Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
САХАР
Ім'я: А
Стать: чоловік
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 57 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 14:01

sashanova, якщо на деталях пише 2002-2005 то все такі 3 покоління аналог.В відео бачив що спідометр подібний,ще декілька подібних рис.Так карти дверей,ковролін і сідухі троха бюджетні,але сідухі поправимо і недорого.
В мене товарищ з 0 їздив Амулетом і продавши купив слідуючий якось А5 вроді.І він дивиться за машинами сильно і не вміючи купляти деталі мене напрягає весь час бо різниця з базаром в ціні відчутна як в неті брати.Я вже мав троха вивчити ті кітайські приколи що номер не показник що підійде деталь.Що рахувати тре зуби,діаметри і т.д.Так ціни доступні якщо ходовка,навісне.Але воно на новій машині ходе 40-50 тис,вот того не зрозумію.Весь час рахував в Вагах 40 тис.це стан що ще рази три,чотири так проїде,нове можна сказати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Ім'я: Sasha
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 36 рази

Повідомлення sashanova » Нед, 02 червня 2019, 14:10

Не можу сказати про вартість оригінальних запів на тіго бо я їх не купую :-) зі всіх запчастин лише передні датчики абс купив оригінальні і то тільки тому що аналогів не було...ну і перредивився все ж таки вумний тирнет..все ж таки навіть вікі пише шо 2002-2005 це рав ІІ покоління...і саме щ неї скопіпашений тіго :-)

САХАР
Ім'я: А
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 57 рази

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 17:42

sashanova, може той старіший перше і рейстайл є першого.Бо мені здаеться що різні 98 року і 2001
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Ім'я: Sasha
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 36 рази

Повідомлення sashanova » Вів, 13 серпня 2019, 13:14

Ось так незамітно підкралася перша соточка.. :sing
ЗображенняЗображення
як я писав раніше на 97 тис. було зроблено велике ТО, шо робив після того?..та нічого не робив :-) , універсально експлуатував бобіка тай все..в чому універсальність?..так в універсальності :happy ..треба бюджетно звозити сімейку в стольний град і назад –будь ласка, треба перевести півтои тони піску?-да без проблем, половину в прицеп, половину в машину –і помчали :drive
ЗображенняЗображення
Мої власноруч відреставровані передні стойки пока шо показали себе непогано ( хоча я на інакший результат і не розраховував :D ) на високих швидкостях навіть тримають машину краще ніж було, правда зворотній бік медалі –великі ями тоже проїзджаєм жоще. Після чергової поїзди до Києва і назад почав сильно відчувати відсутність одного дєвайса –круїза :sing , раніше його відсутність мене якось не парила, а тепер би дуже б хтів..старість насувається чи шо %) ..а в загальному пройшло вже три роки як я маю цю машину і у мене лише позитивні емоції від користування цим копіпастом китайської автопромисловості :yahoo

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: mathst, Vasiliyyy і 8 гостей