу вузьку частину.
мені в багажник влазить і стаціонарний візок з прогулкою і зверху ше й тростинка :-)
Jarevych писав: це вже крайність як на мене. плюс лишня вага і витрата палива плюс погіршення керованості.
це не крайність, а реально зручність і необхідність, коли багато речей треба везти (або габаритні). чомусь більшість і бусів, і мінівенів, і універсалів, і паркетників їздять з боксами, а вони все таки більші за седани С-класу :-)
ну а керованість на седані з конским кліренсом штука дуже відносна :happy
більша витрата палива на дизелі... %) шоб ше за таке думати :facepalm

стосовно салону... ну, якшо ззаду двоє дітей в кріслах, а спереду тато-мама, то розміри салону вже не грають значну роль :-)
Sad, but true.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір Ford Fiesta mk6

Повідомлення Felix » Чет, 05 травня 2016, 10:54

BOXER писав: стосовно салону... ну, якшо ззаду двоє дітей в кріслах, а спереду тато-мама, то розміри салону вже не грають значну роль
то все ідіально звучить тільки на словах...
а по факту - Б-клас можна вважати зручним за умови наявності сім'ї формату 2+1
Якщо формат переходить в 2+2, то Б-клас теоретично можна вважаи зручним за умови, якщо в перших 2 короткі ноги або сидят вони в позі страуса спереду :facepalm Якщо хтось відсуває так нормально водійське ерісло, щоб всісися зручно для нього, тоді ззаду за водієм навіть в дитячому кріслі для кількарічної диини ноги починають впиратися в сідуху ваділи...

потім ше таке - якшо використовувати машину троха на дальняки - то в А чи Б-класі в основному більш вертикальна посадка для задніх пасажирів, що при довшій дорозі починає втомлювати - це просто об'єктивний момент машин того класу

Якщо в сім'ї вже 2 дітей, особливо, коли вони меншого віку, то в реальності мама захоче сидіти біля дітей, бо завжди шось треба в дорозі дітям - а то виходиь шо в Б-класі з-заду треба вмістити одну дорослу людину + 2 дітей в кріслах... уговато скажу Вам... ше якшо одного без крісла садити - то може і влізе, але... Варіант пересадити одну дитину на перід - також далеко не 100% вихід з купи причин...
власне тому і існує так званий клас сімейних компакт венів - вони це все враховують...

в принципі, якшо нема лаве - о і сім'єю в Б-класі можна перекінтуватса, в принципі і на тавріді можна проїздити з сім'єю і бути щасливим - все відносно...
просто якщо говорити про використання Б-класу для сім'ї хоча б 2-ма дітьми як щось безпроблемне - то я б так не казав, ібо на ринку існують інші варіанти, значно більш комфортні та практичні для цих цілей...

ну і щодо боксу на дах - я б також не припідносив його як суперрішення, ібо все ж таки це більше від необхідності, а не від практичності - ІМХО
особисто мене вся та трахамудія з дугами, боксом психологічно задалбує (став, зніймай, а як не знімеш, ачкуй шоб наркамани не зняли під хатою) - я прихильник вміщувати все в багажник, що і робив все життя, стараючись останні пару покупок купувати машини, які підходять під мої цілі без лишніх двіженій

дета так :beer

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей