Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Дозріваю до електрички
Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення topper » Вів, 05 жовтня 2021, 15:42

AVP_6, Що скажеш на рахунок гібридів? На Теслі далеко не заїдеш, а як заїдеш то потратишся годинами на ці зарядки які не всюди є, особливо в Карпатах.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Вів, 05 жовтня 2021, 19:01

topper писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 15:42
AVP_6, Що скажеш на рахунок гібридів? На Теслі далеко не заїдеш, а як заїдеш то потратишся годинами на ці зарядки які не всюди є, особливо в Карпатах.
як на мене гібрид це найгірше зі всього - бо потрібно обслуговувати і ремонтувати дві системи і електричну і паливну - а заради чого? чисто економія на паливі?
В Карпатах зарядок є якраз дуже багато, практично кожна відпочинкова база більш-менш серйозна поставила собі зарядку.
Та і по суті нашо в карпатах зарядки якшо хватає заряду вдома щоб зїздити туди і назад.
Тому якщо їхати далеко або на кілька днів то заряджаєшся на базі вночі, якщо на один день на лижі скажімо - то 400км в основному хватає, а якшо там 50-100км не буде хватати то в кожному напрямку є хочаб одна швидка, де швидкість зарядки 300км/год - відповідно випити чаю гарячого і 20хв почекати особливих проблем немає.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Вів, 05 жовтня 2021, 19:07

Але зновуж - для Карпат потрібен повний привід і кліренс, тому модел S не підходить для такого.
В мене коли цієї зими був сніг (десь місяць часу наскільки я памятаю) - то машина просто стояла на подвірї і нікуди не їздила, бо я фізично з подвіря не міг виїхати так як сніг був вище бампера, а кожного дня шуфлювати шось не було особливого бажання.
А паджеріком дав газку, прорив собі колії і поїхав ))))
Думаю Модел Х з таким також мав би справитись на добрій резині.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Dexter » Вів, 05 жовтня 2021, 23:16

Work hard! Play hard!

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення topper » Сер, 06 жовтня 2021, 11:53

AVP_6 писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 19:01
як на мене гібрид це найгірше зі всього - бо потрібно обслуговувати і ремонтувати дві системи і електричну і паливну - а заради чого? чисто економія на паливі?
В Карпатах зарядок є якраз дуже багато, практично кожна відпочинкова база більш-менш серйозна поставила собі зарядку.
Та і по суті нашо в карпатах зарядки якшо хватає заряду вдома щоб зїздити туди і назад.
Тому якщо їхати далеко або на кілька днів то заряджаєшся на базі вночі, якщо на один день на лижі скажімо - то 400км в основному хватає, а якшо там 50-100км не буде хватати то в кожному напрямку є хочаб одна швидка, де швидкість зарядки 300км/год - відповідно випити чаю гарячого і 20хв почекати особливих проблем немає.
Ну дивись, що там обслуговувати з електро-системи? Їздиш економно, в заторах - на електриці, далі на бензі, запас потужності достатній. Не переживаєш за зарядки на маршруті.якщо здох електро мотор - їдеш на бензі. На мою думку нічого такого страшного. Крім того ресурси досить непогані електромоторів. Але цікаво почути думку вже бувалих які мали справу з гібридами.
За це повідомлення автора topper подякував:
g0nzales (Сер, 06 жовтня 2021, 18:07)
Рейтинг: 3.7%
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 12:10

topper писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 11:53
AVP_6 писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 19:01
як на мене гібрид це найгірше зі всього - бо потрібно обслуговувати і ремонтувати дві системи і електричну і паливну - а заради чого? чисто економія на паливі?
В Карпатах зарядок є якраз дуже багато, практично кожна відпочинкова база більш-менш серйозна поставила собі зарядку.
Та і по суті нашо в карпатах зарядки якшо хватає заряду вдома щоб зїздити туди і назад.
Тому якщо їхати далеко або на кілька днів то заряджаєшся на базі вночі, якщо на один день на лижі скажімо - то 400км в основному хватає, а якшо там 50-100км не буде хватати то в кожному напрямку є хочаб одна швидка, де швидкість зарядки 300км/год - відповідно випити чаю гарячого і 20хв почекати особливих проблем немає.
Ну дивись, що там обслуговувати з електро-системи? Їздиш економно, в заторах - на електриці, далі на бензі, запас потужності достатній. Не переживаєш за зарядки на маршруті.якщо здох електро мотор - їдеш на бензі. На мою думку нічого такого страшного. Крім того ресурси досить непогані електромоторів. Але цікаво почути думку вже бувалих які мали справу з гібридами.
в брата мого в LA була тойота пріус та сама нова - то в нього якийсь блок керування здох для електрочастини і воно двигун також не давало завезти :-) :-) :-)
так що ця штука шо здохло одне а їдеш на другому так там не працює :-)
то не газова установка де жорстко переключив примусово на газ і можеш їхати навіть якшо бензонасос здох

а в загальному то получається так що ти маєш всі ТО як в ДВЗ машині (тіж фільтра, масла, свічі, ремні і тд)
і також батарея чи їздить чи ні - всерівно має свій ресурс і в будь-якому випадку рано чи пізно піде спати
тому реально гібриди були придумані чисто для країн де дороге паливо і люди їх купували бо там розхід 2-3л

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 12:14

PHEV гібрид таки привабливий. акум маленький на 60-100км - якраз і не переплачуєш за нього багато + перекриває всі потреби по їзді з понеділка по пятницю, якщо щоночі заряджати. на вихідних коли їдеш десь далеко - спокійно без проблем на бензі їдеш.
недолік - ціна, бо на різницю ціни між бензовим і PHEV - можна років 10 на бензі катати. це на прожорливому Mitsubishi Outlander vs таким ж але PHEV
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 12:15

ну і якщо дивитись суто на дешевизну пробігу, то ланос на газу взуває ті всі електрокари в пух і прах
VAG вже не той

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 12:17

Dexter писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 23:16
їх так багато вільних ще й тому, що в більшості вони стоять десь в "ібенях" і заточені на подорожуючих більше чим на місцевих
і получається ти їдеш на теслі по автостраді і тобі потрібно зїжджати до тої зарядки і потім знову повертатись на автостраду
по факту ти забиваєш і заїжджаєш на звичайну швидку зарядку на заправці при дорозі.
Місцевим їздити десь далеко також не прикол
Коли ще тесли мали безкоштовні зарядки - то це була би крута фішка, а зараз коли ціна однакова що заряджатись на рідній що на іншій швидкій - сенсу в цьому особливого нема от вони і пустують
Ну але звичайно немаловажний фактор і то що німці не люблять американські машини впринципі і тому конкретно тесл там мало.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 12:18

RULES писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 12:14
PHEV гібрид таки привабливий. акум маленький на 60-100км - якраз і не переплачуєш за нього багато + перекриває всі потреби по їзді з понеділка по пятницю, якщо щоночі заряджати. на вихідних коли їдеш десь далеко - спокійно без проблем на бензі їдеш.
недолік - ціна, бо на різницю ціни між бензовим і PHEV - можна років 10 на бензі катати. це на прожорливому Mitsubishi Outlander vs таким ж але PHEV
це ти з власного досвіду про 60-100км на електриці в аутлендері говориш? чи теоретично думаєш?
в мене сусід працює в поліції і я з ним спеціально про це говорив - так їхні оці PHEV аутлендери реально 25км проїжджають на тій батареї.
я питався бо колега такого хотів брати і думав собі типу що дружина дітей в щколу\садік буде на електриці возити
але коли ми дізнались реальний пробіг на тих батареях - то він взяв звичайний 7-ми місний

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 12:25

RULES писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 12:15
ну і якщо дивитись суто на дешевизну пробігу, то ланос на газу взуває ті всі електрокари в пух і прах
от тут чиста правда
взяти теслу за 30к - по факту це та сама шкода (по комфорту, якості матеріалів і тд) - яка коштує 10-15к
і от цю різницю в 15-20к вжитті не відібєш на електриці, навіть якби безплатно мав де заряджатись.
$15к = 405тис грн
розхід шкоди хай 8л/100, або 0.08 на 1км * 30грн = 2,4грн
405000 / 2.4 = 168750км
середній пробіг 15к - тобто 11 років тільки відбивати потрібно саму різницю, іто ми забуваємо про то що електрика також коштує
тому по факту получиться десь 13 років
за 13років - ну вже точно батарею прийдеться міняти

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення gooliver » Сер, 06 жовтня 2021, 12:26

AVP_6, і все-таки мені здається, що шанс попадалова на технічні проблеми зараз нікчемно малий в нових тачках. ДВСні технології в останні роки вже підтягнули і нема таких серйозних проблем які були на початку 10их в німців, все їздить свої 100тис.км без великих проблем. А конструктивна простота електричок компенсовується сирістю рішень навіть в тієї ж тесли.

Зрештою, реально, який у тебе річний пробіг, що ти так переживаєш про можливі трабли? І на скільки років розглядаєш тачки? От реально, навіть на новій хоч 50-60тис наїздиш до того, як захочеш знову поміняти?)
Памятаю не так давно ти придивлявся до бу GL, оскільки з твоїми пробігами шанс на серйозне попадалово був невеликий :)

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення sheva_lviv » Сер, 06 жовтня 2021, 15:23

Їхав на ліфі таксі :D машина 2013 року пробіг 330тис км батарея ще рідна, залишок ємності 69 чи 70% казав таксист, заряджає що швидкими шо повільними як виходить
Двоє водіїв її товчуть по Львову

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 15:39

AVP_6 писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 12:18
RULES писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 12:14
PHEV гібрид таки привабливий. акум маленький на 60-100км - якраз і не переплачуєш за нього багато + перекриває всі потреби по їзді з понеділка по пятницю, якщо щоночі заряджати. на вихідних коли їдеш десь далеко - спокійно без проблем на бензі їдеш.
недолік - ціна, бо на різницю ціни між бензовим і PHEV - можна років 10 на бензі катати. це на прожорливому Mitsubishi Outlander vs таким ж але PHEV
це ти з власного досвіду про 60-100км на електриці в аутлендері говориш? чи теоретично думаєш?
в мене сусід працює в поліції і я з ним спеціально про це говорив - так їхні оці PHEV аутлендери реально 25км проїжджають на тій батареї.
я питався бо колега такого хотів брати і думав собі типу що дружина дітей в щколу\садік буде на електриці возити
але коли ми дізнались реальний пробіг на тих батареях - то він взяв звичайний 7-ми місний
мені б і 25-35км б вистачило на типові щоденні поїздки, але не затой прайс який просять
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 15:41

+любий гібрид - це про рекуперацію енергії гальмування, тобто різке зменшення витрати пального в міських циклах
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 15:41

в родичів РАВ4 2.5гібрид, то зимою як взяла тачку - 6.5л на круг виходило. це повний привід і відстала Тойота
VAG вже не той

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення sheva_lviv » Сер, 06 жовтня 2021, 16:32

RULES писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 15:39
мені б і 25-35км б вистачило на типові щоденні поїздки, але не затой прайс який просять
Ford Fusion PHEV, на повній зарядженій батареї літом - плавна їзда 40-45км
В зимовий період максимум 20км більше не получалося, пічка електрична, живиться від батареї
Літом варіант супер

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Сер, 06 жовтня 2021, 17:46

на мій типовий день з 10-20км в сам раз то все)
коли треба більше - завівся ДВС і погнали
VAG вже не той

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 18:15

RULES писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 17:46
на мій типовий день з 10-20км в сам раз то все)
коли треба більше - завівся ДВС і погнали
ну бачиш тобі реально гуд, тільки справді прайс неоправданий +10к за це платити маразм.
в мене денний пробіг 50-80км - тому мені воно безсмислу

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Сер, 06 жовтня 2021, 18:45

gooliver писав:
Сер, 06 жовтня 2021, 12:26
AVP_6, і все-таки мені здається, що шанс попадалова на технічні проблеми зараз нікчемно малий в нових тачках. ДВСні технології в останні роки вже підтягнули і нема таких серйозних проблем які були на початку 10их в німців, все їздить свої 100тис.км без великих проблем. А конструктивна простота електричок компенсовується сирістю рішень навіть в тієї ж тесли.

Зрештою, реально, який у тебе річний пробіг, що ти так переживаєш про можливі трабли? І на скільки років розглядаєш тачки? От реально, навіть на новій хоч 50-60тис наїздиш до того, як захочеш знову поміняти?)
Памятаю не так давно ти придивлявся до бу GL, оскільки з твоїми пробігами шанс на серйозне попадалово був невеликий :)
от глянь собі з 0:25 і там десь першу хвилину

і там в цього чувака таких відео багато про нові машини, де чітко видно як працюють гарантії (а точніше не працюють) і як "падають" тачки в перші місяці пробігу.
Якшо хтось скаже що це росія, то повір в Україні з цим ще гірше, бо в росії набагато більше дорожать репутацією - бо ринок дорогих авто набагато більший.
Тому я все таки зараз бачу що нове авто - це лотерея. Звичайно що більший шанс попасти на добре авто яке своїх 100к відїздить.
Але якшо попадаєш на проблемне - то ніяких диллер в нас тобі особливо в цих проблемах безкоштовно не допоможе.

Брати б\у тачку десь 2-3х річну - то там ніби оцієї проблеми "заводських поломок" вже нема, бо або все перший власник усунув або попалась добра тачка, але 2-3річну добру ніхто не продає, а продають або добре ввалену і підшаманину або з пробігом 150к+
а ти ж сам кажеш шо проїздить 100к без проблем :-)
Мій пробіг за рік десь 15к. Машини в мене в основному десь 3-4 роки - тобто 60к разом пробігу
І от беру я б\у тачку з пробігом 40-50к, ще 60к наїжджаю сам - і потім вже продати її проблема - бо всі знають що після 100к нові машини то вже небезпечно і яка-неяка гарантія і та закінчилась, а механізми і електроніка дорогі в заміні.

Мені подобається як в США лізинг працює, ти собі платиш кожного місяця за машину і як тільки почались проблеми з нею, або просто хочеться поміняти - їдеш в салон і береш іншу. А сподобалась машина - то викупив собі і продаєш приватно.
Звичайно там також є свої нюанси, але базово ідея дуже хороша - бо ти не переживаєш за стан машини і не заморочуєшся продажем потім.

Електричні машини в силу своєї конструктивної простоти мають набагато більший ресурс - а це і впевненіть що сам на машині добре відїздиш і потім в ціні вона не так впаде коли пробіг буде 150к+

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей