Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення myzikk » Сер, 29 липня 2020, 15:12

Ростик1 писав:
Сер, 29 липня 2020, 15:07
Як ти фотки вставляєш? Я вже другий місяць бж не веду бо не можу фотки залити, скоро зібюсь з рпхунку
Грузиш сюди https://picua.org грузиш і потім Коды для встраивания і BBCode де починається [...img]...[..../img...] (без крапочок)
:p

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Сер, 29 липня 2020, 23:41

RULES писав:
Сер, 29 липня 2020, 10:25
Саме смішне що нульцевого Прадіка в супербомж комплектації Base можна за 27 купити. достатньо бути ФОПом
Не знаю що купиш за 27 ,но є недавнознятий ролік українського підборщ ка де жінка купує з пробігом
18 тис.заа 45тис долл з китайфарами і диски думаю такі ж.Салон не згадаю з чого але колір і ті що стоять зараз диски спонукають до думки що залізякі були.Так уяви його ціну на виході з обліком?
https://youtu.be/2BodbdeCMRM
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Чет, 30 липня 2020, 00:01

sashanova писав:
Сер, 29 липня 2020, 10:00
так.З тою суммою також дивився б щось просте з америки і молодше на десятиліття.
та купляти аби купити якось тоже не варіант, просте я вже маю, міняти на гамериканського битка звареного нашими умільцями не бачу змісту тай ше й з сутєвою доплатою :-)
я канешно розумію шо то тойота, надійність і т.д. але 22.5 це вже треба бути трохи того...мяко кажучи.
ну власне і я про шо 8-)
Ну чому битка?Битки то найдешевше для заробітку на дурнях.Не хочу палити власника бо ексклюзив тачка але суть напишу.Ціна нової 67 тис долл і допів на 20 тис.Купили 19 рік з пробігом 30 тис.Поміняли все в оригіналі капот,фари,телевізор,радіатори і,решітку пластмасок всяких троха.Машина стояла,салон цілий,капот зверху примяло чимось і тріснув пластик,підсилювач не тронутий..Короче ціна від нової 30%,від цін в Україні на 40% дешевше машин свого року.То що комплектації різні не скажеш бо все що буває є,допів на 20тис цим все сказано.
Ну і чим це биток?
Сьогодні Джетту бачив,ранком пацан показав балку вибиту,дав йому і вечором розвал зробили і все добре.Візуально колесо було втоплено всередину,замінив балку і все.Це також биток?
І ще є,фари ставиш,телевізор міняєш,капот і поїхав.Підсилювач рідний лишається.То косметика називається,то що страхові розбирають де нетре,обводять невидимі вмятинки це розуміють що невигідно ремонтувати і списують.
Але є з виваленними лонжеронами,врізаними чвертками,порогами,кришами .Тількі одні купили за 700 долл,за 1500 варять з залізом інші дають 4000 і не варять.Тому на базарі є за 8000 і 12000 однакові машини по віку і пробігу.Є зара Б8 16 року цілий на фулі за 11500 америка,низ ринка і кузов цілий але там,сям якісь нюанси.За ті гроші Джетти не купиш того року а то Б8.А є такі самі по 16-17 тис.які навіть биті більш були але напацьклвані на продаж
Був обзор з Арени ,стояла Мл 2004 вроді офіційний з рідним 120 тис.По словам дуже збережена тачка.Як на мене краще так і 3000 на обслуговування чим мертва 120..
За це повідомлення автора САХАР подякував:
cat-yellow (Чет, 30 липня 2020, 00:34)
Рейтинг: 3.7%
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 30 липня 2020, 09:45

це все добре, но брати машину в якої мінялось
капот,фари,телевізор,радіатори і,решітку пластмасок всяких троха
за хєрову тучу грошей і тішити себе шо то не биток а косметика -ну може комусь підходить, я не спорю :happy тай знову ж таки, з тої є америки в такі гроші це в основному седани-а це точно не моя наступна машина :-) з паркетніків максимум славнозвісний нісан рог з веселим варіатором і всякі джипи патріоти, компаси...по суті все..вибору ноль 8-) тому загадувати рано канєшно но відчуваю шо наступне авто тоже буде з піднебесної :D

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення RULES » Чет, 30 липня 2020, 11:43

САХАР писав:
Сер, 29 липня 2020, 23:41
RULES писав:
Сер, 29 липня 2020, 10:25
Саме смішне що нульцевого Прадіка в супербомж комплектації Base можна за 27 купити. достатньо бути ФОПом
Не знаю що купиш за 27 ,но є недавнознятий ролік українського підборщ ка де жінка купує з пробігом
18 тис.заа 45тис долл з китайфарами і диски думаю такі ж.Салон не згадаю з чого але колір і ті що стоять зараз диски спонукають до думки що залізякі були.Так уяви його ціну на виході з обліком?
https://youtu.be/2BodbdeCMRM
Чому не купиш, купиш. Я цікавився.
Недавно менеджер мені передзвонював, чи часом не надумав
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення RULES » Чет, 30 липня 2020, 11:48

Треба хворим бути, щоб бу прадо за 90% вартості нового брати
VAG вже не той

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » Чет, 30 липня 2020, 12:18

RULES писав:
Чет, 30 липня 2020, 11:43
САХАР писав:
Сер, 29 липня 2020, 23:41
RULES писав:
Сер, 29 липня 2020, 10:25
Саме смішне що нульцевого Прадіка в супербомж комплектації Base можна за 27 купити. достатньо бути ФОПом
Не знаю що купиш за 27 ,но є недавнознятий ролік українського підборщ ка де жінка купує з пробігом
18 тис.заа 45тис долл з китайфарами і диски думаю такі ж.Салон не згадаю з чого але колір і ті що стоять зараз диски спонукають до думки що залізякі були.Так уяви його ціну на виході з обліком?
https://youtu.be/2BodbdeCMRM
Чому не купиш, купиш. Я цікавився.
Недавно менеджер мені передзвонював, чи часом не надумав
а реально купити трьохрічний мінімальний прадо по норм ціні?в того ж дилера
чи їх купують за 27к, їздять два роки і продають за 27к ?
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Чет, 30 липня 2020, 14:16

sashanova, за херову але машину купили 87 тис долл.вийшла 30 тис немає ще року..460 лошадок має і не седан.
Знову ж таки косметика ,новий аллюміній і мазання порогів щороку та інших місць як на мене косметика краще.Та і кількість безпеки не в порівняння.Кожен вирішує сам)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 10 серпня 2020, 09:58

При повернені з закарпаття почало щось попискувати тоненьким металічним скрежетком з заднього правого колеса, хм :surprised приїхав додом, розібрав -виявилось пастігла мене фірмова болячка тих машин, яка перекочувала ще з її батьків -рава 4, закисла одна із направляйок задього суппорта і одна із колодок стерлася до металевого індикатора, він і періодично скреготав ;) , я за 4 роки вперше стикнувся з тою проблемою, хоча і інших лбдей судячи з форуму, така оказія трафляється частіше :-) ..ну шо поробиш, розібрав, почистив, шліфанув направляйку, купив нові колодки, ясно шо поміняв комплектом на два колеса, шо б були одинаково, хоча ящо б не заклинив той суппорт то ше б 50тис. колодочки в мене б поїздили б :happy на фото для порівнняня з новою колодкою, колодка з робочого суппорта з 106тис.пробігу ну в кінці та шо вже скреготала :sing
Зображення
короче обновився мій бобік новими запами того року як ніколи :happy

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 16 листопада 2020, 11:40

Хоч всі прогнозують теплу зиму, але ж все таки витащив свою зимову Йокогаму і почав перевзувати свого бобіка, в процесі перевзування виявив шо арка передня права арка засрана смазкою з зовнішнього шруса :shock , пильник якого був весь в смазці, почухавши лоба я згадав шо влітку робивши ходову, нечаяно проштрикнув той пильник а дірку замазав герметиком, ну як виявилось така конструкція дала слабину і прийдеться міняти пильник ;) . Купив корейський KONNER ну а далі треба знімати грнанату, професійні дядьки на сто професійно луплять кувалдою по гранаті і вродь вона відщолкується, 8-) но оскільки я не професіонал, тай кувалдою хєрачити по деталям авто мені якось не по феншую :sing , то був зварений нашвидкуруч зворотній молоток, прикріплений до грнанати, саму полуось зажав тісками прямо на машині, все це мало отакий вид
ЗображенняЗображення
Далі в позі йога притримуючи одною рукою ту фсю конструкцію а другою гримнувши один раз грузом молотка за секунду зняв гранату :yahoo , потім згадав шо той пильник це пильник кантори АТ який я поставив 3,5роки назад і якому andrew
як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
передрікав розвалитися за першу зиму, ну на жаль вже не вийде дослідити скіль б зим він витримав але як бачим сам пильник еластичний без тріщин і т.п.
ЗображенняЗображення
тому думаю як би не мої криві руки то як мінімум ше б стільки він точно прожив 8-)
Заодно так як машина вже була піднята а втулки стабілізатора давно мозолили мені очі лежачи на полці то були також замінені, ну все..тепер бобік на зимових тапках майже повністю готовий до зими..чого майже?.бо ше треба масло в двигуні замінити і буде повний феншуй :thumbup . Ну і для історії-дані роботи провелися на пробігу 107280км :-) .
А тепер неочікуваний поворот :roll ..так як я спонтанно придбав собі ще один автомобіль, то виникла думка а чи не продати бобік? ;) Пока ше роздумую, але тим не менше, якщо когось цікавить технічно доглянутий автомобіль на кожен день з високим кліренсом, дешевим обслуговуванням і експлуатацією, з чесним смішним пробігом в 107тис. і при тому не бентежить його безпафосне китайське походження – пишіть дзвоніть мені на (099)961-91-89 :-) . Стартову ціну бачу в 5к$ з двома комплектами коліс на титанах. Вигляд на сьогодні :-) ЗображенняЗображення
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 2):
cat-yellow (Пон, 16 листопада 2020, 11:56) • Vasiliyyy (Пон, 16 листопада 2020, 12:49)
Рейтинг: 7.41%

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Вів, 17 листопада 2020, 08:58

Беріть приклад.Китай не втрачає в ціні а набирає стабільно пару соток в рік))))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення g0nzales » Вів, 17 листопада 2020, 10:56

Не втрачають ті автівки, які доглянуті, або кузов оцинкований з заводу.
А пересічне джилі/чері старше 7 років вже гнилє як 20 річний опель
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 23 листопада 2020, 15:22

Беріть приклад.Китай не втрачає в ціні а набирає стабільно пару соток в рік))
абсолютно вірно..то вам не дасесфантастишфольксвагєн :D ..бобік проданий, надіюсь буде тішити нового власника як і мене..фініш :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Пон, 23 листопада 2020, 16:56

Якщо б той бобік проїхав як більшість Фольксвагенів 500+ тис,від нього би назва зіба лишилась
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
GoranLV
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят, 31 серпня 2018, 10:34
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Koleos
Номер: 2332
Звідки: Львів
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 3 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення GoranLV » Пон, 23 листопада 2020, 17:50

Цікаво, що буде на заміну куплено?
За це повідомлення автора GoranLV подякував:
Vasiliyyy (Пон, 23 листопада 2020, 19:23)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 23 листопада 2020, 18:19

САХАР писав:
Пон, 23 листопада 2020, 16:56
Якщо б той бобік проїхав як більшість Фольксвагенів 500+ тис,від нього би назва зіба лишилась
САХАР ну не в "тємє" ти про китайські бобіки..апять мимо :happy їздять вони і такі пробіги, і назва навіть ше на кузові висить, так шо давай краще умнічай в тому в чому реально шариш :-)
Цікаво, що буде на заміну куплено?
як би читав уважно то напевно б ппочитав би :happy
так як я спонтанно придбав собі ще один автомобіль,
..

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » Пон, 23 листопада 2020, 19:47

sashanova, пасувало б озвучити хоч марку )
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення -Driver- » Пон, 23 листопада 2020, 21:05

САХАР писав:
Пон, 23 листопада 2020, 16:56
Якщо б той бобік проїхав як більшість Фольксвагенів 500+ тис,від нього би назва зіба лишилась
Ну вроді як автор вже не раз розвінчував тут всякі стереотипи які стосуються китайських машин. Зрештою, хіба не ти кидав десь недавно лінк на якусь джилі свіжу з великим пробігом? Вроді вона не виглядала ушатаною, правда? Тобто ще так раз спокійно може проїхати, нє?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 23 листопада 2020, 21:14

sashanova, пасувало б озвучити хоч марку )
ну ясно шо то китаєць :D ..з гордою назвою яку в нашому регіоні хєрхто знає..BYD S6 :happy

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення RULES » Пон, 23 листопада 2020, 22:00

САХАР писав:
Пон, 23 листопада 2020, 16:56
Якщо б той бобік проїхав як більшість Фольксвагенів 500+ тис,від нього би назва зіба лишилась

https://auto.ria.com/uk/auto_chery_elara_26486428.html

https://auto.ria.com/uk/auto_chery_tiggo_27242276.html
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей