Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Авто зі США
Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення -kesheme- » П'ят, 12 січня 2018, 10:06

Я собі притягнув сам, але я цим займаюсь :). Машини з чистим тайтлом не цікаві, так як коштують майже як у нас. Сумніваюсь що звичайний автовласник в США зможе і візьметься оформити необхідні документи для експорту. Якщо вже ппц як кортить самому купити машину там, то купи, а решту по доставці і оформленню довір укр. конторі, яка цим займається. Є багато нюансів, не знаючих яких ти попадеш на ті ж гроші, що візьме та контора. Про купу часу навіть не говоримо.
www.levelup.lviv.ua

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 14:35

AVP_6 писав:
П'ят, 12 січня 2018, 07:18
vovka писав:
Чет, 11 січня 2018, 22:13
deler1um писав:
Чет, 11 січня 2018, 21:49
vovka писав:
Чет, 11 січня 2018, 21:48
А сам тут хтось приганяв без всяких українських фірм посередників і суто для себе ?

Типу знайшов на ебей, домовився, проплатив, приїхав в порт чи куда, розмитнив, і поїхав додому ? :)
Авто в США купляють не на Ебей, і не на ходу. А на аукціонах страхових , після ДТП. Доступ для купівлі мають лише фірми.
А чого на ебей не купляються ? Дорого ?

Я там бачу що є трохи нормальних машин з clean title (биті мене не цікавлять). Конкретно я дивився ліфи. Там є продавці як беруть на себе відправку по всьому світу.

ПДВ і акцизи з митом на ті машини зараз відмінили, по ідеї немало б бути складнощів з оформленням. :surprised
Подумай логічно чи буде якийсь американець заморочуватись відправкою машини, + як ви оформите шось а-ля договору куплі-продажі. Так що швидш за все то якісь бариги тобі попадались тільки не наші а штатовські ))))
Так там фірми в основному торгують якщо пише відправка на експорт. Але що то міняє. Головне чиста історія є, пробіги малі. Мені не принципово чи то фірма там чи приватний власник.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 14:40

-kesheme- писав:
П'ят, 12 січня 2018, 10:06
Я собі притягнув сам, але я цим займаюсь :). Машини з чистим тайтлом не цікаві, так як коштують майже як у нас. Сумніваюсь що звичайний автовласник в США зможе і візьметься оформити необхідні документи для експорту. Якщо вже ппц як кортить самому купити машину там, то купи, а решту по доставці і оформленню довір укр. конторі, яка цим займається. Є багато нюансів, не знаючих яких ти попадеш на ті ж гроші, що візьме та контора. Про купу часу навіть не говоримо.
Не то щоби ппц кортить, просто продумую різні варіанти неспішно.

В нас наприклад ліфи нові в салонах не продавались. Ті що є на авторіа я підозрюю всі поголовно привезені зі штатів з аукціонів і були биті так чи інакше і тут підшаманені (я нехочу такої машини). Можу й помилятися. Тому думаю якби самому заморочитися то за ті ж гроші (або трохи дорожче) могла б бути нормальна чиста машина з реальним невелкиим пробігом.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 15:01

От наприклад.
Авторіа ніби норм машина, але виявилось що під заказ з чистим тайтлом, а не в наявності
https://auto.ria.com/auto_nissan_leaf_20912806.html - 16500$

ебей:
https://www.ebay.com/itm/2015-Nissan-Le ... mD&vxp=mtr
- 12555$ (і ще можна поторгуватися в меншу сторону бо є Best Offer, но не вникав чи вони експортують і т.п., то зараз не суть, найшов просто якусь машину для прикладу що б шукав).

І щось така підозра що то одна й та сама машина бо пробіг 13420 миль в обох :)

Ті хто тим займаєеться професійно то понятно що нехочуть толком нічого розказувати бо комерційна таємниця і понятно що можуть бути нюанси. Але може хто сам заморочився для себе, не для перепродажу.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 12 січня 2018, 18:13

vovka писав:
П'ят, 12 січня 2018, 14:35
AVP_6 писав:
П'ят, 12 січня 2018, 07:18
vovka писав:
Чет, 11 січня 2018, 22:13
deler1um писав:
Чет, 11 січня 2018, 21:49
vovka писав:
Чет, 11 січня 2018, 21:48
А сам тут хтось приганяв без всяких українських фірм посередників і суто для себе ?

Типу знайшов на ебей, домовився, проплатив, приїхав в порт чи куда, розмитнив, і поїхав додому ? :)
Авто в США купляють не на Ебей, і не на ходу. А на аукціонах страхових , після ДТП. Доступ для купівлі мають лише фірми.
А чого на ебей не купляються ? Дорого ?

Я там бачу що є трохи нормальних машин з clean title (биті мене не цікавлять). Конкретно я дивився ліфи. Там є продавці як беруть на себе відправку по всьому світу.

ПДВ і акцизи з митом на ті машини зараз відмінили, по ідеї немало б бути складнощів з оформленням. :surprised
Подумай логічно чи буде якийсь американець заморочуватись відправкою машини, + як ви оформите шось а-ля договору куплі-продажі. Так що швидш за все то якісь бариги тобі попадались тільки не наші а штатовські ))))
Так там фірми в основному торгують якщо пише відправка на експорт. Але що то міняє. Головне чиста історія є, пробіги малі. Мені не принципово чи то фірма там чи приватний власник.
я про то, що фірми мабуть шаманять машини як і у нас - а про стан штатовських машин і відношення людей до машин думаю всі тут знають, тому чесний пробіг ще не показник хорошого стану машин, але це все так думки вслух, так як сам ніколи з тим не стикався.
Я все таки сторонник приїхати і пощупати машину вживу а чим надіятись на хороший стан там + на акуратну перевозку і розгрузку в одесі.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Авто зі США

Повідомлення САХАР » П'ят, 12 січня 2018, 18:46

Тут ти можеш пощупати та й фіг зним якщо заміна якоїсь там дверки або крила,головне щоб несуче було неушкоджене і двігло.А так купиш після оренди якесь після пошарпаних всіх сторон,помальоване з порохотягу.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 19:06

AVP_6 писав:
П'ят, 12 січня 2018, 18:13
я про то, що фірми мабуть шаманять машини як і у нас - а про стан штатовських машин і відношення людей до машин думаю всі тут знають, тому чесний пробіг ще не показник хорошого стану машин, але це все так думки вслух, так як сам ніколи з тим не стикався.
Я все таки сторонник приїхати і пощупати машину вживу а чим надіятись на хороший стан там + на акуратну перевозку і розгрузку в одесі.
Ну там деколи надають дані з carfax чи autocheck, або можна самому купити доступ і провірити. Там є типу історія чи були аварії. Є нюанси бо деколи ті карфакси недадуть інфи (якщо дрібне дтп і ніхто нікуда не заявляв, але в штатах з тим трохи інакше чим в нас), або дадуть з запізненням коли я вже тут буду на тій машині їздити, але тим не менше, ймовірність такого мала :-)

IMHO 3 річну машину, та ще й електричну (з пробігом от в 13 тисяч миль як по ссилках вище, чи нехай навіть 25, і думаю ті ділки які крутять одометри на ебеї машинами не торгують бо то ж і америкос купити може, а це чревато) тяжко угандошити "ставленням", то якби мова йшла про 10 річну то так.

Деякі надають гарантію на 3 місяці чи 3000 миль (для америкосів звісно але тим не менше якийсь показник).

Тут на місці ризиків також хватає.
Мене більше цікавить процедура такої купівлі якщо хтось тут це робив сам виключно в своїх інтересах (не бізнес) і скільки обійшлися додаткові витрати крім власне машини, а не те як знайти добру машину. З цим вже якось дам раду.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Авто зі США

Повідомлення САХАР » П'ят, 12 січня 2018, 19:50

Декілька людей говорять що ліпше через фірму,там налагоджено все і з логістикою все ок.Там день простою,аукціон,порт +-20 долл.Такщо гонорар фірми може потім здатися за щастя.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 20:05

САХАР писав:
П'ят, 12 січня 2018, 19:50
Декілька людей говорять що ліпше через фірму,там налагоджено все і з логістикою все ок.Там день простою,аукціон,порт +-20 долл.Такщо гонорар фірми може потім здатися за щастя.
Та може й так. Я ж не спорю. Просто хотів почути когось хто все це провернув сам для себе один раз в житті і що з того вийшло.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Авто зі США

Повідомлення САХАР » П'ят, 12 січня 2018, 20:12

Тобі вже пару раз відписався той що пройшов і тема є про його Аккорд і як він їхав і як робився.То що вибрати серед посередників що більше до душі то тре проїхатися по ним.Як мінімум 3 потужних в місті є.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Авто зі США

Повідомлення -Driver- » П'ят, 12 січня 2018, 21:16

В Санька на каналі є відос як він собі сам ASXа тягнув, там все по цінах і процедурах розказав

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 21:32

САХАР писав:
П'ят, 12 січня 2018, 20:12
Тобі вже пару раз відписався той що пройшов і тема є про його Аккорд і як він їхав і як робився.То що вибрати серед посередників що більше до душі то тре проїхатися по ним.Як мінімум 3 потужних в місті є.
Я це вже читав. Ще цікавлять досвіди, без українських посередників наразі. З посередниками все спрощується.

Глянув щойно ліфи 14-15 року на копарті. Нема жодного нормального. Все так чи інакше ввалене. Ціни щоправда не рівня ебеям, але там є нормальні машини, а тут тупо нема.
http://prntscr.com/hzlwhg

-Driver- писав:
П'ят, 12 січня 2018, 21:16
В Санька на каналі є відос як він собі сам ASXа тягнув, там все по цінах і процедурах розказав
Хто такий саньок ?
Він https://www.youtube.com/watch?v=yOq4Ktjhi3w ?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Авто зі США

Повідомлення САХАР » П'ят, 12 січня 2018, 21:37

По перше Саньок сам в штатах був і тягнув через фірму яку рекламує в кожному роліку,вроді біля Метро то їх електрозаправки.Друге- я не експерт але людина яка нам підбирає машини та пакує контейнер сказала що зара не сезон,тількі свята скінчилися і машин цікавих менше набагато.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 12 січня 2018, 21:40

vovka писав:
П'ят, 12 січня 2018, 20:05
Просто хотів почути когось хто все це провернув сам для себе один раз в житті і що з того вийшло.
Вовка а сенс самому тим заморочуватись? ти взнавав ціни наших фірм які привозять? скинь їм машину яку хочеш а заплати тільки за послуги і всі діла
я думаю то не вартує купу витраченого часу шоб вникати у всі нюанси - при тому що плануєш це робоити 1 раз для себе
звичайно якшо є плани тим зайнятись то та, а так як би забив і заплатив людям які в тому шарять
якшо по ділу то мій брат живе в LA, я би теоретично міг його попросити шось глянути по машинах - але от в доставках, портах і тд він наврядчи оріентується, так і з LA мабуть врази дороще тягнути авто чим з Ню-Джерсі

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » П'ят, 12 січня 2018, 21:52

AVP_6 писав:
П'ят, 12 січня 2018, 21:40
vovka писав:
П'ят, 12 січня 2018, 20:05
Просто хотів почути когось хто все це провернув сам для себе один раз в житті і що з того вийшло.
Вовка а сенс самому тим заморочуватись? ти взнавав ціни наших фірм які привозять? скинь їм машину яку хочеш а заплати тільки за послуги і всі діла
Та так трохи цікаво сам процес ))) Скучно з тим програмуванням буває деколи.
я думаю то не вартує купу витраченого часу шоб вникати у всі нюанси - при тому що плануєш це робоити 1 раз для себе
звичайно якшо є плани тим зайнятись то та, а так як би забив і заплатив людям які в тому шарять
якшо по ділу то мій брат живе в LA, я би теоретично міг його попросити шось глянути по машинах - але от в доставках, портах і тд він наврядчи оріентується, так і з LA мабуть врази дороще тягнути авто чим з Ню-Джерсі
Планів тим займатися нема.

Дякую, в мене тоже є родина досить близька в Нью-Йорку і щось би там на місці глянути тоже без проблем (щоправда Нью Йорк паходу не ходове місто для електрокарів, от Каліфорнія інша справа). Тому мене більше та вся документація і процес цікавить наразі :) Для того й є форум щоб обговорити. Всяко ліпше чим песиків і унітази :D

Дуже ймовірно що в результаті я й заплачу посереднику, але наразі хочу в тому розібратися для себе всю процедуру.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 12 січня 2018, 22:44

vovka писав:
П'ят, 12 січня 2018, 21:52
Дякую, в мене тоже є родина досить близька в Нью-Йорку і щось би там на місці глянути тоже без проблем (щоправда Нью Йорк паходу не ходове місто для електрокарів, от Каліфорнія інша справа). Тому мене більше та вся документація і процес цікавить наразі :) Для того й є форум щоб обговорити. Всяко ліпше чим песиків і унітази :D

Дуже ймовірно що в результаті я й заплачу посереднику, але наразі хочу в тому розібратися для себе всю процедуру.
ну та якшо є час і бажання то можна вивчати ті всі нюанси ;) - просто треба в то реально добре вникнути, шоб потім часом не "влетіти" десь, хоча в нас в країні певно навіть без документів машину розмитнять якшо знати кого "попросити" :-)
Брат розказував шо його Пріус себе дуже добре чує в Каліфорнії :-)

dragonbb
Повідомлень: 20
З нами з: Сер, 10 січня 2018, 21:35
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто зі США

Повідомлення dragonbb » Суб, 13 січня 2018, 00:00

Люди ну так підкажіть, на яке авто дивитись і з яким мотором, бо відверто кажучи я в тому далекий
[URL=https://matchnow.info]Superlative Сasual Dating[/URL]

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення andrewdor » Суб, 13 січня 2018, 00:42

Джетта 2,5 не буде економним авто в місті. Якщо по центру катати, думаю 14-17 покаже, як по липинській- пасічній.. то 12-13. По трасі буде в межах 7-8..

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення Vexler » Вів, 16 січня 2018, 11:19

на копарті я щось дивився...ціни заивщені або то я дивлюся на ціни "купити вже" і думаю, що вони кінцеві)
Найкраще брати ліфа після граду. Тоді вмятини можна повирівнювати в нас і мати цілу машину - не завалені в перід\зад\бік. Мені гонщики авто з США, казали що зараз в 2018 році по новому закону 2014 року можна буде знайти в районі 10 тисяч доларів.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Авто зі США

Повідомлення vovka » Вів, 16 січня 2018, 12:53

Vexler писав:
Вів, 16 січня 2018, 11:19
Мені гонщики авто з США, казали що зараз в 2018 році по новому закону 2014 року можна буде знайти в районі 10 тисяч доларів.
За 10 тисяч це все будуть биті машини з аукціонів. Так чи інакше але биті. То на любителя.

Бо я щось небачу толком нормального чистого ліфа 14 року за ті гроші навіть в США :surprised

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей