Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 25 листопада 2021, 23:14

Baton писав:
Чет, 25 листопада 2021, 21:14
майстрики які це можуть зробити є?
колюня ? :D

Ну в Києві я вже знайшов форд сервіс біля чайки недалеко які можуть багато всього по фордах і вали заодно. Казали "без проблем", там багато хто робив форди. Неохота звичайно раді блоки їхати в Київ, но якщо ще прибарахлюсь валами, то можна і рванути... блока і вали і чіп зразу там все заодно.

вижимний років 5 тому міняв.. ну це тисяч 20-30.. кпп знімалася.. заплатив за то тоді дуже недорого. якщо сцепа ригне - то ше раз знімиться. вроді нема наразі питань до сцепи.

А атомік дещо в теорії має і по норм ціні, небагато но є.. но вони якісь тоже тугуваті.

Замовив powerflex в подушку.. вже щоб з Англії не тягнути, вроді то на то виходить.. замовив 1 листопада.. після нагадування 16 листопада, менеджер роздуплився 22 листопада.. ну і по сьогодні мовчок ))) Робота кипить...
Зображення

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 25 листопада 2021, 23:50

Baton писав:
Чет, 25 листопада 2021, 21:14
тепер головне гарно її поставити... ту блоку...
є якісь нюанси? Там ж нема ніяких преднатягів.. старий диф зняв, новий поставив. ну ще заодно там 2 підшипника треба поміняти (ще їх докуплю) це під силу будь якому майстру по коробках. думаю навіть офіціали справляться :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 26 листопада 2021, 12:14

vovka писав:
Чет, 25 листопада 2021, 15:21
Колодки EBC я вже "купив" в https://monstermotorsport.com/ . 2 місяці парили мозг.. врешті зробили рефанд на днях. Та і фіг з тим, колодок повно на ebay, треба було там і брати чуть дорожче, а не у всяких фірмочок з лестера - повівся на VAT return но там враховуючи дорожчу доставку не така велика вигода.
От реально нерозумію чого той магазин мені 2 місяці розповідав байки мовляв чекаєм.. нема в наявності.. не могли б ви почекати ще.. в результаті вернув гроші :surprised :facepalm
Сьогодні зранку замовив на ebay передні EBC Yellowstuff, то вже й відгук написали, трекінг надали і спакували колодки. 8-)
Зображення

Міст наразі працює чотко. Є незначні нюанси, но я вже багато замовлень туда зробив за останні пару місяців і все дуже навіть ОК. Швидко, недорого.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » П'ят, 26 листопада 2021, 15:25

Колюня?) то хто?
Я просто знаю що в раллі бокс в обслуговуванні є свіжо збудована фієста ст на каркасі.
І Роман той що Лесько їх кпп ребілдив після сезону, а зараз зібрав їм кулак квайфовський. Тому він з тими кпп на короткій нозі так сказати.
Це мабуть єдиний кого можу порекоменувати. Там досить цікава машинка, можеш дещо там і пригледіти. Різні рішення і так далі.
Там є нюанс в регулюванні якраз тих підшипників в корпусі. Вони ж конусні і вони мають затягуватись корпусом зі своїм преднатягом. А цей преднатяг мав би вибиратись шайбами які знаходяться під підшипниками. Плюс від цього преднатягу залежить положення (зацеп) пари відносно одна одної. Бо як що пролюбити то всьо, то може постраждати пара, або почати гудіти.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 26 листопада 2021, 17:15

Baton писав:
П'ят, 26 листопада 2021, 15:25
Колюня?) то хто?
А подумай )
Baton писав:
П'ят, 26 листопада 2021, 15:25
Тому він з тими кпп на короткій нозі так сказати.
то файно.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » П'ят, 26 листопада 2021, 19:22

Ну моє діло запропонувати. Занадто дорого просто аби де робити. Люди повинні нести відповідальність. А на рахунок сцепи подумай, і маховичка може якого легкого… чого по пару раз коробку знімати…)))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 26 листопада 2021, 20:02

Baton писав:
П'ят, 26 листопада 2021, 19:22
А на рахунок сцепи подумай, і маховичка може якого легкого… чого по пару раз коробку знімати…)))
то навряд.. толку від того дуже мало, а ціна дуже висока. наразі out of budget. може колись потім.
наразі є більш важливі витрати.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 26 листопада 2021, 23:32

Так як атомік-шоп з тим поліуретаном powerflex не роздуплився (минуло 4 дні після їхньої відповіді мол "перевірим"), і добре що я їм ніяких грошей не перечисляв, то просто сьогодні відписав щоб скасовували.
Якраз чорна п'ятниця і в Англії -20% на всі поліуретанові сайлентблоки Powerflex - якраз буде на доставку :) Навіть чуть дешевше вийде чим тут. Там і замовив ті вставки в останню подушку :)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Пон, 29 листопада 2021, 12:56

На ютуб каналі Суми Рейсінг Тім вийшло відео про ST. Подивися при нагоді...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 29 листопада 2021, 14:04

Переглянув. Все десь так і є, машина дарує емоції від управління :)


Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 30 листопада 2021, 11:30

Переглянув відео заміни дифа в IB6 (новіша фієста, 6 ступка). Принцип той же що в IB5. Англійці дають гарний контент ))


Особо нічого складного небачу, є пара нюансів з преднатягом підшипників і запресовкою на гарячо. І що маю сумніви що більшість наших майстрів буде з тими преднатягами паритися і взагалі будуть в курсі які там в форда ті преднатяги, особливо ті універсальні майстри що по всіх коробках ))) Тому варіанти три... або пробувати шукати крюки в офів і питатися що по чому, або тих хто суто по фордах виступає, або як крайній варіант попробувати самому - принаймні як зломаю то нікого крім себе небуде крайнього :D

В кінці кінців той диф в того тіпа зломався (шестерня в самому диференціалі). І там ще в коментах хтось писав що купив такий самий KAAZ LSD і він тоже за 1к км гавкнув.


Його там спитали мол нашо ото от все.. KAAZ, Cusco... Чого не квайф ) Пише мол квайф файний для дороги, но недостатньо добрий для трека :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 30 листопада 2021, 19:56

Поставив новий тримач для телефона. Купував тут https://www.ebay.co.uk/itm/123740981240

Значить є така безтолкова штука в машині як coin holder. От ніразу його не використовував за всі роки ) І англійці теж харяться мол нафіга. В багатших комплектація на його місці є кнопка системи ESP, там якраз 2 провода з роз'ємом і є.

І є в мене проблема з тримачами телефона.
Пробував всякі. Останній був магнітний - ніби нормальний, но на бруківці і ямах ті круглі воздуховоди крутяться разом з телефоном навколо осі і то дуже харить.
А на Чайці телефон я регулярно знаходив після заїзду в кишені правих дверей :)
І ще велика проблема що якщо на трек дні включити обдув гарячим повітрям ну або зимою - то той телефон дуже гріється. Літом він в мене просто вирубався посеред сесії від перегріву пару разів.
Зображення

Значить ковирнув я той coin holder китайськими зйомникам і витягнув.
Зображення
Зображення

Новий тримач надрукований на 3d прінтері, написано де верхнє положення. Зайшов дуже навіть чотко, і сидить дуже міцно.
Зображення
Зображення
Зображення


Телефон вставляв все ніби ок, но немав чим фото зробити ))) Виглядає все надійно і гарно вписалось, аварійці не заважає, та й воздуховодам теж. Пару кнопок на магнітолі ніби закриває, але я й так з руля радіо переключаю. Поїздим побачим.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 30 листопада 2021, 20:45

я тобі варіант з Раллі Бокс запропонував...
розберуть, дефектують, зберуть... досвід саме з кпп фієсти є досить великий.
напиши їм в фейсбуці, або в інсті, або запитай Твістера хто йому кпп перебирав))
варіант з офіціалами дуже смішний. особливо з такими машинами... на всіх офіціалах працюють не компетентні люди навіть по одній марці авто...
ну але то таке...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 30 листопада 2021, 21:18

Baton писав:
Вів, 30 листопада 2021, 20:45
напиши їм в фейсбуці,
вже писав.
Baton писав:
Вів, 30 листопада 2021, 20:45
особливо з такими машинами...
А що особливого в КПП моєї машини?
Ця коробка ставилася на самі рядові фокуси яких вагон і ще трошки, тут нема нічого "спортивного" чи специфічного. Проста і дешева як борщ.
Baton писав:
Вів, 30 листопада 2021, 20:45
на всіх офіціалах працюють не компетентні люди навіть по одній марці авто...
то так багато хто каже. Проблема в тому що часто той хто так каже сам не сильно компетентніший :D
Останній раз мені так казав майстер при заміні свічок, мол хто там різьбовим герметиком намазав різьбу.. синім.. кажу офіціали напевно бо то офіційні свічки і там робилось 10 років тому. Ну і я вислухав то що ти кажеш мол некомпетентні, та й не спорив, навіть погодився що мабуть так є :D
Але потім більше в то вник - і то заводський герметик на всіх офіційних болтах гайках свічках і т.п. І вже якось більш ясно стало хто і в чому компетентний.

Короче головне квайф получити, а там дасться чути.. варіанти є і то добре. Бо щось англієць буксує і довго відправляє.. вже мене підхарює.


Коротка "куліса", дуже вже маленька но свою функцію має робити. зроблена гарно. Може в суботу як буде настрій полежати на бетоні і найду e-кліпсу то поміняю :)
Зображення

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 30 листопада 2021, 21:30

vovka писав:
Вів, 30 листопада 2021, 21:18
Коротка "куліса", дуже вже маленька но свою функцію має робити. зроблена гарно. Може в суботу як буде настрій полежати на бетоні і найду e-кліпсу то поміняю :)
картонку підклади.
vovka писав:
Вів, 30 листопада 2021, 21:18
Проблема в тому що часто той хто так каже сам не сильно компетентніший
я ж не претендую на звання компетента.
багато майстрів вміють дурну механічну роботу і регламент.... на офіційних. а як доходить до того що треба подумати або щось зробити глобальніше, то відразу або нафіг шлють, або відправляють в київ... соррі... мож кого обідив))))))
vovka писав:
Вів, 30 листопада 2021, 21:18
Короче головне квайф получити, а там дасться чути.. варіанти є і то добре. Бо щось англієць буксує і довго відправляє.. вже мене підхарює.
я от теж капот замовив з польщі... то поляк не дуже спішить. щоб не спригнув головне)))))

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Romko » Сер, 01 грудня 2021, 21:36

vovka писав:
Вів, 30 листопада 2021, 21:18
А що особливого в КПП моєї машини?
Ця коробка ставилася на самі рядові фокуси яких вагон і ще трошки, тут нема нічого "спортивного" чи специфічного. Проста і дешева як борщ.
ну з точним визначенням преднатягів підшипників і підкладанням "правильних" шайб у нас точно ніхто бавитись не буде, а офи тим більше))... пригадую як я мав таку саму ситуацію з КПП М32, обшукав пів західної України - як тільки чули питання чи будуть регулювати преднатяг всі відразу падали на мороз - "а нашо,", "ні ми не робимо", "поставимо назадад рідні регул. шайби" і тд. - ну наслухавшись того - я плюнув і сам перебрав КПП і поставив старі шайби - так і я можу, принаймні як тепер знову "завиє" - буду знати хто винен)))

я б на твоєму місці все таки послухав Batona )), трохи переплатив, але поїхав до тих, хто таки ковиряв саме таку КПП і дає гарантію..тому що диф не дешевий, неправильно відрегульований\перетягнутий підшипник розлетиться швиденько, особливо в трекових умовах - а тоді будеш КПП по кусках збирати;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Сер, 01 грудня 2021, 22:31

Romko писав:
Сер, 01 грудня 2021, 21:36
обшукав пів західної України - як тільки чули питання чи будуть регулювати преднатяг всі відразу падали на мороз - "а нашо,", "ні ми не робимо", "поставимо назадад рідні регул. шайби" і тд. - ну наслухавшись того - я плюнув і сам перебрав КПП і поставив старі шайби - так і я можу, принаймні як тепер знову "завиє" - буду знати хто винен)))
:| мотористи як мотори збирають то хоч якісь зазори міряють а як інакше.. а тут якісь нещасні пара допусків.. щось не віриться :confused

Скрін з мануала.. Незнаю що там складного що ви про це так говорите ніби то ракету в космос запустити :D Індикаторну стойку навіть я маю і раніше використовував, а для майстра то хіба проблема :surprised
Зображення
Romko писав:
Сер, 01 грудня 2021, 21:36
я б на твоєму місці все таки послухав Batona )), трохи переплатив, але поїхав до тих, хто таки ковиряв саме таку КПП і дає гарантію
так я наразі ні від чого не відмовляюсь.
Romko писав:
Сер, 01 грудня 2021, 21:36
неправильно відрегульований\перетягнутий підшипник розлетиться швиденько, особливо в трекових умовах - а тоді будеш КПП по кусках збирати
а з цим страхом живу вже 11 років , і наразі якось обійшлось. Бо та коробка якраз мала таку хворобу слабого пальця в стоковому дифі яка ламав корпус і розвалювався в рандомному порядку навіть при спокійній їзді. Дехто каже що після якогось там року вже ту проблему пофіксили, но то слухи :)

Аватар користувача
UncleSam
Повідомлень: 2880
З нами з: Нед, 23 грудня 2007, 22:44
Стать: чоловік
Авто: Alfa Romeo 159 2.2 JTS
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 3 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення UncleSam » Сер, 01 грудня 2021, 22:42

vovka писав:
Вів, 30 листопада 2021, 11:30
Переглянув відео заміни дифа в IB6 (новіша фієста, 6 ступка). Принцип той же що в IB5. Англійці дають гарний контент ))


Особо нічого складного небачу, є пара нюансів з преднатягом підшипників і запресовкою на гарячо. І що маю сумніви що більшість наших майстрів буде з тими преднатягами паритися і взагалі будуть в курсі які там в форда ті преднатяги, особливо ті універсальні майстри що по всіх коробках ))) Тому варіанти три... або пробувати шукати крюки в офів і питатися що по чому, або тих хто суто по фордах виступає, або як крайній варіант попробувати самому - принаймні як зломаю то нікого крім себе небуде крайнього :D

В кінці кінців той диф в того тіпа зломався (шестерня в самому диференціалі). І там ще в коментах хтось писав що купив такий самий KAAZ LSD і він тоже за 1к км гавкнув.


Його там спитали мол нашо ото от все.. KAAZ, Cusco... Чого не квайф ) Пише мол квайф файний для дороги, но недостатньо добрий для трека :)
Запитай в Діми (тут на форумі Dimidrol). Можу дати контакт, постукай в ТГ.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 02 грудня 2021, 14:15

Трошки стайлінга :)
Кришка заливної горловини масла (https://www.aliexpress.com/item/4001138054031.html) - не дві копійки але дуже якісно зроблена.
Зображення
Зображення
Зображення

І трохи зливних болтів в картер різнокольорових з магнітом (https://www.aliexpress.com/item/1872656184.html)
Зображення

UncleSam писав:
Сер, 01 грудня 2021, 22:42
Запитай в Діми (тут на форумі Dimidrol). Можу дати контакт, постукай в ТГ.
Так, я за нього пам'ятаю. Отримаю блоку - то запитаю. ТГ наразі не користуюсь, повидаляв його, з весни знов поставлю бо чайка там публікує результати.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 02 грудня 2021, 18:48

Доїхала посилка..
Масляний радіатор Mocal (13 row, 1/2 bsp) зі шлангами. Стан гарний. Шланги теж добротні, трохи короткі на вигляд, але фільтр в мене поряд з бампером може і нормальні будуть.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 63 гостей