Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Dexter » Пон, 25 травня 2020, 14:41

Felix писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:26
1. афігіваю чувакі від вас, шо ажидаєте нову резіну літню на машині, яка іде на продаж? ну вот нафіга продавану її купувати? нема старого літа- то нема. новий власник купить собі шо йому до душі
той пежо вже 7 місяців в україні і вже двох власників змінив, та й чувак їздить Вінниця-Золочів не раз, короче співчуваю йому)
за гуму по сезону і ціна вища буде при продажі
ну і за лєгендою - "купив для дружини, а не на перепродаж", для дружини можна було і літню гуму підшукати)) :D :D
-Driver- писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:31
згідний. В моєму випадку я готовий до відсутності гуми бо купити її не проблема.
ну тоді купиш і зимову теж, бо після того як зимова літом покатала - толку від неї мало))
Востаннє редагувалось Пон, 25 травня 2020, 14:53 користувачем Dexter, всього редагувалось 2 разів.
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Romko » Пон, 25 травня 2020, 14:47

-Driver- писав:
Пон, 25 травня 2020, 13:11
Romko писав:
Пон, 25 травня 2020, 12:50
ну кагбе права фара і так виглядає непрезентабельно, + зимова резина на машині в травні :))
Чим? Тим що вона запотівша? Питав про це в продавця по телефону, він мені зразу сказав шо там кріплення одне паяне і шо мабуть десь та фара була "прижата". По факту на морді жодного натяку на якесь дтп, все в рідній фарбі. Тому й зробили висновок шо кріплення трісло від бокового удару, підборщик казав шо то не така вже й рідкісна ситуація.
ну видно то перший твій досвід покупки машини раз ще віриш, в казочки, "прижата фара", "купив жінці а вона не хоче їздити", "не пероформляв бо обіцяв номера старому власнику" "ніц не знаю, ніц не робив - бо продаю" "незайшла машина" і тд.. з власного досвіду тобі скажу - я на огляди таких машин навіть не їду ;) і не трачу гроші, нерви і час ;) так іноді і в перекупів бувають нормальні тачки - але то дуже мала ймовірність і явно не в категорії до 10тис баксів ;) і вже 100раз простіше в пригонщика купити машину - тому що ті не беруть ширпотреб як правило, та і вони нічого не роблять - але там є ймовірність що вже шось робилось "там" а не нашими рукожопами ;)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Dexter » Пон, 25 травня 2020, 14:48

Romko, найбільше подобаються пояснення "купив дружині - а їй не сподобалось як виглядає, тому продаю"
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Romko » Пон, 25 травня 2020, 14:57

Dexter писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:48
Romko, найбільше подобаються пояснення "купив дружині - а їй не сподобалось як виглядає, тому продаю"
:shout :shout - є таке :shout
проблема автора, що він вибрав не ходову модель 2.0 дизель на автоматі, - ніхто їх не жене, бо розмитнення 2л дизеля дорого і французи взагалі не дуже популярні в гонщиків - продати важко, малий заробіток і тд - тому все що до нас попадає - зазвичай розстріляне, - бо "там" взяли на халяву і тут шукають лоха :confused ...
все таки краще готуватись до того щоб гнати самому і піднімати бюджет бо за 8к нормального 2л не вийде пригнати :sad

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення -Driver- » Пон, 25 травня 2020, 15:17

Romko писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:47
ну видно то перший твій досвід покупки машини раз ще віриш, в казочки, "прижата фара", "купив жінці а вона не хоче їздити", "не пероформляв бо обіцяв номера старому власнику" "ніц не знаю, ніц не робив - бо продаю" "незайшла машина" і тд.. з власного досвіду тобі скажу - я на огляди таких машин навіть не їду і не трачу гроші, нерви і час так іноді і в перекупів бувають нормальні тачки - але то дуже мала ймовірність і явно не в категорії до 10тис баксів і вже 100раз простіше в пригонщика купити машину - тому що ті не беруть ширпотреб як правило, та і вони нічого не роблять - але там є ймовірність що вже шось робилось "там" а не нашими рукожопами
А як ти прижату фару по телефону вичислиш? І шо не так з пероформленням? Як він мав то зробити в час карантину? Я до всіх казок по телефону ставлюсь скептично, але з них є реалістичні і є не реалістичні. То шо він їхав машину переоформляти - вірю, бо в нього вже була зарезервована електронна черга на 14-00. Шо в тому такого? Чи чувак просто так перся з Вінниці в Золочів? Він мені за пероформлення і Золочів по телефону сказав ще до того як я сказав звідки я. Тому тут я вважаю обману не було. Все решта - можливо. Про жінку і "сподобалось/не сподобалось" тут явно шось не те, до того я зразу скептично поставився. Але і таке буває, як не крути. Наприклад я теж з таких - можу купити якусь річ і за місяць закинути на ОЛХ на продаж, бо тупо не зайшло. Тому "довіряй, але перевіряй", шо я й зробив)
Romko писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:57
все таки краще готуватись до того щоб гнати самому і піднімати бюджет бо за 8к нормального 2л не вийде пригнати
Вже морально готуюсь до того щоб гнати. Але про піднімання бюджету... Камон, то 10-ти річне Пежо. Більше 8 я за нього навряд чи буду готовий віддати. Короче поки моніторю.

Аватар користувача
4HOts
Повідомлень: 549
З нами з: Чет, 16 серпня 2012, 16:53
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Volvo V50 D5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 7 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення 4HOts » Пон, 25 травня 2020, 15:34

Romko писав:
Пон, 25 травня 2020, 14:47
"незайшла машина" і тд
Продав так свій Renault Sandero після 2 чи 3 місяців кермування :-)
Короче поки моніторю.
Гадаю, що питання покупки гостро не стоїть. З часом просто збільшиться бюджет і буде розглядатись вже інше авто ;)

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення -Driver- » Пон, 25 травня 2020, 16:45

4HOts писав:
Пон, 25 травня 2020, 15:34
Гадаю, що питання покупки гостро не стоїть. З часом просто збільшиться бюджет і буде розглядатись вже інше авто
Питання абсолютно гостро не стоїть, просто вже набридло на Хонді їздити, хочеться трохи комфорту. Інше авто вже відоме, але до нього ше мінімум рік-півтора.

buran003
Повідомлень: 17
З нами з: Суб, 25 липня 2020, 13:35
Ім'я: андрій
Стать: чоловік
Авто: F05
Звідки: непал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення buran003 » Нед, 09 серпня 2020, 13:49

-Driver- писав:
Сер, 13 травня 2020, 11:51
Ну власне все в назві теми. Вибираю сімейний універсал до 6-6,5к (максимум 7, але то треба шоб мене машина прям дуже вперла). Рік - мінімум 2006 (хонда 96 року, хочу хоча б на 10 років свіжішу). Машина переважно для поїздок за місто, так як по місту пішки або вєлік. Типу шоб можна було і в Європу катнути і на море якщо треба без проблем завезла з комфортом. Ріст шо в мене, шо в дружини - за 180см, тобто треба шоб місця було достатньо (в моїй хонді мені було не суперкомфортно за кермом). Коробка може бути як механіка так і автомат. Двигуни - до останнього відхрещувався від дизеля, бо не хочеться всяких геморів, але, як показує практика, в нас півфоруму їздить на дизелях і вроді норм. Тому двигун може бути і бенз і дизель, головне шоб не менше 1.6л (шоб мати трошки запас потужності).
В яку сторону поки дивлюсь:
- Фокус 2
- Астра H
- внєзапно.... Пежо 308 СВ :facepalm

Астра і Фокус мені десь однаково до душі - непоганий зовнішній вигляд, акуратний салон. Фокус може чуточку більше пре ззовні, все таки Астра якась трохи рубана. Але як не дивно, зараз в мене в лідерах саме Пежо. Поясню - великий салон, який класно трансформується (задній ряд взагалі пісня - 3 окремі сидіння з регулюванням нахилу, можливість скласти одне сидіння окремо і покласти шось довге в салон), як правило багаті комплектації, безпека на високомі рівні (багато подушок безпеки), вдалий мотор (то про дизелі - 1.6хді або 2.0хді), гарний сучасний салон (астра і фокус в томі плані програють як на мене). Ну і панорама) Я вже прям уявляю як приторчить моя доця від неї :D

Тим не менше, ні на якій з цих машин я не катався і в сім"ї таких нема. Тому поки що всі висновки роблю чисто ззовні, по відгуках в неті і по обзорах на ютубі. Звісно, перед покупкою буду ще їздити, дивитись, пробувати різні варіанти. Але для початку хотілось би почути думку форумчан - на що в першу чергу дивитись в цих моделях, які ще моделі розглянути, що врахувати і т.д.

Короче, "почую кожного", запрашаме. :beer
тойота сієна

revo
Повідомлень: 1
З нами з: Пон, 25 грудня 2023, 15:19
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення revo » Пон, 25 грудня 2023, 15:33

-Driver- писав:
Сер, 13 травня 2020, 11:51
В яку сторону поки дивлюсь:
- Фокус 2
- Астра H
- внєзапно.... Пежо 308 СВ :facepalm
Привіт, а як ця історія закінчилася і що в результаті взяв? Знаходжусь зараз в схожих роздумах, шукаю універсал до 7к.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Vexler » Вів, 02 січня 2024, 18:27

продам свого Пікасо за 8
https://auto.ria.com/uk/auto_citroen_c4 ... 35495.html
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Kamela
Повідомлень: 2
З нами з: Сер, 14 червня 2023, 19:46
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Поможіть вибрати сімейний універсал до 6-6,5к

Повідомлення Kamela » Пон, 05 лютого 2024, 17:09

Щоб зрозуміти, яка машина підійде, можна взяти на прокат авто. Я так і зробила. Поїздивши на різних автомобілях, зрозуміла, яку машину хочу собі купити. Буду брати з викупом та невеликим пробігом.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей