Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Дозріваю до електрички
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 22 листопада 2021, 09:43

sashanova писав:
Пон, 22 листопада 2021, 09:22
AVP_6 писав:
Нед, 21 листопада 2021, 18:33
бачиш тобі не потрібен - а мені потрібен, а різниця в тому що я на свому авто можу і так і так їздити,
AVP_6 з вище описаного тобою складається чітке враження що найкращим варіантом для тебе був би не автопілот якогось там ХХ рівня, а звичайний персональний водій на зарплаті ;)
та десь так я вже і думав, але проблема в тому що я не люблю чужих людей в авто :D :D :D
тому я вже чекаю 5 автопілот :D :D :D
а наразі по можливості хочу апгрейтати з тих варіантів що є і тому продаю теслу з першим автопілотом і буду шукати з 2,5

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення gooliver » Пон, 22 листопада 2021, 12:15

AVP_6 писав:
Пон, 22 листопада 2021, 09:43
тому я вже чекаю 5 автопілот
уви, усі автопілоти, хоч 10го рівня розбиваються об українську інфраструктуру))) Хочу бачити, щоб автопілот буде робити на умовному перехресті сахарова-вітовського або взагалі хоч якось бруківки без розмітки проїхати.
За це повідомлення автора gooliver подякували (всього 3):
telko (Пон, 22 листопада 2021, 13:20) • AndrewK (Пон, 22 листопада 2021, 14:45) • Vasiliyyy (Вів, 23 листопада 2021, 09:26)
Рейтинг: 11.11%

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 22 листопада 2021, 13:06

AVP_6 писав:
Нед, 21 листопада 2021, 18:25
telko писав:
Нед, 21 листопада 2021, 01:11
https://youtu.be/ecE6_A7uJZo
1. Ти дивився сам то відео? не подібно щоб там автопілот бачив людей і світлофори, також не видно шоб сам ловив швидкісні ліміти - походу він просто оріентується по попередній машині і розмітку ловить, тому наврядчи по місту коли не буде корка він проїде згідно правил і буде зупинятись на світлофорах.
Як на мене то там (на відео) рівень автопілота - як у мене в 2015 року теслі - це якраз те про що я і говорив, шо ти рівняєш нові бмв чи мерседеси з 6-7 річними теслами, притому що сама тесла то почала випускатись тільки в 12 році.
оце подивись щоб зрозуміти про шо я кажу
Зупиняється і на світлофорах, і їде по знаках обмеження швидкості і можна цю функцію вимкнути якщо нехочеш їхати по обмеженнях.
https://youtu.be/Sg53rqTSpX4

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 22 листопада 2021, 13:10

AVP_6 писав:
Нед, 21 листопада 2021, 18:33
telko писав:
Нед, 21 листопада 2021, 14:15
:facepalm Пояснюю, мені адаптив потрібен лише для корків, тянучок і їзді по однополосних трасах. Я говорив за 5 рівень який буде везти з точки А в Б по кліку на карті, наразі цього немає в жодному серійному авто. Ось 5 рівень має право називатись автопілотом, а все те, що є зараз, це адаптив з утриманням в смузі, а не автопілот. Ну і чому 5 рівень мені не потрібен, тому що простіше визвати собі таксу, я хочу сам керувати авто.
бачиш тобі не потрібен - а мені потрібен, а різниця в тому що я на свому авто можу і так і так їздити, а той в кого нема такого автопілоту тільки в ручному режимі :-)
І от про це я якраз і говорю, що немає різниці в принциповому плані як називається це автопілот чи ні, важливо те, що купуючи теслу я маю можливіть як їздити на ній як стандартно (в ручному режимі), так і в режимі хай умовного але автопілоту, а потрібно воно чи ні - це вже справа кожного, головне шо наразі ніхто з відомих конкурентів такого не випустив на ринок, а конкретно я це юзаю кожного дня.
Ну от я про це теж пишу, комусь потрібно повний автопілот комусь ні, в мене адаптив був 1 пунктом в комплектації при виборі авто, юзаю кожнього дня.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 22 листопада 2021, 13:17

AVP_6 писав:
Нед, 21 листопада 2021, 18:47
telko писав:
Нед, 21 листопада 2021, 14:15
Ну і чому 5 рівень мені не потрібен, тому що простіше визвати собі таксу, я хочу сам керувати авто.
Давай поговорим про таксу і 5 рівень автопілота.

- Реальна ситуація в мене була,
моя дружина мала концерт у львові і їхала на 2 години швидше щоб ще репетиції провести і тд. Я ж їхав на цей концерт прямо перед виступом звичайно, і ми вирішили що вона поїде на таксі вперед, так як нема смислу їхати двома машинами + після концерту стандартно фуршет :-) і вона за 2,5 години перед потрібним часом виїзду викликала таксі і попередали що це важливо і що крім прайсу за таксі накине 100грн водію якщо приїде чиста машина бо вона в дорогому платті.
І що ти думаєш - таксі взагалі не приїхало, а десь за 10хв перед тим часом на який вона замовляля просто передзвонили і сказали що вільних машин в цьому районі немає (це село за 12км від Львова, і ми знаємо цю проблему що мало які таксісти хочуть їхати і тому відразу постійно в дзвінку кажеться про 50+грн чайових).
Відповідно вона швидко сідає в свою машину і собі спокійно їде на концерт - але вже пропускає фуршет і змучена після концерту ще мусить зосереджуватись на кермуванні авто (якраз тут навіть версія 1 автопілоту дуже допомагає).

Ситуація друга набагато простіша
- зараз в часи короновірусу потрібно в таксі їздити в масці, і не знаю як кому - але мені не особливо приємно сидіти в авто в масці десь в корках чисто через то що я можу заразитись від когось, чи потенційно можу заразити таксиста.
а автопілот 5 - би мене не заставляв цього робити, та щей покурити в салоні не забороняв би :D :D :D

І таких прикладів можна навезти багато, де таксі це не найкращий вид транспорту.
До речі їздити постійно на таксі набагато дешевше чим утримувати своє авто - але більшість їздить на авто а не юзають таксі.
У всьому є свої плюси і мінуси :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 22 листопада 2021, 14:41

telko писав:
Пон, 22 листопада 2021, 13:06
Зупиняється і на світлофорах, і їде по знаках обмеження швидкості і можна цю функцію вимкнути якщо нехочеш їхати по обмеженнях.
https://youtu.be/Sg53rqTSpX4
халь тільки що вона не коштує 30-35к поки :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення AVP_6 » Пон, 22 листопада 2021, 14:46

gooliver писав:
Пон, 22 листопада 2021, 12:15
AVP_6 писав:
Пон, 22 листопада 2021, 09:43
тому я вже чекаю 5 автопілот
уви, усі автопілоти, хоч 10го рівня розбиваються об українську інфраструктуру))) Хочу бачити, щоб автопілот буде робити на умовному перехресті сахарова-вітовського або взагалі хоч якось бруківки без розмітки проїхати.
та то я більше в жарт написав про 5-те покоління,
ми то вже точно того не застанемо - бо як мінімум якщо в україні почнуть машини самі їздити за що тоді поліція житиме :D :D :D

я взагалі думаю шо по місту машини будуть їздити по тунелях по принципу метро в кругову
типу виїхав з села по трасі з розміткою - то машина справиться, а при вїзді у місто заїжджаєш в тунель де нема перехресть і тільки односторонній рух і зїжджаєш на потрібному тобі виїзді, там відразу парковка а далі пішком або громадський трнаспорт наземний

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення gooliver » Пон, 22 листопада 2021, 15:32

AVP_6 писав:
Пон, 22 листопада 2021, 14:46
я взагалі думаю шо по місту машини будуть їздити по тунелях по принципу метро в кругову
типу виїхав з села по трасі з розміткою - то машина справиться, а при вїзді у місто заїжджаєш в тунель де нема перехресть і тільки односторонній рух і зїжджаєш на потрібному тобі виїзді, там відразу парковка а далі пішком або громадський трнаспорт наземний
хіба в одному абстрактному ЛА чи Осло, ібо грошей це коштує просто неймовірну кількість. Простіше і дешевше просто видавлювати приватний транспорт з міста (як у Європі) і заміняти його нормальним ГТ (не як у Львові :-) ).
Але це вже зовсім інше питання

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Dexter » Пон, 22 листопада 2021, 15:41

надіюсь в той тунель будуть впускати Пасатіки на 1.9TDI ??)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Пон, 22 листопада 2021, 21:16

AVP_6 писав:
Пон, 22 листопада 2021, 14:41
telko писав:
Пон, 22 листопада 2021, 13:06
Зупиняється і на світлофорах, і їде по знаках обмеження швидкості і можна цю функцію вимкнути якщо нехочеш їхати по обмеженнях.
https://youtu.be/Sg53rqTSpX4
халь тільки що вона не коштує 30-35к поки :-)
Бмв трійку з такими асистентами можна взяти за 35-40к.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Вів, 23 листопада 2021, 09:57

Dexter писав:
Нед, 21 листопада 2021, 12:46
telko писав:
Нед, 21 листопада 2021, 01:07
AVP_6 писав:
Суб, 20 листопада 2021, 23:21
ми не розробники пз для автопілотів тесли тому доказувати шось смислу нема
єдине що я знаю, це те що у мене багато друзів мають нові сучасні машини і ніхто не може похвалитись такою фішкою як виїхав з дому і за кермом в дорозі на роботу вже частину питань в месенджерах порішав
а в мене це стандратно - виїхав з села на трасу і поки 12 до Львова їду чи стою в пробках то всі електронки провіряю, встигаю завдання для працівників розкинути в аплікусі і з клієнтом в месенджері переписатись, притому не ризикуючи що машина вдарить іншу машину чи зібє пішохода.
Впринципі через цю "фішку" я і купував в основному теслу, бо кілька разів на паджеро чуть не попав в ДТП через ці месенджери, а вже потім відкрив для себе і багато інших зручних плюсів, і якраз електропривід і економія на паливі - це було останнє в мому списку вимог при виборі авто.
Звичайно для міста перший автопілот це взагалі ніачом - бо він не бачить світлофорів, але для траси і пробок це ідеал, бо ти займаєшся своїми справами а авто робить свою роботу безпечно для водія і пасажирів.
Тому хто ловить від водіння кайф - автопілот і будь які допоміжні системи звичайно що не потрібні і йому не зрозуміти того, для мене авто це чітко засіб добратись з точки а в точку б, і якщо авто частину роботи може забрати на себе - то це вартує цих грошей.
Все вірно, якщо добиратись з точки в точку то є зміст в 5рівні автопілота, мені цього не потрібно, мені вистарчає адаптиву і утримання.
Топовий аргумент в суперечці про плюси тесли - "мені цього не потрібно, значить це фігня" :facepalm
але вся суть теми до цього і зводиться
"мені треба раз в рік проїхати 1000км без зупинки тому я буду їздити на ТДІ а електричка то тільки від розетки до розетки"
"мені треба возити за собою 5м багажніка бо раз в 5 років треба перевезти холодильник"
і т.д....

об"єктивно то дискусії тут як такої нема
все суб"єктивізм від кожного

але головне шо наприклад AVP_6 пересів з ДВЗ на електричку і тепер думає про зміну електрички знову на електричку
тобто людина яка попробувала і ДВЗ і Електро - йде дальше в електро :sing
а хто не пробував електро - доказує шо електро - гімно :D

я з одного боку трошки і жалію навіть шо купив Фіата + Пасата, якби знав шо з електричками все так, як я знаю про них зараз
взяв би зразу собі Теслу і всьо
а тепер знов переконуй дружину шо нам через пів року після покупки двох машин, треба їх продати і купити іншу :shout

але я завжди її заспокоюю, шо краще я буду машини міняти ніж жінок :D

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Вів, 23 листопада 2021, 10:02

AVP_6
а ти користуєшся послугами Tesla Service West?
я підписаний на них, і думаю якби брав Теслу то обслуговувався в них, якраз по дорозі Краків-Тернопіль :)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення sashanova » Вів, 23 листопада 2021, 10:41

Kritik писав:
Вів, 23 листопада 2021, 09:57
але я завжди її заспокоюю, шо краще я буду машини міняти ніж жінок
тут питання неоднозначне що краще :D
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 2):
rubilnik (Вів, 23 листопада 2021, 10:52) • telko (Вів, 23 листопада 2021, 13:32)
Рейтинг: 7.41%

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Вів, 23 листопада 2021, 10:51

а якщо більше як 1 раз в рік їдеш на 1000км. а приблизно раз в місяць на 300-600? +зимою на лижі по 250 в одну сторону що 2 тиждні. щоб заряджати на Буці електрокар треба брати ну зовсім не дешевий готель. вся економія в топку. а в приватному секторі в них там жосткий дефіцит підведеної потужності
VAG вже не той

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Dexter » Вів, 23 листопада 2021, 11:25

RULES писав:
Вів, 23 листопада 2021, 10:51
а якщо більше як 1 раз в рік їдеш на 1000км. а приблизно раз в місяць на 300-600? +зимою на лижі по 250 в одну сторону що 2 тиждні. щоб заряджати на Буці електрокар треба брати ну зовсім не дешевий готель. вся економія в топку. а в приватному секторі в них там жосткий дефіцит підведеної потужності
Читаю твої пробіги і задався питанням, скільки в рік йде на бензин і обслугу мотора?)
І, враховуючи що то турбосубару, коли капіталка мотора намічається?)
За ті гроші можна батарею до ліфта міняти щороку?)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Вів, 23 листопада 2021, 11:49

RULES писав:
Вів, 23 листопада 2021, 10:51
а якщо більше як 1 раз в рік їдеш на 1000км. а приблизно раз в місяць на 300-600? +зимою на лижі по 250 в одну сторону що 2 тиждні. щоб заряджати на Буці електрокар треба брати ну зовсім не дешевий готель. вся економія в топку. а в приватному секторі в них там жосткий дефіцит підведеної потужності
а тепер видно хто не їздив на електричці і не розбирається в тому а просто живе бабайками і стереотипами :D

якшо раз в місяць на 300-600 то це 1 зарядка по дорозі, максимум дві, тобто +1 година в дорозі, раз в місяць
враховуючи скільки машина зекономить за інші 30днів крім того 1 в місяці, то ця +1 годин в дорозі, коштує приблизно пару сотень баксів
і тепер питання, це форум міліардерів? в яких година коштує пару сотень баксів? :D

лижі 250 в одну сторону це взагалі смішно, бо це на 1 зарядці в одну сторону, без проблем
в самому буковелі мені показує 8 зарядок
по дорозі прямо перед буковелем (татарів/микуличин/яремче) ше 7 штук :D

ну і про готель з зарядкою :facepalm
якшо ти шукаєш готель, значить в тебе тачка там буде ночувати, мінімум годин 10, вночі, а ше плюс той час шо ти на лижах, а з власного досвіду то тачка просто стоїть весь час шо ти там, тобто відколи приїхав, до моменту виселення, і за цей час вона зарядиться він дзвичайної домашньої розетки, з удлінітєльом :D
а таке благо цивілізації - я думаю є не тільки в Radisson Blu :sing

це все виглядає як пенісонери які ходять на пошту і платять там комункалку в той час коли це можна зробити через телефон не виходячи з дому
вони не знають такого
вони не привикли до такого
вони не хочуть або не можуть розібратись в цьому і вивчити тему
і тому ходять на пошту

вот коли вам бабуся чи дідусь розказує шо йому краще ходити на пошту і це для вас дико
вот так само власнику електрокару дико читати оці страхи :-) яких на справді нема :beer

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення Kritik » Вів, 23 листопада 2021, 11:56

Dexter писав:
Вів, 23 листопада 2021, 11:25
RULES писав:
Вів, 23 листопада 2021, 10:51
а якщо більше як 1 раз в рік їдеш на 1000км. а приблизно раз в місяць на 300-600? +зимою на лижі по 250 в одну сторону що 2 тиждні. щоб заряджати на Буці електрокар треба брати ну зовсім не дешевий готель. вся економія в топку. а в приватному секторі в них там жосткий дефіцит підведеної потужності
Читаю твої пробіги і задався питанням, скільки в рік йде на бензин і обслугу мотора?)
І, враховуючи що то турбосубару, коли капіталка мотора намічається?)
За ті гроші можна батарею до ліфта міняти щороку?)
ну вот іменно
якшо людина багато їздить то електричка це проооосто маст хев
якшо є де заряжатись вночі

я вот зараз катаю 2000км в місяць, дім-робота-дім
згадую як я фапав на Альфу Джулію або Стельвіо, і думав або брати одну Стельвіо, або електричку + шось на дальняки (про шо зараз жалію)
і кожен день як їду на роботу біля заправки, і думаю, шо стельвіо це розхід 12л
а бензин по 6,5зл
а пробіг 2000км в місяць

тобто 12*6,5*2000 = 1 560 зл в місяць на бенз (370 баксів)
а я за пів року електричкою накрутив 2100квт світла по 0,35зл = 735зл / 6 = 125зл (30 баксів)

тобто різниця в рік 370*12 = 4400 баксів проти 30*12 = 360 баксів

тобто електричка в рік схаває світла на стільки скільки 2-х літрва бензинова Альфа ромео в місяць

а за зекономлені 4к баксів, я полечу 2 рази в рік на море літаком
або постою пару годин в дорозі на зарядці якшо захочу поїхати тачкою на море

ну отаке кароче :-)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Вів, 23 листопада 2021, 13:22

Dexter писав:
Вів, 23 листопада 2021, 11:25
RULES писав:
Вів, 23 листопада 2021, 10:51
а якщо більше як 1 раз в рік їдеш на 1000км. а приблизно раз в місяць на 300-600? +зимою на лижі по 250 в одну сторону що 2 тиждні. щоб заряджати на Буці електрокар треба брати ну зовсім не дешевий готель. вся економія в топку. а в приватному секторі в них там жосткий дефіцит підведеної потужності
Читаю твої пробіги і задався питанням, скільки в рік йде на бензин і обслугу мотора?)
І, враховуючи що то турбосубару, коли капіталка мотора намічається?)
За ті гроші можна батарею до ліфта міняти щороку?)
тисяч 7-10грн на пальне в місяць (А100 UPG). ну і заміна масла що 5тис десь по 85$ 4 рази в рік
VAG вже не той

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення telko » Вів, 23 листопада 2021, 13:31

Kritik писав:
Вів, 23 листопада 2021, 09:57
Dexter писав:
Нед, 21 листопада 2021, 12:46
telko писав:
Нед, 21 листопада 2021, 01:07
AVP_6 писав:
Суб, 20 листопада 2021, 23:21
ми не розробники пз для автопілотів тесли тому доказувати шось смислу нема
єдине що я знаю, це те що у мене багато друзів мають нові сучасні машини і ніхто не може похвалитись такою фішкою як виїхав з дому і за кермом в дорозі на роботу вже частину питань в месенджерах порішав
а в мене це стандратно - виїхав з села на трасу і поки 12 до Львова їду чи стою в пробках то всі електронки провіряю, встигаю завдання для працівників розкинути в аплікусі і з клієнтом в месенджері переписатись, притому не ризикуючи що машина вдарить іншу машину чи зібє пішохода.
Впринципі через цю "фішку" я і купував в основному теслу, бо кілька разів на паджеро чуть не попав в ДТП через ці месенджери, а вже потім відкрив для себе і багато інших зручних плюсів, і якраз електропривід і економія на паливі - це було останнє в мому списку вимог при виборі авто.
Звичайно для міста перший автопілот це взагалі ніачом - бо він не бачить світлофорів, але для траси і пробок це ідеал, бо ти займаєшся своїми справами а авто робить свою роботу безпечно для водія і пасажирів.
Тому хто ловить від водіння кайф - автопілот і будь які допоміжні системи звичайно що не потрібні і йому не зрозуміти того, для мене авто це чітко засіб добратись з точки а в точку б, і якщо авто частину роботи може забрати на себе - то це вартує цих грошей.
Все вірно, якщо добиратись з точки в точку то є зміст в 5рівні автопілота, мені цього не потрібно, мені вистарчає адаптиву і утримання.
Топовий аргумент в суперечці про плюси тесли - "мені цього не потрібно, значить це фігня" :facepalm
але вся суть теми до цього і зводиться
"мені треба раз в рік проїхати 1000км без зупинки тому я буду їздити на ТДІ а електричка то тільки від розетки до розетки"
"мені треба возити за собою 5м багажніка бо раз в 5 років треба перевезти холодильник"
і т.д....

об"єктивно то дискусії тут як такої нема
все суб"єктивізм від кожного

але головне шо наприклад AVP_6 пересів з ДВЗ на електричку і тепер думає про зміну електрички знову на електричку
тобто людина яка попробувала і ДВЗ і Електро - йде дальше в електро :sing
а хто не пробував електро - доказує шо електро - гімно :D

я з одного боку трошки і жалію навіть шо купив Фіата + Пасата, якби знав шо з електричками все так, як я знаю про них зараз
взяв би зразу собі Теслу і всьо
а тепер знов переконуй дружину шо нам через пів року після покупки двох машин, треба їх продати і купити іншу :shout

але я завжди її заспокоюю, шо краще я буду машини міняти ніж жінок :D
Не притягуй все за вуха, я теж хочу електро, але поки неможу знайти авто ціна/якість/функціонал. Тому поки катаюсь на паливі сатани.
Востаннє редагувалось Вів, 23 листопада 2021, 13:34 користувачем telko, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Дозріваю до електрички

Повідомлення RULES » Вів, 23 листопада 2021, 13:33

і всерівно от зовсім поки не тяне на електро. недоліки переважають над перевагами
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей