Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Пон, 27 вересня 2021, 08:40

vovka писав:
Нед, 26 вересня 2021, 23:44
RULES писав:
Нед, 26 вересня 2021, 22:17
Супорта і колодки інші. Але площа колодок, не сказати щоб аж прям більша. А супорта інші, бо і товщина диска 30мм проти 24мм
ну але все ж це інше. може тому і різниця така замітна.
а тут все те саме крім диска. Якийсь ефект буде, бо колодка буде терти по більшому радіусу і менший буде нагрів диска.

З колісними дисками почитав тему в буржуїв
https://www.pistonheads.com/gassing/top ... &t=1747354
юзає на трек днях доречі 15 диск а не 16. І я щось тоже все більше схиляюсь до 15 диска з 15 гумою. Воно і замітно легше і гума чуть дешевше і це відчувається якщо в тебе не 100500 коней. Я як 15 зимою ставлю то таке саме як перезувся з черевиків в кросовки. Замітно.
Навіть якщо купляти нові легкі диски то 15 все одно буде легша за 16. І з гумою те саме.

- 300mm front brake upgrade, with MTEC groved and dimpled discs all round.
- 15" Team Dynamic 1.2's
- 195/50/15 Yokohama AD08r
щоправда щось недуже ясно як то він 15 диски надів на 300мм гальма. Треба поцікавитись )
більший радіус то ще й плече сили більше, фізика ж
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 27 вересня 2021, 09:39

Baton писав:
Пон, 27 вересня 2021, 08:10
Квайф така сама гаражна контора як qsp, самсонас, вал рейсинг… так що контроль якості може бути кращий тільки через те що там не москалі.
нічо собі гаражна контора яка йде на конвеєр форда (а то щось та й говорить про якість і надійність, гарантію має їздити) і засновник якої власне придумав той принцип блокіровки з нуля, а не "запозичив" в когось.
ну ще воно було на бенетоні в формулі 1 ))
https://www.quaife.co.uk/about-quaife/heritage/

Ну так чи інакше москалі йдуть мимо, а решта ще розгляну.
Baton писав:
Пон, 27 вересня 2021, 08:10
Ці опори camber/caster plates це крута штука в тому плані що там опору можна поставити по діагоналі і одним рухом додавати і кастор і розвал. Але тонка настройка розвалу буде відбуватись тими болтами вище…
з опорами появився нюанс. в стакані дуже мало місця. І щоб їх регулювати треба або знімати стойку, або розсверлювати стакан, чого я робити точно небуду :(
Но я так бачу що саме по собі заниження вже дало мінусовий розвал. Люди пишуть що там до -2 градусів може получитися. Скоро провірю.
А болти то полюбому будуть.

Baton писав:
Пон, 27 вересня 2021, 08:10
Зря замовляв шланги і фітінги десь за бугром.
В нас в Україні є чудова компанія https://hydroscand.co.ua/ua/ там роблять всі шланги на замовлення з армованих шлангів і фітінгів. Ніфіга не дешево, але якість дуже серйозна.
Я про контору вперше чую, і на сайті не бачу "рішення з коробки" для моєї машини. А goodridge всесвітньо відомий бренд і є рішення bolt-on - це простіше.
но так то напевно в нас можуть зробити нормальні шланги, я колись робив на маслорадіатор, проблем небуло.
Baton писав:
Пон, 27 вересня 2021, 08:10
А на 300 диск стануть 15ті колеса?)
я думав що не стануть, але якось от тіп запхав. Крім диска ще сам супорт певно грає роль. В процесі дослідження )

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 27 вересня 2021, 09:44

Також купив на алегро якісь підуставші Bilstein B8 на задню вісь - якраз такі як треба під занижені пружини :)
Цінник був смішний в 100 злотих за пару, маю знайомого в Перемишлі може до свят привезе )). Навіть якщо воно вбите (а візуально так і є), то невелика трагедія, але може вдасться відребілдити або обміняти на нові з якоюсь скидкою (в Одесі є така опція).
https://allegrolokalnie.pl/oferta/amort ... -st150-mk6

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 27 вересня 2021, 10:22

З опорами все просто. Ти ж не будеш їх регулювати постійно. Раз регульнули в Кастора і все. Він все зробить))) записуєшся на вечір щоб був час покрутити…
Кастер теж дуже потрібна на кільці річ. Спочатку виставляєш його, а потім все решта. Та і взагалі після заміни підвіски потрібно робити геометрію. Висота дуже сильно впливає на сходження.
Гідросканд робить наборно на місці індивідуально під потребу. Готового нічого немає. Але гарантія і якість комплектуючих в них дуже сил но підкуповує. Вони зараз роблять магістралі на весь український гоночний рухомий склад.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 27 вересня 2021, 10:29

https://forum.rally.in.ua/viewtopic.php?f=43&t=4482
От тут є модель тормозів які підходять на 15 ті диски)

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 27 вересня 2021, 10:32

По тормозах може бути така штука як в мене на хонді, що стоять великі тормоза і на них встають тільки одні колісні диски… такі диски які були амологовані для неї.
Ти як що почитаєш амологацію до своєї машини, то багато чого цікавого знайдеш. Там вже багато що продумано.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 27 вересня 2021, 10:34

https://historicdb.fia.com/sites/defaul ... roup_a.pdf
Розважайся) але дивись не групу N а групу А

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 27 вересня 2021, 10:40

Baton писав:
Пон, 27 вересня 2021, 10:29
От тут є модель тормозів які підходять на 15 ті диски)
4 поршньові... то вже зовсім інший бюджет. Сконвертувати в 300мм диски від форда ст170 це баксів 300 разом з новими дисками. Скоби окремо найти важко, а взборі з супортами і старими дисками це 100 фунтів )
Ті 4 поршньові певно менше 1000 не вийдуть. Трошки "не на часі", ще й так купа роботи :D

З того що нагуглив то народ просто доопрацьовує напильником чуть чуть існуючі супорта, но напевно якщо про то вголос сказати на техкомі - то будуть проблеми :D
https://www.fiestaturbo.com/forums/ford ... -vt198630/
https://passionford.com/forum/ford-esco ... heels.html

також вроді як диски Team Dynamics Pro Race стають (як в того тіпа вище)
I've a few friends who've had to do it to fit 15" team dynamics wheels
також таке є
Compomotive CXR's will 15x7 ET35 clear with tons of room
Зображення

Ну короче рішення напевно знайти можна.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 28 вересня 2021, 09:01

Почав шукати розвальні болти і щось якийь напряг на мою машину. Ніде нема, є на новішу, є на старішу, на деяких сайтах написано мол підходить і на MK6 фієсту як в мене і на MK7 без різниці. Ніби вже дізнався що треба M12 (відкручувати існуючі і міряти мені наразі лінь), найшов такі від Eibach за 20 фунтів + доставка, вийшло би всі 30 і ще не факт чи такі як треба. І 2 штуки.
Короче купив на алі :) Там того добра хватає.
https://www.aliexpress.com/item/32833536374.html
https://www.aliexpress.com/item/32829156679.html

М12 4 аж штуки за 270 грн. Халява. Не буду сильно розчарований якщо не вгадав з розміром )
Твердість 10.9
Якийсь москаль там писав що міряв і вийшло трохи менше.. побачим.. поставлю по одному зверху.
На головках болтов стоит класс прочности 10.9 Фактически при испытании класс прочности составил 8.8, твёрдость по Бринеллю 270 HB. Для болтов с классом прочности 10.9 твёрдость, в зависимости от стали составляет от 300 до 380 HB.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 28 вересня 2021, 14:48

https://brscc.co.uk/formulae/brscc-fiesta-championship/ - глянув техрегламент до якогось британського чемпу який суто під ці фієсти.
ну там і зарегульовані. крок вліво і розстріл )))

Розвал макс 4 градус
Кліренс мін 95 мм,
Мотор сток хіба свічки поміняти ))
Розвал ззаду макс 1 градус пластинами.
ST150 A one piece shim located by all four bolts may be fitted up to a maximum total thickness of 5mm between the stub
and the axle. All shims must be in contact with the majority of the surface area between axle beam and stub axle and
retained in place by all four existing bolts. This is to allow the adjustment of the rear camber and tracking. Rear tracking
parallel plus or minus half of one degree. Camber one degree plus or minus one degree.
Блока тіко квайф, навіть каталожний номер вказаний і без модифікацій :)
Сайлентблоки поліуретан тіки в передні важелі, стаб стандарт ))

Гальма стандарт, крім колодок і шлангів. Охолодження гальм прописано тільки замість передньої протитуманки (треба взяти на замітку :) )
Brake ducting can be installed for the front brakes using the front fog light position in the front bumper as an entry point.
Mounting of the ducting will be behind the bumper. The standard bezels and mounting must be retained in the standard
position.
По дисках
Mk6 ST150
Team Dynamics/Rimstock wheel 7 x 15 Pro Race-1.2 Offset 35/40 mm.
Option: 7 x 15 ATS DTC Lightweight Silver – Offset 35/40mm.
Option: Braid wheel 7 x 15 Fullrace Maxlight - Offset 35mm
Refer to https://brscc.co.uk/formulae/brscc-fiesta-championship/ for supply details.
Наявність якихось Braid в списку тішить, в мене тоже Braid но не Fullrace Maxlight :) І доречі 15 диски чомусь. Хоча на ті машини з заводу йде 16 в нас, і 17 в UK. Напевно задля динаміки :)

Мінімальна вага
The all-up weight, including the driver in full racing kit at any time during an event is 1120kg
Кароче жесть як все зарегульовано, но то і зрозуміло, адже машини однакові і щоб зменшити бюджети і щоб гонщики змагалися між собою, а не з інженерами :D В нас тайм-аттак трошки інший принцип, но загалом ознайомитися корисно, дещо почерпнув )

Заодно трохи позаздрив їхнім трекам і взагалі можливостям :D Купа треків.. проти одної нашої чайки на якій ще й покриття так собі )))

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Dexter » Вів, 28 вересня 2021, 16:23

vovka писав:
Вів, 28 вересня 2021, 14:48
Заодно трохи позаздрив їхнім трекам і взагалі можливостям Купа треків.. проти одної нашої чайки
чи плануєш наступного сезону в польщу їхати?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 28 вересня 2021, 17:01

Dexter писав:
Вів, 28 вересня 2021, 16:23
чи плануєш наступного сезону в польщу їхати?
Ні, в Польщу не планував і навіть не цікавився що там де і як, я думаю по фінансах не потягну і суто організаційно теж (інша країна, свої нюанси), тим більше весь цей ковід несприяє планувати щось за кордоном заздалегідь.

Планую почати з малого і наразі сконцентруватися на Чайці (Національна Серія https://www.timeattack.rtr.ua/). Вкататися там в трек, подивитися як воно піде (наразі маю відставання порядка 10 секунд від лідер - це дуже багато). І через сезон вже зробити якісь висновки. Незнаю, може наступного року вони проведуть етапи не тільки на Чайці, а ще в Полтаві там є якийсь картодром більш-менш. Календаря ще нема.

Тепер скоріш за все не вийде отак на деньок махнути в Київ і назад. Треба буде їхати на 2-3 дні.
Просто тому що самі змагання це буквально декілька найшвидших кіл і все. А тренуватися прийдеться на трек днях які зазвичай день/два перед змаганнями в тій же конфігурації. Тобто там треба вже трошки жити, випадають робочі дні, і думаю прийдеться брати хоч одного помічника, в ідеалі ще мати евакуатор недорогий чуть що на приміті ))) То все витрати.

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Вів, 28 вересня 2021, 19:09

А Ти що сам їздив на трек дні? Нікого з собою не брав за компанію,ну й допомогу???

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 28 вересня 2021, 20:25

Денис писав:
Вів, 28 вересня 2021, 19:09
А Ти що сам їздив на трек дні? Нікого з собою не брав за компанію,ну й допомогу???
ну та. та робочий день, таких псіхів мало :D

Докупив шарову sasic (340 грн з доставкою), і підкрильник якийсь ELIT :D
Зображення

З підкрильником якась комедія. Логістику важко зрозуміти особливо якщо там бере участь нова пошта.
Замовив підкрильник, ціна щось 412 грн з Києва.
Прислали.. дивлюсь вказано доставка 230 грн. Але якось сірим світиться мол не оплачувати.
Зображення
Зображення
Приходжу забирати - ну там об'ємна вага від нової пошти, величезна коробка з повітрям і трошки того пласмасового підкрильника.
Заплатив ті 412 грн і бачу що ті 230 пише оплачено відправником.
Ну ок.. але як таке може бути.. Купляв на авто.про в магазина elit.ua
То що получаэться ціна того підкрильника реально навіть не 200 грн? :) Я щось того не поняв.

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення winn3r » Сер, 29 вересня 2021, 08:37

vovka, я теж купував підкрильник і теж брав еліт. запакований був аналогічно, а ціна його була 208,45. доставку не згадаю
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Сер, 29 вересня 2021, 18:26

winn3r писав:
Сер, 29 вересня 2021, 08:37
я теж купував підкрильник і теж брав еліт. запакований був аналогічно, а ціна його була 208,45. доставку не згадаю
ясно. недумав що вони такі дешеві. буду пробувати в суботу поставити.

Тим часом з заниженням виник нюанс :)
При заїзді виїзді в гараж черкає глушником (точніше коліном) об поріг (поріг сантиметрів 6, з одного боку є плавний з'їзд , з іншого нема). Прийдеться тепер лити стяжку в гаражі - все відкладав но час настав :D
По місту вже поїздив трохи, через центр, замок і т.п. - ніде проблем не виникає. Попробую ще до Кастера на розвал доїхати - там трохи бездоріжжя :D

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 01 жовтня 2021, 20:31

Поставив підкрильник.
Штатний був якийсь "рубероїд", вже місцями провис, та і важчий за пластик. Викинув.
Новий пластиковий жорсткий і дешевий. Звідси і нюанси. Прийшлось доопрацювати деякі отвори з 8 на 10мм, підрізати лобзіком по радіусу біля арки бо щось трохи випирав на пару міліметрів - негарно було, одна стопорна шайба так і не встала бо він випирає в тому місці і штуцер торчить буквально на 2 мм, замість 1 см, думаю некритично, там і так 6 кріплень і дуже навіть міцно сидять.
ну і ззаді біля бампера якось ніби його нехватає сантиметрів 5, на фото видно, хйз.

В арці в одно місці проступає невелика іржа, напевно прийдеться зачистити і обробити якимсь антикором поки ще не пізно.

Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора vovka подякував:
UncleSam (П'ят, 01 жовтня 2021, 23:01)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 02 жовтня 2021, 17:01

І трошки покращень на щодень.
Купив малому нове автокрісло.
Взагалі то йшов купляти Chicco, но розвішав вуха на "технології наса" і купив Evenflo :D 6000 по карті малюка, решта своїх доплатив.
Широке.. видно що для американців зроблено, ремні тоже з запасом, в комбінезоні зимовому проблем небуде, бо ото попереднє що мав я незнаю для кого там зроблені ті ремні.. їх недостатньо.
Є два бульбашкових рівні для forward і rear положення. Є кріплення isofix (наразі не актуально). Є нормальне майже лежаче положення (тим і підкупило на фоні дешевших крісел, бо з досвіду минулорічної Болгарії це дуже сильно помагає).
Ну і від 0 до 12 років - раз купив і забув, тому цього разу я беушних не розглядав.
10 річна гарантія, і теоретично безкоштовна заміна на нове в разі ДТП.
https://evenflo.com.ua/avtokrislo-evenf ... 884197576/
Зображення
Зображення
Зображення

Ще була знижка в 500 грн, но загалом чого вони в нас такі дорогі неясно, ібо на амазоні вони навіть не 200 баксів коштують.

Як видно по фото місця ці крісла у фієсті займають дуже багато місця ))) Між ними ще якось жінка має сісти )))) Хоч не хоч, а треба машину не так довшу як ширшу :)

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення mathst » Нед, 03 жовтня 2021, 23:07

А для чого жінці ззаді сідати? В мене така ж ситуація була, дружина з перших поїздок на передньому.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 04 жовтня 2021, 12:37

matths
так історично склалося, мала хоче когось біля себе мати - поговорити, мультік включити. Но скоріш за все прийдеться переучувати тепер. Но тим не менше гарний стимул щоб жінка тримала себе в формі :D


Ще один план по покращенню керованості.
Штатна ситуація така.

Передня колія 1464-1477мм (думаю залежно від моделі, бо то картинка для фієсти mk6 загалом)
Задня колія 1434мм
Зображення

Маємо ззаду менше на 30-43 мм. Як на мене то не добре :)
Думаю краще буде якщо її максимально урівняти.
Зайнявся пошуком рішень.

Перше рішення то проставки між ступицею і диском типу айбах. Є від 5мм до 30мм на колесо (60мм загалом на вісь).
https://eibachshop.com/index.php?p1865, ... rd-4x108mm
З недоліків зайве навантаження на ступицю ну і цінник поза 100 євро вийде.

Друге рішення проставки на балку такого плану. Цінник 42 фунта в Англії з VAT. Плюс доставка, Загалом вийде порядка 90$. Трохи дешевше чим перший варіант. Но потребує більше роботи по встановленні, і на ST потребує доопрацювання напильником бо датчик АБС "як є" не встає. Ширина 12.5мм тобто загалом 25мм розширення задньої колії.
https://pumaspeed.co.uk/product-New-Rea ... er_562.jsp

І зовсім випадково нагуглив наразі найкраще рішення.
https://www.drive2.ru/l/4062246863888355542/
Потім вже по коду то саме загуглив і на англ форумах.
Форд має такі проставки на Ford KA і вони йдуть з FINIS кодом і возяться будь яким поставщиком запчастин :shock Ну недаром у форда є спортивний підрозділ і взагалі форд крута тачка, бо я шось інакше хйз нащо вони взагалі потрібні в каталозі :surprised Є ширина 10мм, 12.5мм, і 20мм. Вибір є.
До них окремо треба буде 8 довших болтів.

Номерки:
1034012 - 10мм
1033601 - 12.5мм
1035739 - 20.5мм + болт М10х45 (10.9 твердість) 7392246

Ітого на автопро вони по 550 грн + болти 175 грн за штуку а треба 8. Но болти там нічого особливого, англійці кажуть в любому магазі таку твердість і розмір легко знайти в 10 разів дешевше.
Получається що в 1500 грн мав би легко вписатися, а то десь 55$. Вполовину дешевше. Та, не алюміній, чуть важчі, но думаю то не принципово, тим більш задня вісь і так недовантажена.

Получається якщо взяти 20.5 мм, то получим задню колію майже ідентичну до передньої.
Ще питання чи колеса в арку не буде затирати, но наразі так виглядає що немало би. Прийдеться пробувати.

Думаю це рішення власникам інших фордів тоже може бути цікаве )

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей