Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
My second car - зубильце 2109
Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення T5-R » Чет, 28 лютого 2013, 18:25

в двох моїх колишніх зубилах, рейку реставрували, тобто саме залізо виробітки немало, а проблема була лише у втулці яку мені виточили індивідуально, вся та процедура коштувала на той час близько 250 грн(зняти-поставити-перебрати+ ціна ремкомплекту та виточки нової втулки), але є "але" допоки її не знімеш і не розбиреш не знатимеш чи піддається вона ремонту.....
моя пропозиція така: купуєш нову рейку з домовленістю про поверненння, їдеш до майстра на реставрацію і по ходу п"єси стане очевидно чи заміна чи ремонт.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення Black » Чет, 28 лютого 2013, 18:26

tetraider писав: А проблема вся в тому, що в мому випадку рейка не може почекати, бо в мене руль ледве крутиться зараз, їздити по перше важко, по друге навіть я би сказав небезпечно, бо руль взагалі не вертаєтсья, його після повороту аж закусує...
Такое очучение что закусывает приводную шестерню на рейке то уже нужно рагулировать (малая кровь) - менять (большая).Взвесь все за и против стоит оно того или нет(учитавая безопастность).
T5-R писав: моя пропозиція така: купуєш нову рейку з домовленістю про поверненння, їдеш до майстра на реставрацію і по ходу п"єси стане очевидно чи заміна чи ремонт.
+ добавлю . Можно не брать сразу нульц т.к. у Ирины и у Лысого на Артёма +/- такое в наличии. Желательно собрать денежку для ремонта (которая ни когда не помешает) из расчёта на новую рейку и поставить авто на пару дней отдохнуть в гараже,после вердикта мастера станет ясно что из этого получиться.
P.S.T5-R не забывай что наши з/части всегда есть в наличии (расходники как этот ) от какули до фирмы ;)
З повагою Black.

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Чет, 28 лютого 2013, 20:25

T5-R, впринципі так вийшло, що тепер рейку при любих треба знімати. І мені так і сказали, що там треба глянути чи вона ще ремонто пригодна, якщо виявиться що ні то тут вже без варіантів, злітаю в магазин чи на базар, куплю нову рейку, поставиться та й все. Тут вже буде безвихідна ситуація, вже як ітак попадаю на гроші то там вже прийдеться то прийдеться. Але я сподіваюся, що не прийдеться міняти, оскільки притензій до моєї рейки на момент покупки машини впринципі не було, вона була суха, не стукала, і руль прекрасно крутився, тільки один нюанс, що крутився аж залегко, тому мені почали її підтягувати. Ну от і підтягнули так, що я наразі попав на ремонт рейки, вся загвоздка сталася в тій гайці восьмигранній, через яку тепер ніхто не може назад попустити рейку. А так впринципі якщо знімуть і висверлять цю гайку і поміняють втулки то думаю рейка далі буде успішно бігати.
п.с. я якось наступного тижня наберу, щоб під'їхати з сочком :oops бо наразі машина не їздить, або може в суботу як буде час то на маршрутці під'їду якось вечером ;)

тоха88
Повідомлень: 749
З нами з: Нед, 03 лютого 2013, 11:41
Ім'я: антон
Стать: чоловік
Авто: ваз 21099
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення тоха88 » Чет, 28 лютого 2013, 23:23

купи нову і не парся,тобі дорожчє вийдуть ремонт та зняття і установка старої,і хз скількі вона після того поїздить,нове є нове

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Чет, 28 лютого 2013, 23:33

тоха88 писав:купи нову і не парся,тобі дорожчє вийдуть ремонт та зняття і установка старої,і хз скількі вона після того поїздить,нове є нове
ясно, що нове то нове, я без роздумів купив би нову якби знав, що стара вже ушатна була або була на підході. Але ж совість не дозволяє нову наразі купити (ну і фінанси також), бо знаю, що з моєю все було вері гуд поки її не "підтягнули" :facepalm і наразі вся проблема тільки в цій восьмигранній шайбі :( Ну але як я вже сказав, я наразі день-два поцікавлюся в різних майстрів цінами за роботу і тоді вже буду робити висновки, як поступити. За ремкомплект я сьогодні дзвонив питався на Перфецького в підвалі, то сказали, що маленький 35 грн коштує і його всі беруть, є ще якийсь великий, але сказала, що його ніхто не бере, бо ніж його міняти то вже тоді краще брати нову рейку, через цей аргумент ціни великого не назвала, але сказла, що дорого. Наразі на власні очі не бачив, що входить в ці ремкомплекти, але потрібна мені шайба в них обох точно є, за це я поцікавився :sing

nazik.lviv
Повідомлень: 255
З нами з: Пон, 08 листопада 2010, 22:26
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення nazik.lviv » П'ят, 01 березня 2013, 01:15

маю нову рейку. купляв в підвалі в Іри. тоже порахували мені перебратр стару+поставити зняти 320 грн я псіханув і купив нову. потім подупав що сам знімати і перебирати буду коли потепліє (в мене не критично). віддам за 600. лежить в кульку-коробці. завод. 0936340395

Аватар користувача
torba
Повідомлень: 321
З нами з: Вів, 20 грудня 2011, 09:30
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Audi 80 b3 1.9i 1991 рік
Звідки: Новий Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення torba » П'ят, 01 березня 2013, 08:46

файне зубильце взяв :D і ціна непогана на 91 рік ) на поляроні то де ти сервіс нарив ? біля стоянки поверхової ? чи на території заводу ? я там недалеко просто живу, якщо щось по електриці буде треба то кричи :shout підскажем.......

тоха88
Повідомлень: 749
З нами з: Нед, 03 лютого 2013, 11:41
Ім'я: антон
Стать: чоловік
Авто: ваз 21099
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення тоха88 » П'ят, 01 березня 2013, 12:26

ти писав вищє шо в тебе сідушкі погані передні,маю дві передні з своєї машини,2005року нового взірця,якщо зацікавить фоткі можу пізніше зробити

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » П'ят, 01 березня 2013, 14:49

torba писав: на поляроні то де ти сервіс нарив ?
на карті нижче позначив точкою ;)

а з електрикою наразі ніби все гуд, тіки щось правий поворот якось відчутно млявіше моргає ніж лівий, але добре, що взагалі моргає :shout
тоха88 писав:ти писав вищє шо в тебе сідушкі погані передні,маю дві передні з своєї машини,2005року нового взірця,якщо зацікавить фоткі можу пізніше зробити
цікавить в першу чергу ціна, а потім вже якби ціна була хороша то фотки і дивитися, що вони варті. Але впринципі в пріорітеті щось від іно, типу вектри :)

тоха88
Повідомлень: 749
З нами з: Нед, 03 лютого 2013, 11:41
Ім'я: антон
Стать: чоловік
Авто: ваз 21099
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення тоха88 » П'ят, 01 березня 2013, 15:26

450гр пара,поворот в тебе слабо моргає бо хренова масса на фарах,почисти контакти і все буде гуд

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Суб, 02 березня 2013, 16:41

Маю декілька запитань до зубиловодів:
1. де купуєте запчастини? не хочеться попасти на якісь підробки і т.д. цікавлять конкретно точки з оригінальними, хорошими запчастинами і з приємними цінами :)
2. треба купити передній підшипник ступиці, яку фірму брати і де? в неті знайшов десь біля 14-ти виробників і двоє з них більше як в 2 рази дорожчі за решту :surprised мене цей момент дуже заплутав, хочеться взяти щось хороше, але саме дороге не завжди є найкращим :sing
3. в мене при повному вивороті руля труть колеса по підкрильниках :( підкрильники ніби прикручені добре, резина 175/70/13, в когось ще є така проблема?
буду вдячний за відгуки і поради :beer

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення wklef » Суб, 02 березня 2013, 17:26

tetraider писав: 3. в мене при повному вивороті руля труть колеса по підкрильниках підкрильники ніби прикручені добре, резина 175/70/13, в когось ще є така проблема?
на зубилці на 175 резині при повному вивороті руля тре в всіх :) ,такшо розслабся :D
То не наші єноти :)

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Суб, 02 березня 2013, 17:29

wklef, дякую, відлягло :D а то думав чи я дурний чи то в всіх так, скрегоче ужос :shout

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення T5-R » Суб, 02 березня 2013, 18:27

wklef писав: вивороті руля тре в всіх ,такшо розслабся
якби не підкрильники, то колеса б пішли на друге коло вивороту :D

за запчастинами на "зелене коло" в магазин номер 6, Юля! я там тарився, проблем не було.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Суб, 02 березня 2013, 18:33

T5-R писав: якби не підкрильники, то колеса б пішли на друге коло вивороту :D
може мені здалося, але після капейки в 09 дикий виворот :D , біля під'їзду в себе помітив, що краще вирулювати на 09 :D
T5-R писав: за запчастинами на "зелене коло" в магазин номер 6, Юля! я там тарився, проблем не було.
ок дякую, якось туда попробую попасти ;)
а як на рахунок автодоктору на луганській? я спочатку все, що треба було там брав, правда дечого нема в них, але ціни ніби норм і якість вродіби так само :surprised
Востаннє редагувалось Суб, 02 березня 2013, 18:39 користувачем tetraider, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення T5-R » Суб, 02 березня 2013, 18:38

За автодоктор незнаю, нічого там не купував.
Impossible is Nothing

тоха88
Повідомлень: 749
З нами з: Нед, 03 лютого 2013, 11:41
Ім'я: антон
Стать: чоловік
Авто: ваз 21099
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення тоха88 » Суб, 02 березня 2013, 18:56

в автодокторі теж нормальні запчастини,і в Юлі,ще можеш брати на перфецького на базарі(вови великого),якщо заїзжати через управління даі,з кульпарківської то їдеш прямо перший поворот направо,вгору(на куті вулканізація)і впрешся в магаззин в підвалі,ціни і якість гуд,не перший рік там тарюсь

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Суб, 02 березня 2013, 19:02

тоха88 писав:в автодокторі теж нормальні запчастини,і в Юлі,ще можеш брати на перфецького на базарі(вови великого),якщо заїзжати через управління даі,з кульпарківської то їдеш прямо перший поворот направо,вгору(на куті вулканізація)і впрешся в магаззин в підвалі,ціни і якість гуд,не перший рік там тарюсь
за підвал якраз пару днів тому сам згадав, щось з голови вилетіло перші дні коли взяв машину. тарився там до 21013, але щось завжди сумнівався на рахунок якості, а ціни там вері гуд... Напевно спробую там почати таритися, бо найближче від дому, а з якістю буде видно + зручно, що мають мобільні номери робочі, останні дні, якщо щось цікавило зразу набирав на лайф їх і знав про наявність та ціни того чи іншого, дуже зручно :p :ninja

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення rubilnik » Суб, 02 березня 2013, 19:24

треба купити передній підшипник ступиці, яку фірму брати і де? в неті знайшов десь біля 14-ти виробників і двоє з них більше як в 2 рази дорожчі за решту :surprised мене цей момент дуже заплутав, хочеться взяти щось хороше, але саме дороге не завжди є найкращим :sing
підшипник бери оригінал :) , сумніваюсь що китайські аналоги будуть довго ходити.
взагалі найкраще в тему до атома або до юрца на восьмий форум. вони нормальними запчастинами торгують і ціни хороші. також порадять що краще взяти

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: My second car - зубильце 2109

Повідомлення tetraider » Суб, 02 березня 2013, 19:37

rubilnik писав:
треба купити передній підшипник ступиці, яку фірму брати і де? в неті знайшов десь біля 14-ти виробників і двоє з них більше як в 2 рази дорожчі за решту :surprised мене цей момент дуже заплутав, хочеться взяти щось хороше, але саме дороге не завжди є найкращим :sing
підшипник бери оригінал :) , сумніваюсь що китайські аналоги будуть довго ходити.
взагалі найкраще в тему до атома або до юрца на восьмий форум. вони нормальними запчастинами торгують і ціни хороші. також порадять що краще взяти
якби я знав, що оригінал :surprised тому і питаю, бо хочу взяти хороший і який буде довго бігати, а там все так гарно написано Польща, Франція, Венгрія, Німеччина, якісь дві Росії і т.д., аж очі розбігаються :facepalm дивився тут
Так само не знаю, які сальники півосей брати, дзвонив на луганську казали є типу оригінал 08 щось по 6 чи 7 грн, і десяточні по 10 грн, ті десяточні такі самі і чимось кращі, якісніші? якщо так, то візьму їх напевно :dontknow і якось насторожує така ціна на них :ninja
Востаннє редагувалось Суб, 02 березня 2013, 19:43 користувачем tetraider, всього редагувалось 1 раз.

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей