Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Китайський бобік
Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення andrew » Сер, 21 червня 2017, 11:05

sashanova як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
Не віриш - йди на форум Москвичів там інфи вагон і ще трохи..
Власники Москвичів купують у мене втулки (по 230 грн за 2 шт) та пильники, які в декілька разів дорожчі від того, що ти пишеш... Як думаєш вони олені ???? Накуя переплачувати ???
Але я тішуся, що є такі клієнти як ти...чесно :D :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 21 червня 2017, 11:17

sashanova як людина, яка займається запчастинами я тобі і пишу - що АТ - це ГІМНО і той пильник покривається тріщинами після першої зими..
andrew спорити не буду, до зими доїзджу побачу -обовязково скажу так чи ні,
Власники Москвичів купують у мене втулки (по 230 грн за 2 шт
ну то вони вже взагалі крейзануті :shock ..поліуретан коштує 95грн штука :-)
Як думаєш вони олені
нє, думаю шо вони жертви маркєтінгу :D
andrew ну вот дивися фебест гівно, ат-гівно, ше напевно купа фірм -тоже гівно, ну ти можеш чітко і конкретно відповісти на моє запитання...шо не гівно?? конкретно для мого авто і в недорогму ціновому сегменті?? 8-)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення andrew » Сер, 21 червня 2017, 11:53

CTR стійки будуть кращі..
sashanova писав: ну то вони вже взагалі крейзануті
Це просто люди, які навіть якщо роблять самі - ібали туди лазити кожен рік :-)

Інженер
Повідомлень: 1966
З нами з: Нед, 02 березня 2014, 20:34
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: Megane III
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Китайський бобік

Повідомлення Інженер » Сер, 21 червня 2017, 12:26

andrew писав: ібали туди лазити кожен рік
Ну ти ж бачиш шо в чоловіка традиція крутити гайки кожне літо, то чого ти хочеш позбавити його цього задоволення за допомогою своїх запчастин :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 21 червня 2017, 12:35

CTR стійки будуть кращі.
ну ок, на майбутнє візьму до уваги, а по пильникам? 8-)
Це просто люди, які навіть якщо роблять самі - ібали туди лазити кожен рік
хай навіть так, але навряд чи гумові втулки прослугують довше чим поліуретан 8-)
Ну ти ж бачиш шо в чоловіка традиція крутити гайки кожне літо,
ну та, традиція є традиція :happy

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 20 вересня 2017, 10:35

Стряхну трьомісячну пилюку з бортовика, шо нами сталося за три місяці, :-) ну пробіг збільшився на три тисячі і сумарно склав майже 80тис з яких 22 моїх, :angel треба було вирішити проблему з точковими рижиками по низу дверей, так як їх було досить немало, то треба було зачищати , обробляти, грунтувати і локально фарбувати низ дверей або всі двері шо б не видно було переходу, 8-) ясен пєнь шо малярі не були зацікавлені зовсім в такій мальовці бо зразу в умішкє прикидали шо мільона вони тут не зароблять а менше мільона вони за роботу не беруть, :sing тому було вирішено заколхозити бобік в стилі хундая тушкана своїми безцінними рученьками.. болгарку в руки і вперед…
[IMG]http://i.piccy.info/i9/f4597c7f073a9d65 ... ka_500.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-09-20-07-37 ... 00-r/i.gif[/IMG]

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 20 вересня 2017, 10:35

Далі то все діло обробилося, грунтувалося/шпаклювалося/шліфувалося/фарбувалося чорною матовою фарбою на перехід був інстальований гумовий молдинг ну і в загальному вийшло отак.. ніби і нічєво і нічєво.. :-)
[IMG]http://i.piccy.info/i9/df5f3101703f1a48 ... _k_500.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-09-20-07-36 ... 81-r/i.gif[/IMG]

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 20 вересня 2017, 10:36

Рівно рік назад замутив так пороги специ з форуму зразу ж зробили прєдсказаніє
То на пів року
…ну пройшов рік прєдсказаніє не збулося, всьо файно, ніде нічо на порогах не полізло, думаю і з дверями аналогічно буде всьо гут. :thumbup Так як шукав де зробити геометрію підвіски після ремонту ходової жінчиного БМВ то вийшов на Віталія КАСТЕРА, дійсно обладнання і підхід до роботи хлопаки мені сподобався, :thumbup вирішив і свого бобіка загнати на стенд до нього, приїхав і опа :shock .. Віталій вицепив люфт в правій рульовій тязі…реально мені стало стидно :oops , як я так міг прошляпити такий простєцкий дефект..сам не знаю :facepalm , ну шо ж пришлось купити тягу аж за 130грн фірмову китаяцьку і поставити, до речі перша китайська запчастина яку я ставлю на ту машину :D , до того всі були замінники в основоному по фебесту, до речі про гавняний фебест :-) , який мав наїпнутися ше давним-давно.. все шо я поставив 20тис. назад прекрасно себе почуває і на заміну поки не проситься :yahoo , шо рез доводить мою особисту впевненість шо не всьо то золото шо лємфьордер, і не всьо то гівно шо фебест і їму подібне, :p і нєфіг переплачувати за бренд, особливо в тому випадку якшо обслуговуєш машину сам і не взападло на новій стоїчці/тязі/наконечнику і т.п. зняти пильник і добавити свого шміру якого там як правило не багато 8-) .. Ну в опщєм заїхав я до Віталіка ше раз, каже всьо гут –нема шо крутити, кажу руль трохи криво стоїть давай хоч його виставим по нулю, виставив –я довольний поїхав. :angel Ну по обслуговуваню бобіка всьо, а по експлуатації був у мене недільний треш %) ..пару тижнів назад субота, вечір, нічо не передвіщає приключеній на жопу і тут звонить швагєр, так мол і так, стою біля Берегово пробило прокладку двигуна зроби добре діло зранку поїдь візьми лафєту і приїдь за мною забери мою машину…я єстєствєнно по дурній доброті душевній погодився і вперед :facepalm ..Ну шо сказати..пожалів я про то не раз..перший раз коли приїхав і побачив ту лафету …довша вона була від машини в раза півтора, важила 490кг.. і виглядало то всьо отак..
[IMG]http://i.piccy.info/i9/7c0a7e5b9cbcb950 ... ta_500.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-09-20-07-34 ... 81-r/i.gif[/IMG]

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 20 вересня 2017, 10:37

Другий раз коли виїхав на перевал а там дощ валить як з відра, туман, і мене на спуску при тормозінні просто склало і понесло на зустрічну фуру…чудом я вирівнявся і з жахом подумав а як я назад з грузом через той перевал попхну назад :shock :facepalm , вопшем приїхав в Косино, погрузили швагра бобіка на лафету виглядало воно так..
[IMG]http://i.piccy.info/i9/7665d3354f5fa4ab ... no_500.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-09-20-07-39 ... 81-r/i.gif[/IMG]
і в успіх кінцевого результату вже навіть не вірив сам швагєр..шо б було більш зрозуміло, вага мого бобіка 1400кг, сумарна вага бобіка з лафетою..рівно на тонну більше :facepalm …ну але свалу нема, пробуєм їхати, вирішили шо доїдем до перевалу а там далі будем шукати шось поважче даби перетягнути те добро через перевал…поїхали..дякувати Богу дощ закінчився і дорога доволі швидко просохла, доїхали до перевалу..ну шо була не була, пробуєм витягнути. Заздалегідь включив пічку на максимум, друга передача, тримаю в районі 3,5 -4тис обертів і агонь, на загальне здивування бобік тягнув собі тай тягнув і якось через перевал ми переїхали :yahoo , правда сцепу я все ж таки трохи підсмажив :sad , фух далі помаленьку спустилися і в Сколе лупанув дощ..ми всі перехрестилися як добре шо він почався тільки зараз а не там, на перевалі..в опшєм доїхали ми додому без пригод, бобік в режимі тягача згриз 16 літрів газу (туда з пустою лафетою 10,5), з того всього я зробив висновок шо добре все те шо добре закінчується але свою доброту до родствєнічків треба деколи тверезо запихати в дупу і казати чтке «ні» 8-) .. Ну поки якось так їздимо далі :drive ..

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 20 вересня 2017, 10:44

:thumbup :thumbup :thumbup
Особливо в плані руйнування стереотипів )))))))

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення FENIX » Сер, 20 вересня 2017, 11:22

20 тис. кілометрів це не показник що запчастина якісна. Це я б сказав мінімум який має проходити навіть фебест.
...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Сер, 20 вересня 2017, 11:57

20 тис. кілометрів це не показник що запчастина якісна. Це я б сказав мінімум який має проходити навіть фебест.
я і не кажу шо це супер якісні запчастини :-) просто експерт andrew казав шо фебест це найгірше з гівна яке може бути і оцінював ресурс ти запчастин наскільки я помню в 10тис. макс, на шо я йому сказав, шо буду слідкувати за їх ресурсом і як тільки вийдуть з ладу -чесно про то скажу на якому пробігу їх трафив шляк :-) коли міняв рульову тягу (рідна ше) то відєднував стоєчку стабілізатора -по тугості згину пальця в шарнірі на мій дєлєтанський погляд їй ше їздити і їздити :sing
Особливо в плані руйнування стереотипів )))))
маєш на увазі шо більш природно б виглядало як би я написав шо бобік в виду китаяцького проісхождєнія -розклався на атоми? :D :D :D

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 20 вересня 2017, 12:58

Загалом: починаючи від попередньої бехи дружини, яка за ту ціну мала би давно вмерти, продовжуючи китай-автом і закінчуючи відгуками про зч.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення andrew » Сер, 20 вересня 2017, 16:44

sashanova писав:
Сер, 20 вересня 2017, 11:57
20 тис. кілометрів це не показник що запчастина якісна. Це я б сказав мінімум який має проходити навіть фебест.
я і не кажу шо це супер якісні запчастини :-) просто експерт andrew казав шо фебест це найгірше з гівна яке може бути і оцінював ресурс ти запчастин наскільки я помню в 10тис. макс, на шо я йому сказав, шо буду слідкувати за їх ресурсом і як тільки вийдуть з ладу -чесно про то скажу на якому пробігу їх трафив шляк :-) коли міняв рульову тягу (рідна ше) то відєднував стоєчку стабілізатора -по тугості згину пальця в шарнірі на мій дєлєтанський погляд їй ше їздити і їздити :sing
Особливо в плані руйнування стереотипів )))))
маєш на увазі шо більш природно б виглядало як би я написав шо бобік в виду китаяцького проісхождєнія -розклався на атоми? :D :D :D
Ну хоч комусь Фебест помагає ))))
Розумієш ти купив запчастин на одне авто... я і ще двоє людей з даного форуму, які займаються запчастинами продать їх сотнями.. і статистика річ проста..
Як думаєш у кого вона точніша ???
Я знаю людей, які на оригінальних амортизаторах чи колодках можуть їздити 100 т. Знаю і таких, які за 35-40 вбивають це все..
Хід думок розумієш)) Може ти перед кожною ямою зупиняєшся, виходиш з авто і переносиш його )))
Завжди кажу - на будь-який товар є свій клієнт і кожен хвалить своє))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення sashanova » Чет, 21 вересня 2017, 08:08

Розумієш ти купив запчастин на одне авто... я і ще двоє людей з даного форуму, які займаються запчастинами продать їх сотнями.. і статистика річ проста..
помиляєшся :-) по перше не на один авто, а на добрий десяток авто з тих шо в мене були+дорогої родини на протязі напевно останіх років купую недорогі запи типу фебесту, фортуни і т.п. і 90% ходили вони і ходять непогано тобто по показнику ціна/якість цілком мене задовільняють, по дуруге продавати і експлуатувати - то трошки різні речі, по третє бували випадки коли я все ж купляв шось дорожче типу лемфьордера, рувіля по тій причині шо дешевшого нічо не було а треба було вже і негайно :-) і як показала моя статистика ходили вони довше -не спорю, но не в три рази відносно їх ціни :sing
Я знаю людей, які на оригінальних амортизаторах чи колодках можуть їздити 100 т. Знаю і таких, які за 35-40 вбивають це все..
Хід думок розумієш)) Може ти перед кожною ямою зупиняєшся, виходиш з авто і переносиш його )))
і тут не спорю, манера їзди сильно впливає на ресурс, про себе скажу шо шо їзджу середньо статистично :-)
Завжди кажу - на будь-який товар є свій клієнт і кожен хвалить своє))
я нічо не хвалю ібо смисл?..я ж його не продаю чи рекомендую беріть мол супер :sing ..просто схарило відношення продаванів до клієнтів, типу прийшов дайте мені то то і то по тому ж фебесту скажем і зразу такий прєзрітєльно-снісхадітєльно-всезнающий взгляд, типу ну ти лашара :facepalm і язвітєльні запитання типу -а шо це вам за майстер таке порадив і т.п. :sing...почав купляти запи в неті..і тут те саме :happy

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення FENIX » Чет, 21 вересня 2017, 09:11

є випадки коли в упаковці дешевого пакувальника (онурі, оптімал, мейле і.т.д) приїжджали оригінальні запчастини. Наприклад купивши раз в три рази втулку оннурі, всередині приїхала цтр-івська. Тому статистика річ обманлива. А один раз знайомому замовивши на ВАГ прокладку головки ціиліндрів. Вибрали саму дешевшу не металеву., бо оригінал коштував якщо не зраджує память півтора тисячі. Приїхав оригінал в якісь упаковці. Металева! зі всіма надписами.
...

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Чет, 21 вересня 2017, 10:06

andrew писав:
Сер, 20 вересня 2017, 16:44
sashanova писав:
Сер, 20 вересня 2017, 11:57
20 тис. кілометрів це не показник що запчастина якісна. Це я б сказав мінімум який має проходити навіть фебест.
я і не кажу шо це супер якісні запчастини :-) просто експерт andrew казав шо фебест це найгірше з гівна яке може бути і оцінював ресурс ти запчастин наскільки я помню в 10тис. макс, на шо я йому сказав, шо буду слідкувати за їх ресурсом і як тільки вийдуть з ладу -чесно про то скажу на якому пробігу їх трафив шляк :-) коли міняв рульову тягу (рідна ше) то відєднував стоєчку стабілізатора -по тугості згину пальця в шарнірі на мій дєлєтанський погляд їй ше їздити і їздити :sing
Особливо в плані руйнування стереотипів )))))
маєш на увазі шо більш природно б виглядало як би я написав шо бобік в виду китаяцького проісхождєнія -розклався на атоми? :D :D :D
Ну хоч комусь Фебест помагає ))))
Розумієш ти купив запчастин на одне авто... я і ще двоє людей з даного форуму, які займаються запчастинами продать їх сотнями.. і статистика річ проста..
Як думаєш у кого вона точніша ???
Я знаю людей, які на оригінальних амортизаторах чи колодках можуть їздити 100 т. Знаю і таких, які за 35-40 вбивають це все..
Хід думок розумієш)) Може ти перед кожною ямою зупиняєшся, виходиш з авто і переносиш його )))
Завжди кажу - на будь-який товар є свій клієнт і кожен хвалить своє))
З тими Фебестами нічого не докажеш.Э хто при рижиках покрасить сам але в колір а є хто виведе ржу та пів машини смолою чорною помалює.Так і Рувіле -Фебести.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення Dexter » Чет, 21 вересня 2017, 10:13

САХАР, опа, а рувіле то погано?)) бо поставив собі гранати рувіле за 500грн (на ауді), вже 30 тис км проїхав в неспокійному режимі, а вони як нові
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Китайський бобік

Повідомлення САХАР » Чет, 21 вересня 2017, 10:33

Dexter писав:
Чет, 21 вересня 2017, 10:13
САХАР, опа, а рувіле то погано?)) бо поставив собі гранати рувіле за 500грн (на ауді), вже 30 тис км проїхав в неспокійному режимі, а вони як нові
Та все воно непогано-як на кого.Я б не ставив.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Китайський бобік

Повідомлення andrew » Чет, 21 вересня 2017, 10:35

Dexter писав:
Чет, 21 вересня 2017, 10:13
САХАР, опа, а рувіле то погано?)) бо поставив собі гранати рувіле за 500грн (на ауді), вже 30 тис км проїхав в неспокійному режимі, а вони як нові
У них Пильники так собі.. Гранати ходять нормально

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей