Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica
Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Вів, 08 листопада 2016, 15:15

Всім привіт!

Маю машинку вже півроку, але вирішив створити тему лише зараз.

Знайомтесь, Mazda 3, 2015 р.в., SkyActiv, 1.5L, 120 HP, 6AT.

Зображення

Купівля автомобіля трапилася несподівано. Я довго вже хотів автомобіль, але не було можливості купити новий. Друг розрекламував мені свою Skoda, і я тривалий час мріяв саме про неї. В основному поглядав у бік Rapid.

Однак, коли справа раптом дійшло до того що з'явилася можливість придбати щось і я почав ходити по салонах в пошуках кандидата на покупку, у Skoda в салоні не виявилося автомобілів доступних для тест-драйву. Тому в перший день я поїздив на Toyota Yaris, Corolla; Ford Fiesta, EcoSport; Mazda 3; Hyundai Elantra.

Я вибирав автомобіль як дівчата - багато в чому базуючись на дизайні, зовнішньому вигляді, салоні автомобіля, всяким додатковим фічам, ніж по економічності, двигуну, і іншим мужицьким параметрам :-D

Через пару днів все-таки добрався до салону Skoda, і подивившись на Rapid, Octavia, Fabia - розчарувався в них. На скільки б вони не були кращими Мазди по якихось параметрах - їх зовнішній вигляд і вигляд в салоні автомобіля мене взагалі не вразив. Напевно після декількох років бажання саме Skoda у мене були завищені очікування до цих автомобілів. Потім я пішов ще раз в салон Мазди і посидів знову в трієчці. Фактично після цього я і визначився що хочу саме її. Я ще думав що треба піти подивитися на інші марки типу VW, Nissan, Renault, і деякі інші, але це все було б тільки заради того, щоб переконатися в тому, що Мазда краще за всіх інших тому я не став цього робити :)

Автомобіль був куплений в салоні після тест драйву. Забираючи з салону пробіг був 570 км. За 6 місяців пробіг вже ~ 16500 км

З допів були встановлені:
- Захист картера двигуна;
- камера заднього виду;

Самостійно встановив круїз-контроль (поки що не активований).

У комплектацію Touring + в Україні входить (з того що відрізняється від інших комплектацій):
- Задні світлодіодні ліхтарі;
- Решітка радіатора чорна лакована;
- Двозонний клімат контроль;
- Підрульові пелюстки перемикання передач;
- Сонцезахисні козирки з дзеркалом і підсвічуванням;
- Тахометр зі стрілкою на панелі приладів (по центру);
- Джойстик мультимедійної системи HMI;
- Тримач для окулярів;
- Протитуманні фари;
- Датчик світла і дощу;
- Bi-Xenon газорозрядні фари головного світла;
- LED ліхтарі денного світла;
- ADD проекційний дисплей;
- Легкосплавні диски 205/60 R16:
- Мультимедійна система MZD Connect з 7 "екраном;
- Радіо, CD, 6 динаміків;

Профіль на Fuelly.com для стеження за витратами на бензин і витратою на 100 км: www.fuelly.com/car/mazda/3/2015/sergslim/433245
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Аватар користувача
peta
Повідомлень: 195
З нами з: П'ят, 01 липня 2016, 07:30
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Mazda3
Звідки: Львів
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення peta » Вів, 08 листопада 2016, 15:20

Вітаю! Класна тачка :beer

Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Вів, 08 листопада 2016, 15:25

peta писав:Вітаю! Класна тачка :beer
Дякую, в тебе теж ;)
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Thorn » Вів, 08 листопада 2016, 15:34

Класна машинка, але чому саме такий колір вибрали? :|
Воно :bad

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення mathst » Вів, 08 листопада 2016, 15:36

SergSlim, вітаю, хай радує і приносить задоволення! Давай більше фото.

Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Вів, 08 листопада 2016, 15:56

Thorn писав:Класна машинка, але чому саме такий колір вибрали? :|
Машина була на тест драйві зі знижкою. Вибору кольору в мене не було. Взяв, що дали дешевше :)
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Вів, 08 листопада 2016, 16:09

Зимові шини недавно поставив:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Кілька фоток з круглими цифрами:
ЗображенняЗображення

Зображення
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Vito
Повідомлень: 575
З нами з: Чет, 26 січня 2012, 16:00
Стать: чоловік
Номер: 7777
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Vito » Сер, 09 листопада 2016, 00:28

прикольна машинка.
скільки обійшлась тестова модель з салону?

Аватар користувача
Slim_1
Повідомлень: 1137
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 11:55
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Slim_1 » Сер, 09 листопада 2016, 04:04

Вітаю. Гарна машинка. Нехай тільки радує.

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення mathst » Сер, 09 листопада 2016, 10:09

SergSlim, а чому дані спроектовані на лобове і на спідометрі відрізняються?
На першому фото на 3 км/год, на інших на 1 :surprised

Аватар користувача
Varvas
Повідомлень: 434
З нами з: Чет, 01 вересня 2016, 13:13
Стать: чоловік
Авто: пішохід
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Varvas » Сер, 09 листопада 2016, 10:47

mathst писав: а чому дані спроектовані на лобове і на спідометрі відрізняються?
виглядає так, що на вікно виводяться дані з градацією кожні 5 км

Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Сер, 09 листопада 2016, 12:45

Vito писав:прикольна машинка.
скільки обійшлась тестова модель з салону?
565000 грн

В той час як нова 2016 року на момент підписання договору коштувала приблизно на 70000 грн дорожче, але коли я її забирав через місяць, то курс впав і ціна на нову знизилась, а на тестову ні, і різниця стала вже не така суттєва (десь в районі 30000 грн)
mathst писав:SergSlim, а чому дані спроектовані на лобове і на спідометрі відрізняються?
На першому фото на 3 км/год, на інших на 1 :surprised
Varvas писав:виглядає так, що на вікно виводяться дані з градацією кожні 5 км
Ні, градації жодної немає. Є невеличка затримка у відображенні швидкості на проекційному екранчику, але це реально помітно лише на фото, в момент різкої зміни швидкості. На власні очі під час руху я цього не помічав.
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Аватар користувача
LEgEnDA
Тюнінг клуб
Повідомлень: 8943
З нами з: Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
Ім'я: Саня
Стать: чоловік
Авто: Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення LEgEnDA » Сер, 09 листопада 2016, 12:55

SergSlim писав: В той час як нова 2016 року на момент підписання договору коштувала приблизно на 70000 грн дорожче, але коли я її забирав через місяць, то курс впав і ціна на нову знизилась, а на тестову ні, і різниця стала вже не така суттєва (десь в районі 30000 грн)
на нову ціни виставляє імпортер, а тестова в гривнях куплена і ціна відносно курсу коливатись не може.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Myself » Сер, 09 листопада 2016, 18:35

SergSlim, файне машинко, колись приглядався до такої. Відлякали високою вартістю ТО та розхідників, але то таке, - перших пару років пофігу ;) Вітаю, хай добре служить ;) :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
peta
Повідомлень: 195
З нами з: П'ят, 01 липня 2016, 07:30
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Авто: Mazda3
Звідки: Львів
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення peta » Чет, 10 листопада 2016, 08:17

mathst писав:SergSlim, а чому дані спроектовані на лобове і на спідометрі відрізняються?
На першому фото на 3 км/год, на інших на 1 :surprised
Varvas писав:виглядає так, що на вікно виводяться дані з градацією кожні 5 км
Ні, градації жодної немає. Є невеличка затримка у відображенні швидкості на проекційному екранчику, але це реально помітно лише на фото, в момент різкої зміни швидкості. На власні очі під час руху я цього не помічав.
Сьогодні досліджував як в мене відображаютьбся спроектовані дані. На перший погляд ніби завжди відображення синхронне як на фото, але при різкому гальмуванні чи розгоні розсинхронізація в 1км на якусь долю сикунди є, не вдалось цього зловити на фото.
Вкладення
IMG_20161110_073642.jpg

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення Vexler » Чет, 10 листопада 2016, 15:44

SergSlim, вітаю, нова Мазда 3 реально підросла :-)
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
SergSlim
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят, 26 серпня 2016, 10:31
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3 SkyActiv 2015 1.5L Sedan 120HP
Номер: ВС8725ЕЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення SergSlim » Чет, 15 грудня 2016, 15:57

Пройшов я вчора ТО1 в "Захід Моторс" - офіційний дилер Mazda. Машина моя була півроку на тест драйві в салоні, відповідно термін проходження ТО почався з цього моменту, а не з моменту продажу. За час тест-драйву (6.5 місяців) на ній наїздили 570 км. Машина у мене з травня 2016.

Ще влітку (14 липня) я пройшов ТО на 5000 км, яке як стверджував дилер було обов'язковим, але як потім з'ясувалося - за непроходження якого вони не могли мене зняти з гарантії. Тобто за фактом воно було не обов'язковим. Ну ладно, в принципі я після ТО якраз поїхав у дві дальні поїздки, так що додатковий раз переконається що з машиною все гаразд було не зайвим, імхо.

Так як я пройшов ТО на 5000, я вирішив відтягнути проходження ТО1 якнайдалі. Відповідно я дотягнув до останнього тижня строку за часом. Тобто 1 рік + 2 місяці. За цей час на одометрі вже світилося 18000 км. Я планував ще одну поїздку на ~ 1000 км до ТО, але вона відмінилася.

Спершу я спробував ще кілька тижнів тому записатися на ТО через сайт mazda-lviv.com, де було описано 3 способи запису на ТО: 1. Телефон, 2. email, 3. анкета на сайті.
Я скористався останнім, після чого повинен був отримати дзвінок, але я його так і не дочекався.
Потім я їм подзвонив і записався (хоча теж не з першого разу, так як якийсь час там ніхто не брав трубку). Уточнив так само вартість ТО. Мені назвали суму в ~ 2700 грн. Я запитав чому така ціна, якщо на сайті зазначено 2 281 грн з маслом Supra і роботою. Вони там щось почали рахувати і сказали, що голе ТО обійдеться ще дешевше ніж на сайті - десь 2100 грн з чимось здається. Але з досвіду там бувають додаткові роботи, тому ціна зростає.

Я вирішив підготуватися трохи до ТО і роздрукував карту ТО з сайту, де вказано що повинні змінювати / перевіряти під час ТО, і так само взяв інструкцію в якій є цей же список (хоча між ними є деякі відмінності). На жаль, я не механік, і не розбираюся в будові автомобілів, тому багато назв не знаю і як і де вони перевіряються теж не в курсі.

Прийшов день Х. На сервісі запитали чи є зауваження до автомобіля. Я сказав, що є кілька і я хотів би їх по гарантії оформити.
1. смикання автомобіля на швидкості ~ 20 км / год.
2. Обшивка керма.

Ми пішли з інженером по гарантії проїхатися на автомобілі щоб він побачив як смикає машину. Ми трохи поїздили, але чогось очевидного він не помітив і запропонував прошити коробку для початку.

Я попросив бути присутнім при ТО. Вони без проблем погодилися. На минулому ТО я так само був присутній.
У майстра, який проводив ТО, я попросив озвучувати роботи які він робить, щоб я розумів що саме він робить, проте він відмовився, сказавши при цьому, що якщо він щось забуде сказати, то у нього будуть проблеми. Ну ладно, подумав я, я не буду наполягати, так як, швидше за все, виконання такого прохання нічим не передбачено...

Майстер почав робити свою справу, масло, гальма, щось там ще... Як я писав вище, я не знаю всього що є в автомобілі, тому не розумів всіх його дій.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Після того як машину опустили, і майстер залив нове масло
Зображення

і подивився щось ще там під капотом, він вже потягнувся до опори, щоб закрити капот, коли я його запитав: "а електроліт батареї?". Майстер: "Електроліт?". Я: "Так, батареї, рівень і щільність". Він пішов за інструментом. Судячи з усього майстер і не збирався цього перевіряти, якби я йому не нагадав.

Зображення
Зображення
Зображення
Після перевірки батареї він уже взяв наряд і почав там щось писати, коли я добив його питанням: "Якщо можна, тиск в запасці перевірте". Він просто відповів "Добре" і пішов витягати колесо з багажника.
Зображення

Зауважу, що і батарея і запаска є в списку робіт ТО1 і він повинен був їх перевірити самостійно без моїх нагадувань.
Потім інженер узявся за прошивку коробки. Підключився до OBD роз'єму і після деякої перевірки сказав, що нової версії прошивки коробки для мого автомобіля немає. Запропонував хіба що залити конфіги (здається, якщо я правильно запам'ятав).
Зображення
Зображення

За ціною ТО обійшлося в 2268,60 грн.
Зображення

Посмикування автомобіля здається так і не пропали нікуди. Треба буде їхати повторно вже чисто з цієї нагоди і наполягати на глибокому дослідженні причин.
Кілька нубських питань, які я вирішив уточнити по ходу:
1. Я запитав про верхню частину заднього скла, що не обігрівається, але мені сказали, що там антена. Я це підозрював, але не був в цьому впевнений.
Зображення
Зображення
Зображення

2. Поцікавився чи є прошивка 59-ої версії. На мене здивовано подивилися і сказали, що остання 56 і звідки я взагалі взяв що є 59-а. Я сказав, що вона йде з заводу на рестайлингові моделі. Забув правда додати, що в США.
3. Питав чи знають вони щось про аксесуари для Мазди, які випускаються на ринку Росії, і є на сайті mazda.ru, наприклад щітки склоочисника з підігрівом. Вони вперше про це чули і звісно не знають як їх встановлювати, якщо що.
4. Також я уточнив чи можна якось відрегулювати висоту розпилення сопел склоомивача, так як мені здається, що вони занадто низько бризкають на скло, на що після деякого огляду сопел мені повідомили, що вони не регулюються. На висоту розпилення впливає швидкість, чим швидше буду їхати - тим вище, природно, буде розпилюватися.
5. Ну і останнє нубське питання було - що це за дірочка в горловині бензобаку справа. Мені пояснили, що це для виходу повітря, якщо носик заправного шланга буде по ширині впритул горловині, щоб повітря могло якось виходити при заправці.
Зображення


Окремо я хотів би написати про історію з кермом автомобіля.
Зображення
Зображення
Зображення
За 7 місяців експлуатації автомобіля мною, і ще 6.5 в якості автомобіля на тест-драйві в салоні, де на ньому наїздили аж 570 км, в мене почало стиратись покриття керма.
Згідно гарантійної книжки:
"Категорії предметів і операцій, за які власник автомобіля повинен зробити оплату у випадку їхнього ушкодження і ремонту:
Знос з часом і від впливу навколишнього середовища:
- м'які оздоблювальні матеріали, включаючи оббивку керма (знос, забруднення, подряпини, вицвітання, деформування, розрив, або розрізування в процесі експлуатації)"
Все ніби зрозуміло, що є природній знос певних елементів автомобіля, але ж не за 1 РІК експлуатації, з яких півроку автомобілем користувались дуже мало.
Тобто я тепер маю щороку викидати по 3500 грн (ціна керма в онлайн-магазинах. Про ціну на СТО я взагалі мовчу. Вона мабуть суттєво вища), щоб підтримувати кермо в належному вигляді.
Тут очевидно, що якщо покриття керма стирається за півроку нормальної експлуатації, то це свідчить про якість матеріалу який використовується.
Офіційна відповідь провідного експерта з питань гарантії, технічної підтримки та навчання Mazda Ukraine:
"Даний випадок не може бути визнано гарантійним (стр.10 сервісної та гарантійної книжки).
Це – природній знос."
Хочу просто попередити тих, хто надумає купувати автомобілі Mazda - майте на увазі, що не всі оздоблювальні матеріали автомобіля мають високу якість.
До "Захід Моторс" - офіційний дилер Mazda претензій особливих стосовно цього немає, адже вони надсилають запит до імпортера. Можливо це така позиція імпортера Mazda в Україні - ДП «АВТО Інтернешнл», адже в Росії є приклади заміни керма безкоштовно по гарантії зі схожими претензіями:
https://www.drive2.ru/l/459268481896963058/
https://www.drive2.ru/l/458404815513386232/
А в нас - це природній знос після 15000 км (це ж я не одразу звернувся, коли помітив проблему. Спершу я думав, що це бруд якийсь)
Mazda 3, 2015, SkyActiv, 1.5L, 120hp, 6AT, Touring+, Titanium Flash Mica

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення T5-R » Чет, 15 грудня 2016, 16:08

Найперше, що мене здивувало, це брудна машина в ремзоні.
Алекс машини миє, відповідно її потім приємніше забирати після ТО.
Про кермо - жесть. його мабуть тестери гризли зубами :D
Impossible is Nothing

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення andrew » Чет, 15 грудня 2016, 16:12

SergSlim про запаску довго сміявся.. тебе там точно в чорний список занесли :D
по керму - нажаль з кожним роком якість матеріалів погіршується..тому моя рекомендація - перешити в нормального майстра. якісною шкірою і мати спокій..

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 3 SkyActiv Titanium Flash Mica

Повідомлення weber » Чет, 15 грудня 2016, 16:33

Мазда не миє тачки. Щоб записатися, треба дзвонити менеджеру напряму. Зал очікування дуже малий.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей