Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 02 січня 2019, 10:03

А у нього не було потрібного розміру? Він же має там купу труб у кутку))
та я думаю мав би -то продав би :-) ..а так ми з ним вдвох ходили по базару :-) , там не просто трубу, там треба було з двума колінами під 90град. з чогось підібрати, так як глушник не оригінальний а "колгоспний" то треба було підганяти по місцю :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 01 квітня 2019, 09:31

Ну ось минуло рівно 3 роки як я придбав сіє чудо китайського автопрому тому трохи освіжу бортовик :happy .. і так пробіг перевалив за 96 тисяч з яких 38 виходить моїх, буквально як пару днів назад ше приїхав з буковелю де мого бобіка трохи посипало весняним сніжком :-)
ЗображенняЗображення
вирішив замінити масло (як не як 13тис вже на ньому), замінити тапки на літні ну і заодно проінспектувати підвіску, значить по підвісці всі гавняні деталі типу фебест які мали бути давним давно на смітнику по ходу успішно перетнуть четвертий десяток, чим здивували навіть мене :boxed , бо я десь чисто психологічно відвів їм на життя десь зо 30 тисяч після яких я був готовий їх поміняти 8-) , але їздять –то хай їздять, далі згадавши слова andrewа
як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
я єстєственно ретельно обдивився і цю гавняну деталь і по ходу все з нею норм :thumbup , а враховуючи шо той пильник прокрутився аж дві зими то відать якась паддєлка :D , але я не проти :-) . Далі до невеселого –почали потіти дві передні стойки :sad , я їх реставрував зразу після покупки машини, отже виходить шо хватило реставрації на 38тис., мало це чи багато –не знаю, хотілось би звичайно більше, але в принципі враховуючи мій стиль їзди і так не погано 8-) , біда лише в тому шо ше раз занести на реставрацію там де я їх робив уже не вийде :sing , а купувати нові це трохи попандос по баблу :confused .
Тепер шо сталося з нами за зиму, ну про відгнивши трубу глушника я вже писав вище, далі почало спускати задній скат, думав банально –пробив, а фіг там –тріснув сам литий диск (який був варений) біля місця зварки, диск був успішно заварений за відносно невеликі гроші (250грн) і відїздив весь зимовий сезон. Десь якогось зимового дня в лютому місяці я не зміг завести авто з пів оберту як завжди :shock , прийшлось помаслати стартером з пару секунд шо б завести, таке відчуття було шо не поступав бензин, на далі ситуація з заводкою почала повторюватися, я канєшно растроївся не падєтски :cry , бо якось привик шо машина моск мені не іпе..а тут на тобі :unsure , після різноманітних експерементів з глушінням авто на бензині а не на газу було виявленно шо при глушіння на бензі авто заводиться як і раніше –з пів оберта, значить шукаєм причину в гбо, знайшов –травили газ газові форсунки, а так як вони у мене тоже єстєствєнно гівнняні томасетто і відїздили рівно 33 тисячі то шо з них взяти? :D ..був куплений ремкомплект за 200 грн, -15хв. роботи і вуаля-все працює :yahoo , но нєдолго музика іграла, буквально за 2 дня газ відключився зовсім показавши помилку –низький тиск газу :cry , хоча газу був повний балон, це якраз припало на період тотального падіння ціни на газ до 10грн…ви собі не увляєте як то їхати на бензині з повним балоном дешевого газу, сльози накатувалися на очі :cry а жаба здушувала горло коли я прикидував скілька бабла іде на вітер :facepalm , тому при найближчій можливості бобік був досліджений на предмет пошуку причини мого растройства
ЗображенняЗображення
Причиною був газовий МАР-сенсор, далі пошуки, афігівання від ціни (штука грн.) :shock , пошуку альтернативного ремонту (навіть на форумі створював тему де відермонтувати МАР), і в кінці чисто випадково виявилось шо мій знайомий павєлітєль паяльника і припою, робить такі штуки і ремонт мені вийшов по ціні самого сенсорного елементу+ пересилка самого датчика в 280грн :wow .
Так як пробіг уже підкрадається під соточку то найближчим часом треба буде робити велике ТО по заміні всіх ремнів, грм в тому числі, натяжних роликів і т.п. а так як того всього там дохрена то починаю скуповувати запи вже зараз, наразі купив чотири ремні DAYCO роліки планую брати SKF, ну а поки їздимо далі :drive

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 31 травня 2019, 11:13

Ну шо так як я писав вище намічалося велике ТО то прийшлось викроїти на нього парочку днів своєї відпустки, якраз пробіг так підійшов -97035км, і так перше шо я хотів поміняти –сальники свічних колодців, два з них підпотівали маслом то думаю фігня питання, купив фірмові субаровскі сальники :-)
ЗображенняЗображення
і вперед, но далі шось пішло не так, болти з кришки я звінтив за 5хв, а вот сама кришка за 11 років настільки прикипіла шо зніматися падлюка ніяк не хотіла..і навіть ось така конструкція з ломом в якості ричага Архімеда не дала ради.. :cry
ЗображенняЗображення
порадившись з власниками аналогічних машин зрозумів шо я не перший і кришка зніметься лише після крамсання ножиком прокладки самої клапанної кришки, а так як я запасної прокладки не мав, тай сальники ті не текли а лише підпотівали, то я вирішив шо “лучшеє враг хорошого” тому залишив ту справу до гірших часів коли сальники дійсно потечуть і встане нагальна потреба їх заміни, вопшем –лишився я того ровера і приступив до заміни приводних механізмів ГРМ, скажу зразу –непростий двіжок, чотири ремня, чотири роліка, двіжок має два балансири один з яких має свій власний ремінь і натяжний ролік, але ж і ми не пальцем роблені –розбираємо ;)
Ну шо добрався до ремня ГРМ і ось він –перший сюрприз, привіт фірмовим СТОшнікам які згідно записам сервісної книжки міняли то всьо діло на 40тис.км –ремінь ГРМ не сходиться по міткам (а їх там аж чотири) –на один зуб :facepalm ..
ЗображенняЗображення
Сюрприз намбе ту – виявляється у мене сопливить передній датчик колінвалу
ЗображенняЗображення
а я то думав шо масляний фільтр погано затягнув :sing , ну шо..в екстреному порядку шукаємо новий сальник а так як це деталь атвєтствєнна і важкодоступна для заміни то не шукаємо в дупі дешевого мила і для скопіпащеного китайцями двигуна MITSUBISHI купуємо оригінальний сальник MITSUBISHI :happy
ЗображенняЗображення
пару годин чистки і маємо
ЗображенняЗображення
далі все збираємо в зворотньому порядку єстєственно правильно виставивши по мітках ремінь ГРМ а не так як був, зібрали –завів все гут, забігаючи наперед скажу шо з виставленим нормально ременем мотор працює трохи плавніше тай взагалі по інакшому трохи, вроді здається шо там?..фігня –один зуб приблизно 6гр. дає зміщення, але ні –різниця відчутна. Ну і сюрприз номер три –знявши всі ремні почав їх оглядувати досить в хорошому стані всі крім одного…всі фірми CONTITECH, а один той шо в тріщинках і самий паршивий –з фірмовою лейбою чері, ясен пень перша думка як і у вас всіх хто то прочитав, китайське гавно –нічо дивного, но не все так однозначно, прозондувавши то питання, вияснилось шо той ремінь не входить в групу ремнів ГРМ і по регламенту ТО на оф.сервісі на 40тис. НЕ міняється, а лише по факту зносу, отже маємо оригінальний китайський ремінь який йшов з заводу і пройшов по факту 97тис. стан звичайно потрьопаний але сотку він би пройшов -100%, це до теми якості заводських китайських запчастин. Собі на заміну я поставив ремні DAYCO і всі ролики SKF. З мотором закінчили переходимо до частини другої –ходова. :-)
Частина№2.. як я писав півтора місяця раніше –потекли обидві передні стойки, вони ше не гупали не стукали і навіть вроді непогано як тримали але їхня масляна запотілість не давала мені спокою. Прозондувавши ціни на стойки трохи офігів більш менш шось середнє стартує з 1800грн.за штуку (стойки від Тойоти рав 4 звичайно), а я хвальона Каяба взагалі –по ціні збитого самальота..Подумавши трохи прийшов до думки шо стойки у мене вже реставровані а значить розборні це раз і я десятки раз успішно ремонтував потікші мотоциклетні вилки, навряд чи в автомобільній стойці якісь космічні технології, тому замовив дві манжети, запасся на халяву маслом АМГ-10, переглянувши в тубі парочку роликів –ключі в руки і вперед :-)
ЗображенняЗображення
Як я і думав-нічо ваєнного, все промив, зібрав заправив свіжим маслом, нові манжетки, прокачав –подивимось скільки проходять. В процесі зняття самої стойки прийшлося зняти і стойочки стаба прославленої гівнофірми FEBEST :D яким пророкували максимум 10тис…по факту -39тис. і одну гайку на цій стоячці я не зміг відкрутити тому сильно не парившись я її тупо зрізав болгаркою про шо надалі пожалів :sad …чому?..бо виявилось гавностойка повністю в хорошому стані –шарові пальці тугіше ходять ніж в нових які я купив на заміну, другу стоячку я вже зняв цілою –вона виявилася аналогічно в такому ж хорошому стані, відїздила б ше не одну тисячу км, але раз маю свіжі то ставлю свіжу пару а гівнофебест ложу про запас. На заміну я купив ше дешевшу гавнофірму за фебест -
NIPPARTS подивимось скільки вони проїдуть, далі втулки стабілізатора традиційно від москвича 2140, ті шо стояли пройшли за два роки 25тис. і ше не особо розбились, при їх ціні в аж 10грн штука –вважаю прекрасний показник ціна/якість, ну і так як вже третій рік пиляться на полці шарові опори YAMATO то вже вирішив до компанії поміняти і їх, до речі шарові опори які стояли тоже рідні, пальці вже ходять легко але не люфтять, можна ше б було їздити, пройшли 97тис..це так тоже до теми якості заводських китайських запчастин. Ну ніби і все, тепер трохи ліричного відступу, якось так склалося шо багато моїх колег в цей період поміняли машини, я прям під дією масового психозу вже сам задумався а не замінтити лі мені тоже свого бобіка на шо не будь інакше, но подивившись шо купили колєги, стан, ціну а також промоніторивши авторіа-поняв шо міняти шило на мило не хочеться і такий бобік ше потрібен самому, власне тому і зробив вище вказані роботи які до речі вийшли по ціні запчастин в районі 3-х тисяч грн..+ моя безцінна робота, катосимо далі… :drive
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 3):
cat-yellow (П'ят, 31 травня 2019, 23:19) • Liuskywalker (Суб, 01 червня 2019, 11:05) • peta (Нед, 02 червня 2019, 08:18)
Рейтинг: 11.11%

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 31 травня 2019, 23:19

Нє
sashanova писав:
П'ят, 31 травня 2019, 11:13
не замінтити лі мені тоже свого бобіка на шо не будь інакше
Обслуговуй і катайся.
За пророблену роботу 5+

Треба до тебе літом приїхати мотом :)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 08:08

За пророблену роботу 5+
спасибі :-)
Треба до тебе літом приїхати мотом :)
без проблем, заїзжай :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 09:12

sashanova, як не казав за фірми низу цінового сегменту але поставив все топове і оригінал))))Вот так буває,коли йде питання за голову з клапанами )))
Nipparts це упаковка вроді,в середині лежати може що завгодно.Ще хтів спитати,в оригіналі йдуть стойки масляні,без газу?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 10:25

sashanova, як не казав за фірми низу цінового сегменту але поставив все топове і оригінал))))Вот так буває,коли йде питання за голову з клапанами )))
шось не поняв взагалі про шо ти :surprised ..яка головка?..які клапани? :surprised ;) :happy
Nipparts це упаковка вроді,в середині лежати може що завгодно
я в курсі :-)
Ще хтів спитати,в оригіналі йдуть стойки масляні,без газу?
ні звичайно, газомасляні стойки, но ясен пень шо в мене вже вони звичайні масляні :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 17:47

sashanova, писав що в ходовці експеремент з гівнофірмами на край застукає і поміняв.
В грм як полетить ремінь то клапана,головка,поршні як повезе з моментом обриву.Ремінь,сальник,роликі поставив не з дешевих брендів,навіть з топ лінійки.З цього висновок що троха невпевненість існує)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 18:36

САХАР само собою шо мають бути чіткі пріорітети :-) , ясен пень шо експериментувати з якістю запчастин на відповідальні вузли це вже треба бути дурачком :sing ...і тут невпевненість ні до чого...чисто прагматичний розрахунок і здоровий глузд :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 19:19

sashanova, я чого перепитався.Бо э реально хто все що э в тачці купляє по найнизчий ціні в переліку і свято вірить що однакове все.Я і перепитую на всяк)))
А стойки все ж по місту може і [цензура] а на трассі на тих самозроблених на швидкості носить більш чим впевнений і як поведе машина на дошці стиральній одному богу відомо.Швидше за все вилетить,не втримаєш.Чи не їздиш крім міста?
За це повідомлення автора САХАР подякував:
HacK (Суб, 01 червня 2019, 22:58)
Рейтинг: 3.7%
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 20:06

Ні, я НЕ з тотальних "економістів" :D , де можна зекономити без наслідків-там економимо...де ні-там ні :-)
А стойки все ж по місту може і [цензура] а на трассі на тих самозроблених на швидкості носить більш чим впевнений і як поведе машина на дошці стиральній одному богу відомо.Швидше за все вилетить,не втримаєш.Чи не їздиш крім міста?
ні їзджу 70% по трассі, і з якого дива вони мають не тримати?..на рахунок стіральної дошки буквально вчора їздив в Брюховичі по обїзній за Рясне..хто там їздить-точно знає яка там "стіралка" з бугрів і латок..прекрасно на 130 машина тримає дорогу, тим більше я ж якось до того без проблем відїздив 39тис.на "самозроблених" стойках :happy ..я вже мовчу на яких швидкостях я відіздив на "самозроблених" амортизаторах в мотоциклах :D ...чи ти думав шо якшо в мотоциклі потекла вилка (той же амортизатор) то її зразу міняють на нову? :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 20:34

sashanova, в сучасних не знаю в тих що мав в юності заливав сам віретьонку.
Була можливість,час і пробував замінити стойки на Гольфі + а це аналог Тігуана,одна база з Тігуаном і вага навіть подібна.Кинув всі стойки з пружинами взборі від Тігуана який мав пробіг 20 тис.Виїхав,розігнав і десь після 130 почало носити,плавати вона.
Потім заказали оригінал від нього-візуально і на руку ті самі зусилля а розігнав до 160 мертво стояв на трассі.Все таки якась різниця є в зусиллях на витяжку і назад.Думаю що прораховується на кожну модель і двигун конкретно.І хоча поставити і їздити можна на любій одноплатформенній тачці воно міняє поведінку.
Недавно форумчанин робив ходовку,вбили по він коду задні стойки то ціна ориг взагалі недосяжна і один замінник тількі є,в країні наявності не було і також недешеві.Пише що саморегулюючі жорсткість.А на візуально однаковому універсалі стоять що в оригіналі цена 3000 грн штука.
Той самий кузов,двигун,коробка,диски-чому різні?
А в ручну прокачавши як визначити чи незасильно тугі або наоборот?Це в Жигулі такій номер прозодив.Але з появою 08-09 ті прокачки почали закриватися.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 20:40

І може на 130 ту дорогу проїхав.Але якась впалина,різкий поворіт і спрацює не так як мало можна вилетіти і не зрозуміти що сталось.Можливо я засильно накрутив собі але їздити по місту 40-50 можна а трасса,швидкість можна попасти .При різкому гальмуванні мені здається також стойки велике значення має тормозний шлях.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 21:34

САХАР все там нормально з тими стойками, я все життя на всіх машинах практично половину свого пробігу на них їздив на реставрованих стойках (після того як стокові вбивалися)..ніколи різниці в гіршу сторону в поведінці авто між стоком і реставрацією не замічав..а прокачка руками це із розряду брєдових міфів :-) ..зусиля на відбій і на зжаття задається конструктивно набором пластинок в клапанках, якщо ти їх не міняєш і вони не є фізично знищеними, то при залитті того ж самого масла по вязкості характеристики залишаються такими ж...нє можна канєшно заливати погущє масла і т.п.но я таким колгоспом не страждав, так шо все ок :-) тим більше шо у мене проста бюджетна машина і амортизатори там аналогічні..прості без виїпонів...

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 22:53

sashanova, або я не розумію як їде китаєць або незнаю.
Там двигун куба 2?Виїхати по Стрийській і коли нема машин розігнати 170-+ він рівно буде їхати?Не тре ловити,нема відчуття що страшно бо не зловиш якщо щось?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Суб, 01 червня 2019, 23:16

Так там 2 л, вище +170 він вже дуже важко розганяється, 176 по GPS це все шо я з нього витигнув :sing їде аналогічно (по рульожці) як і рав 4 другого покоління..і це до речі твердження не лише моє а ше двох людей які їздили шо на тому шо на тому, на швидкості рулиться нормально, шо на 140, шо на 170 дороги тримається по відчуттях однаково, якби не спідометр той не особо визначив би яка швидкість 140 чи 170 ;) ..тай чого йому рискати по дорозі?..це ж не рамний джип на ресорах і торсіонах :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 10:10

sashanova, тре якось виділити час і зняти ролік Cherry VS Rav 4 тількі в мене певно 3 покоління?
Але нема ще в Ютубі такого формату певно
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Нед, 02 червня 2019, 12:18

САХАР якшо твій равчик молодший 2005р. То явно не 2-ге покоління...а ролики порівняння є :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 13:06

sashanova, нема реально ні одного.Передивився.
Є якісь недороблені що не зрозумієш взагалі нічого.
Нема по шумці,розгін,проїзд на швидкості і відчуття в салоні і т.д.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Нед, 02 червня 2019, 13:40

САХАР можу розказати тільки свої враження...по шумці стоковій програє однозначно, шумки в тіго-нема можна сказати, я шумив вібпою, спленом, техвойлоком то вже шось наближенне до машини :-) , розгін, ну тоже поняття відносне бо по перше мотори є ріщною кубатури шо там шо там, а по друге самі мотори різні, в тойоти вони від тойоти а в тіго вони від міцика 4G63 в мене, так в спокійному режимі двигуна цілком хватає, шо спільного-якраз відчуття салону, зразу кидається шо копіпаст, правда дешевшим пластиком, і рульожка дійсно один в один, в принципі шо не дивно, бо ходова не просто приблизно скопіпащена а просто в ноль...все таке саме...всі деталі які купую по ходовій на етікаточках пише toyota rav 2002-2005 ну і в такому плані :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей