Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Сер, 13 жовтня 2021, 10:16

Просто фотка занижених червоних фордів. В обидвох Eibach Pro Kit. По місту проблем ноль ) Той що справа в універсалі продається чуть шо )
Зображення

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 14 жовтня 2021, 16:10

Система моніторингу тиску і температури в колесах прийшла.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Датчики такі добротні, металеві. 55 грам важить один, надіюсь з балансування проблем небуде :) Батарейку так просто не поміняти, все залите. Надіюсь вони там нормальні (дає alarm якщо батарейки на підході, наразі все тихо) )
Потестив на столі. Температуру ніби каже добре, ну порівняно з такою ж китайською метеостанцією. Один датчик чуть занижав ніби, але потім і на іншому температура чуть впала. Може кондюк надув гарячим поки на столі лежали ) Хйз. Сам прибор і магнітна зарядка тоже виглядають якісно.
Ставити буду напевно вже весною.

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Чет, 14 жовтня 2021, 17:16

55гр трохи закруто,але думаю,що виробники це врахували...
P.S-може Джимхану в неділю на Південному проїдеш?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 14 жовтня 2021, 17:29

Денис писав:
Чет, 14 жовтня 2021, 17:16
55гр трохи закруто,але думаю,що виробники це врахували...
так, трохи вони важкуваті. Цікаво яка вага датчиків що йдуть на серійні авто. Щось мені так здається що воно плюс мінус все з одної коробки, принаймні штатна система на новіших фордах/маздах має візуально дуже схожі датчики з тою ж частотою 433Mhz.
Денис писав:
Чет, 14 жовтня 2021, 17:16
P.S-може Джимхану в неділю на Південному проїдеш?
Та ні, то явно не моє. По перше не подобається, по друге не вмію :)

Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Black » П'ят, 15 жовтня 2021, 16:26

vovka писав:
Чет, 14 жовтня 2021, 16:10
Система моніторингу тиску і температури в колесах прийшла.
Спина вже не молода, з манометром вже не побігаєш :cry
З повагою Black.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 15 жовтня 2021, 20:19

Black писав:
П'ят, 15 жовтня 2021, 16:26
Спина вже не молода, з манометром вже не побігаєш
Трохи накладно вийти посеред сесії на чайці поміряти тиск :confused А лог дуже надіюсь буде записаний )

Трошки поприходили замовлені речі.

Адаптер ELM з Bluetooth 4.0 (20$), планую його використовувати з RaceChrono або LapTimer.
https://www.aliexpress.com/item/32807284265.html
Зображення
Зображення

Зразу провірив в їзді програмою Harry's GPS/OBD Buddy (докупив два аддони по 1 долару для шин і мотора) від автора Laptimer (більше схиляюсь до його покупки замість RaceChrono).
https://play.google.com/store/apps/deta ... l=ru&gl=US
Мотор провірив.. Шини ще ні.
Зображення
Зображення

Короче їхав просто отак по місту з Наукової на Патона, більше 3000 не крутив, в пробках не стояв особо. а температура повітря на впуску аж 45 градусів, при тому що на вулиці біля 8, а мотор навіть на робочу температуру ще толком не вийшов. Короче в +30 на Чайці коли там валиш 15 хв на оборотах 5000-6000 я можу уявити то пекло. Холодний (точніше менш теплий :D ) впуск мав би бути помічний - вже замовив силіконові патрубки , а з фільтром ще думаю. K&N чи паралон типу RamAir як я колись мав на 08. І той і інший має переваги і недоліки.

Ще сподобалося що дуже чітко показує включену передачу і то відобразиться в логах. Міряє ще там якось момент і потужність но це я думаю пальцем в небо трохи, ібо я там вручну вводив максимальний крутний і потужність, а також передаточні числа.

Розвальні болти 4 шт (10$)
https://www.aliexpress.com/item/32833536374.html
Зображення
Зображення

Гальмівні шланги Goodridge (92.66 GBP). Зроблені 30 вересня, короче під замовлення їх роблять. Гарна упаковка, візуально гарна якість, в шлангах пластикові заглушки щоб туда ніяка пилюка не попадала. Наклейки :) Брав срібні, всяких червоних синіх зелених нехочу.
Зображення
Зображення
Зображення

Напевно докуплю все таки підспортивлену гальмівну Motul RBF 600 і на весну поміняю. На зиму щось нема з тим резону заморочуватися, рідину міняв тільки 14 місяців тому. 2 роки їздить сміло.
За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (П'ят, 15 жовтня 2021, 21:48)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 17 жовтня 2021, 19:34

З'їздив в село. Навантажив 8 мішків всякої всячини, кілограм 250 (сідухи склав, місця багато) і ще я спереді з татом )
Машина так взагалі нормально присіла. Але ніде нічо не затирає.
До Львова доїхав нормально, через весь Львів теж.
Короче занижати можна було -50 легенько, єдина проблема то заїзд в гараж через поріг.
Зображення

По дорозі досліджував температуру впуску. Постоявши в пробках по місту, максимальне значення досягнуло 68 градусів. То при температурі на вулиці +10.
Зображення

По трасі якшо спокійно їхати в районі 80-100 то температура вже нижча в околі 33-35. Но все одно не так щоб аж мало порівняно з +10. Робоча температура мотора 82, в пробках грівся до 98, но потім вентилятор включається. На чайці було 106 в липні :)
Зображення

І раз дав оборотів до 6000, то температура зразу впала до +26, замітно що мотор всмоктав дуже багато повітря з вулиці за короткий термін. Отже по факту на високих оборотах краща циркуляція і повітря не так гріється на тому фільтрі на моторі. З коротким впуском думаю має бути замітно краще, хоча в ідеалі холодний впуск.
За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (Нед, 17 жовтня 2021, 22:55)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 19 жовтня 2021, 16:04

Знайшов в каталозі екзіста отаку фігню в моторі біля фільтра. Ніколи при заміні масла я на то уваги не звертав ))) Довго думав де там масляний радіатор. Незнайшов :)
Короче кажучи Форд (Мазда) поставив таку проставку для охолодження масла антифризом. Рішення не ідеальне але як для заводської машини - досить незле. На роторі вазовському (маздовському) було похоже рішення ))
Зображення

І тепер я розумію чого в пробці мотор вище 98 не гріється, бо включається вентилятор і температура падає. А на Чайці в липні в +30 прогрівався періодично до 103-106 через 10 хв валилова.
Тому що температура масла зросла, і віддавала тепло антифризу. Тобто получається що температура масла теж десь в таких межах як антифриз, може на пару градусів більше.

І я так щось тепер думаю що той окремий масляний радіатор, ще одна проставка і купка шлангів (з відповідним головняком при заміні масла) наразі просто зайві для 15хв сесій. Обійдусь одним accusump для підтримки тиску, ну і датчиком температури для початку.

p.s. нульовий фільтр і силіконові трубки вже в дорозі. англійці довго роздупляються... міст довго везе.. митниця довго провіряє.. ebc колодки вже 3 тиждень "роблять", пропонували вернути гроші, я сказав що хай роблять я почекаю.. короче все якось довго :-)
За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (Сер, 20 жовтня 2021, 13:34)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Вів, 19 жовтня 2021, 16:59

це не ноухау. в мене на Б4 пасаті таке ж стояло і на Форь собі з попереднього кузова таке довстановлював.
Воно не тільки трохи охолоджує масло до температури тосолу, але й прогріває масло швидше, бо тосол швидше виходить на робочі температури
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Вів, 19 жовтня 2021, 16:59

на Б4 пасаті навіть 2 таких теплообмінника було. 1 АКПшний і 1 ДВСний
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 19 жовтня 2021, 17:27

А я не говорю що то ноухау, просто файно що воно вже є з заводу і скоріш за все тепер можна особо не паритися з додатковим радіатором (все ж не 24 години лемана їдем :D ), а то я вже в корзину всі комплектуючі поскладав но чекав на знижку а тут таке "відкриття" :ninja
На новіших фордах 1.6 тоже з заводу таке ще є.

p.s. павука Milltek 4-1 замовив, заплатив, б.в. Невпевнений що привезуть но рішив ризикнути. :ninja Краще б/в Milltek чим новий кривий китай.
p.p.s. аморти ті B8 вбиті які раніше писав що замовив на алегро - вже всьо. Поляк тупо відморозився і пропав :angry , за 2 тижні алегро гроші вернуло. Певно найшов комусь дорожче пихнути. Та і фіг з ним, не сильно то і хотілось, і так прийшлось би перебирати неясно по якій ціні. Навіть не дивуюсь. З англійцями таких приколів немав. Поки що. Ті навпаки знижки прислають непогані на вживані товари якщо довго їх тримати у watchlist і воно не користується попитом.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 21 жовтня 2021, 14:15

Приїхала посилочка з Англії мостом.

Розвальні пластини на задню балку які нібито Eibach, но по факту на коробці ніде згадки про то нема.
Пластик пластиком, но якийсь мудрьоний :)
Особливо здивувала величезна інструкція... тут без 100 грам не розберешся. Навіть різні моменти затяжки відносно різних положень.
Так виглядає що спочатку треба заміряти існуючий розвал, а потім вирізати зайве з тих пластин, бо вони ніби як одноразові. Раз відрегулював і все. Фієсти в списку нема, но якісь форди там є, отвір посадочний ніби 60+ мав би підійти.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 21 жовтня 2021, 14:18

І поліуретанова вставка powerflex в подушку коробки.
Подушку я купив вживану на шроті westcars.ua, заплатив АЖ 300 грн (вже з доставкою, так то ціна подушки була щось 230 грн). Гарний стан, ніде нічо не порвано. Нова оригінальна біля 3000 грн і замінників щось я небачив. Подушка продавалася як з дизельного Fusion тих же років. Я трохи переживав що може не підійти, але вставка встала ідеально, надіюсь при заміні нюансів небуде.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Посилка мостом з Англії коштувала мені АЖ 8 доларів (хйз, в кабінеті писало що 8 фунтів но взяли доларами чогось).

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 23 жовтня 2021, 17:20

Зайнявся сьогодні установкою вставки Powerflex в ліву опору кпп.

Нічого особо складного.
1. Зняв акумулятор
2. Зняв корпус в який вставляється акумулятор (3 болта)
3. Зняв якусь залізяку на якій стоїть корпус акумулятора (3 болта)
4. Підклав під захист двигуна дошки на всяк випадок.
5. Зняв опору. Змів півкіло пилюки, ще продув компресором. Оглянув. Здивувався бо вона в гарному стані, нічого їй не бракує за ті 123+к пробігу, рішив не міняти на ту що купив (хай буде про запас) номер ідентичний тій що я купив з дизельного fusion, отже вони однакові по заводу. Поставив вставку в свою опору і прийнявся ставити її назад.
6. Виникли нюанси бо коробка трошки пішла до низу і центральну гайку наживити не представлялося можливим як я не старався. Сталося те чого я найбільше боявся ))) Прийшлось знімати захист двигуна, а то в гаражі без ями не дуже зручно.
7. Захист зняв (залізяка дуже важка.. легко -10кг до облегчення передньої осі :D ), підставив трошки дощечок під кпп, візуально побачив що подушці яку я міняв в липні вже жопа (сама слабка подушка з тих трьох), буду і туда ставити Powerflex. Опустив плавно домкратно , шпилька стала на своє місце, затягнув опору.
8. Зібрав все назад в зворотньому порядку. Лишніх запчастин не залишилось :D

Завів, ніби чуть ще збільшилися вібрації на холостому, тепер ближче до руля, а то були біля пасажира і кпп ))) Завтра поїжджу побачу.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Нед, 24 жовтня 2021, 12:46

ми на одному проекті ЛС 2 мотор 6.0 мали встановлений великий радік масляний з вентилятором. все ніби нічого, але він тупо не встигав охолодити машину...
і різниця між маслом і антифризом була дуже велика.
масло +-110 і вода 85... навіть венилятор на радіку дуже довго опускав температуру.
вирішили купити теплообмінник але спортивний і заморочитись його установкою... бо він реально конь!
тепер завдяки холодному антифризу і температура масла не піднімається...
https://www.wheelalignmenttools.com/oil-water-cooling/ от такого плану...

результат прикольний. з мінусів... виводити 4 шланга а не 2 як на радік
з плюсів...
не потрібер обдув повітрям
не потрібен вентилятор
хрен проб"єш... воно реально дуже товсте...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 24 жовтня 2021, 19:59

Я читав про такого плану теплообмінники типу Laminova. Принцип там такий же як тої проставки що вже маю, то що об'єм побільше.
Laminova Oil Water coolers are an advanced oil and water intercooler which are easy to install, particularly where space is limited or where it can be difficult to fit a conventional oil cooler.
но пишуть що в основному то виручає коли нема місця на звичайний радіатор. Хйз як там на 6 літрах, в мене 2 :D

головний мінус там - це цінник в районі 300 фунтів (https://www.ebay.com/itm/153859683576). Це разів в 6-7 дорожче чим звичайний кулер. Термостат якщо ставити accusump шкідливий, прийдеться просту проставку.. но теплообмінник з антифризом вже й так є (щоправда він помоєму по великому колі працює), думаю то не так страшно без термостата.

Також розглядав кращий радіатор. Напевно розумніше почати з більшого радіатора (який буде справлятися з маслом і через існуючу проставку) а потім маслокулер добавляти. Но там тоже цінник ))) В мене радіатор 19мм, на звичайній фієсті 16мм. Тюнінговані Airtec мають 45мм но цінник під 300 фунтів. Деколи попадають нові но розпаковані в районі 200 (https://www.ebay.com/itm/124961741980).

Технологічно якщо заморочитися з accusump то мені оптимально традиційний маслорадіатор, бо той accusump все одно кудась треба підключити, і треба проставку.. а оригінальна проставка з 1 виходом коштує 120 баксів, а за 120 баксів я можу вже взяти і радіатор типу mocal і звичайну проставку і ще шланги. Така от економіка :D

Тому напевно ті дорожезні радіатори і laminova - це вже потім.. якшо звичайний маслокулер не справиться.

З вставкою поїздив.. появились свірчки в панелі приладів, но вроді через 20км пропали, може що всілось ))) Но загалом чуть вібрацій додало, но не так щоб аж.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 26 жовтня 2021, 18:26

Купив подушку КПП вживану старого взірця. 350 грн. Стан непоганий (товщина основи 30мм, існують ще 25мм) але я планую купити поліуретан powerflex який роблять тільки іменно в таку подушку. і замість резини в неї встановити.
Номер по оригіналу 1695146. Є купа замінників (і там вони є як нового так і нібито старого взірця).

Зліва старий ледь надірваний lemforded (до одного місця.. дуже вже м'який), справа вживана фордовська старого взірця.
Зображення
Зображення

Короче ця вживана подушка виглядає на ощуп набагато міцніша. І сам сайлентблок великий більш масивніший, і сам корпус з якогось нормального металу , а не непонятно не то силуміна не то що.

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Lyubomyr » Вів, 26 жовтня 2021, 18:37

vovka, після стількох років володіння "королевою серпантинів", хочеш перевести на інший рівень)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 26 жовтня 2021, 18:53

Lyubomyr писав:
Вів, 26 жовтня 2021, 18:37
після стількох років володіння "королевою серпантинів", хочеш перевести на інший рівень)
типу так.
10 років я її мучив цивільною їздою по місту, возив будматеріали на ремонти хатів, возив всяку всячину в село і з села, короче кажучи тошнив. А зараз хай поживе можливо коротке но зато яскраве життя так як було задумано фордом :D

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 30 жовтня 2021, 22:01

Лежить в мене той старий оригінальний правий привід з поломаною внутрішньою гранатою в гаражі (і новою зовнішньою), постійно перекидається під ногами і короче не дає він мені спокою :D
Я не вірю що нема там варіантів по ремонту крім "заміни привода в зборі" - бо це насправді якесь дуже тупе рішення.
Загуглив більш грунтовно, і дещо знайшов.
https://www.drive2.ru/l/10179882/

Короче найшов і внутрішню гранату окремо, і сам трипод окремо (оригінал 1700 грн, замінник від 200). На екзісті в каталогах воно просто не в розділі з приводами, а в розділі з диференціалом кпп чомусь) Буду пробувати реанімувати занедорого (привода лишніми не бувають :D ) і подивлюся що з того вийде. Купив щойно новий но розпакований febest трипод за 300 грн (так то ціна 800+) + стопорне кільце за 20 )
2116CAK Febest

p.s. завтра на гонки , трохи доб'ю літню гуму :D
За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (Нед, 31 жовтня 2021, 13:07)
Рейтинг: 3.7%

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 51 гостей