Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення САХАР » Суб, 30 вересня 2017, 18:22

Thorn писав:
Суб, 30 вересня 2017, 12:30
САХАР писав:
П'ят, 29 вересня 2017, 23:06
Рівняти коробку королли до Ауді це як Запорожець до Ваз 2110 якщо простою мовою.Можна і не боятися-тел мій маєте якщо що.Більше купуйте навіть і бажано з чим більшим пробігом.
Шо курим? :shout
Я по ціні маю на увазі .
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення gooliver » Нед, 08 жовтня 2017, 18:01

Отже в кінцевому підсумку друг збився з різних ауді і в суботу був куплений офіційний Пассат СС 12го року, 2.0tdi на DSG6 з пробігом 89к.км.
Інший друг (який раніше задивлявся на Пасати-Олтреки, піднімалася тема) вже майже місяць їздить на пригнаному універсалі В7 2.0TDI також на DSG6, з пробігом трохи за 100к.км.
Ця спарка вже ніби давно відома, думаємо сюрпризів не буде, але в разі чого - буду сюди відписувати.
До речі, побачив на форумах, що досить часто жаліються на маховики, мовляв гримлять без наслідків ще з пробігів 40-60к.км. Хтось щось чув, дуже поширене?

Аватар користувача
Dmytro_Korol
Повідомлень: 247
З нами з: Вів, 04 жовтня 2016, 14:31
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: BMW 535D
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення Dmytro_Korol » Нед, 08 жовтня 2017, 18:27

DSG7 - суха, в останніх редакціях значно надійнішою стала, загалом ок коробка, просто як вище писали зразу треба враховувати можливість попасти на 1к і все. Але можна і не попасти :) Дуже легко діагностується, можна при покупці оцінити її стан.

DSG6 - мокра, також має декілька ревізій, значно надійніша за ДСГ7, але при тому й дорожча в ремонті.

Multitronic варіатор - Надійний! Він на відміну від більшості що зараз так популярні на япах не ремінний а цепний, і якщо машина не з під наїздника і вчасно мінялось масло може виходити 350-500 тисяч!

І на 3,0 тді стояв 8-ст класичний автомат ZF, безпроблемний і надійний (звісно якщо не купити вбитий)
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=55&t=52563

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення САХАР » Нед, 08 жовтня 2017, 20:48

Короче двомассовий маховик то лотерея ще та.Може 300тис пройти а може на 40 тис дати чути.Все то залеже від багатьох факторів але по суті запчастини є і можна обійтися малою кроввю.Але пригнаний Пассат Б-7 з пробігом 100тис має коштувати коло 20тис або бути добре ввалений.Як воно там одному богу відомо.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення gooliver » Нед, 08 жовтня 2017, 23:50

А ні, уточнив, пробіг 180тис. Йому приганяв якийсь його родич, ціна вийшла з усім 16.5к.$. За битість я хз, ще не бачив його вживу. Думаю, якщо щось і було мальоване - навряд чи серйозне.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення gooliver » Нед, 08 жовтня 2017, 23:52

Dmytro_Korol, до речі, на субарівських варіаторах також ніби ланцюг, говорять ніби також надійно

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення САХАР » Пон, 09 жовтня 2017, 08:30

gooliver писав:
Нед, 08 жовтня 2017, 23:50
А ні, уточнив, пробіг 180тис. Йому приганяв якийсь його родич, ціна вийшла з усім 16.5к.$. За битість я хз, ще не бачив його вживу. Думаю, якщо щось і було мальоване - навряд чи серйозне.
180тис так ближче до реалу.16.5 мав би бути не голий бубен а трохі нафаршированний .Хоча знов таки все поняття відносне-знаю вже таких що щукають по салонам в колір деталі(коричневі,сіроголубі)довго та нудно.Так що в наших умовах чим проще тим легше :-)
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення gooliver » Пон, 09 жовтня 2017, 11:31

САХАР писав:
Пон, 09 жовтня 2017, 08:30
gooliver писав:
Нед, 08 жовтня 2017, 23:50
А ні, уточнив, пробіг 180тис. Йому приганяв якийсь його родич, ціна вийшла з усім 16.5к.$. За битість я хз, ще не бачив його вживу. Думаю, якщо щось і було мальоване - навряд чи серйозне.
180тис так ближче до реалу.16.5 мав би бути не голий бубен а трохі нафаршированний .Хоча знов таки все поняття відносне-знаю вже таких що щукають по салонам в колір деталі(коричневі,сіроголубі)довго та нудно.Так що в наших умовах чим проще тим легше :-)
ну там відкривання багажника ногою, старт-стоп, комфортний вхід, біксенони і ще всякого. Але без шкіри. Вцілому нафарширована.

А пасат СС навпаки, якась цікава комплектація дісталася, трохи бомжувата: світлий комбінований салон з алькантарою (класно дивиться), навігація, парктроніки, камера, біксенон, поворотні фари.
Але нема юсб, блютузу, круїз-контролю і дзеркала не складаються :facepalm . Якщо круїз і юсб не критично, то блютусу справді шкода. До речі, САХАР, а можна якось його намутити? Дорого стане?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Хто що знає про VAG-івські DGS, S-tronic, CVT Multitronic

Повідомлення САХАР » Пон, 09 жовтня 2017, 19:36

Якщо стоїть оригінал РСД,РНС 315,510 надо блок з россійською мовою десь 130долл і шнур+-30долл і ставиться з голосовим управлінням та виводом на панель приборів.Щоб поставити ЮСБ то маю блок ММІ до якого підключається або Айфон або флешка також оригінал він 50долл плюс треба шнури.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей