Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Honda Accord VII 2.0 Exe
Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Чет, 23 листопада 2017, 13:03

HacK писав:
Чет, 23 листопада 2017, 12:49
шось він не дуже новим виглядає))
так просто вийшло на хото, масні плями))

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 19 грудня 2017, 13:08

205990км (19.12.2017) - Недавно перевірившви тут акорда на предмет віздивних компаній виявив, що він підпадає (і ще не проходив) відзивну компанію по заміні піропатрона пасажирської подушки. Вчора договорився на Арії, що на сьогодні привезуть запчастину і ранком все замінять. Але по приїзду виявилося, що київське відділення св.Миколаїв вирішило залишити мене без запчастини і не привезли на сьогодні нічого. Але, якщо вже приїхав - то захотів хоч щось зробити, хоч якусь діагностику підвіски. А у якості вибачення за ситуацію пообіцяли наступного разу при заміні того піропатрона безплатну компютерну діагностику (є підозра, що вона і так робиться щоб перевірити правельність його встановлення) :-)
Впринципі, нічого дуже нового для себе не виявив:
- передні тормозні диски + колодки
- права подушка двигуна (давно мав на неї підозру, збирався замовляти на наступне ТО)
- тяга стабілізатора задня права (цього не знав, буду замовляти)
- опора стойки (сказали, що ще не критично, краще зиму доїздити на цій і вже на весну тим займатися, я посторонніх звуків наразі ніяких не чую)

Зображення

Ще у них по трейд-ін продається Acura RDX 8го року з рідним пробігом 53к.миль і історією, 2.3турбо. Посидів, досить непогано, по фото виглядало застаріліше ніж вживу. Шкіра і сидіння дуже мякі і значно якісніші ніж в акордах7-8, посадка зручна, сам за собою можу сісти, хоча і впритик (що вже непогано, у акорді самому за собою дуже важко сидіти). Багажник з докаткою у ньому буде невеликий, але мені достатній. Менеджер по сервісу казав, що газується нормально. Тільки хочуть за це чудо зараз 15.5$ + торг, щось не впевнений чи воно того вартує, таки рідкісна риба у нас.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 26 грудня 2017, 13:04

206500км (25.12.2017) - вчора мав вихідний, то вирішив сам заїхати на S-line до Панської Гори забрати запчастини до наступного ТО і мимоволі запитав, може є вільний майстер, щоб поміняти. І на рідкість для Sline якраз знайшовся вільний майстер, тож наступні 1.5 години позапланово провів на сервісі, де поміняли наступне:

- замінено масло Honda 5w30 4.5л і фільтр Honda оригінал (трохи ранувато, лише 5тис.км від минулої заміни проти стандартних 7-8тис., але мотогодини зараз пішли більші, оскільки центром середня швидкість низька + зараз зі святами буду всюди їздити, тому нехай, щоб потім не тратити час) - 700грн
- замінено повітряний фільтр JС (минулий раз міняв на 192тис.км весною, сервісний інтревал 30тис, але вже був брудний) - 125грн
- замінено салонний фільтр Blueprint (міняв на минулому ТО в серпні 5тис.км. тому, але вікна вже гірше обдувалися і фільтр виявися досить брудним) - 131грн
- замінено передні тормозні диски АТЕ (2646грн) + колодки АТЕ (1126грн).
- замінено задні тормозні колодки АТЕ - 620грн
- замінено датчик тиску 3ої передачі (оригінал, інакшого і не існує), типова болячка хонд вцілому, в сиру погоду декілька разів видавав помилку у дуже вологу погоду, але при цьому в роботі автомата нічого не мінялося - 1126грн
- замінено подушку двигуна верхню праву (оригінал) - 2450грн.

Сам майстер Олег попався досить знаючий, але не особливо клієнтоорієнтований :) Сам нічого не пропонував, навіть якщо бачив ще якісь косяки, потрібно було все з нього витягувати. Тому окремо попросивши його провести діагностику ходової було ним виявлено деякі обгрунтовані діагнози, які ніяк не співставляються з вердиктом офіційної Honda:
- з його слів подушку двигуна не потрібно було міняти (вона виявилася ціла), але він це сказав вже лише коли поміняв, "бо ти ж сказав її міняти, то я і міняю". К-клієнтоорієнтованість. Щоправда в їзді заміна подушка таки трохи дала результат, коробка мягше перемикається, а вібрацію перевірю коли знову буде мороз.
- задні тормозні диски також треба міняти, але не через фаску і виробіток, а через те, що вони вже "гниють" біля осі і колись, можливо, серцевина диска буде крутитися на ступиці окремо, а робоча поверхня може відколотися. Така собі теорія :| Колись бачив фотки подібного, але там товщина диска вже була декілька міліметрів, моїм ще до такого стану тисяч 50, не менше або років 3-5 такого "гниття". Задніх дисків в наявності не було, тому вирішено залишити їхню заміну не швидше ніж на наступне ТО
- права опора підрамника (50280-SDA-A01) вже розслоїлася і варто було б міняти
- нижні шарові, які я міняв ще при покупці Акорда на CTR (40тис.км. тому) якщо розвантажити - мають шат, хоча при їзді ніякого стуку я не чую. В наявності були, але вже не було у майстра часу їх міняти, там процедура надовго + розвал
- втулки стабілізаторів - не критично, але вже при нагоді також варто поміняти разом з шаровими.
- найнеприємніше, легеньку вібрацію на рулі, яку я чую при розгоні на холодну (на гарячу все норм) він списав на правий внутрішній шрус. Той болтається в шліцах досить відчутно, хоча на акордівських форумах пишуть, що він і повинен трохи болтатися навіть новий. Хз, поки наразі ця проблема - більше моя придирка, ніж реально, тому лізти туди не буду, оскільки ціна питання нового оригіналу 225$ :D .

Тягу стабілізатора, яку приговорили на Арії міняти не довелося, зі слів цього майстра ніяких стуків він у ній не чує (я, впринципі, також).

Загальна сума по запчастинах 8803грн + робота 870грн.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Чет, 18 січня 2018, 12:05

207420км (18.01.2018) - ТО ГБО, замінено 2 фільтра, 250грн у Макса WestGas на Хімічній (нехай простить мені Роман з Городоцької, але до нього не було часу їхати, а Макс був по дорозі :-) )

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 13 лютого 2018, 18:27

208620км (13.02.2018) - нарешті замінено редуктор, який не тримав тиск і просідав до 0.2-0.3бар. Хотів ставити (за порадами) KME Silver, але Роман (Roman-Gas) переконав ставити Tomasetto Antartic (частково тому, що за його словами він з ним мав менше проблем ніж з KME, більше подобається конструкція і частково тому, що з KME він не працює :D ).
Сьогодні ранком віддав авто - зараз забрав. Перед тим як забирати ще поганяли авто по трасі, перенастроїли. Наразі враження позитивні, перемикання і особливо скидування передач стали значно мякші, газ під нагрузкою з низьким рівнем в балоні перестало вибивати, не відчув переходу на бензи при доланні порогу у 4.5тис.обертів двигуна.
Загальна ціна разом з роботою вийшла 3400грн. (крім, власне, редуктора міняли якісь тосольні патрубки, температурний датчик і ще дрібниці).
Старий редуктор OMVL відїздив 40тис.км, малувато, але вже як є. На нього продаються ремкомплекти (хоча Роман сказав, що вже краще міняти редуктор), таму якщо хто хоче заморочитися - можу продати задешево свій старий, в парі з ремкомплектом може вийти значна економія на якийсь бюджетний комплект ГБО.

Наступне у планах - ходова.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 16 квітня 2018, 11:43

212900км (14.04.2018) - повернулися справді теплі дні і одразу помітив, що кондиціонер майже не холодить. В суботу поїхав, заправив. Тепер прохолодно)
Також нарешті перевзувся на літо.
Наразі гряде велике весняне ТО.

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення Денис » Пон, 16 квітня 2018, 16:45

Заправив? А утечку знайшли куда він дівся,барвник залили?

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 17 квітня 2018, 09:42

Ну він ніби не раптово зник. Заправщик сказав, що така втрата нормальна з поправкою на вік. Тим більше там не весь витік, а десь половина, просто її вже було не достатньо.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 21 травня 2018, 14:44

215000км (19.05.2018) - вже давно підійшов час чергового ТО (масло вже наїхало майже 9тис, благо більше половини було по трасі), також були деякі претензії до ходової.
Ще на початку весни заїхав на вібростенд на Трістар, який показав по 74-75% у всіх амортизаторах. Але їхня робота мені всерівно не надто подобалася, тому недавно заїхав до майстра щоб зробити діагностику всієї підвіски.
Було приговорено передні втулки стабілізатора і всі амортизатори. По амортизаторах - передній правий я помітив, що був запотівший коли ставив літні колеса (це вже було після відвідив вібростенду), а про задній лівий майстер сказав, що вже занадто легко зжимається.
Замовивши у Юри з S-line запчастини попробував записатися за заміну цього всього спочатку до свого майстра, а потім на SLine, але в обох потрібно було чекати 2+ тижні.
І тут якраз подзвонили з Арії, дізнатися, чи я таки буду міняти той піропатрон в подушці по відзивній компанії, мовляв по мені питання ще висить з грудня. Одразу було вирішено у них те все і поміняти.
Отже, в четвер машина була загнана на Арію і в підсумку до кінця дня було проведено наступні роботи:
- замінено піропатрон пасажирської подушки (відзивна компанія)
- замінено масло + фільтр (Honda 5w30, фільтр оригінал)
- замінено свічки Honda оригінал (пройшли трохи більше 30к.км, на вигляд норм, але після заміни на газу стала чуть мягше працювати)
- замінено повітряний фільтр JS (після весняних піщаних бурь навіть не думав над тим, що потягнути до ще одного ТО чи тим більше чекати регламентних 30к.км)
- замінено салонний фільтр BluePrint
- замінено антифриз Hepu (у мене вже був низький рівень після заміни редуктора + невідомо коли він взагалі мінявся)
- замінено втулки переднього стабілізатора Honda оригінал
- Арією приговорено, куплено на місці і замінено правий рульовий наконечник CTR
- Арією приговорено, куплено на місці і замінено ремінь генератора, Honda оригінал (ух, ну і ціну злупили за нього, 900грн, але мотатися і привозити його самому вийшло б на те саме). Що цікаво, ремінь я міняв (Dongil) і він свій регламент ще не виїздив, але вже був дуже потрісканий.
- зроблено геометрію коліс

Нижні шарові також були мною куплені і привезені, при попередньому ТО майстер на Sline сказав, що вони вже мають мінімальний стук. Але ні мій майстер при діагностиці ходової, ні на Арії це не підтвердили, то було вирішено шарові не чіпати.

Найцікавіше - основну роботу, яка планувалася - заміну амортизаторів так і не було проведено. Амортизатори були куплені Tokico (за порадою Юри) і, як і всюди писалося, на них, як і на будь-яких інших замінниках на передньому лівому аморті немає кронштейна під датчик положення кузова. Всі цю проблему вирішують відпилюючи кронштейн з оригінальної стойки і чіпляючи його до нової. Арія сказала, що такі маніпуляції вони робити не хочуть, а я не захотів купляти оригінальні амортизатори по 3700грн за штуку :D Задні, як виявилося, також не підходили по розміру сайлентблока і вони їх також вирішили не міняти :sing
Тому заміну передніх амортизаторів було перенесено на пізніше, на інший сервіс.
Причому прийомник з Арії сказав, що "вони у тебе ще досить живі, навіщо тобі їх міняти, будеш бачити, що вона зараз після заміни тих дрібниць стане значно зібраніша". І на диво - справді стала, чи то від самонавіювання, чи то справді втулки стаба так багато вирішують?

P.S. цього разу ще й покатався на тому RDX, що все ще продається на Арії. Їде непогано, але мене ця машина не зачепила. Цікавіший - RX350 американець, в дуже непоганому стані, який стоїть поряд на парковці Алекса пілся трейд-ін. Але ціну вони за нього влупили космічну, 18900$, що, як на мене, трохи забагато як на 11річний лексус-американець з пробігом 200+к.км.

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення myzikk » Пон, 21 травня 2018, 19:27

Чого фільтри самі шлакові береш? JS, блупрінти? Чи просто частіше міняєш?
Вони ж по якості ге, ліпше вже вітчизняний WIX, або кнех, махле, манн
:p

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 21 травня 2018, 19:50

myzikk писав:
Пон, 21 травня 2018, 19:27
Чого фільтри самі шлакові береш? JS, блупрінти? Чи просто частіше міняєш?
Вони ж по якості ге, ліпше вже вітчизняний WIX, або кнех, махле, манн
Хм... Фільтри беру за порадою Юри, сильно не виникав, оскільки міняю, на мою думку, досить часто.
Масло міняю через 6-8 тисяч, залежно від режиму експлуатації, відповідно фільтри разом з ним, в більшості. Салонний восени і весною, повітряний разом з маслом.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 21 травня 2018, 21:20

myzikk писав:
Пон, 21 травня 2018, 19:27
Чого фільтри самі шлакові береш? JS, блупрінти? Чи просто частіше міняєш?
Вони ж по якості ге, ліпше вже вітчизняний WIX, або кнех, махле, манн
Поравка, глянув в багажник на коробку повітряного фільтра, то не JS, а JC Premium.
Хз, краще це чи гірше))

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення myzikk » Пон, 21 травня 2018, 22:28

gooliver писав:
Пон, 21 травня 2018, 21:20
myzikk писав:
Пон, 21 травня 2018, 19:27
Чого фільтри самі шлакові береш? JS, блупрінти? Чи просто частіше міняєш?
Вони ж по якості ге, ліпше вже вітчизняний WIX, або кнех, махле, манн
Поравка, глянув в багажник на коробку повітряного фільтра, то не JS, а JC Premium.
Хз, краще це чи гірше))
та ж сама серія, повітряні ще пів біди, ти головне масляний бери щось з тої серії :ninja
:p

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення andrew » Пон, 21 травня 2018, 23:14

JC Premium можна хіба брати салону і то вугільний і міняти 9-10т.
Повітряний нижче WIX нічого не беру - Бош, Чемпіон ну або Кнехт..
Ну і ремінь генератора оригінал. а наконечник CTR то якось не правильно.. тим паче що ти і так аморти не міняв, міг його не рухати.
До амортів відбійники нові купив ??

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 21 травня 2018, 23:40

myzikk писав:
Пон, 21 травня 2018, 22:28
gooliver писав:
Пон, 21 травня 2018, 21:20
myzikk писав:
Пон, 21 травня 2018, 19:27
Чого фільтри самі шлакові береш? JS, блупрінти? Чи просто частіше міняєш?
Вони ж по якості ге, ліпше вже вітчизняний WIX, або кнех, махле, манн
Поравка, глянув в багажник на коробку повітряного фільтра, то не JS, а JC Premium.
Хз, краще це чи гірше))
та ж сама серія, повітряні ще пів біди, ти головне масляний бери щось з тої серії :ninja
Масляний оригінал

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 21 травня 2018, 23:54

andrew писав:
Пон, 21 травня 2018, 23:14
JC Premium можна хіба брати салону і то вугільний і міняти 9-10т.
Повітряний нижче WIX нічого не беру - Бош, Чемпіон ну або Кнехт..
Ну і ремінь генератора оригінал. а наконечник CTR то якось не правильно.. тим паче що ти і так аморти не міняв, міг його не рухати.
До амортів відбійники нові купив ??
Ремінь оригінал лише тому, що такий був у них, а їздити мені з центру, щоб привести щось інше вийшло б на одні гроші + повно втраченого часу.
А до CTR ніби особливих нарікань немає, хіба ні? Вже декілька деталей від них стоїть і нормально ходять ніби. Друзі також ставили, ніби норм.
Так, відбійники купив. І навіть опори напровсяк (домовився, що поверну, якщо не потрібно буде)

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення myzikk » Вів, 22 травня 2018, 08:18

CTR непоганий бюджетний варіант, претензій як то кажуть по якості не було, на японців розходяться на ура)
:p

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 22 травня 2018, 08:31

myzikk писав:
Вів, 22 травня 2018, 08:18
CTR непоганий бюджетний варіант, претензій як то кажуть по якості не було, на японців розходяться на ура)
Ну от і я про то. На початках я ще хотів щось може дорожче брати, але Юра вперто радив CTR і впринципі наразі я не пожалів.

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення Fobos » Вів, 22 травня 2018, 10:19

CTR норм якість.
Ford?

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 11 червня 2018, 14:49

Потрібно замінити правий передній підкрилок.
Хтось щось порадить, варто дивитися в сторону замінників? Яких? Щоб потім нормально стали.
Чи краще оригінал (коштує на екзісті майже 2к.грн) навіть якщо бу?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей