Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Вибір авто в бюджет $10к
scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення scrap » П'ят, 13 грудня 2019, 16:41

Лагуна/Сценік в доброму стані якраз в той бюджет влізе з пробігом до 200 тис (навіть менше). VW скоріш за все буде докатаний

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення gooliver » П'ят, 13 грудня 2019, 16:52

Schulz, та власне у тому і суть, що Джетта МОЖЛИВА, а октавія - ні, бо то гольф. Л - логіка.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення Kritik » П'ят, 13 грудня 2019, 17:35

Speedo писав:
П'ят, 13 грудня 2019, 14:12
Підніму темку...\ ;)
Цікавить щось "більш сімейне" і, бажано, не старіше 2011 року.
Але чим "свіжіше", тим файніше, як то кажуть...
Розглядав "гранд сценік" 2014-15, "лагуна"... але до "французів", поки, якось, насторожено можливо, "джетта" 2014 (правда, не вписується, бо седан), "зафіра", "С-Макс"??? :|
Подумував самому пригнати Б7, універсал, скажем 14 року з німців (є можливість "зганяти"), та розмитнити. Підшукати щось "живеньке" (пробіг особливо ролі не грає) - може би і вклався в 9-10...Хто що скаже? "Октавію" не хочу, бо це ж "гольф" і місця там малувато буде...порівняно з тим самим "пасатом" чи "супер Б"...
---------------
Дехто радить взяти щось трохи може і старіше (06-10), але з "провірених брендів", типу: "Мерс", "Ауді", "Мазда", "Тойота", "Ніссан" чи т.п. можливо і мінівен чи якийсь "кроссовер" (типу "високий універсал" - підвернеться)... :surprised
нема чого боятись французів і жити стереотипами 90-х років
французи давно роблять класні тачки
французи роблять класні мотори як дизелі так і бензинові, якби були фігові їх би не ставили в мерси :-)
а взамін цього мерседесовці помагають французам з якістю і т.д.... це я зараз про Рено конкретно
з власного досвіду, мав і Ауді і Фора і Опеля і такого тіпа херового француза Рено, так вот Рено було єдине яке з цих всіх машин не виносило мозг, і не ломалось
якшо є певний бюджет і в нього вкладається 5 річне рено з пробігом 150 тисяч і 10 річне Ауді з пробігом 250 тисяч, то я би брав Рено, тим більше якшо це має бути сімейна тачка для подорожей, повір не дуже класно стояти в полі і чекати на евакуатор..... маю досвід :D (не на французі до речі)
на рахунок Октавії - ну так це найбільша тачка С класу, яка по суті вже переросла С клас, тому на брак місця там нарікати не можна, але все залежит від потреб, кум має октавію то заглядає в сторону гранд сценіка, напевно хоче там возити все шо має вдома, то вже його приколи, але мені б Октавії хватило з головою
я б шукав тачку так
вибираєш форм-фактор - наприклад був момент коли я хотів попробувати купешку, тому купив Астру GTC
потім шукаєш в свому бюджеті наймолодшу і з найменшим пробігом
і купляєш
якшо нема приколів шо вот хочу зеленого пасата і всьо, більше нічо в світі не хочу, тоді такий варіант вибору і покупки машини буде самим логічним і правильним
ну і переважно під такі критерії і попадуть французи, бо вони ж тіпа гімно, і сильно падають в ціні

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення Speedo » П'ят, 13 грудня 2019, 17:50

Kritik
так от і я про це... тільки деякі дрзья-знайомі "старі шофера" і "профі" радять типу "зараз машин не роб"ют, бо тра" запчастини продавати, всі мотори з ресурсом до 300-500, то ліпше бери провірені "ауді" і "мерси". Є таке...

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення telko » П'ят, 13 грудня 2019, 18:44

Speedo писав:
П'ят, 13 грудня 2019, 14:12
Підніму темку...\ ;)
Цікавить щось "більш сімейне" і, бажано, не старіше 2011 року.
Але чим "свіжіше", тим файніше, як то кажуть...
Розглядав "гранд сценік" 2014-15, "лагуна"... але до "французів", поки, якось, насторожено можливо, "джетта" 2014 (правда, не вписується, бо седан), "зафіра", "С-Макс"??? :|
Подумував самому пригнати Б7, універсал, скажем 14 року з німців (є можливість "зганяти"), та розмитнити. Підшукати щось "живеньке" (пробіг особливо ролі не грає) - може би і вклався в 9-10...Хто що скаже? "Октавію" не хочу, бо це ж "гольф" і місця там малувато буде...порівняно з тим самим "пасатом" чи "супер Б"...
---------------
Дехто радить взяти щось трохи може і старіше (06-10), але з "провірених брендів", типу: "Мерс", "Ауді", "Мазда", "Тойота", "Ніссан" чи т.п. можливо і мінівен чи якийсь "кроссовер" (типу "високий універсал" - підвернеться)... :surprised
Зафіра або Гранд Сценік. Б7 за 10 не вийде. Старе 06-10 немає змісту брати. 508 ще можна пошукати. Інсігнію 1.8 газ/бенз.

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення Stuff » Суб, 14 грудня 2019, 00:02

Я би взяв Октавію А5 2.0 дизель, мав таку, але RS, дуже сподобалась машина, мінусів за не повний рік не зауважив взагалі.
количество слов не определяет качество речи...

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення САХАР » Чет, 19 грудня 2019, 16:47

IMG-3bf3728ab3127e8849a58ecb7edd773b-V.jpg
IMG-ccca0ae3e045e6dc887b341f38e9444c-V.jpg
IMG-21b9d52a4f7839711acdf75defc647fb-V.jpg
Зара маю Джетту 2.5 без аварii 12-13 рiк точнiше скажу як документи заберу.Ставлю на неi двiжок з 50 тис.км не миль .Цiна буде орiэнтовно 11тис$
Так шо якщо цiкавить когось можем обсудити.Ще не вирiшив митнити чи розбирати.Вся безпека цiла,кузов оригiнал а не зварений з кускiв з кiтайнавесним.
Вкладення
IMG-42c5b9d09b3d80e2e663c5b7f36e727e-V.jpg
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 19 грудня 2019, 17:24

Свого пробігу скільки має?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення САХАР » Чет, 19 грудня 2019, 17:47

Vasiliyyy, не знаю нiчого бо ключа нема а купив в Нiмеччинi.Перевiзник сказав шо гарна машина,жалко пилити .Я хтiв на запчастi спочатку.В описi було шо не заводиться i нема ключа.Я маю двiжок як Нова машина была,ще 4 роки назад брав.Вiн стоiть законсервований в мене.Навiть як 100-150 тис то не суттэво бо маю i коробку нову,бiльше там нема чому ломаться.А обслужить,замiнити шо тре ,навiть клiму поставить як хтось схоче,все можем вирiшити за адекватну доплату.В нас ще Джетта стоiть пiд розбор эвропа з 50 тис пробiгу дизель,навiть ходовку можна змiнити як краща буде,продавать один сорт яку.То шо машина в рiдному обвiсi,фарбi i не билася для себе немалий +++.Бо тi шо в продажi до 10000$ я бачив i з чого i як зробленi теж)))Залiзо там пiде за рiк пiвтора жуками,криве,недостаэ половина пластика бо вiн дорогие.Навiть з форуму раз до нас на сервiс хтось приiзжав на тiлькi купленiй Джеттi доставили вентилятори iх тупо не було,захисти,козирькi ще багато чого не було,торпеда переклеiна негарно була.Памятаю шо зразу 500$ лишили десь так щоб нормально iхала)))А там пiдкрилки ориг.б.у по 60-70$ телевiзор як Китай то розсипеться а б.у.200$ ще найти тре i так з всiм по мордi -клеять,паяють,недоставляють,вiд iнших машин сторона ходовки може Бути,шо купляэш деталi по вiн а не пiдходять,рiзнi цапфи вiзуально-головне щоб цiна.Фари Китай то шо вони темнiють,хром то ще фiгня,вони йдуть без крiплення лампи до вiдбивача i с банки консервноi вирiзають крiплення)))Так щоб доiхала на базар i поiхала,хто провiряэ тi нюанси, зразу нема як.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення САХАР » Чет, 19 грудня 2019, 18:59

Vasiliyyy, тут в Андрiя в Джеттi такий паролоновий руль стоiть i ще в когось.Ыони точнiше скажут на скiлькi виглядаэ пробiг.Я мав попереднi 2 Джетти 2.0 з usa там обидвi до 40 тис Мали i рулi такi самi були.Руль поставим також гарний)))Короче тачка буде як з вкладенним при покупцi в iншу щоб iздити а тут готова до використання.Ну i диски,ще якiсь покращення по бажанню,резину все по акцii шо тре зробим.Як нi то пильну можливо,з зробленими пiд продаж нема сенсу тягатися навiть,розмитнення,перегон i обслуговування з облiком вийде як найдешевша з рiа.Щоб цiна для рiа вийшла тре з Америки брати за 1500 з мордою знесенною та чверткою,потiм на сёлах чвертку переварить,крила,капот,бампер,телевiзор,радiатори,оптику ,вентилятори,коллектор,пiдсилювач Китай брати.
Вийде 2000 машина з зборами аукцiону,3000 перевоз,2500 мито ,чвертка з роботов 700,все остальное по 100-50$ i покраска 500$ то в 10000 може вкладешся.Але скiлькi за Бiтла знакомому з 2.5 торговали меньше 3500$ не зупинявся торг це щоб навiсне помiняти,без ремонту кузова.Джетти +- так iдуть.За скiлькi люди купують щоб 9000 поставити на продаж не зрозумiю.Хiба сильно розваленi э по 500$
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Вибір авто в бюджет $10к

Повідомлення САХАР » Чет, 19 грудня 2019, 20:23

Рахував,думаю шо менi не сходиться нiяк тi шо битi америкоси.Я ж саме головне не порахував -аэрбеки
Потолочнi 300 пара
Ремнi ориг.300 пара
Руль i торпеда ще 300
Плюс поклейка торпеди i переклейка потолка бо купити б.у. в оригiналi то ще 600-800$
Датчики ще 100 пара б.у.
Вот i якщо ввалили 3-4 подушки i ремнi це за умовчанням.Десь вiд 1000 безпека.На РИА бiльшiсть з супротивами i разкуроченними ремiнями.Всi шо з Грузii бачив там навiть в рулi обманка,кришка вдiта на обрiзану подушку i спротив в фiшцi.
Все вийшло,тепер зрозумiв як вкластися до 10тис $ так шо знiмаэмо всю безпекуi бiлочка може 10 бути,скидаэмо торпеду i обшивку даху 9500.Шкiру мiняэм на тряпку i замiсть подушку паралон ще пару$,блок круiза з ручкою мiняэм на простий з ручкою без круiза 9000$
Я вивiв цiну низ Авторiа -продаж за 3 дня)))Все смiшно як би не було так сумно.Бiднi люди,вивалити 10 тис i при зiткненнi як в Крiтiка Рено там де окуляри не зломило,лишаэшся iнвалiдом в кращому разi.А зварена в гаражi нашвидкоруч тачка розложиться круче нулячого Мегана.Почав вирiшувати сьогоднi шо робити i цiлi формули вивiв.Ще думаю як клiэнти по 13-14 тис попадають роблячi собi машини,думав iх позволять десь а вони просто роблять якiсно безпеку.
Вот так i Бмв шо в сусiднiй темi вийде дорожче Рia але собi поставить подушки,фару не з англiка або Китай,витягне гарно i двигун не загнаний перекрученний 2 раза пробiг.Хтось питав в нього смисл-вот вище описанi всi цiни щоб дёшево.Хоча найлегше взяти якусь з пробiгом 600тис пiдробити,скрутити i перепродажи.Там самий швидкий дохiд,головне до продажу не вмерла щоб.Один такий торговець продавав Октавiю з швидкоi бiлу так двi форсунки поки показував вмерли(скорше вся паливна але побив щоб iхала) ,другу iсторiю той самий персонаж розказував як в Бмв на бляхах в клiэнта по дорозi в Стрий за грошима двигун вклинив.Каже дав iхати самому а той ввалив 200+ мотор клин зловив,покупець сказав шо мама грошей на поломану не дасть i вийшов ,пiшов додому.Ото картав себе гонщик,мiг за грошима сам доiхати аккуратно а клин вже малий купивши злапав би.Каже пiшов в мiнуса,вiддав мотористу))))Вот i скiлькi машин ганяэ,без чудес певно 1/10 шо не бачимо ii.А декотрi до митницi не доiзжають,декотрi як приiде робе щоб iхала i помилок не було.Останнiх пару Б6 було то там маховики,рейки,ричаги,сажевiки i вклиненi его.Але не жалiэ ,платить 300-500$,значить зазор 1000-1500$ маэ.
Раз пригнав гарний кузов i двигун 1.9тдi.Вiддав за 7000 майстра брату.Той всипав маховик,ремнi,стойки всi,саленблоки, короче 1000$ привiв в стан iдеалу.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей