Рекомендації та дискусії щодо вибору авто(комплектації, +/-)

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic
Nixoid34
Повідомлень: 2
З нами з: Сер, 15 березня 2023, 14:54
Ім'я: Ivan
Стать: чоловік
Авто: seat ibiza 021a
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення Nixoid34 » Сер, 15 березня 2023, 15:09

Усім добра! Підкажіть яке авто буде краще в плані обслуговування.
Вибираю між Renault Kengoo бенз 1.4, Citroen Berlingo також бенз 1.4, Renault Scenic диз dti 1.9 або бенз 1.6
Авто має бути тільки пасажир з можливістю перевезти неважкі грузи, поїхати з сім`єю на відпочинок.
Авто розглядаю з перших моделей з 2000р. Їзда переважно по місту

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення winn3r » Чет, 16 березня 2023, 09:41

Сценік більше схоже на авто, бо решту мабуть завозили вантажними і переробляли. Бензин дешевше в обслузі ніж дизель, ходова там +- однакова. Але є одне "але":
- ці всі машини вже трупи з мільйонним пробігом, раджу дозбирати грошенят на щось свіжіше
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення gooliver » Чет, 16 березня 2023, 11:25

думаю вони всі +- однакові будуть з точки зору експлуатації/частоти ремонтів. Тому я б визначався, що більше хочеться бензин чи дизель і просто вибирав з того, що є в кращому стані на ринку. В цьому віці стан може більше вирішувати ніж теоретична надійність, закладена 20 років тому.

Nixoid34
Повідомлень: 2
З нами з: Сер, 15 березня 2023, 14:54
Ім'я: Ivan
Стать: чоловік
Авто: seat ibiza 021a
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення Nixoid34 » Чет, 16 березня 2023, 14:01

Спочатку думав kengoo брати, та почитавши дійшов висновку, що багато цих машин перероблений грузовий. А це як то кажуть, капсула смерті. То думаю краще придивитись до scenic'а. А там в залежності від стану, вибирати між бензином та дизелем. Але чомусь мені здаеться що бензин для такої машини не достатньо потужний, маю на увазі 1.6 котрий.

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення winn3r » Чет, 16 березня 2023, 14:41

Nixoid34 писав:
Чет, 16 березня 2023, 14:01
Спочатку думав kengoo брати, та почитавши дійшов висновку, що багато цих машин перероблений грузовий. А це як то кажуть, капсула смерті. То думаю краще придивитись до scenic'а. А там в залежності від стану, вибирати між бензином та дизелем. Але чомусь мені здаеться що бензин для такої машини не достатньо потужний, маю на увазі 1.6 котрий.
та блін, в їхньому віці що з дизеля, що з бензину купа коней вже втікло :D
бенз буде безпроблемніший. дизель хоч і має більший ресурс, його думаю вже виїздили 2-3 рази :sing
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення gooliver » Чет, 16 березня 2023, 15:47

Nixoid34 писав:
Чет, 16 березня 2023, 14:01
Спочатку думав kengoo брати, та почитавши дійшов висновку, що багато цих машин перероблений грузовий. А це як то кажуть, капсула смерті. То думаю краще придивитись до scenic'а. А там в залежності від стану, вибирати між бензином та дизелем. Але чомусь мені здаеться що бензин для такої машини не достатньо потужний, маю на увазі 1.6 котрий.
Сценік буде більше схожий на звичайне авто. Якщо більшість часу це сімейна тачка, а не возити вантажі - підтримую дивитися на неї.
Бензин буде однозначно дешевший в утриманні (особливо якщо з газом). Їздити по місту вистачить і 1.6, я б тим не переживав.
Але ще раз, в цьому віці вирішує стан тачки. Знайдеться в ідеальному стані дизель - бери дизель. Попадеться бензин класний - бери бензин. Головне розуміти власний бюджет на утримання тачки.

Аватар користувача
dominator
Повідомлень: 8
З нами з: Вів, 14 березня 2023, 11:17
Стать: чоловік
Авто: Honda Accord
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Що вибрати Renault Kengoo, Citroen Berlingo, Renault Scenic

Повідомлення dominator » Чет, 16 березня 2023, 15:50

Якщо хочете придбати автомобіль, а не головний біль, то варто все таки купувати щось свіжіше, хоча б не старіше 12 років. Як варіант - обрати універсал C класу, той сами Renault Megane. Він буде дешевший, відповідно за ті ж гроші буде новіший рік випуску. Якщо сім'я не більше 4 чоловік та не плануєте возити холодильники - під ваші потреби цілком вистачить.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей