Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 21 листопада 2016, 14:18

Пішов 8-мий місяць з того часу як я став властєліном бобіка, накатав я на ньому вже чуть більше 11тис.км з сумарним пробігом біля 70тис :-) тому зробив йому планове ТО, замінив/почистив газові фільтра, замінив масло в двигуні, залив ZIC X9 5W40, причепив захист двигуна "кольчуга" ну і одів зимові тапки на дисках :-) при ппроїзді на брусчатці шось почало дико стукати в лівому задньому колесі, зняв тормозний барабан підвів трохи тормозні колодки ручніка (там вони окремі від основних) до барабану, стук пропав :yahoo їздимо далі :-) ..
Вкладення
11.jpg

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 22 листопада 2016, 10:52

sashanova, ось і вір після цього в китайську "якість" :D Воно си їздить і не ломиться, і хоч би що :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 22 листопада 2016, 13:50

sashanova, ось і вір після цього в китайську "якість" :D Воно си їздить і не ломиться, і хоч би що :D
ну колись таки воно шось там поломиться :-) вічного ж нема нічо ;) хоча забув ложку дьогтя докинути :sing в мене вже пару місяців не працює абс, всьо збирався на комп.діагностику заїхати, так і не заїхав :cry вот їзджу як на настоящому бобіку..без абс 8-)

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 22 листопада 2016, 15:58

sashanova писав: хоча забув ложку дьогтя докинути в мене вже пару місяців не працює абс
а, тоді норм :shout :D :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 22 листопада 2016, 16:58

тіпа ну не може ж такого шо б в галімому китайцю працювало всьо :happy :happy ..хоча в попередній джилі у мене так і було..за 5 років їзди працювало всьо, як з салону виїхав так і працювало :-) неправильний китаєць якийсь був :sing :D

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 22 листопада 2016, 17:05

sashanova, хоч продав її дешевше, ніж купив? :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Myself » Вів, 22 листопада 2016, 17:08

Бо мій кум колись (давно) купив 17-тирічного гольфа (другого), товк його років 6 і продав на 500 баксів дорожче, ніж купував :D
Ваг то є ваг! :D :shout :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 22 листопада 2016, 17:11

Джилі? ну в $ дешевше в гривні дорожче :-) ну твій кум ше той бабьор ;) :D зараз такий варінт не проканає :p навіть з вагом :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 28 січня 2017, 11:19

Освіжу трохи бортовик в новому році :-) , по великому рахунку нема шо особливо писати, бобік їзить кожен день і то деколи багато бо виявився універсальним авто на всі випадки життя 8-) , купили холодильник 2м, тесть каже -треба бус, я нашо? є бобік..сам не знаю як я туди його запхав :shock ..але запхав :roll , диван -то саме, в сімї ше два авто, Е34 жінки і 9лансер тестя, їдем в гості до родичів, ні в кого навіть питань не виникає на чому :sing ..бо саме вмістиме авто і високий кліренс, там де тесть на лансері шкребе пузом, бобік валить не замічаючи :-) В різдвяні морози тоже заводився як зажди з півоберту чим мене несказано порадував :-) єдине шо мене напрягало це газ, а вірніше їзда на ньому :sing , редуктор ми поставили дуже невдало з точки зору його температурного режиму, по суті він стояв зразу за радіатором і обдувався всіма вітрами, всякі там замотування "утєплітєлями" помагали мало, редуктор слабо прогрівався відповідно на газу машина їхала не альо :cry ..саме пєчально в тій ситуації шо перестаити редуктор в моторному відсіку в тепле місце де б він тупо вліз -було лише одне, і то там не було до чого його прикріпити, треба було б мутити купу якихось хитромудрих кріплень конструкцію яких я навіть не уявляв 8-) тому їздив матюкався про себе і все думав як його там поставити :sing ..але вчора мене таки вкурвило те дьоргання на газу, вечером заїхав в гараж і тупо знявши редуктор методом підгонки, додумування на місці конструкції, таки запхав його в тепле місце, ну єстественно шо прийшлося перекласти (вкоротити) всі газові і теплові магістралі і перекласти майже всю електрику...[цензура] до 3 ночі, але то той випадок коли результат того вартував :-) ..сьогодні завів машинка перйшла на газ за 500м, їзди а не за 2км як було раніше при такій Т повітря, ну і вона накінець то поїхала так як мало бути :yahoo... так шо всім хто бде ставити газ -віднесіться до місця постановки редуктора серйозно, даби потім не переробляти це все як я :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sapphir » Суб, 28 січня 2017, 12:02

З місцем редуктора - це певно особливість твого авто. На всіх Лачеті редуктор ставили на лівий лонжерон зразу за радіаторами і тягнули чуть не метрові шланги від пічки - все гуд було. Правда, можливо тому що випускний колектор був спереді, тобто так само за радіаторами :surprised . Але головне що помогло!
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 28 січня 2017, 13:00

Але головне що помогло!
помогло не то слово 8-) він у мене не просто спереду стояв за радіатором а спереду самого низу, тобто обувався повітрям не лише яке йло через радіатор а знизу авто і з під колісної арки, короче стояв капєц як невдало :cry , сьогодні ше вечерком гляну компом настройки, може навіть Т включення підніму бо мусів поставити 30град. інакше на трасі в мороз газ вирубало 8-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 13 лютого 2017, 09:27

Субота, сонячний гарний ранок, якраз всі умови шо б поміняти новий повітряний фільтр..правда на вулиці мінус 8 но то таке :oops ..будівельний фен нам в помощь :-) Ну і про вибір фільтра, всі нормальні люди купують фільтри строго під свою модель авто, но той шлях занадто простий для мене 8-), покуривши профільні форуми любітєлєй чайна техніки вияснив шо "оригінальний" фільтр чомусь встає так шо не дуже щільно закриває периметр короба і в декого підсос повітря, тому лбди ставлять фільтри від шевроле еванди, я вирішив на отриманих знаннях не зупинятися і пішов ше далі :happy ..покуривши інфу про фільтри вияснив шо геометричні розміри фільтрів (як би то дивно не звучало) в різних виробників на одну і ту ж модель авто -різні, можуть відрізнятися вплоть до 10мм по якійсь стороні, то я вже підібрав найбільший по розмірах з недорогих якийсь корейський РАС-013 за 118грн. Знявши короб фільтра і вставивши новий я поняв шо я чуток перестарвся і короб підлягає тюнінгу для повного і щільного прилягання і закривання..пара хвилин роботи здобрених матюками і все гут.. :yahoo ну і наостанок пара фоток вечера пятницї які наглядно демонструють за шо я люблю дане авто 8-) ..його універсальність і практичність для дому для сім’ї :thumbup чергове перевезення великогабаритних грузів, повний комплект мебелі для ванної кімнати, а сьогодні поїду за комплектом з 6 деревяних стільців і матрасом 140х190см :-)
Вкладення
заміна філтра.jpg
1.jpg
2.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 17 березня 2017, 10:21

І так незамітно підкрався один рік як я володію чудо-автомобілем китаяцької вишневої кантори :oops .. маємо на сьогодні пробіг 73тис. з яких 14тис. мого, китайський бобік справно возив мою дупу (і не тільки мою :happy ), купу великогабаритних вантажів, чим мене несказано постійно радував ібо більш практичної машини з точки зору перевезти всьо чи майже всьо –у мене ше не було. :thumbup . Якихось проблем за рік типу шось відвалилося, поламалася, і інших в стилі ¬– ніхто нікуди не їде, не було, з тих проблем які були було дві, після того як встановив ГБО і проїхав тис.5 почала погано заводитися на бензині на холодну –причина почав заганятися регулятор тиску палива від постійного ганяння бензину по кругу коли авто працювало на газу, пофікисив відключив бензонасос при роботі на газу попутно замінив бензофільтр і почистив бензонасос (хоча там по суті не було шо чистити). Друга причина погано в холода їхала на газу ібо сам редуктор стояв в місці –гірше не придумаєш і нормально не прогрівався, пофіксилось –перестановкою газового редуктора в нормальне тепле місце –проблема відразу відпала, ну і все.. А тепер про сумне. .візьмемо калькулятор, напружимо пам’ять і попробуємо підбити калькуляцію моїх вкладень в той бобік на протязі року не враховуючи палива. Для початку вартість деталей які були необхідні для приведення бобіка після купівлі в нормальний стан (підшипник генератора +реставрація передніх стойок + запи до ходової )=1600грн, до речі Фебест який я брав у SinNikа незважаючи на прогнози знатоків про 2-3тис. і викинути вже проїхав більше 10 тис. і поки на заміну не проситься.. дальше матеріали для фіксання рижиків (фарби, грунти, лаки, мовілі і т.п) =1000грн, дальше розхідні матеріали (масло в коробку, в гідрак, в мотор всі фільтра) =1400грн, ГБО (ГБО+варіатор+переєрастрація+переробка вихлопу) =10000грн, обесшумка =1000грн, (вітровички+коврики в салон в багажник)=1050грн, двохстороня сингалка=1500грн, фаркоп = 700грн,тоніровка вікон = 1250грн, комплект дисків на зиму+болти до них = 3000грн, страховка =600грн, ну вроді все..сумуєм –отримуємо =24100грн..багато це чи мало, вирішуйте кожен для себе сам, для мене –намало, але чи повязанна така сума з китаяцьким походженням авто і чи витратив би я менше купивши якесь авто іншої марки? ..навряд чи..хоча..але маємо то шо маємо. На даний момент бобік вєсьма живенько їздить і ніяких вкладень для цього (окрім палива) не потребує..хоча ні..абс я так і не зробив :facepalm , може б варто, хоча на швидкість то не впливає тому далі буде… :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » П'ят, 17 березня 2017, 10:43

sashanova, про редуктор шота не поняв, прогрівання газового редуктора залежить від місця, де його поставиш? :|
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення mathst » П'ят, 17 березня 2017, 10:52

Dexter, так залежить.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 17 березня 2017, 10:52

Dexter як показала практика ше й як залежить 8-) , прочитай пару постів вище я описував де стояв, де поставив, ну і всім хто буде ставити ГБО віднестися до місця інсталяції серйозно 8-) , даби потім не мати гемору з новою інсталяцією :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 03 травня 2017, 10:51

Підніму трохи бортовик ;) і так на одометрі 75тис. пробігу, ніц ся не вломило поки єдине шо почала чомусь сильно запотівати ліва фара :sad ..а так як було свято всіх трудящих то я вирішив його активно відсвяткувати -трудом :happy зняв дві фари, благо знімаються вони 2хв.-кожна, в лівій були закидані болотом вентиляційні резинки, прочистив, помив просушив, надіюся допоможе 8-) заодно і встановив такий собі ніштячок -камеру заднього виду і зеркало з монітором до нього :yahoo тепер ззаду видно все :thumbup
Вкладення
зеркало1.jpg
зеркало.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 21 червня 2017, 08:44

Стріпну пиль з бортовика, і так прийшло літо –а це в мене стандартна пора покрутити гайки в машині, якось так традиційно склалося ше з дитинства, :-) так як в гаражі ями у мене нема а естакаду на подвірі забабахати –остальні не поймуть :tuktuk , було прийнято рішення зробити переносні підкати, і так куплений брус15х20х400 см + дві шпильки, результат на фото, бюджет -350грн, не скажу прям шо місця під авто –вагон але на безриб’ї і рак риба :happy . Далі провели діагностику ходової і трансмісії і виявив шо підвісний підшипник правої полуосі прийшов в стан металобрухту :cry , це як виявилося фірмова болячка тих машин а також їх іпонских аналогів, в принципі більше заміни нічо не потребувало, але суто в профілактичних цілях вирішено було замінити пильник шруса даби потім ту всю конструкцію не знімати для тої процедури знову ну і ніби все, але мені того здалося мало тому я вже перейшов ше раз всю підвіску даби домахатися до чогось і вирішив таки ше замінити втулки переднього стабілізатора, хоч вроді і не розбиті були але при їх ціні 10грн штука :happy (не китай) –чому б і не замінити?...по задній підвісці приговорив стоєчки заднього стабілізатора, тоже на них ше можна було їздити і їздити але мені страшно хтілося все вивести в ідеал :thumbup . Ну і підсумок з прайсом робіт, підшипник 6206 якийсь словацький 96грн, сальнік в корпус підвісного тоже словацький 20грн, пильник зовнішнього шруса фірми АТ -90грн для Москвича2141 :D , втулки стабілізатора 20грн пара, українські для Москвича2140 :D , набір хомутів для шрусів -30грн, тюнік шрусової смазки -60грн і стоєчки заднього стабілізатора Фебест -230грн пара, замовив вже традиційно у SinNikа хоча знову ж традиційно товариш andrew знову казав шо фебест то гівно ля ля ля (рівно рік назад коли я брав у того ж SinNikа той же фебест на перід він казав те ж саме але той фебест уже пройшов 17тис і на знос поки шо навіть натяку нема) а кращої альтернативи мені не підсказав…тому знову Фебест…і так сума…546грн +робота – безплатна і безцінна бо для себе. А ну і пробіг бобіка на сьогодні майже 76тис з них трошки більше ніж рік -18 моїх, катаєм далі :drive
Вкладення
P_20170611_143907_1_p - копия.jpg

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення andrew » Сер, 21 червня 2017, 09:14

То жесть.. У нас народ купує пильники на Москвич, бо те що продають на базарі повна куйня.. .те саме по втулках..
Людина має вибір нормальних запчастин - але ні все тюхає з Москвича :facepalm
П.С. Добре, що хоч комусь фебест допомагає :D :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 21 червня 2017, 10:54

Людина має вибір нормальних запчастин - але ні все тюхає з Москвича
andrew от чесно, як людина яка займається чи має якесь відношення до запчасти писати отаку єресь :facepalm ..не пойму 8-) Той же пильник на гранату підбирається по розмірам, якшо мої розміри співпали з розмірами Москвича то чим буде поганий фірмовий пильник який по каталожному номеру йде до москвича? :surprised ..чи ти хочеш сказати шо скажем та же кантора АТ при виробництві пильників в пресформи москвичовских пильників заливає гіршу гуму ніж в пресформи скажем до якихось фольксвагенів? :facepalm
Добре, що хоч комусь фебест допомагає
він мені нічим не допомагає :happy просто справно виконує свої функції і коштує недорого -тим мені підходить :-) а якихось кращих аналогів но в тій ж ціні ні я ні той же SinNik не знайшов :sing , хоча ти казав шо вони є, но конкретно так нічо і не сказав :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей