Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Нєажиданно..но Х5
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sapphir » Вів, 10 травня 2022, 06:40

Денис писав:
Пон, 09 травня 2022, 16:25
31тис за дев'ять тисяч пробігу трохи є,але то певно в кожного такі витрати,просто мало хто рахує....
За перші 9 - спочатку витрати завжди більші...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 10 травня 2022, 08:26

Денис писав:
Пон, 09 травня 2022, 16:25
31тис за дев'ять тисяч пробігу трохи є,але то певно в кожного такі витрати,просто мало хто рахує....
Ну в принципі привязувати ту суму витрат до пробігу якось певно не альо, так як основна доля витрат з цієї суми пішла на повне ТО і усунення всяких дрібних косяків, тому по ідеї наступний рік мав би принести менші витрати, ну життя покаже :oops хоча факт залишається фактом -утримання такого авто далеко не дешеве 8-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 10 травня 2022, 08:35

+100%. Залежить не скільки кілометрів проїхати, а де і як))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 19 липня 2022, 10:05

На кінець я виділив для машинки два дні і зробив глобальне ТО, в першу чергу віддраяв машину, бо за останій місяць вона проїхала в районі 4-х тисяч км по Польщі, Славачині, Чехії, під керуванням моєї дружини –а значить пертворилася в мусорник на колесах :oops ..не знаю чи то у всіх такі жінки чи то лише мені так заканало, но якщо в машині є будь-які ніші то вони в обов’язковому порядку заповнюються салфетками, стаканчиками, фантиками і іншим мусором :facepalm . Далі виявилося що не працює кондиціонер –від слова зовсім, зовнішній огляд показав що нижня частина радіатора кондиціонера –масляниста, а значить йому гаплик. Спочатку хотів шось там колхозити –паяти, но потім подумав шо та вся економія може бути зовсім не економною, тому купив новий радіатор і вперед міняти. Старий радік був ше рідний, тому трубки прикипіли намертво, прийшлось витягувати радік назовні з патрохами, гріти, стукати, підважувати, прокручувати при тому приговорюючи різні матюки :happy – справа пішла радік поміняв, провірив, заправив –все гут :thumbup
Вкладення
IMG_20220711_202551 (1).jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 19 липня 2022, 10:06

Далі приступаємо до клапанів пічки, знімаємо розбираємо, миємо, міняємо ремкомплект всяких гумок, ставимо назад, робота ніби не скаладна, но треба знати різні нюанси як шо знімається, і акуратність бо один невірний рух і весь блок клапанів можна відправити в мусор :oops
Вкладення
IMG_20220713_145050 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 19 липня 2022, 10:08

Ну а далі саме важке-прокладка теплообмінника, зразу кажу тим хто надумає таке робити-зливайте антифриз до останнього з системи, не намагайтесь обманути долю як я, бо в результаті витратити купу часу, нервів…і антифризу ;) . В принципі робота тоже не космічна, але потребує багато різноманітних побічних робіт які займають багато часу і зусиль. Обов’язково з тою процедурою заміна масла, бо частина антифризу буде в картері двигуна, в тому ж ютутбі багато майстрів про таке скромно умалчівают :oops ..
Ну і далі звичайно підключаєм комп-куда ж без нього, трем всі помилки від від’єднання датчиків в процесі робіт, робимо повторну діагностику –радуємось шо ніц не вилізло :yahoo і фініш.. Всі ці роботи провелися на пробігу 200230км, машинка пройшла чуть більше 13тис. з моменту покупки ну а мої загальні витрати на неї збільшились до 36тис.грн..якось так :oops ..
Вкладення
IMG_20220714_213331.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 01 серпня 2022, 16:01

Згадав що все ніби замінив, поміняв а от про повітряний фільтр рециркуляції салону –забув :oops , про його існування до речі не в курсі добра половина власників іксів, відповідно і не міняють їх, в моєму випадку попередній власник знав про його існування но міняв його дуже давно, тому витягнувши фільтр я подумав що він нормальний, просто вугільний, но розібравшись я зрозумів що «вугільного» кольору він набрав уже за роки фільтрації пилюки в салоні :D . Тепер все чітко :thumbup
Вкладення
IMG_20220727_201643.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 18 серпня 2022, 08:36

Все ж таки вирішив ще й для повного феншую замінити фільтри салону на нові, не знаю, може звичайно хтось зараз скаже що на ланос такі навіть стрьомно ставити :oops , но взяв пурфлюкс з вугіллячком :-)
Вкладення
IMG_20220817_190113.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 18 серпня 2022, 08:38

Заодно вирішив провірити дренажі і правильно зробив, ось цей зливний клапан традиційно був забитий, хоча чистився мною в минулому році ;) тому був мною деінстальований в ящик непотребу 8-)
Вкладення
IMG_20220817_193653.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 31 серпня 2022, 09:07

Останім часом щось почав замічати якісь легенькі стучки зліва та й руль став якийсь трохи “желейний” :oops , візуальний огляд з ями і діагностика типу “монтажка” –результатів не дали, візуально все ціле, тай діагностувати підвіску де на кожне колесо по три ричага з трьома шаровими і обв’язкою горою сайлентблоків це :facepalm
Тому поїхав на вібростенд, де вживу полазавши з майстром під автівкою виявили мікролюфт в лівій стоєчці стаба (який і давав інколи легенький стукіт) і “розхлябаність” правого переднього сайлентблоку кривого ричага, хоча зовні візуально сайлент був цілий і сухий (там йдуть гідросайленти, правда після випресовки з нього таки посочилось масло :oops ). Далі перечитавши купу чатів і постів даби зрозуміти хто що ставить і скільки то в кого ходить, прийняв рішення поставити все Meyle-HD, типу підсилені запи, яким ж було моє здивування коли зняв старі стоєчки стаба…вони також були Meyle-HD :shock , по маркуванню -16 рік, значить щось таки ходять :-)
Вкладення
мейлє.jpg
Востаннє редагувалось Сер, 31 серпня 2022, 09:18 користувачем sashanova, всього редагувалось 1 раз.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 31 серпня 2022, 09:15

Ну і для випресовки і запресовки сайлентів, я таки мислєнно копнув себе в дупу, взяв сварку-болгарку і сварганив таки собі 20тонний пресс, тепер прессую любе-голубе :yahoo
12тис. назад я міняв масло в акпп, так заміна була часткова (бо все масло при знятті піддона з акпп не зливається) то вирішив ще знову замінити масло, масло з коробки злилось практично по кольору як свіже, тому піддон з фільтром не міняв, залив свіжих 5л масла і на тому алєєс 8-) .
Всі ті заміни провелись на пробігу 200858км, беха знову стала бехою, все тихенько, гострий руль, в общєм все як полагається бесі :happy , їздим далі :drive
Вкладення
IMG_20220829_193225.jpg

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 31 серпня 2022, 09:38

sashanova писав:
Чет, 18 серпня 2022, 08:38
Заодно вирішив провірити дренажі і правильно зробив, ось цей зливний клапан традиційно був забитий, хоча чистився мною в минулому році ;) тому був мною деінстальований в ящик непотребу 8-)
Чого ту штуку не ставив назад на місце?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 31 серпня 2022, 09:50

Vasiliyyy писав:
Сер, 31 серпня 2022, 09:38
Чого ту штуку не ставив назад на місце?
бо ті зливи зроблені з розрахунку на дистильовану воду певно ;) без пилу і всього остального, а вреальності в тому клапані просто забивається болото і аллєс, по задумці там стоїть зворотній клапан який мав би воду вниз випускати а пилюку знизу до верху не пропускати, ну а по факту робиться болото і все..вода стоїть, без клапана маємо просто прямий злив який забити то хіба реально треба мусору якогось накидати ;)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 15 вересня 2022, 15:38

Так як під час останіх робіт по ходовій зоркий сокол то біш я :D замітив що в машини дві тріснуті пружини :facepalm , а саме половинки нижніх опорних витків, на поведінці авто, його кліренсі, звукам і т.п. то ніяк не відображалось, можна було б забити і їздити далі і так, враховуючи що це часта проблема тих авт, то багато так і роблять –особливо коли пружини тріснуті дві симетрично :oops .. З такими думками я прожив день ;) . А потім подумав:- кого я хочу намахати?..себе?..ну як я вот так буду спокійно жити і знати шо у мене тріснуті прижини :oops :happy , короче замовив я голандський Maxtrax з номерком МС6798 (вдруг кому пригодиться :-) ), зробив собі лапи до прессу для зжимання стойок і фсьо..тепер я на нових пружинах :yahoo
Вкладення
IMG_20220910_200946.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 15 вересня 2022, 15:39

Ну і ліричний відступ на тему –бе-ем-ве ..гавно :oops , розібрав стойку, відтер наліпку –стойки ше рідні , як бачимо зроблені 16.04.2010р…і пробіг вних 400+тис.. і ніц їм ше не бракує :sing , хоча може б для “годиться” пасувало б поміняти, ну подивлюся ;) опорники, відбійники, пильники також в нормальному стані, ну і фіналочка –провірка геометрії –навіть не прийшлось нічого крутити, все в допусках :thumbup їздимо далі :drive
Вкладення
IMG_20220913_154035.jpg

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Петро » Чет, 15 вересня 2022, 17:57

То просто попередній власник був на шроті і купив беушні стойки )))))
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 листопада 2022, 15:23

Петро писав:
Чет, 15 вересня 2022, 17:57
То просто попередній власник був на шроті і купив беушні стойки )))))
ага..разом з машиною :D
хоча може б для “годиться” пасувало б поміняти,
Ну ось час “годиться” настав :-) попались мені бюджетні стойки по мегасмішній ціні, вирішив раді експерименту поставити :oops , інсталяція пройшла на пробігу 203090км, пару днів вже поїздив з ними, все мене в них влаштовує, єдине питання залишилось - скільки пройдуть ;) , а в процесі досліджень реставрую свої стокові –будуть на підміну єслі шо :-) ..
Вкладення
IMG_20221112_135356.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 листопада 2022, 15:24

На сьогодні за півтора року накатав 16тис.км, дуже мене тішить універсальність даної брички :thumbup , і на роботу за недорого з’їздити норм, і під настрій понавалювати “під двісті” тоже норм, треба для дому якихось будматеріалів пару тон притягнути –тоже без проблем :-)
Вкладення
IMG_20221008_122857.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 26 грудня 2022, 14:25

З настанням морозів при заводці авто почали плавати обороти перших секунд 5-10, причому плавали в межах +- 100 обертів, тому вродь не сильно критично, може холодно, може солярка ні фіга не зимова думав я, но тим не менше почав придивлятися до поведінки авто уважніше, в їзді вродь нічого кримінального не замічено, но
1. при заводці і прогріві весьма дофіга диміти почав сизувато-білим димком ;)
2. розхід збільшився до 13л :shock …такого в жизні не було на моїй памяті навіть в самі люті морози минулої зими.
Підключаєм діагностику і шо ми бачим?.. по помилках ноль, все ніби все ок, тільки корекції по форсам на холостих доходять аж в три одиниці, шо вже прям пєчаль-бєда, но при тому піднімаєш оберти хоча б до 2-х тисяч і корекції чуть лі не по нулям..шо за фіг? :surprised ..
Почав цікавитись у товаришів дизелістів зі стажем, ті в основному дружески хлопали по плечу зі словами : -мол чувак..ти попав на форси, готуй бабки і то не малі 8-) ..
Но я по логіці не міг зрозуміти якшо хана форсам, то чому на обертах вони лють нормально?..короче діагностуєм дальше моніторим всі параметри в чотири ока, і опа при моменті запуску і пару секунд після вловлюєм шо тиск в рампі скаче як п’яний заєць по пенькам..ага значить парить моск лібо редукційний клапан ТНВД, лібо стравлюючий клапан на рампі, Інтернет нам підсказує що таки клапан на ТНВД, клапани є два варіанти-Бош в коробці з лейбою бош за 3,5тис.грн і Бош в коробці з лейбою БМВ за 7,5тис.грн..ясно шо я не з богатої сім’ї :oops тому замовляємо Бош в коробці Бош :D .
А далі саме цікаве.. сам клапан в принципі міняється за хвилин 5, но..шо б до нього добратися і замінити за 5 хвилин потрібно розібрати кучу деталей включно з впускним колектором двигуна, а це відповідно вже по нормальному і колектор чистити треба і канали впускні, короче все треба робити по феншую а це купа роботи ну але шо поробиш, розібрали..
Вкладення
канали2.jpg
Востаннє редагувалось Пон, 26 грудня 2022, 14:31 користувачем sashanova, всього редагувалось 1 раз.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 26 грудня 2022, 14:26

Беремо впускний колектор, і в мене аж очі на лоб полізли :shock , всередині льогкий нальот сажі, всі заслоночки без малєйшого люфтика, все як будто нове..роздивляюсь я той колектор краще і знаходжу дату виробництва -05 місяць 20 року..йо мА йо..ну буває ж в жизні деколи і фартить :yahoo , получається чувак ше в Чехії перед продажею поставив новий колектор, при чом оригінал :thumbup , дай Боже тобі здоровля подумав я і зайнявся чисткою впускних каналів :-)
Канали до слова теж були без кучі гівна, так десь з міліметр сажомасляного нальоту, який досить легко познімався з металу, но тиждень вимивався з моїх рук :facepalm . Далі ставимо нові прокладки на колектор, новий клапан, збираємо в зворотному порядку, заводимо –двигун шепче, пробний тест драйв, діагностика і слава яйцям –корекції по форсам всі менші одиниці, розхід за тиждень їзди також впав з 13 до 9,5л…так як і колись був :wow . Ну і попутно зробив дещо із розряду “тюнінгу”, а саме обрізав і заварив наглухо подачу випускних газів в сам колектор, даби виключити можливість будь якого підсосу повітря не з фільтру, і зрізав виступ з блоку двигуна який унеможливлював зняття приводу вихрових заслонок без зняття впускного колектора ( виробники ше ті гівнюки :confused ), тепер як шо раптом –відкручуєм три гвинтика і привід заслонок в нас в руках :thumbup . Загалом на сьогодні за 1,5року в мої руках машинка наїздила 18тис.км-їздимо далі :drive
Вкладення
колектор.jpg

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей