Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Dacia Logan єврейська бельгійка
Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Нед, 20 грудня 2020, 23:18

Дякую :D
Ще мало покатався, щоб зробити висновки. Але попередній по відчуттям був більш схожий на мінівен, а цей - більш на універсал схожий. Мабуть із-за того що випустили Lodgy - їм прийшлось трохи зменшити Logan, тому що нездорова конкуренція виходила в середині бренду. Імхо.

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Суб, 09 січня 2021, 12:57

Мав трохи вільного часу, тож трохи зайнявся авто:
Поставив на облік на себе, замінив масло+фільтри. Поставив датчик парк ассісту. Тепер парк ассіст працює :-)
Попробував катнутись по трасі і здивувало те, яка довга 5та передача. При 2000об\хв на тахометрі - швидкість ~120км\год і бортовик показує витрату пального <5l\100km в такому режимі. Круто.
Мабуть наступний запис не скоро, бо їзжу нею мало))

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Суб, 31 липня 2021, 23:25

За пів року проїхав 3000км, все ок)
Але жінці зажав віддати :D :D
А їй ніби вже остаточно стало треба практикуватись їздити і в принципі їздити..
Тому був випадково знайдений і куплений ще 1 авто :-)

Fiat Panda :D

Зображення

Ну і стандартно заміна ремнів, роліків, рідин, профілактика ходової, хімчистка. З тим все зрозуміло, а пишу це в принципі бо покатавшись на цьому авто - дуже сподобалось. Максимально дружелюбна машина для початківця. І в принципі зручна і мені по кайфу :-) Короч машинка прикольна. Якщо хтось обирає щось такого плану - думаю варто звернути увагу.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення sapphir » Пон, 02 серпня 2021, 07:29

Zubasto писав:
Суб, 31 липня 2021, 23:25


Fiat Panda :D

Зображення

Ну і стандартно заміна ремнів, роліків, рідин, профілактика ходової, хімчистка. З тим все зрозуміло, а пишу це в принципі бо покатавшись на цьому авто - дуже сподобалось. Максимально дружелюбна машина для початківця. І в принципі зручна і мені по кайфу :-) Короч машинка прикольна. Якщо хтось обирає щось такого плану - думаю варто звернути увагу.
В плані розмірів, посадки - сам на неї дивився. Але італьянець на роботі і відсутність вибору на ринку швидко повернули до реалій України - з тих аж двох! авто яки були на той момент обидва були м"яко кажучі "не дуже" ;) Хоча, бачив що для гірських районів Італії їх робили навіть на повному приводі - машинка чуть більша за Матиз і на повному приводі :sing
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Пон, 02 серпня 2021, 10:41

Авто на рОботі в принципі не розглядалось. Або класичний ат, або механіка.
Дві педалі звичайно зручно, але нормальною їздою то др*чево робота я не можу назвати. %)

Зі всіх роботів на яких довелось поїздити - хіба dsg більш-менш адекватний.
Звичайно автомат був в пріорітеті. Але не склалось, бо знайти живий екземпляр з ат (навіть з серйозними нюансами )до 3к не вдалось. :confused
Взагалі зараз важко щось адекватне знайти в любому бюджеті, не кажучи про 3к.

А тут хетч, 09й рік, кузов в стані завод, підсилювач керма, abs+ebd, пару подушок безпеки і гбо як бонус. І відсутність кондиціонеру як жирний мінус. Але знову ж, це все суб’єктивно.

Коли це єдине авто в сім’ї - можливо за такі гроші краще пошукати щось типу Авео.
Але знову ж таки питання по кузову. Якщо авео не треба варити - значить її вже варили :D :D

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Вів, 05 жовтня 2021, 15:28

В вересні мали декілька вільних днів і вирішили трохи покататись.
Кам'янець-Подільська фортеця
Національний дендрологічний парк "Софіївка"
І пару днів на узбережжі Чорного моря
Накатали за тих декілька днів 2170км і спалили 112 літрів пального.
Вперше повноцінно зацінив як круто їхати з круїз-контролем. На магістралях типу Київ-Чоп, Київ-Одеса - дійсно дуже зручна штука.
Ітак. Якщо порівнювати Logan MCV vs Logan MCV2 на дальніх дистанціях:
Друга генерація все-таки тихіша. Комфортна швидкість на круїзі десь 130, може чуть більше. В попередньому логані не хотілось їхати швидше 110км\год на довгих дистанціях.
Перед виїздом поміняв паливний фільтр. Не знаю навіщо було так ускладнювати конструкцію того фільтра і робити його розбірним. Ніби і нічого складного, але годину часу витратив на те, що раніше займало хвилин 15.
Короче нічого особливого. З позитиву - дороги в Україні роблять. Хоч якось. Хоч криво-косо, неправильно, але роблять. З негативу - не знаю чи захочу ще раз відпочивати на узбережжі Чорного моря зі сторони України. Можливо є безлюдні місця і туди варто їхати автономно, але мені вони невідомі. Ну і серед друзів не знаю чи знайдуться бажаючи до дикого туризму.

Зображення
За це повідомлення автора Zubasto подякував:
shpila (Вів, 05 жовтня 2021, 15:33)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення sashanova » Вів, 05 жовтня 2021, 15:35

Zubasto писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 15:28
Не знаю навіщо було так ускладнювати конструкцію того фільтра і робити його розбірним. Ніби і нічого складного, але годину часу витратив на те, що раніше займало хвилин 15.
бо воно напевно було розраховано шо міняти ти його будеш на сто а не сам, а відповідно залишеш більше грошенят по нормогодині :-)

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Сер, 06 жовтня 2021, 11:17

Zubasto писав:
Суб, 31 липня 2021, 23:25
Тому був випадково знайдений і куплений ще 1 авто

Fiat Panda
По фіату: з моменту покупки проїхав вже 3000км
Жінка закінчила курси в Rega і по-тихеньку їздить)
Загорався чек. Думаю ок, давай почитаємо. Підключив лаунч - нема напруги. Ок, поміняв запобіжник - напруга є, годинник і денний пробіг перестали збиватись після кожного разу, коли глушиш авто. Помилка по лямбді. Скинув. Все ок. Потім знову з’явилась. Пропала сама. І так пару раз. Вирахував закономірність. З’являється після заправки авто. Т.к. балон по об’єму дуже маленький - то кожен раз заправляється від майже пустого до повного. І відповідно думаю лямбда зонд агресивно реагує на якість газу.
Передній бампер був паяний-перепаяний. Пайка тріснула, бамперу стало печально ну і було вирішено його замінити. Шукав в колір, але нормального в колір не було. То ж купив новий неоригінал і поставив. Сумніваюсь що буду фарбувати. На день сьогоднішній хай буде так. (кому цікаво якість неоригіналу - то бампер якийсь типу дорожчий Polcar. Став без проблем, геометрично ок. Тактильно - м’який досить якісний пластик без видимих дефектив відливки. Була наклейка TÜV International Certification)
Виглядає так:
Зображення

Zubasto
Повідомлень: 221
З нами з: Вів, 13 листопада 2012, 01:43
Стать: чоловік
Авто: High PressureDirect Injection
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 11 рази

Re: Dacia Logan єврейська бельгійка

Повідомлення Zubasto » Пон, 15 листопада 2021, 11:42

Logan буде продаватись.
Може хтось шукає свіжий дизельний універсал з великим багажником - то звертайтесь)
По Україні за 2 роки проїхав 14 тисяч. По техніці: ходова частина вся оригінальна. По двигуну: антифриз, комплект грм, помпа замінені 14 тисяч назад. масло с фільтрами міняно 2 рази за той час. Весною дозаправив кондиціонер. Ніби все. По косметиці - були пошкодження правої сторони. (фото нижче додам) Доречі робив той самий маляр, що і минулий раз робив сірий логан. Цього разу він попав в колір, але накосячив з лаком. Може на 3й раз буде норм))
Віддам з 2ма комплектами резини на дисках. Зараз на зимовій Fulda 18 року. Літо GoodYear 19 року.

По прайсу думаю буде верх ринку.
Кому цікаво - пишіть :-)
Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей