Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 14:01

sashanova, якщо на деталях пише 2002-2005 то все такі 3 покоління аналог.В відео бачив що спідометр подібний,ще декілька подібних рис.Так карти дверей,ковролін і сідухі троха бюджетні,але сідухі поправимо і недорого.
В мене товарищ з 0 їздив Амулетом і продавши купив слідуючий якось А5 вроді.І він дивиться за машинами сильно і не вміючи купляти деталі мене напрягає весь час бо різниця з базаром в ціні відчутна як в неті брати.Я вже мав троха вивчити ті кітайські приколи що номер не показник що підійде деталь.Що рахувати тре зуби,діаметри і т.д.Так ціни доступні якщо ходовка,навісне.Але воно на новій машині ходе 40-50 тис,вот того не зрозумію.Весь час рахував в Вагах 40 тис.це стан що ще рази три,чотири так проїде,нове можна сказати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Нед, 02 червня 2019, 14:10

Не можу сказати про вартість оригінальних запів на тіго бо я їх не купую :-) зі всіх запчастин лише передні датчики абс купив оригінальні і то тільки тому що аналогів не було...ну і перредивився все ж таки вумний тирнет..все ж таки навіть вікі пише шо 2002-2005 це рав ІІ покоління...і саме щ неї скопіпашений тіго :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Нед, 02 червня 2019, 17:42

sashanova, може той старіший перше і рейстайл є першого.Бо мені здаеться що різні 98 року і 2001
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 13 серпня 2019, 13:14

Ось так незамітно підкралася перша соточка.. :sing
ЗображенняЗображення
як я писав раніше на 97 тис. було зроблено велике ТО, шо робив після того?..та нічого не робив :-) , універсально експлуатував бобіка тай все..в чому універсальність?..так в універсальності :happy ..треба бюджетно звозити сімейку в стольний град і назад –будь ласка, треба перевести півтои тони піску?-да без проблем, половину в прицеп, половину в машину –і помчали :drive
ЗображенняЗображення
Мої власноруч відреставровані передні стойки пока шо показали себе непогано ( хоча я на інакший результат і не розраховував :D ) на високих швидкостях навіть тримають машину краще ніж було, правда зворотній бік медалі –великі ями тоже проїзджаєм жоще. Після чергової поїзди до Києва і назад почав сильно відчувати відсутність одного дєвайса –круїза :sing , раніше його відсутність мене якось не парила, а тепер би дуже б хтів..старість насувається чи шо %) ..а в загальному пройшло вже три роки як я маю цю машину і у мене лише позитивні емоції від користування цим копіпастом китайської автопромисловості :yahoo

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 28 жовтня 2019, 11:18

Прийшла глибока осінь, а разом з нею перший заморозок і розуміння шо скоро зима і пора міняти акумулятор, сьому зиму він вже не потягне, купив один із найдешевших VIRBAC глянем шо він прослужить. 8-)
Після чергової поїзди до Києва і назад почав сильно відчувати відсутність одного дєвайса –круїза :sing , раніше його відсутність мене якось не парила, а тепер би дуже б хтів.
Вобщєм появилось дурне бажання ту хватку компенсувати, питання як? :surprised Педаль газу –механічна на тросику, почав зондувати Інтернет спочатку по готовим виробам, виявляється такі є –но ціна готового комплекту в 10 ти.грн :shock …да ну його на… :( далі знайшов чувачка який поставив на таку ж машину колись круїз від опеля і вийшло йому то в тисячу грн., сам круїз з розборки + якийсь там блочок імпульсів спаяний масним кулібіном 8-) , прозондував олх на предмет розбором тоже поняв шо чуваку повезло, бо весь хлам який має відношення до слова “круїз” чомусь зразу коштує в пару тис.грн :facepalm ..тоже не мій варіант, але хто шукає той знаходить :yahoo ..на драйві натикаюсь на опис (правда слєгка туманний) реалізації простого круїза на електромагніті, суть якого зводиться шо на дросель кріпится металеве кільце, навпроти нього стоїть електромагніт, при подачі на нього напруги магніт примагнічує кільце і відповідно фіксує дросель в нерухомому положенні..бінго..ета нам падходіт :D Далі почалися пошуки підходящого електромагніту, мав бути круглий і з хорошим зусиллям, навіть на форумі тут розміщав відповідну тему шо шукаю електромагніт, форумчанин Denia запропонував дверний електромагніт на 60кг, так як інших варіантів не було то я став власником отакого магніту :-) ЗображенняЗображення
Не знаю як там визначали тих 60кг, но максимум він тримав болванку 5кг, але в принципі мені мало того хватити, далі купив деталі схеми управління це тригерне шести контактне релє від ВАЗонка і звичайне нормально замкнуте релє, 4м.провода і кульочок контактів, кругом бігом всі деталі мені вийшли десь біля 600грн, і так приступаєм, спочатку вирішив присобачити електромагніт до дроселя шо б перевірити чи буде то все діло працювати, ну вийшло отак, :sing
ЗображенняЗображення
Оцю залізяку яка тримає магніт, робив..аж 4 години :confused , бо на вид все просто а в реалі треба все підігнати до міліметра інакше ніц працювати не буде, далі приступаєм до системи управління
ЗображенняЗображення
І на виході маємо отаку кніпочку на рульовій колонці
ЗображенняЗображення
Тепер як то все працює: круїз має включатися отою кнопкою і нею ж виключатися або виключатися від натискання будь якої педалі (так він по заводу реалізований в машинах) я трохи то діло упростив і на всі педалі виключення не ставив а лише на педаль тормозу, на сцепу і на газ порахував шо в принципі нафіг такий дубляж і кучу кінцевиків городити+метри проводів 8-) . Ну ясен пень шо я то вже все діло опробував на трасі :-) ..трохи ше не звично але реально зручно :thumbup , розігнав бобіка в натяжечку до сотні :drive , кніпочку нажав..і фсьо з право ногою вже можеш робити шо хош..затікати як раніше вже не буде, доганяєш когось по трасі, тормоз нажав слєгка –все машинка тормозить і круїз виключений, кароче я довольний :yahoo

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення gooliver » Пон, 28 жовтня 2019, 11:57

sashanova писав:
Пон, 28 жовтня 2019, 11:18
виключатися від натискання будь якої педалі (так він по заводу реалізований в машинах)
по заводу він якраз реалізований на вимикання лише при натисканні на тормоз (принаймні ні автоматах), а при натисканні на газ він не вимикається, просто буде далі підтримувати попередню швидкість після того, як педаль відпустиш.
Класна робота :-)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Пон, 28 жовтня 2019, 12:54

по заводу він якраз реалізований на вимикання лише при натисканні на тормоз (принаймні ні автоматах)
ну в мене ж не автомат :-) а на механіці по крайній мірі той опелівський круїз шо ставив чувачок мав три входи на відключення (сцепа, тормоз і газ)..ну та в принципі то по суті не важливо бо думаю заводських круїзів з різними варіантами виконання думаю багато, я реалізував відключення лише по тормозу, (ну і кнопка на рулі само собою) так як вважаю шо того цілком достатньо ;)
Класна робота
спасибі :-)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення cat-yellow » Вів, 29 жовтня 2019, 00:44

Клас!!! Супер!

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Sluva » Вів, 29 жовтня 2019, 11:55

Класна штука,в мене тим ричажком круїзу ще можна газ додавати
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 29 жовтня 2019, 12:05

Класна штука,в мене тим ричажком круїзу ще можна газ додавати
ну так як в мене механізм простий як двері то в мене так не вийде :-) ..але все рівно при любому удобному випадку включаю і тішусь шо дитя :D

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 листопада 2019, 11:11

Вирішив я шо накінець то прийшла пора ставити іпонску зимову йокогаму на китайське чудо -поставив :-) заодно поміняв повітряний фільтр, за 30 тис.км старий вже почав нагадувати вугільний навіть не зважаючи шо я його пару раз продував 8-)
ЗображенняЗображення
З продавцем фільтра вийшов цікавий мінідіалог :-) взяв такий самий як і стояв, корейський PMC PAC013, продаван:-вам на яку машину?..чері тіго, далі реакція :shock :facepalm ..ну шо ж ви таке берете :facepalm ..це ж на шевроле епіку..но вот прийдеться робити поверненя тепер :sing ..нашо я кажу ауу..я тут..фільтр віддай він мені підходить :happy точно?..бо якшо він буде мати сліди встановлення я вам повернення не зроблю 8-) ..блін, ну звідки в них стільки самовпевненості в своїх пазнаніях подумав я сховавши фільтр в пакєт :D
Далі зробив собі кнопочку відключення живлення ебу гбо і варіатора для економії 50мА, вродь фігня але крои машина тиждень постоїть скажем зимою то вже не така і фігня для акумулятора 8-) Ну і хто помнить у мене ззаду стоять пневмобалони в пружиннах уже 2 роки пройшли, я заодно при зміні резини їх проінспектував, -все гут, трохи пішли поверхневі тріщинки але резина там груба так шо думаю відїздять стільки ж, якщо не більше, так шо хто хотів ставити-можете ставити, їздять вони :thumbup

Аватар користувача
Olko_ua
Повідомлень: 514
З нами з: Сер, 27 липня 2011, 22:49
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: OAH 1.6 XER
Звідки: Бандерштат
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: Китайський бобік

Повідомлення Olko_ua » Вів, 26 листопада 2019, 12:07

Пневмобалони - вони дають горизонтальне розширення, і на кліренс не впливають, так? і вручну накачуєш лише коли завантаження сильне?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 листопада 2019, 15:52

Пневмобалони - вони дають горизонтальне розширення, і на кліренс не впливають, так?
який би тоді смисл з них був? ;) Ось на фото мій балон, дає він вертикальне роширення і звичайно шо підіймає машину а відповідно і збільшує кліренс
ЗображенняЗображення
і вручну накачуєш лише коли завантаження сильне?
закачую вручну, два рази в рік (через зиму чомусь трохи підспускають), тобто вони постійно накачані по 0,5кг, тиск можна регулювати в залежності від звантаження, скажем якшо дунути їх до 1кг то машина пуста стає раком і можна грузити тону (я плитки керамічної стільки віз) і машина нормально сідає ніби там 300-400кг а не тонна :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Olko_ua (Вів, 26 листопада 2019, 16:18)
Рейтинг: 3.7%

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Вів, 26 листопада 2019, 16:57

sashanova писав:
Вів, 26 листопада 2019, 15:52
грузити тону (я плитки керамічної стільки віз) і машина нормально сідає ніби там 300-400кг а не тонна :-)
Не перепутаа нічого?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 листопада 2019, 19:42

Не перепутаа нічого?
та ніби нє...а ти про шо? :sing

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Вів, 26 листопада 2019, 21:43

Та ьули одні хлопці казали також що тонну закинуть,і машина більш пристосована для перевозки груза на рессорах.Поставили на палеті двигун від тягача фури і задня балка доміком склалася)))Як не помиляюсь тонна плитки до десь 60 ящіків?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Вів, 26 листопада 2019, 22:25

Плитка є різна, в моєму випадку то було 40 ящиків плитки 20х30 вродь по 18кг ящик, і 16 штук плит керамограніту 60х60, а якшо ти до сумніваєшся шо до ваги, то я тобі скажу шо то точно не саме важке шо я возив...напевно саме важке шо було це 25 мішків цементу по 50кг..правда брав я його на обїзній і везти там було 10км по хорошій дорозі, але тим не менше, нічо не склалося ні доміком, ні кубіком :-)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення RULES » Сер, 27 листопада 2019, 06:57

Доречі раз також везли пасатом б4 біля 40 ящиків плитки. Плавненько, не спіша
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 27 листопада 2019, 08:33

Доречі раз також везли пасатом б4 біля 40 ящиків плитки. Плавненько, не спіша
та насправді нічого особливого в перевезені таких вантажів легковиком немає, головне правильно розподілити груз по салону, і все буде гут :thumbup попередньою джилі ск тучу раз возив і шлакоблоки і кірпічі загальною вагою 600-700кг, ніц їй не сталося :-) я вже мовчу про славний автомобіль фіат регата яким я возив на будову тонажні вантажі регулярно :-) так шо якшо з умом і не спіша і машина не гниляк то все перевозиться без всяких отаких наслідків :-)
задня балка доміком склалася

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення scrap » Чет, 28 листопада 2019, 10:46

RULES писав:
Сер, 27 листопада 2019, 06:57
Доречі раз також везли пасатом б4 біля 40 ящиків плитки. Плавненько, не спіша
недавно ремонт робив, то Гольф 2 запхав 500-600 кг, присів...але помаленько - тихенько привіз плитку. Але знав би, що так багато - фіг би брав, просто по факту побачив, коли вивезли палету на навантажувачі))

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей