Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Dexter » Нед, 29 листопада 2020, 23:46

Stuff писав:
Нед, 29 листопада 2020, 21:29
про В8 було сильно інсігнія йому конкурент хіба розміром...
Основним же посилом простого юзера : купівельно/продажною спроможністю, вона не конкурент ні Мегану ні А7
+++)
Інсігнія це конкурент для Форд Мондео, інші марки не в тій категорії )
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення САХАР » Пон, 30 листопада 2020, 08:50

AndrewK писав:
Нед, 29 листопада 2020, 22:14
Так, стоп, всі знають, що я вагодрочер. Але то вже занадто.

Зінка страшненька? Ну типу октаха зразок вишуканого дизайну. Ржунімагу. Я вже мовчу по моторах, або пенсія, або гіморні tsi, або дизеля з вічно вираючим ЕГР. Та я [цензура], краще сеат ексео взяти, буде то саме, але більше і на пару кусків дешевше. А по зовнішньому дизайну що то що то урод.
Стосовно мегана - вразовуючи реальну можливість купити в свіжих варіантах або півтора літра солярки, або ту саму бензинову пенсію - меган мотора не має.

Так що на оому фоні щінка ще не так зле виглядає. Ну а ліквідність... мало популярну дешевше віддадуть. А як у кого задофуя часу, щоб кожен рік-два паритись заміною машини і при тому рахувати гроші, то в нього явно щось не те з життєвими пріоритетами
Егр якщо раз в 80-100 тис промити систему без розбору і на 200 тис замінити клапан їздить і не чути.Бюджет 300 евро раз в 200 тис.А всі привикли їздити до того як встане та пробіги під 500 тис.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення gooliver » Пон, 30 листопада 2020, 10:35

САХАР, в тому то і фішка, то не проблема витратити 300є на 200тис.км якщо ти сам наїздив тих 200тис. А в наших реаліях виходить, що ти якраз купляєш на тому періоді, коли отаких 50-100-300є треба вкинути, якраз 200тис пройшло :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення САХАР » Пон, 30 листопада 2020, 12:02

gooliver, так бо купляють дешево і як правило заміна грм,масла і все.А в кожної машини є свої нюанси і в дизелях vw 2011+ тре разувати егр і маховик найближчим часом.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення RULES » Пон, 30 листопада 2020, 13:30

Любу машину як береш, треба б 1-2тис мати одразу на привести до тями. Навіть нову - на аксесуари
VAG вже не той

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Dexter » Пон, 30 листопада 2020, 14:52

RULES писав:
Пон, 30 листопада 2020, 13:30
Любу машину як береш, треба б 1-2тис мати одразу на привести до тями. Навіть нову - на аксесуари
якшо пригонка з європи то так)
а в Україні нормальний власник продає машину з двома комплектами гуми, двома комплектами ковриків, і з записом про останні заміни грм, рідин чи акумулятора і т.д. ) решту оцінюєш на автосервісі)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 30 листопада 2020, 15:17

Ого, то треба щастя велике мати - на такого продавана попасти )))

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Kritik » Пон, 30 листопада 2020, 15:53

Dexter писав:
Пон, 30 листопада 2020, 14:52
RULES писав:
Пон, 30 листопада 2020, 13:30
Любу машину як береш, треба б 1-2тис мати одразу на привести до тями. Навіть нову - на аксесуари
якшо пригонка з європи то так)
а в Україні нормальний власник продає машину з двома комплектами гуми, двома комплектами ковриків, і з записом про останні заміни грм, рідин чи акумулятора і т.д. ) решту оцінюєш на автосервісі)
скоро з Європи будуть в Україну по тачки їздити :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Dexter » Пон, 30 листопада 2020, 16:03

Kritik, в нас не накатують по 200тис км за три роки, щоб сюди їхали за тачками з пробігом) та й універсалів не дуже багато, так шо європейцям не зайде)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення RULES » Пон, 30 листопада 2020, 16:03

гума + велике ТО - вже маєш 1000$
VAG вже не той

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Lyubomyr » Пон, 30 листопада 2020, 20:08

Vasiliyyy, я останні 2авта так продавав, і коврики і гуму.
А щодо б/у авто, маю досвід з салону, але з нашими дорогами і пальним, авто на протязі 110тис.км і 5років хоче нормального вливання для обслуговування. То звісно якщо не стоїть питання докатувати а щоби авто було близько ідеальному стані.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення telko » Пон, 30 листопада 2020, 22:57

Stuff писав:
Нед, 29 листопада 2020, 21:29
telko писав:
Вів, 24 листопада 2020, 19:18
Анатолій89 писав:
Вів, 24 листопада 2020, 14:55

Я десь помиляюсь, чи воно так і є насправді?
І повертаючись до теми: чи вартує Insignia більшої уваги, ніж Octavia чи Megane.
PS. А може є і інші альтернативи? Може краще зменшити бюджет до 11, а 1-2 тримати під подушкою на капіталку? Ща скажете?
А7 і Меган не конкурент Інсігнії у всьому, в неї конкурент Суперб 3 і пассат б8. Про зменшити бюджет і залишити пару баксів на витрати правильно.
про В8 було сильно😂 інсігнія йому конкурент хіба розміром...
Основним же посилом простого юзера : купівельно/продажною спроможністю, вона не конкурент ні Мегану ні А7, плавали і вибирали, мали в родині і ледве продали...
Ми вже не говоримо про дизайн в дорестайлі :bad але то вже особисте, в рестайлі і не сараї вже нічого ніби...
Хоча в цілому- машина як машина, але я би розглядав на крайняк, якщо дуже дешевше і обмежений бюджет, я так астру купив колись бо було 6К і це був бест оффер на ринку в розкладі рік/ціна/комплектуха, в інших розкладах по типу є в кишені 12К+- є безліч варіків на ринку, імхо...
Це машини одного класу. І які плюси в пассата проти інсігнії?

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Stuff » Пон, 30 листопада 2020, 23:43

telko писав:
Пон, 30 листопада 2020, 22:57
Stuff писав:
Нед, 29 листопада 2020, 21:29
telko писав:
Вів, 24 листопада 2020, 19:18
Анатолій89 писав:
Вів, 24 листопада 2020, 14:55

Я десь помиляюсь, чи воно так і є насправді?
І повертаючись до теми: чи вартує Insignia більшої уваги, ніж Octavia чи Megane.
PS. А може є і інші альтернативи? Може краще зменшити бюджет до 11, а 1-2 тримати під подушкою на капіталку? Ща скажете?
А7 і Меган не конкурент Інсігнії у всьому, в неї конкурент Суперб 3 і пассат б8. Про зменшити бюджет і залишити пару баксів на витрати правильно.
про В8 було сильно😂 інсігнія йому конкурент хіба розміром...
Основним же посилом простого юзера : купівельно/продажною спроможністю, вона не конкурент ні Мегану ні А7, плавали і вибирали, мали в родині і ледве продали...
Ми вже не говоримо про дизайн в дорестайлі :bad але то вже особисте, в рестайлі і не сараї вже нічого ніби...
Хоча в цілому- машина як машина, але я би розглядав на крайняк, якщо дуже дешевше і обмежений бюджет, я так астру купив колись бо було 6К і це був бест оффер на ринку в розкладі рік/ціна/комплектуха, в інших розкладах по типу є в кишені 12К+- є безліч варіків на ринку, імхо...
Це машини одного класу. І які плюси в пассата проти інсігнії?
Ще раз, одного розмірного класу, як і емгранд, ну +-, то які плюси в інсігнії перед емграндом? ))) енівей, 18 років давно минули і плюватись матчастиною я не буду, в минулому пості все описав що хотів, можна ще раз перечитати для закріплення😉 якщо інсігнія для тебе рівень В8 то краще тебе не чіпати, полюбому, я коли їздив на опелях теж думав що то найкращі машини в світі, потім то проходить😉😎
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення telko » Вів, 01 грудня 2020, 00:32

Stuff писав:
Пон, 30 листопада 2020, 23:43
telko писав:
Пон, 30 листопада 2020, 22:57
Stuff писав:
Нед, 29 листопада 2020, 21:29
telko писав:
Вів, 24 листопада 2020, 19:18
Анатолій89 писав:
Вів, 24 листопада 2020, 14:55

Я десь помиляюсь, чи воно так і є насправді?
І повертаючись до теми: чи вартує Insignia більшої уваги, ніж Octavia чи Megane.
PS. А може є і інші альтернативи? Може краще зменшити бюджет до 11, а 1-2 тримати під подушкою на капіталку? Ща скажете?
А7 і Меган не конкурент Інсігнії у всьому, в неї конкурент Суперб 3 і пассат б8. Про зменшити бюджет і залишити пару баксів на витрати правильно.
про В8 було сильно😂 інсігнія йому конкурент хіба розміром...
Основним же посилом простого юзера : купівельно/продажною спроможністю, вона не конкурент ні Мегану ні А7, плавали і вибирали, мали в родині і ледве продали...
Ми вже не говоримо про дизайн в дорестайлі :bad але то вже особисте, в рестайлі і не сараї вже нічого ніби...
Хоча в цілому- машина як машина, але я би розглядав на крайняк, якщо дуже дешевше і обмежений бюджет, я так астру купив колись бо було 6К і це був бест оффер на ринку в розкладі рік/ціна/комплектуха, в інших розкладах по типу є в кишені 12К+- є безліч варіків на ринку, імхо...
Це машини одного класу. І які плюси в пассата проти інсігнії?
Ще раз, одного розмірного класу, як і емгранд, ну +-, то які плюси в інсігнії перед емграндом? ))) енівей, 18 років давно минули і плюватись матчастиною я не буду, в минулому пості все описав що хотів, можна ще раз перечитати для закріплення😉 якщо інсігнія для тебе рівень В8 то краще тебе не чіпати, полюбому, я коли їздив на опелях теж думав що то найкращі машини в світі, потім то проходить😉😎
Тобто фактів таки ніяких?
За це повідомлення автора telko подякував:
AndrewK (Вів, 01 грудня 2020, 06:16)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Stuff » Вів, 01 грудня 2020, 08:52

telko писав:
Вів, 01 грудня 2020, 00:32
Stuff писав:
Пон, 30 листопада 2020, 23:43
telko писав:
Пон, 30 листопада 2020, 22:57
Stuff писав:
Нед, 29 листопада 2020, 21:29
telko писав:
Вів, 24 листопада 2020, 19:18
Анатолій89 писав:
Вів, 24 листопада 2020, 14:55

Я десь помиляюсь, чи воно так і є насправді?
І повертаючись до теми: чи вартує Insignia більшої уваги, ніж Octavia чи Megane.
PS. А може є і інші альтернативи? Може краще зменшити бюджет до 11, а 1-2 тримати під подушкою на капіталку? Ща скажете?
А7 і Меган не конкурент Інсігнії у всьому, в неї конкурент Суперб 3 і пассат б8. Про зменшити бюджет і залишити пару баксів на витрати правильно.
про В8 було сильно😂 інсігнія йому конкурент хіба розміром...
Основним же посилом простого юзера : купівельно/продажною спроможністю, вона не конкурент ні Мегану ні А7, плавали і вибирали, мали в родині і ледве продали...
Ми вже не говоримо про дизайн в дорестайлі :bad але то вже особисте, в рестайлі і не сараї вже нічого ніби...
Хоча в цілому- машина як машина, але я би розглядав на крайняк, якщо дуже дешевше і обмежений бюджет, я так астру купив колись бо було 6К і це був бест оффер на ринку в розкладі рік/ціна/комплектуха, в інших розкладах по типу є в кишені 12К+- є безліч варіків на ринку, імхо...
Це машини одного класу. І які плюси в пассата проти інсігнії?
Ще раз, одного розмірного класу, як і емгранд, ну +-, то які плюси в інсігнії перед емграндом? ))) енівей, 18 років давно минули і плюватись матчастиною я не буду, в минулому пості все описав що хотів, можна ще раз перечитати для закріплення😉 якщо інсігнія для тебе рівень В8 то краще тебе не чіпати, полюбому, я коли їздив на опелях теж думав що то найкращі машини в світі, потім то проходить😉😎
Тобто фактів таки ніяких?
Даю тобі три аспекти які важливі для мене, без того що всі і так знають про еталонну ергономіку салону в фолькса, надекономні двигуни тощо:
1) орел це машина 08-го року, пассат 15-го, для мене 7 років різниці розвитку технологій мають значення ;)
2) вартість на вторинному ринку: бували кейси коли люди купували інсігнію за 17 і продавали за 10 через два роки, і то скрипучи зубами бо черга за ними не стоїть, як знаєш, за 10 зараз і В7 нормальний не купиш :|
3) загальний рейтинг автомобіля: згідно данних за 18-ий, наприклад, рік, у світі було продано 419 тис.пассатів, та 57 тис. опелів інсігнія, про що говорити, всього опелів було продано 823К, це по факту всього лиш в два рази більше ніж єдиних пассатів.
Можна довго дискутувати про маркетинг та об'єми компані1 тощо, але цифри річ вперта і то ж не я порівняння почав... :sing

Надіюсь відповів на твої питання, але так і не почув питання чим, наприклад, гірший Опеля Емгранд? :D
Миру миp "вынужден откланяться" :ninja
За це повідомлення автора Stuff подякували (всього 2):
Vasiliyyy (Вів, 01 грудня 2020, 10:21) • BOXER (П'ят, 04 грудня 2020, 20:43)
Рейтинг: 7.41%
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення telko » Вів, 01 грудня 2020, 10:20

Stuff писав:
Вів, 01 грудня 2020, 08:52
Даю тобі три аспекти які важливі для мене, без того що всі і так знають про еталонну ергономіку салону в фолькса, надекономні двигуни тощо:
1) орел це машина 08-го року, пассат 15-го, для мене 7 років різниці розвитку технологій мають значення ;)
2) вартість на вторинному ринку: бували кейси коли люди купували інсігнію за 17 і продавали за 10 через два роки, і то скрипучи зубами бо черга за ними не стоїть, як знаєш, за 10 зараз і В7 нормальний не купиш :|
3) загальний рейтинг автомобіля: згідно данних за 18-ий, наприклад, рік, у світі було продано 419 тис.пассатів, та 57 тис. опелів інсігнія, про що говорити, всього опелів було продано 823К, це по факту всього лиш в два рази більше ніж єдиних пассатів.
Можна довго дискутувати про маркетинг та об'єми компані1 тощо, але цифри річ вперта і то ж не я порівняння почав... :sing

Надіюсь відповів на твої питання, але так і не почув питання чим, наприклад, гірший Опеля Емгранд? :D
Миру миp "вынужден откланяться" :ninja
Еталоннна ергономіка фолькса хіба в головах Ваговодів 😂, тому що управління кліматом знаходиться в ногах пасажира, дисплей мультимедії там же, а той патик управління круізом захований під кермом це привіт з 80-х. Справді еталонна ергономіка😂 Надекономічні двигуни🤣, вони споживають так само як і остальні 2л конкуренти, перевірено не один раз і цифри БК таки трохи різняться з реальнстью😉
1) якщо б мали значання то треба було купувати б8 не в бомж комплектусі, рефлекторні галогенові фари з лампочками Ільїча в 2017 році 😂😂😂, ні одного асистенту і шматяні сидіння з поло седану. І ти кажеш для тебе є різниця 😂😂😂
2) все залежить від ринку, в мене друг купляв б8 за 35 і продав за 25 за 1.5року
3) по такій логіці всі мають їздити на тойотах 😂

Заміть я не писав, що б8 погане авто, це в тебе полихнуло як то в супер пупер б8 може бути конкурент Інсігнія, цілком може бо тих самих 15-17років Інсігнія в топі буде мінімум на 5куо дешевша за б8.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення gooliver » Вів, 01 грудня 2020, 10:31

Щодо надекономічності вага (вже смішно):
друг опелевод (форумчанин) поміняв недавно свою вектру 1.9cdti на палці на Passat b8 alltrack 2.0biturbo дизельну на DSG.
Звісно, в пасаті маса, кліренс, габарити, бітурбо зрештою (хоча вектра також була на чіпі), але різниця між тачками 15 років, ще й робот, який тіпа мав би бути ледь не економічнішим механіки.
По паспорту ваг обіцяв витрату в місті 6.8, відповідно друг очікував, що витрата містом буде ну хіба трохи більше вектри, може до 10літрів, а отримав 10-13 літрів. Ходить, не може цього простити вагу.
(пробіг тачки менше 100к і все там з нею нормально)

Анатолій89
Повідомлень: 22
З нами з: Пон, 23 листопада 2020, 13:49
Ім'я: Анатолій89
Стать: чоловік
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 4 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Анатолій89 » Вів, 01 грудня 2020, 11:13

Stuff писав:
Вів, 01 грудня 2020, 08:52
telko писав:
Вів, 01 грудня 2020, 00:32
Тобто фактів таки ніяких?
Даю тобі три аспекти які важливі для мене, без того що всі і так знають про еталонну ергономіку салону в фолькса, надекономні двигуни тощо:
1) орел це машина 08-го року, пассат 15-го, для мене 7 років різниці розвитку технологій мають значення ;)
2) вартість на вторинному ринку: бували кейси коли люди купували інсігнію за 17 і продавали за 10 через два роки, і то скрипучи зубами бо черга за ними не стоїть, як знаєш, за 10 зараз і В7 нормальний не купиш :|
3) загальний рейтинг автомобіля: згідно данних за 18-ий, наприклад, рік, у світі було продано 419 тис.пассатів, та 57 тис. опелів інсігнія, про що говорити, всього опелів було продано 823К, це по факту всього лиш в два рази більше ніж єдиних пассатів.
Можна довго дискутувати про маркетинг та об'єми компані1 тощо, але цифри річ вперта і то ж не я порівняння почав... :sing

Надіюсь відповів на твої питання, але так і не почув питання чим, наприклад, гірший Опеля Емгранд? :D
Миру миp "вынужден откланяться" :ninja
Якщо відверто, то ваша аргументація не дуже зрозуміла.

Що значить еталона ергономіка? Прокрустове ложе - ось еталон еталоної ергономіки. Бо ергономіка то фломастер, а він для всіх різний.
Надекономні двигуни? А скільки відсотків переваги? А за рахунок чого?
7 років розвитку технологій? Так що є такого в B8 чого не буде в Isignia за ті ж гроші? Ну дійсно? Що проривного?
Втрата в ціні? Авто то не інвестиція. Але якщо воно втрачає в ціні бо сипеться - це одне, якщо втрачає бо не популярне - то це зовсім інше. Як я розумію з прочитаного - втрачає бо не популярне.
Кількість проданих авто? То Dacia краща за всі інші (* при розгляді нашого ринку нових авто)

Як я бачу, то Instignia точно вища класом за megane чи octavia. Особисто не катав, і навіть не сидів в Insignia. Тому і прийшов до товариства за порадою. Але поки не зрозумів що з чого буде більш живим в зазначеному бюджеті? (дифлектори для другого ряду мають вищий пріоритет ніж динаміка)
За це повідомлення автора Анатолій89 подякував:
telko (Вів, 01 грудня 2020, 11:17)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення telko » Вів, 01 грудня 2020, 11:16

gooliver писав:
Вів, 01 грудня 2020, 10:31
Щодо надекономічності вага (вже смішно):
друг опелевод (форумчанин) поміняв недавно свою вектру 1.9cdti на палці на Passat b8 alltrack 2.0biturbo дизельну на DSG.
Звісно, в пасаті маса, кліренс, габарити, бітурбо зрештою (хоча вектра також була на чіпі), але різниця між тачками 15 років, ще й робот, який тіпа мав би бути ледь не економічнішим механіки.
По паспорту ваг обіцяв витрату в місті 6.8, відповідно друг очікував, що витрата містом буде ну хіба трохи більше вектри, може до 10літрів, а отримав 10-13 літрів. Ходить, не може цього простити вагу.
(пробіг тачки менше 100к і все там з нею нормально)
Тому що дива не буває, у Вадима бітурбо трохи більше наливає палива, але я їздив на б8 з 150 і 190 коняк, і вони споживають однаково з конкурентами.

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Insignia як альтернатива Megane IV, Octavia A7

Повідомлення Taras:) » Вів, 01 грудня 2020, 11:28

я би сказав шо М4 то ціна - якість на надний момент....
зрозуміле обслуговування в офіціалів, за нормальні гроші...
і дизайн у авто вийшов добре...
перевірений не одним десятком років 1.5 дизельок....
та ж А7 буде по обслуговуванні дорожча... хоча теж непогане авто...
найбільше оглядів і покупок є саме А7 і М3
все решта вже інший бюджет суттєво...
М4 ще поки по ціні не такі народні, але що є то є...
і перевага шо пробіги шо на Шкоді шо на Мегані можна в блоках поритися і виявити чи ніхто не колупався...
бо як правило ліниві перекупи далі щитка нічого не крутять...
За це повідомлення автора Taras:) подякували (всього 2):
Анатолій89 (Вів, 01 грудня 2020, 11:52) • telko (Вів, 01 грудня 2020, 11:59)
Рейтинг: 7.41%
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей