Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Чет, 21 вересня 2017, 10:40

Dexter писав:
Чет, 21 вересня 2017, 10:13
САХАР, опа, а рувіле то погано?)) бо поставив собі гранати рувіле за 500грн (на ауді), вже 30 тис км проїхав в неспокійному режимі, а вони як нові
Ну і це після 09-99 таке виміріння 30тис?300-400тис граната має проїхати і ще далі їздити.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » Чет, 21 вересня 2017, 11:03

САХАР, це скучно їздити 400 тис км на одній машині :D
бочку лишаю в сімї, коли граната почне хрустіти, я вам напишу
по пильнику - гранату ставив в серпні 2016, за 13 місяців і 30 тис пробігу пильник виглядає нормально
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 19 жовтня 2017, 10:37

Підготовка до зими..тиждень промивав систему охолодження дистилятом, залив концентрат Хепу, ну і реалізував дві давніх мрі :oops ї..поміняв собі тапки на максимально можливо високі з 235/60-16 на 235/70-16, тепер ями шукаю :D і …приліпив собі мухобойку..тепер буду сніг нею відбивати.. :D
[IMG]http://i.piccy.info/i9/eb407051336f12d8 ... 39_500.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-10-19-08-35 ... 81-r/i.gif[/IMG]

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення winn3r » Чет, 19 жовтня 2017, 11:27

мухобойка оригінал чи китай? :D :D :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення HacK » Чет, 19 жовтня 2017, 12:20

тюнінг клуб :facepalm

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 19 жовтня 2017, 13:29

мухобойка оригінал чи китай?
маскальська :facepalm каюсь :sad

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення Jarevych » Чет, 19 жовтня 2017, 22:09

Саня, ти з Андрієм не спорт, він реально знає що говорить, особисто для мене і для багатьох одноклубників його думка є авторитетною. Про фебест думаю це більше везіння ніж правило, таке теж можна часто зустріти. Мені он казали не брати якісь там колодки (точно не пам'ятаю) але оскільки я ставив їх временно, то я їх всеж взяв, і о чудо, вони гальмували не гірше ремзи і стирались рівномірно, але я більше вірю що це просто повезло, он поміняв супорта, а ті колодки ще досить нічого, правда лишилась тільки 1, решту викинув.
Тому це все досить відносно
П.с. але по можливості поліуритан постав, то тєма, забуваєш про ті запчастини навічно.
П.п.с. ти не так і багато їздиш, і пробіг невеликий, а так розписується ніби про бмв )))
Машина не жінка , помилок не пробачає

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 жовтня 2017, 08:19

Саня, ти з Андрієм не спорт, він реально знає що говорить, особисто для мене і для багатьох одноклубників його думка є авторитетною. Про фебест думаю це більше везіння ніж правило, таке теж можна часто зустріти
ніяким чином не хочу понизити його авторитет чи в чомусь там його переконати :-) і по суті то не спор продовження дискусії на рахунок довговічності запчастин в конкретно моєму випадку 8-) ось він наприклад сказав що пилтьник гранати АТ це
як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
ось весною я і гляну :sing ..буде в тріщинах -зніму, поміняю і скажу шо так Андрій був правий пильник АТ-гівно, ось конкретно иій приклад...не буде тріщин, тоже скажу шо ашибся :happy
але по можливості поліуритан постав, то тєма, забуваєш про ті запчастини навічно.
насправді не все так радужно з тим поліуретаном на тих машинах :| , люди вже ставлять його давно і на жаль "про навічно" там навіть близько не стояло :facepalm скажем наш хвальоний львіський поліуретан на (не знаю як на інших машинах) но на тих -ходить не набагато довше звичайної гуми, а в деяких вузлах -навіть менше за неї, більше того в деяких виробах вони навіть в розмір не попадають :facepalm , поліуретан Шостка -таке саме, з того шо їзить то вроді більш-менш якийсь мацкальський "точка опори" вроді 8-) інший немаловажний факт-я їздив на на такому ж бобіку власники якого-фанат поліуретану і прочого тюінінгу, там ходова вся була практично поліуретан -для мене надто жорстко, моя дупа любить комфорт тому для мене той поліуретановий тюнінг-відпадає :-)
ти не так і багато їздиш, і пробіг невеликий, а так розписується ніби про бмв )))
ну так як небагато? та напевно середньостатистично в районі 15тис. в рік, день в день, думаю більшість на тому ж форумі їздить плюс мінус в тому ж районі :-) і тоже більшість не на бмв :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 03 січня 2018, 14:04

Наступив новий 2018рік –пачті ювілей для мого бобіка, ібо він 2008р. появився на світ, :happy пробіг на сьогодні 82тис, з них 24 моїх. Для констатації фактів –весь гівняний фебест в підвісці поки на місці і ніби ніц йому не бракує, :roll після установки великих кулок 235/70 появилася проблемка –при завантаженні заду трьох пасажирів на ямах кулка почали підтирати по локерах, :boxed я почухав лоба, продумав варіанти і зупинився на пневматичних подушках в пружини. В мене з заду амортизатори окремо, пружини –окремо, значить заінсталив я то всьо діло –люкс, вєщь, рекомендую, :thumbup по перше авто чуть піднялося при тому жорсткішим не стало, по друге всякі дрібні калдойобинки стали гаситися набагато м’якше, ну і по третє недавно віз з п’янки 7 чоловік (як то всьо влізло не питайте :shout ) –вже ніде нічо не затирає, тобто навантаження тримають :yahoo . Ідем далі, значить вдалося продати свій зимовий комплект китайських кулок з гордою назвою Геркулєс і взамін придбати комплект досить свіжої малозїздженої (протектор 9мм) Yokohama Geolandar I/T-S тоже в розмірі 235/70-16, осталося їх набортувати.. так як діло було в кінці листопада то шиномонтажніки з важним видом ліца посилали мене культурно нафіг при чому на невизначений термін :sing , мене після третього шиномонтажа то вкурвило і згадавши трудне дєтство, коли мене батя заставляв помагати йому бортірувати кулка до москаля, взяв в руки монтіровку :-)
[IMG]http://i.piccy.info/i9/f40357d2fa0a033f ... ka_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-01-03-12-01 ... 50-r/i.gif[/IMG]

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 03 січня 2018, 14:06

Після першого успішного набортованого колеса я згадав прислів’я “досвід-не проп’єш ” і з ентузазізмом досить швидко набортував всі остальні :-) . З балансуванням вирішив поступити так : -з власного досвіду балансування мотоколіс замітив шо при установці іншої резини по міткам (легше місце/важче місце) практично грузики не міняють свого положення і несуттєво різняться в вазі, тому старі грузи з дисків не знімав, гуму тоже виставив по міткам і вирішив ставити на машину і в процесі практичної їзди глянути –буде битя, вібрація, значить прийдеться валити на шиномонтаж. Місяць їзди і півтора тис.км з максималкою в 130км дали чітке розуміння шо перебалансовувати не потрібно –бобік валить рівно без будь-яких вібрацій на рулі і т.п. :yahoo Ну по самій резині –да однозначно краще за Геркулєс але до звьозд тоже далеко, по свіжому глибокому снігу –гребе атлічно, у всіх інших умовах –середнячково, на льоді ваще не айс, на рівні з тим же Геркулесом, вопшєм хоч і мейд ін джапан но від мейд ін чайна далеко не втік.. 8-)
Тепер що до косяків, все так і не дійшли руки пофіксити ліву фару, десь нема герметичності і постійно запотівша ну і другий косяк який вот виліз недавно- робота системи центрального замка, при блокуванні замка, замки починають клацати по пару разів підряд, я так підозрюю десь шляк втрафив якийсь кінцевик в замку, але вот в якому це питання, поки розшивати двері шось не маю великого бажання зважаючи на пору року тому поки мирюся з тим, якшо не самоліквідірується то по теплі хоч –не хоч прийдеться шукати і фіксити ту проблему, %) в остальному все ок, заводиься з пів оберту, справно возить мою дупу кожен день, гризе газ помірно в середньому 12л.на сотню і моск в загальному не парить :drive
[IMG]http://i.piccy.info/i9/1ef2d9200b8c291a ... yp_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-01-03-12-06 ... 50-r/i.gif[/IMG]

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Ростик1 » Сер, 03 січня 2018, 14:37

winn3r писав:
Чет, 19 жовтня 2017, 11:27
мухобойка оригінал чи китай? :D :D :D
Ахаха, підколов красиво. П'ять балів.
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 03 січня 2018, 14:55

Кстаті по поповоду юбілєю, приїхав я пара днів назад до одного чувачка в гості, вийшов він мене провести каже обходячи машину по кругу: о..шо за тазік?.. китай? :surprised ..я:-ага, він ну і як?..я -та нічо, їздить собі тай їздить 8-) ..Чувак ше раз обдячи машину по коло з видом експерта заявляє:-ну та воно пока нове то ясно шо поїздить, а вот шо з ним буде за років 5-7 :-) я кажу -та йому вже майже 10 :D :D ну далі були фрази типу:- та ну [цензура] :shock ..та ти гониш і т.п. :facepalm :-) ше таки є святовіруючі люди які впевнені шо за 5-7років китаяцькі тазіки саморозкладаються на атоми :D :D :D

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення FENIX » Нед, 28 січня 2018, 15:47

А що з балонам, оставив на місці чи зняв?
...

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення pikach00 » Нед, 28 січня 2018, 19:06

Зекономив 5 копійок на балансуванні? Епічне жлобство якесь

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 28 січня 2018, 20:14

pikach00 писав:
Нед, 28 січня 2018, 19:06
Зекономив 5 копійок на балансуванні? Епічне жлобство якесь
А там підшипникі дешеві,чого попадати на балансир?Вдруг вгадав?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 30 січня 2018, 12:14

А що з балонам, оставив на місці чи зняв?
залишив, вже проїхав більше 2-х тисяч все гут :thumbup на швидкості ніде нічо не вібрує не б’є
Зекономив 5 копійок на балансуванні? Епічне жлобство якесь
я тобі 10 копійок -відбалансуєш мені? :happy якшо ліньки прочитати попередню сторінку то спеціально для тебе повторю шо справа не в жлобстві а в банальній МЕГАзайнятості ВСІХ шиномонтажів в окрузі в звязку з НЕСПОДІВАНИМ настанням зими :D тому поставив так на пробу, било б - зняв би поїхав на балансування :sing
А там підшипникі дешеві,чого попадати на балансир?Вдруг вгадав?
поняття не маю чи дешеві, ти запчастинами займаєшся -тобі краще відомо :-) , будем считати шо вгадав :happy

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Вів, 30 січня 2018, 18:36

Ти балансування по рулю визначаеш?То бьэ в руль коли зовсім печаль,маленького дисбалансу не відчуєш,його відчує підвіска.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення FENIX » Вів, 30 січня 2018, 21:20

Скинь фото балонів? Можна не своїх, просто цікаво чи не протирає їх з часом?
...

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення FENIX » Вів, 30 січня 2018, 21:22

Щось взнавав коли ставив. Як вони в людей, служать? Просто зараз розглядаю якийсь варіант з підняття на паро сантиметрів. Бо як сідає 3 людей ззаду, і багаж, то пєчаль. Не можливо їхати.
...

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення mathst » Вів, 30 січня 2018, 22:03

Fenix, нічого не протирає, в мене стоять балони вже роки 2+,все гуд.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей