Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 31 січня 2018, 17:11

То бьэ в руль коли зовсім печаль,маленького дисбалансу не відчуєш,його відчує підвіска.
Цукор я знаю шо ти сильний спєц в любих питаннях :student :D ..але не мели єрунди :sing ..маленький дисбаланс на катку 235/70-16 при швидкості поза сотню -пертвориться в кілограми, які ніяка підвіска не нівелює 8-) , більше того мої спостереження по балансуванню якшо ти уважно читав взяті з мого ж досвіду балансування мотоколіс, а в мене далеко не мопед і швидкість овер 200 там не рідкість ;) , і якби я шось не то було з балансванням то повір там ніяка підвіска не спасе 8-) ..
Скинь фото балонів? Можна не своїх, просто цікаво чи не протирає їх з часом?
шось не маю ні своїх ні чужих :happy ..я шось спочатку не про ті балони подумав.. :roll при можливості сфоткаю но порадив мені їх чувак в якого вони два роки вже стоять -поки цілі, а взагалі реально класна недорога штука -рекомендую, пошукай на олх з білої церки продаванів там їх виробляють і там вони самі дешеві :-) я ше десь в неті нарив шо є вже такі балони на стойку макферсон, вже б мав охоту такі на перед собі поставити :-)

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Петро » Сер, 31 січня 2018, 18:32

До 90 буде бити рульом після 110 ні
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Петро » Сер, 31 січня 2018, 18:34

Ти рівняєш мотоколеса до автоколіс? :shock :shout
Хіба ти на китайцю літаєш овер 200 км/год? :bad :shout
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Сер, 31 січня 2018, 19:29

Я не спец але можу на любу сумму спорити що не попадеш в балансировку один в один,тим більше 4 колеса.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » Сер, 31 січня 2018, 19:50

Сахар, а то так важливо попадати один в один коли ставиш б.у. резину на б.у. диски?)

укладіть спор і завезіть ті колеса на монтажку, всьо стане ясно
зразу можна ставки ставити, на гроші :D чи там буде більше 20 грам чи більше 40-50
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Сер, 31 січня 2018, 20:04

Та не неважливо,всі ж нову кожен раз на нові диски ставлять.Балансировка то взагалі розвод для лохів.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 01 лютого 2018, 09:49

До 90 буде бити рульом після 110 ні
не бє, ні на які :-)
Ти рівняєш мотоколеса до автоколіс?
ти серойзно то спитав :facepalm а шо мотоколеса вони по якимось другим фізичним законам крутяться? аль вони вони не тої геометричної форми? :happy
Хіба ти на китайцю літаєш овер 200 км/год? :bad :shout
200 ні, він стільки не поїде а 170 буває прижимаю :drive
укладіть спор і завезіть ті колеса на монтажку, всьо стане ясно
Dexter ти не повіриш, але ти можеш відбалансувати на одному верстаті завезти на інший і він може показати дисбаланс :facepalm, у мене таке було рівно три рази, два рази на авто було -замінив резину-відбалансував, їздити на рулі тремор такий шо 3,14..єц :angry зазджаю на інший -знімаю, кажу киньте на балансир шось мені не подобається, майстер з епічним виглядом дивиться на табло станка, робить отак :facepalm і питає де робив, бла бла бла :sing І один раз на фірмовому сервісі Ямахи років з 10назад мені відбалансували мото кулко (по ціні ніби воно від касмальота) і я в першу поїздку при 160км/год такий раскалбас зловив шо чуть не обісрався :confused :sad після того зробив собі призми з конусами і балансую сам 8-) Так шо для мене якраз ознакою нормального балансування є відсутність будь-яких, битів, треморів, вібрацій і т.п. а попав я в ноль по станку чи ні то вже таке, я на станку не їзджу а по дорозі, а по дорозі та же замова резина в ламельки може до 200грам щебню понабирати, сам раз виколупував цілу жменьку -офігів коли зважив :shock , про банальне болото на внутрішній стороні диска я взагалі мовчу ;)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 29 березня 2018, 13:46

І так благополучно і безпроблемно проїздивши зиму (як мінімум календарну) :yahoo я все ж таки доїздився до того моменту шо з’їжджаючи з горки накатом, бобік –заглох :sad , для мене це було так неочікувано шо я прям реально здивувався :shock ..спроба завести –ура працює но…троїть 8-) , доїхавши пуркаючи до місця дислокації я першим ділом оглянувши підкапотку повикручував свічі, глянув да..пройшли 45тис..не першої свіжості тре міняти, почистив, продув/промив поставив назад до покупки нових свічей, машина вроді поїхала нормально на 4-х циліндрах но якось все рівно не так, 8-) думав куплю нові свічі і вуаля –буде все ок..Хотів купити бріск сільвер типу спецом під газ заточені, але так як у баті валялися нові А17ДВРМ вирішив на пробу кинути їх, поставив –нічо по факту не змінилося, я озброївшись шнурами і ноутбуком почав діагностувати свої ЕБУ..спочатку бензиновий –нічо критичного не побачив, потім газовий..і вот шо мені видала програмка після тесту газових форсунок… :cry
[IMG]http://i.piccy.info/i9/2f1cc1ccc28b3a33 ... 8004/3.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-03-29-11-45 ... 80-r/i.gif[/IMG]

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 29 березня 2018, 13:51

Форсунки Томасетто по відгукам людей не ахті, але маємо то шо маємо. Зняв розібрав, нічо критичного не замітив, слідів зносу ніде нема, (форси пройшли порядку 23тис), якогось прям бруду тоже не було, самі штоки тоже вроді нормально рухалися, ну да ладно..раз розібрав кинув на годинку в керосин хай розмокає.
[IMG]http://i.piccy.info/i9/2b00766775aedff5 ... /2_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-03-29-11-49 ... 50-r/i.gif[/IMG]
Опосля все продув компресором, так дув аж повидував три амортизаційні резинки з колодців..дві знайшов, одну прийшлось саморобну зробити..зібрав, завів, провів автокалібровку ніби все –ок, ну знову сам тест форсунок..
[IMG]http://i.piccy.info/i9/9e8d52bb796ab66c ... /1_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-03-29-11-50 ... 50-r/i.gif[/IMG]

Фух після того два дня –пальот нормальний :thumbup їздимо далі.. :drive

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 07 травня 2018, 09:06

Так як купивши авто я вже поміняв там практично всі рідини окрім..тормозної рідини, так як судя по записам в сервісці остання заміна рідини там була в 14р. то вже давно треба було її замінити ;) . Ну заміна стандартна –нічо особливого, з бачка стару шприцом витягнув нову залив і з кожного колеса стравлював самотьоком поки не піде чиста свіжа рідина. Але китайці трохи приколісти :-) тому задні стравлюючі штуцера під ключ на 8 а передні..на 11, на циліндрі щеплення на 10 :facepalm ..нашо так було “урізноманітнювати” –питання риторичне :sing , так як накидного ключа на 11 під рукою не було а лише головка то прийшлось знімати передні колеса, спочатку трохи поматюкався :( але потім заспокоїв себе думкою шо мол ладно, заодно підвіску трохи монтіровкою пожмакаю може шось знайду 8-) . Першим ділом звичайно кинувся дивитися стоєчки стаба гівняної фірми фебест яким таваріщ andrew пророкував швидку смерть з ресурсом в 10тис.км…ну що ж, :oops на сьогодні вони пройшли 29тис.км і…холєра ясна вони живі :yahoo …Далі згадав шо практично рік назад я мінявши підвісний підшипник полуосі замінив заодно зовнішній пильник шруса фірми АТ від москвича 2141, згадавши слова того ж andrew (йому вже напевно гикається :D )
sashanova як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
думаю зима в нас була та шо треба для випробування пильника тому всі умови саблюдєни..ну і як то кажуть даби не разглагольствувать вот вам фото пильника :-) [IMG]http://i.piccy.info/i9/08ab9d67af2c6ea8 ... yk_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-05-07-06-59 ... 00-r/i.gif[/IMG]
як можна бачити пильник в чудовому стані :thumbup , ніяким тріщинами там і не пахне.
Ніяким чином не хочу підбрити авторитет andrew але в котрий раз переконуюсь шо продвати запчастини і на на них їздити як то кажуть в Адєссі –двє бальшиє разніци :D . Ну і в загальному пробіг 87тис. моїх з них 29тис. за два роки, бобік тфу тфу бодренько бігає :drive чим несказано мене тішить :yahoo

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 27 липня 2018, 09:39

Дєло било вєчєром-делать било нечіва :happy …в моєму випадку діло було у відпустці і після відпочинку на червоних морях намалювавалося пару днів вільного часу який вирішив провести з користю –зробити регламентні роботи і діагностику чудо китайського автопрому. :-) Почав…з заду :oops , ше з осінні минулого року в гаражі стояли прикупленні передні аморти від маршрутки з гордим ім’ям Богдан :D , які по дослідженням кулібіних з профільного форуму стають на зад тігго –шо рідні. В даному місці вже бачу злорадний сміх читаючих це з коментами типу: - шо..купив китайський конструктор і запчастин то нормальних нема шо вже від маршрутки тулити і т.п :facepalm …Скажу зразу оскільки китайці великі молодці копіпасту і підвіска повний аналог рава то і вибір тих же амортів відомих брендів –просто завались, а від Богдана ставлять по двох причинах, дешевизна –український виробник, ціна аморта -220грн. + він сам по собі потужніший, всі причини –а чому б не попробувати?...тим більше шо народ ставить –їздить і ніби задоволені. Аморти дійсно стали шо рідні.. :-)
[IMG]http://i.piccy.info/i9/237ed8c96606db79 ... yzator.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-07-27-07-28 ... 20-r/i.gif[/IMG]
По роботі скажу шо такої простої, і швидкої заміни задніх амортизаторів не пам’ятаю в жодній своїй машині :sing ..Ну і забігаючи наперед скажу шо по їзді аморти дійсно нормально себе ведуть єдиний нюанс –при переїзді великих лежачих поліцейських через відкрите вікно чути їх “посапування” від ходу штоку 8-) .
Подальша діагностика задньої підвіски ніяких дефектів не виявила тому переходим до задньої частини кузова знизу –при огляді виявив шо антикор який пшикали 9 років назад в деяких місцях вже збився, а в деяких важкодоступних місцях його ліниві сервісмени просто не задули, тому було куплено 3Л антигравію НЮ ТОН в літрових банках під пістолет і щедро задуто єстєственно на попередно очищену і підготовленну поверхню. Знову ж про кузов, детально його облазивши його по низу вдоль і поперек прийшов до висновку шо як для 10-річної машини в досить в хорошому стані, :thumbup і ніяких прєдпасилок для ремонтно-сварочних робіт навіть не проглядається шо не може не радувати :yahoo .
Далі перейшли на передню частину
[IMG]http://i.piccy.info/i9/8a9071f078b6d449 ... 18_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-07-27-07-32 ... 00-r/i.gif[/IMG]
Так як зимою якийсь далеко не мєлкий пес вирішив покінчити своє собаче життя під моїми колесами то маємо такий результат ;) –задумка псюра не вдалася, побіг скавулячи додому але бампер мені потлумив, виломивши з нього пару елементів, добре шо вони впали на захист двигуна де я їх успішно знайшов і вот настав час їх припаяти назад, паяв звичайним потужним паяльником з вплавлянням для армування металевої сітки, все вийшло на ура і навіть при детальному огляді практично дефектів не видно :yahoo .
Далі дефектуєм передню підвіску, намєдні при поїздці в Київ і назад почув якийсь стучок справа при проїзді ям з вивернутими колесами, морально був готовий шо або шарова (бо там вони ше рідні) або на кінець то стоячка стаба гівнянного Фебеста на кінець то здохла :oops ..як не як три терміни відїздила відведеного їй “профіками” :sing …і опа…бачу шо гума сайлентблоку переднього ричала відслоїлася від обойми, так як зліва такий сайлент я вже міняв два роки назад поставивши гівняний Фебест і до сьогодні до нього ніяких претензій немає, то і сюди поставив той же провірений фебест
[IMG]http://i.piccy.info/i9/b61277931232063c ... ag_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-07-27-07-34 ... 50-r/i.gif[/IMG]
Покрутив палець шарової..ну [цензура] :oops ..шарові нові куплені ше два роки назад, но рука так і не піднялася його міняти, ну бо нормальна шарова..нормальний еластичний пильник…а машинці то 10років вже і майже 90тис. пробігу ;) ..вот тобі і якість заводських китайських запчастин :-) ..Тому поміняв лише то шо потрібно – один сайлент і все, подальша дефектація показала шо нічого більше заміни не потребує, і навіть пальці в стоєчках стаба (нагадаю гівняний фебест) пройшовши 32тис. –досить тугенько ходять в шарнірах і навіть намьоку на заміну не подають.
Ну а далі пішла моя улюблена справа –тюнінг :wow …Вже давно виношував ідею зробити собі проставочки під передні стойки з якоїсь гуми в якості демферуючого елементу, простими словами –шо б мої жопі було м’якше їхати. Погугливши те питання на просторах техавтофорумів я поняв шо гАмерики я на жаль не відкрив :sad , і такі речі багато людей вже ставили давним давно і їздять собі і тішаться, тому робим…знайшов тверду армовану гуму 8,5мм і з неї зробив отакі вироби :oops
[IMG]http://i.piccy.info/i9/6e73bf2e83b8e4e1 ... ky_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-07-27-07-35 ... 50-r/i.gif[/IMG]
Інсталяція пройшла успішно як випробування їздою, враження шо я їду на підспущених колесах, навіть брав манометр провіряти…нє..2,5кг..все як було, значить ефект улучшенія –присутній :thumbup . Далі взявся на кінець до головної лівої фари –в дощ запотівала, проливка водою показала шо пропускає десь права її частина –почистив, обезжирив залив герметиком, вроді поки сухо. Ну і ніби все, 8-) перед зборкою передню частину також додатково позадував антикором всюди де міг і аля фініш..бобік зібраний і успішно возить мою дупу :drive …далі буде :ok ..

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 27 липня 2018, 09:47

:thumbup :thumbup
Файно мати час, рівні руки і бажання крутити гайки ))))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 27 липня 2018, 10:14

Файно мати час, рівні руки і бажання крутити гайки ))))
найбільша проблема то як завжди з часом 8-) ..якраз в відпустці завжди ціленаправлено виділяю пару днів на скопове устранєніє всіх косяків які назбиралися за рік :-)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 27 липня 2018, 13:23

Як бачимо, в хороших руках і машини хороші, шо в тебе, шо в Ростіка

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 27 липня 2018, 14:04

Їм би вдвох відкрити профільну конторку...Без роботи би не залишилися точно. :angel :angel

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення winn3r » П'ят, 27 липня 2018, 14:19

нє, ну я всьо розумію, але ставити собі аморти від богдана... невже кращих варіантів не було?
За це повідомлення автора winn3r подякував:
Fobos (Суб, 28 липня 2018, 18:42)
Рейтинг: 3.7%
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 27 липня 2018, 14:32

winn3r писав:
П'ят, 27 липня 2018, 14:19
нє, ну я всьо розумію, але ставити собі аморти від богдана... невже кращих варіантів не було?
Так написано же ж, що дешево, сердито і один-в-один в посадочні місця, тому why not?
В даному місці вже бачу злорадний сміх читаючих це з коментами типу: - шо..купив китайський конструктор і запчастин то нормальних нема шо вже від маршрутки тулити і т.п :facepalm …Скажу зразу оскільки китайці великі молодці копіпасту і підвіска повний аналог рава то і вибір тих же амортів відомих брендів –просто завались, а від Богдана ставлять по двох причинах, дешевизна –український виробник, ціна аморта -220грн. + він сам по собі потужніший, всі причини –а чому б не попробувати?...тим більше шо народ ставить –їздить і ніби задоволені. Аморти дійсно стали шо рідні.. :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » П'ят, 27 липня 2018, 14:52

winn3r писав:
П'ят, 27 липня 2018, 14:19
нє, ну я всьо розумію, але ставити собі аморти від богдана... невже кращих варіантів не було?
всьо таки богдан то індійська вантажівка, хз як воно буде працювати під вагою такого маленького кросовера :|
ну але заради експерименту впринципі 220грн не жаль :D
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 27 липня 2018, 15:13

всьо таки богдан то індійська вантажівка,
скоріше іпонске ісудзу :-)
як воно буде працювати під вагою такого маленького кросовера
в автобусі вони стоять по два на сторону, ну і по відчуттям на руки від прокачки не особо сильно відрізняються від стокових шо стояли, але тре врахувати шо стокові вже їзджені хоча не потікші, не стукаючі, але все рівно характеристики по зусилю вже все рівно не такі як в нових ;) , я тоже очкував шо ваги машини недостатньо буде і жопа буде дубова, але взагалі практично різниці не відчуваю окрім того шо жопа просто стала “збитіша”,- в принципі стандартний ефект після заміни б/у амортів на нові :-)
ну але заради експерименту впринципі 220грн не жаль
саме так..в мене на заводі реставрація такого аморта коштвала б тих самих грошей 8-)
Як бачимо, в хороших руках і машини хороші, шо в тебе, шо в Ростіка
Спасибі :cheers

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 02 листопада 2018, 15:24

Так піднімлю трохи бортовик..залишалась в моєму бобіку проблема яка періодично мене гризла, яку я з певною періодичністю намагався вирішити но безрезультатно ;) ..-не працювала система абс, і от на кінець мене то вкурвило %) і я вирішив таки то добити питання до фінішу. Був обрив в одному датчику абс лівому передньому, я два рази паяв –два рази він знову ламався на тому місці, плюнув купив два нових передніх бо правий шось тоже почав вимахуватися поставив результат ноль :cry ..800грн на вітер..залишився сам блок абс :sing , для впевненості вийшов на електрика з оф.сервісу чері, той намагався хв..10 підключитися до абс фірмовим діагностичним сканером –безрезультатно, піся чого я вже точно зрозумів шо треба міняти блок абс 8-) . Новий він коштує в районі 6тис.грн :facepalm шо явно не мій бюджет, було вирішено шукати робочий б/у, тим більше шо електрик з оф.сервісу сказав шо він не стикався шо б ті блоки в когось летіли..я буду перший в його списку :D .
Значить знайшов я десь під Одесою такого ж бобіка на розборку, з робочим абеесом (по словах) і поторгувавшись за 1500грн його купив, тут же стала проблема чи можна його провірити якось не підключаючи гідравліку :surprised , навіть тему в технічці на форумі створив –нічо особо вразумітєльного не почув, :sing тому покумекавши логічно дійшов висновку шо блок абс має сам себе протестувати просто при наявності всіх електричних сигналів, тому просто навішуєм блок на роз’єм електропроводки
ЗображенняЗображення
Включаєм запалення і рушаєм, буквально за пару метрів їзди блок отримавши сигнаи з датчиків абс потушив всі лампочки помилок на приборці…ура :yahoo , приступаєм до заміни..
ЗображенняЗображення
10 годин на розбору зборку, демонтаж\монтаж, прокачку тормозів з вирішуванням кучі нюансів чуть лі не по кожному болту :facepalm …але вот він фініш, виїжджаю на тест, мокра трава –то шо треба, тормоз-ура, педаль стрекоче, абс працює :yahoo :yahoo :yahoo .
Бобіку напевно сподобалося то як довго я з ним возився тому буквально на наступний день навернувся термостат –взяв аналог мітсубіші, ну а так як зима вже не за горами то вже за одно прочистив газовий редуктор, повітряний фільр, кинув комплект нових свічів, ні би все, тепер у моєму бобіку все працє і майже ідеал :thumbup …чому майже?..бо експеримент з вітчизняними амортизаторами від Богдана виявився невдалим :cry , один амортизатор станом на сьогодні вже потік, і при їзді по дрібним нерівностям обидва калатають по поїм нервовим клітинам –мама не горюй :angry . Заніс старі амортизатори на реставрацію як зроблять –переставлю, а так загалом їздимо :drive

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 40 гостей