Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
моє звірятко Fiesta ST
Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Stuff » Чет, 13 травня 2010, 22:56

Який бред,згадайте про що тема!!!... :angry
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 00:09

axel, я думаю в тебе просто інше поняття "стукає" "не стукає" то по перше, томушо в всіх хто їздить на б/у машинах інше поняття "ідеал" ніж в тих хто їздить на нових машинах з салону.
по друге, заміть, чуваки самі на сервісі сказали шо поміняють, я їх не напрягав, томушо цей стук проявлявся тільки на грубій бруківці, і це навіть не можна рівняти з тим стуком який в мене був колись на Е36 в рульовій рейці.
а мії знайомий, який міняв рейку на дворічній БМВ з таким ж пробігом (50% по дорогах бундеса) ледве вламав гарантійників замінити її безплатно.
просто на мою думку машини які коштують 50-60 тис євро не мають ламатись найближчі 3-5 років взагалі.
чому скажімо прадо їздить 100 штук і нічого а Х5 за той час вже встигне похарити свого власника? причому прадо дешевший!
мене якшо чесно дістали вже оці вічні спори з БМВістами і я хочу розставити всі крапки над і шоб не вертатись до цього питання:
мені подобається багато марок авто, в тому числі і БМВ, але є кілька нюансів, насамперед те що 90% б/у бумерів 90-х років на території України то трупи або напівтрупи до яких їх власники відносяться за принципом "аби їхало" і "та шо нове купляти, дорого, візьму на шроті або відреставрую". а бумери з японським дизайном (ті шо зараз випускають) особливою надійністю не відрізняються навіть нові - і це машини за тучу бабла!!! тому я вважаю шо боготворити БМВ це як мінімум необєктивно, і порівнювати все до БМВ це також необєктивно. томушо я наприклад не кажу шо Форд, Фольксваген чи Ауді то найліпша машина бо це так не є, тому пропоную і ВАМ не казати шо БМВ найліпша машина бо це тоже так не є. Всі машини хороші і погані по свому.
а і ше, тут є багато розумних які ніколи не мали бумерів і так само боготворять їх, для них пропоную купити вже нарешті собі таке щастя, покататись рік - два і тоді шось говорити.
дякую за увагу.
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення vovka » П'ят, 14 травня 2010, 00:24

CAT писав:томушо в всіх хто їздить на б/у машинах інше поняття "ідеал" ніж в тих хто їздить на нових машинах з салону.
так, я згоден. до деяких дрібниць просто привикається.
хоча був у мене напарник по роботі, то в своїй 8 річній шкоді як чув якийсь свірчок то відразу на сервіс їхав щоби розібралися, а якщо щось ломалось то ні про яке б.у зі шроту і слухати не хотів - тіки оригінал. дотошний був, в доброму значенні цього слова :D

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 09:31

vovka писав:то в своїй 8 річній шкоді як чув якийсь свірчок то відразу на сервіс їхав щоби розібралися, а якщо щось ломалось то ні про яке б.у зі шроту і слухати не хотів - тіки оригінал. дотошний був, в доброму значенні цього слова
ну так і має бути, і після такої людини і треба брати машину... але таких одиниці... тим більше якшо машині поза 10 років і запчастини коштують космос.. от і їздять аби їхало...

тепер повернусь до своєї машини.
хочу наголосити шо за 2.5 року і 48 тис. км. експлуатації в основному по Львову, причому по центральній його частині (бруківка, пробки), а також по напрямку Львів - Буковель (хто їздить то знає який там переважно стан траси) в машині по гарантії мінялись виключно деталі ХОДОВОЇ, а саме:
- направляючі задні супортів (причина їх заміни для мене залишилась загадкою бо вони не калатали)
- опорні подушки передніх амортизаторів
- рульова рейка
- подушка КПП

причому смерть опорних і подушки КПП я вважаю своєю виною, але нічого не говорив - раз міняють по гарантії то добре.
хто вважає шо це багато в машині середньої цінової категорії?

для порівняння гарантійні заміни на БМВ 323 мого знайомого приблизно за такий ж період, машина половину пробігу наїздила в бундесі:
- рульова рейка
- насос гідропідсилювач
- термостат

гарантійні заміни на Шкода Октавія Тур 1.6 за 50 тис пробігу (дуже акуратно їздили і переважно по трасі):
- втулки куліси КПП
- подушки радіатора
- сайлентблоки передні (які точно не знаю)

і в багатьох ситуація подібна, рідко коли буває шо нічого не ламається взагалі, з нашими дорогами це нереально.
головне шо нова машина переважно завжди їде, незважаючи на дрібні неполадки, а не втикає, тому на неї можна розраховувати і не переживати шо шось втикне, і дбати в житті про важливіши речі а не витрачати час і гроші в автомагазинах і автосервісах з майстрами "від Бога".....
звичайно коли купуєш нову машину, хочеш шоб вона взагалі не ламалась, але настільки ідеально не буває. тому існує гарантія, шоб власник найближчі 2-3 роки не витрачався на заміни агрегатів які можуть вийти з ладу з вини виробника.... а оскільки якість та надійність нових машин постійно падає, я раджу при купівлі звертати увагу ше і на то який виробник без проблем робить всі гарантійні ремонти.
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
zinkevych
Повідомлень: 1344
З нами з: Пон, 18 грудня 2006, 17:06
Ім'я: Zinia
Стать: чоловік
Авто: вагени
Звідки: Banderstadt
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення zinkevych » П'ят, 14 травня 2010, 09:42

CAT писав:томушо в всіх хто їздить на б/у машинах інше поняття "ідеал" ніж в тих хто їздить на нових машинах з салону.
Взагалі я як купляв машину стіки ідеальних бачив по розповідях власників... :shout :shout :shout
в декого поняття ідеалу таке, шо в мене руки опускались..(
Виїзна діагностика авто (073)808-74-88 ZinCar

Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення axel » П'ят, 14 травня 2010, 09:46

CAT писав:томушо в всіх хто їздить на б/у машинах інше поняття "ідеал" ніж в тих хто їздить на нових машинах з салону.
Тут вже є поняття дотошності і скурпульозності, якщо машина попалася в ідеальному стані то не треба старатися її ушатати.
zinkevych писав:в декого поняття ідеалу таке, шо в мене руки опускались..(
Ну люди різні бувають, 34-ка на Сихові теж була "нормальна робоча машина" :D
bmw-club.lviv.ua

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Dark Wind » П'ят, 14 травня 2010, 10:26

CAT
Путін [цензура].

Аватар користувача
zinkevych
Повідомлень: 1344
З нами з: Пон, 18 грудня 2006, 17:06
Ім'я: Zinia
Стать: чоловік
Авто: вагени
Звідки: Banderstadt
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення zinkevych » П'ят, 14 травня 2010, 10:40

axel писав:
CAT писав:томушо в всіх хто їздить на б/у машинах інше поняття "ідеал" ніж в тих хто їздить на нових машинах з салону.
Тут вже є поняття дотошності і скурпульозності, якщо машина попалася в ідеальному стані то не треба старатися її ушатати.
zinkevych писав:в декого поняття ідеалу таке, шо в мене руки опускались..(
Ну люди різні бувають, 34-ка на Сихові теж була "нормальна робоча машина" :D
на сихові? про шо ти?
Виїзна діагностика авто (073)808-74-88 ZinCar

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 10:40

Dark Wind писав:Ну моя пріора за два роки мала тіки заміну шруса( моя вина) шарової (моя вина) Пильник ручки Кпп, опорніків (моя вина). пробіг 45 тис. з них 90% місто!машина куплена за 58 тис грн.

ось і знайдена відповідь))) ВАЗи знов рулять, а якшо шось ламається то виключно з вини власника)))
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
axel
Повідомлень: 4608
З нами з: Вів, 04 квітня 2006, 13:51
Стать: чоловік
Авто: E30, E90, F31
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення axel » П'ят, 14 травня 2010, 10:44

zinkevych, десь 2 роки тому 34-ту ми ж дивилися на Сихові, 3,5 літрову темно синю, що жуліки якісь продавали.
bmw-club.lviv.ua

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Felix » П'ят, 14 травня 2010, 12:05

CAT писав:
vovka писав:то в своїй 8 річній шкоді як чув якийсь свірчок то відразу на сервіс їхав щоби розібралися, а якщо щось ломалось то ні про яке б.у зі шроту і слухати не хотів - тіки оригінал. дотошний був, в доброму значенні цього слова
ну так і має бути, і після такої людини і треба брати машину... але таких одиниці... тим більше якшо машині поза 10 років і запчастини коштують космос.. от і їздять аби їхало...

тепер повернусь до своєї машини.
хочу наголосити шо за 2.5 року і 48 тис. км. експлуатації в основному по Львову, причому по центральній його частині (бруківка, пробки), а також по напрямку Львів - Буковель (хто їздить то знає який там переважно стан траси) в машині по гарантії мінялись виключно деталі ХОДОВОЇ, а саме:
- направляючі задні супортів (причина їх заміни для мене залишилась загадкою бо вони не калатали)
- опорні подушки передніх амортизаторів
- рульова рейка
- подушка КПП

причому смерть опорних і подушки КПП я вважаю своєю виною, але нічого не говорив - раз міняють по гарантії то добре.
хто вважає шо це багато в машині середньої цінової категорії?

для порівняння гарантійні заміни на БМВ 323 мого знайомого приблизно за такий ж період, машина половину пробігу наїздила в бундесі:
- рульова рейка
- насос гідропідсилювач
- термостат

гарантійні заміни на Шкода Октавія Тур 1.6 за 50 тис пробігу (дуже акуратно їздили і переважно по трасі):
- втулки куліси КПП
- подушки радіатора
- сайлентблоки передні (які точно не знаю)

і в багатьох ситуація подібна, рідко коли буває шо нічого не ламається взагалі, з нашими дорогами це нереально.
головне шо нова машина переважно завжди їде, незважаючи на дрібні неполадки, а не втикає, тому на неї можна розраховувати і не переживати шо шось втикне, і дбати в житті про важливіши речі а не витрачати час і гроші в автомагазинах і автосервісах з майстрами "від Бога".....
звичайно коли купуєш нову машину, хочеш шоб вона взагалі не ламалась, але настільки ідеально не буває. тому існує гарантія, шоб власник найближчі 2-3 роки не витрачався на заміни агрегатів які можуть вийти з ладу з вини виробника.... а оскільки якість та надійність нових машин постійно падає, я раджу при купівлі звертати увагу ше і на то який виробник без проблем робить всі гарантійні ремонти.
:shock пілять... після того шо ти розказав, купувати нову машину перехотілося в принципі :ninja ще й зважаючи що всі названі тобою нові тачки в ціні починаються від 20-ки...

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Figaro » П'ят, 14 травня 2010, 12:13

Felix, + нових шо поміняють по гаранії, а як береш б\в всьо платиш сам... :sing
TRT

Аватар користувача
zinkevych
Повідомлень: 1344
З нами з: Пон, 18 грудня 2006, 17:06
Ім'я: Zinia
Стать: чоловік
Авто: вагени
Звідки: Banderstadt
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення zinkevych » П'ят, 14 травня 2010, 12:59

axel, аа, було діло, казали шо ухожена:)
Виїзна діагностика авто (073)808-74-88 ZinCar

Аватар користувача
TOXA
Повідомлень: 1443
З нами з: Суб, 17 грудня 2005, 18:34
Авто: TAZ 2101 D1 RENAULT MEGANE
Звідки: TOPOLNA мать родная
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення TOXA » П'ят, 14 травня 2010, 15:41

Figaro писав:+ нових шо поміняють по гаранії, а як береш б\в всьо платиш сам...
ага, памятаю як мені казали шо на лансері х рульову міняли на 1,5 тис. км. я й кажу шо то класно бо по гарантії, а ті мені говорять, мол яке класно, якшо міняють на таке саме !) вот тобі і нова машина )))))
0631847864

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 15:51

TOXA писав:ага, памятаю як мені казали шо на лансері х рульову міняли на 1,5 тис. км.
:shock
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Figaro » П'ят, 14 травня 2010, 16:11

TOXA, я недумаю шо таке саме... по перше якшо би ставили таке саме то би всі лансери 10 стояли на ТО шо 1,5 тис, а це неможливо)))
думаю просто був заводський брак, від цього ніхто не застрахований
TRT

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 16:29

доречі, на рахунок б/у машин, якшо старше 10 років то ше й КАСКО нереально замутити, а то серйозний мінус бо рано чи пізно кожен опиняється в ситуації з пошкодженою машиною, а від йього застрахувати може страхова.
мені особисто вже 2 рази помагала страховка.
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення vovka » П'ят, 14 травня 2010, 16:39

CAT писав:то ше й КАСКО нереально замутити, а то серйозний мінус бо рано чи пізно кожен опиняється в ситуації з пошкодженою машиною, а від йього застрахувати може страхова.
ну пошкодження то ще таке.. мене більше непокоїть угон (враховуючи що деякі марки попадають в групу ризику - не буду називати вголос, а то знов буде холівар :D ). оце реальний мінус.

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення Thorn » П'ят, 14 травня 2010, 16:41

vovka писав:враховуючи що деякі марки попадають в групу ризику
:) які?
Воно :bad

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: моє звірятко Fiesta ST

Повідомлення CAT » П'ят, 14 травня 2010, 16:47

Thorn писав: які?
"Daewoo", "Lexus", "Mercedes", "BMW", "Toyota", "Chevrolet", "Volkswagen" , "Audi" і "Skoda".
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей