Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Honda Accord VII 2.0 Exe
Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 18 липня 2017, 11:51

Стало нудно тож вирішив і я собі завести тут бортовик. Бортовиків сьомого акорда тут ніби нема, то може комусь буде цікаво. А може пригодиться як буду продавати :sing
І щоб не думали, що бортовик хонди - це завжди скучно :roll

Коротко про машину:
Куплена в кінці березня 16го року за трохи менше 11к$ (вже точно не памятаю) на заміну Лачетті. Пробіг був 166000км, я третій власник. Перед покупкою перевіряв на офіційній Хонді, було знайдене мальоване ліве крило, мокру рейку і дрібниці по ходовій. Особисто я ще маю підозру по відтінку на багажник, але ні товщиномір нічого дивного не показує, ні слідів ремонту під бампером чи ще десь в районі не виявлено. Так що наразі вважаємо, що там все ок :D

Постійно веду записи всіх заправок і ремонтів на Drivenotes, так що перенесу все звідти сюди.
http://www.drivernotes.net/garage/10091 ... 006-109782

Абсолютну більшість розхідників і запчастин беру у Юри на Sline. ТО з заміною масла роблю кожні 8тис.

166440км (24.03.2016) - ТО: заміна масла Honda 5w30 + фільтр оригінал,
- неповна заміна масла АКПП Honda ATF DW1 + зовнішній фільтр оригінал,
- долив антифризу, діагностика ходової.
Робив на Геліконі, загальна сума 2915грн.

166900км (09.04.2016) - Автоцивілка, Провідна 740грн.

166590км (05.04.2016) - встановлення ГБО у Roman-Gas на Городоцькій. Stag QboxPlus, Hana Green, ред. OMVL, Балон 48л., 16000грн.

166971км (11.04.2016) - у звязку з витратами на купівлю авто/то/гбо при купівлі літніх шин прийшлося економити і брати бу. Взяв Michelin Energy Saver 205/55/16 у Єврошині на Луганській (біля кільця з Зеленою), 2860грн з шиномонтажем.

167080км (15.04.2016) - ремонт ходової, яку продіагностували ще при покупці на Арії, а потім на Геліконі.
- задні тормозні колодки ATE
- обидві нижні шарові CTR
- передні і задні сайленти передніх важелів підвіски (всі, щоб двічі не лазити) Honda оригінал
- втулки стабілізатора Honda оригінал
- геометрія
Робив по рекомендації у майстра на ГалАвтоСервіс (чи якось так) на Зеленій позаду Арсену.
Загальна сума вийшла 3560грн.

169150км (27.05.2016) - регулюванна клапанів з заміною прокладки клапанної кришки, але без заміни прокладок свічок,
ГалАвтоСервіс 715грн

Появився легенький стук у рулi.

172560км (05.07.2016) - заміна лівого рульового наконечника CTR, ГалАвтоСервіс, 455грн. Стук відновився через 4 дні.

176475км (05.08.2016) - ТО:
- масло Honda 5w30 + фільтр,
- передні тормозні колодки АТЕ,
- накатка направляючих передніх супортів,
- заміна гальмівної рідини АТЕ,
- заміна повітряного фільтра,
- заправка кондиціонера
ГалАвтоСервіс, загальна вартість 2630грн.

початок липня - на стоянці здаючи назад вїхав у бік Омезі, її бокове дзеркало зробило вмятину і царапину на багажнику під значком, своїм бампером зробив вмятину в дверях Омеги, на бампері ледь помітна царапина.

176893км (17.08.2016) - ТО ГБО: замінили фільтри, відрегулювали ємність балону у Roman-Gas, 300грн

В кінці серпня вночі при паркування задом задів лівим крилом на рівні багажника бордюр.

181300км (03.10.2016) - встановлення партроніку перед+зад (куплений з AliExpress), ГалАвтоСервіс, загальна вартість 1220грн.

стук в рулі на нерівностях продовжувався, що неймовірно дратувало. Сервіси не знали, що стукає, списували на мокру рейку.

181500км (05.10.2016) - нарешті дійшла черга до ремонту мокрої рейки. Оскільки це одвічна проблема Акордів і потребує заміни втулок і сальників, було вирішено не шукати ніяких бу/нових, а просто поміняти ремкоплект. Тема давно розписана на форумах. Робив біля повороту на Дубляни. 150$ робота з оригінальним ремкоплектом, 700грн монтаж-демонтаж, 700грн пильники оригінал, 535грн Honda оригінал рідина підсилювача.

Стук в рулі відновився через 4 дні :angry :angry :angry
Пізніше підїхав до них, підягнули рейку, стук пропав, через 4 дні відновився :angry :angry :angry
Рейку потім попустив, оскільки руль був реально дуже тугий.


181500км (05.10.2016) - сам замінив фільтр салону 126грн.

182817км (21.10.2016) не дочекався ТО і через шум від роліка зробив пре-ТО
- заміна свічок оригінал Honda (на свічках пише NGK), без симптомів, просто хз коли хто там міняв,
- накатка направляючих задніх супортів,
- заміна стойки стабілізатора права передня CTR,
- заміна натажного роліка Ina, заміна ременя генератора Dongil
ГалАвтоСервіс, 3019грн

182995 (26.10.2016) - проблема акордів, вперше заглючив датчик педалі акселератора, коробка стала в аварію.
Почистив датчик як описано на форумах.

183150км (29.10.2016) - переобувка на зимові шини, 260грн

З початком морозів знову вилізла помилка датчика акселератора, при чому коробка стала у аварію і вмикалася з такими пинками, що потекла задня гідравлічна подушка двигуна. Взяв старий датчик акселератора у друга (також мав таку проблему і поміняв на новий), цього разу почистив його значно ретельніше і акуратніше спеціальним очищувачем контактів і заліпив герметиком (замість віскі і суперклею минулого разу). Було вирішено у найближчому майбутньому купити новий, але наразі не було вільних 120$ перед святами. Після чистки коробка знову стала значно плавніше переключатися.

184400км (25.11.2016) - ТО:
- заміна масла Honda 5w30 + фільтр оригінал
- Чистка дросельної салонки
- діагностика подушок двигуна, передня і задня під заміну

Під час ТО знову шукали що може стукати в рулі. Грішили на хрестовини рульового валу, але потім майстер сказав, що мабуть треба сам вал стягнути, може має велику виробітку. Мені така версія ніяк не сподобалася і дома знову сівши за форуми знайшов, що треба просто змазати шліци рульової колонки. Змазав. Б І Н Г О!!!! Стук пропав потепер.
Цікаво було, чому стуки пропадали при попередніх ремонтах, але не більше ніж на 4 дні: майстер після червого ремонту сідав проїхати, попробувати, підстроював руль під себе по вильоту (я високий і руль максимально витягнутий), відповідно залишки змазки на шліцах, що все ще були, змазували поверхню і цього вистачало на декілька днів. Потім я тягнув руль на себе, довший час його ніхто не регулював і колонка знову починала стукати :facepalm . Майстри з Дублян могли б таке вже знати. :angry


185350км (12.12.2016) - після діагностики подушок і необхідності заміни начитався на драйві про аналогічні проблеми з подушками у Акордах (вібрація на холостих). Один акордовод навіть поміняв всі подушки на нові по два рази і все попадалися якісь з арабського ринку, яку при наших морозах знову одразу давали вібрацію. Він вирішив цю проблему лише поставивши БУ з англійки з розборки і вібрації пропали. Вирішив також взяти контакти цього розборщика і замовив передню і задню подушки також з англійця. Поміняв, вібрації зменшилися, але не пропали. Більше нічого резинового БУ не буду брати, знав же, що так буде :facepalm . Вартість вийшла 3875грн з роботою на ГалАвтоСервіс. З майстром вже встигли подружитися з такою ритмічністю відвідин сто :D

186280км (26.12.2016) - ТО ГБО у Roman-Gas, 250грн

186425км (30.12.2016) - розрізав переднє колесо, знайшов таке саме БУ Michelin Alpin A4 лише на Навроцького 69. До речі, дуже хороший директор (може власник) магазину-гаражу, дуже вічливий, єдиний хто нормально хотів говорити з клієнтом і схотів продати лише одне колесо і ще при цьому пропонував каву поки ми чекали заміни. Ціна з роботою 863грн.

188323км (01.02.2017) - через морози вібрація на холостих знову трохи збільшилася навіть після заміни на англійські подушки. Протестував і переконався, що передня вакуумно-гідравлічна подушка не тримає вакуум. Псіханув і таки замовив на avto.pro передню оригінал. Також заставив іншого майстра при мені зняти повітряний фільтр щоб глянути на верхню бокову подушку коробки (великий сайлент), оскільки мій майстер сказав, що перевірив і все ок, але робота коробки мені не подобалася. Як виявилося, той сайлент вже порваний в хлам, ніяк не зєднаний з коробкою і вона вже висисть на інших подушках.
В підсумку було замінено передню подушку + ліву коробки, сума 4529грн. Коробка стала нормально працювати.

189100км (14.02.2017) - знайшлися вільні гроші і було замовлено оригінал датчика акселератора (хоча попередній нормально почищений ніби ніяких особливих признаків не подавав). Вартість з заміною 3420грн.

189500км (19.02.2017) - купив нові щітки склоочищувача Bosch Aerotwin. Як виявилося, ліва пружина вже достатньо не прижимає, тому прийшлося поміняти на каркасні Bosch. 640грн.

190700км (16.03.2017) - неповна заміна масла АКПП Honda ATF DW1 3.5л, одним махом продіагностував підвіску.
Вирішив, що непогано було б провести повну заміну масла в коробці, але оскільки міняти все одразу досить ризиковано на таких пробігах, то вирішено міняти 2 рази частковою заміною, якраз до чергого ТО ще лишалося 2тис.км.

Десь в кінці зими - початку весни куплена така приблуда як Yatour, підключається до магнітоли і розпізнається як ще один CD чейнджер, але в неї можна пихати флешки з спеціально названими папками пісень (типу CD01, CD02...), а також 3.5мм кабель. Всі можливості керування з руля зберігаються (не телефоном, звісно, лише флешкою). Тепер став білою людиною 21го століття.
Паралельно почав забувати як виглядає СТО


192200км (04.04.2017) - встановлення літніх шин, 300грн.

192600км (12.04.2017) - ТО: заміна масла Honda 5w30 + оригінальний фільтр,
- повітряний фільтр Sakura
- неповна заміна масла АКПП Honda ATF DW1 3.5л + зовнішній фільтр
ГалАвтоСервіс, 2478грн.

193500км (20.04.2017) - Автоцивілка БрокБізнес, 862грн, спасибі Vexler

196804км (16.06.2017) - ТО ГБО у Roman-Gas, 250грн

Отже на даний час Акорд полікований від основних його родових болячок, хоча деякі все ще присутні, оскільки не критичні.

З наступних робіт, що планується і що добре було б зробити:
- через 800км ТО
- вже пора знову регулювати клапани, майже 30тис. на газі
- до зими добре було б таки замінити ту задню гідравлічну англійську подушку на новий оригінал, може прикуплю до наступного ТО або осінньої перетряски ходовки.
- на ТО добре було б глянути на лівий внутрішній шрус, є легеньку вібрації при 1900об. під нагрузкою. Можливо наслідок від просаджених подушок зимою.
- до зими треба буде поміняти акумулятор на щось краще, ніж стокова 45ка. Вже цієї зими після декількох днів простою, або не дай бог залишеної лампочки в салоні наніч - треба було прикурювати.
- Пора зайнятися косметикою наслідків моїх паркувань минулого літа + одного паркування цього літа. Також на задній арці є цятки, які варто заробити до зими.
- в ідеалі хочу ще перефарбувати диски від бардюрної хвороби, але то в останню чергу.
- якщо у пана буде час і натхнення - непогано було б розібратися з чейнджером, став у помилку і диски не грає. Хоча я ними і не користуюся.
- також в ідеалі добре було б зробити ще копію ключа з чіпом і замінити сигналку, щоб поставити з автозаведенням. Але ніяк не знайдуться зайві 300$

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення HacK » Вів, 18 липня 2017, 17:30

а кажуть, що японців робити не треба, всі машини потрібно робити, просто залежить від пробігів доріг де вони їздять.. правильний підхід до авто

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Вів, 18 липня 2017, 17:38

також погоджуюся, що будь яке 10річне, тим більше D і вище класу потрібно десь та ремонтувати. Питання в тому, у кого який поріг між "треба робити" і "ще поїздить".
В конкртеному випадку, як з подушками і датчиком - мій затуп. Якби одразу поміняв датчик на новий - можливо не прийшлося б міняти задню подушку двигуна (передня таки була мертва), а якби не брав БУ, а одразу оригінал нові - ще зекономив би пристойно. Аналогічно з парктроніком)))
Але то таке, досвід :)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 14 серпня 2017, 10:32

Поки сам гуляв у відпустці закордонами - друг випросив машину (обміняв зі мною на гольф2), щоб покататися тут на Закарпаття-Буковель. І на його "дежурстві" настала рокова зміна етапу життя автомобіля :D

Зображення
Зображення

До речі, диву даюся як друг отримав такий розхід, у мене такий був лише коли їхав 50км/год на докатці по стрийській трасі :sing

Трошки затягнув з черговим ТО (зазвичай кожні 8тис.км.) через поїздки друга Карпатами і незаплановану поїздку з батьками на Світязь. Ітого зараз вже 9.5к.км від минулої заміни масла. Думаю, нічого страшного не станеться, враховуючи, що сервісний інтервал згідно офіціалів взагалі 15к.км. Але масло вже сьогодні замовляю.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 28 серпня 2017, 12:10

201520км (18.08.2017-27.08-2017) - Вже рік їздив з царапинами на багажнику і лівому задньому крилі, що немойвірно нервувало. Також на передньому бампері поліз лак (попередній власник перемальовував, хз як), а задній мав притертості з боків. На задній лівій арці знизу пішли рижики. Мною встановлені парктроніки були значно світліші, що також постійно кидалося в очі. Було вирішено, що пора це все виправляти.
Вирішив віддати до Остапа з АвтомалярОК, оскільки там знайомі вже підмальовували не раз і залишалися задоволені. Від себе скажу, що ставлення до клієнта дуже сподобалося, все розказує/пояснює, про всі підводні камені попереджає (особливо про підбір мого специфічного коліру, який ну дууже важко вгадати, про що він одразу сказав, як тільки я до нього заїхав). Хоча робота і не без дрібних косячків.
Виявилося, хлопці якраз вийшли з відпустки і мали вікно, тож я одразу в пятницю віддав авто, а вже минулої пятниці забрав.
Ітого маємо результат:
- перефарбований багажник
- перефарбоване ліве заднє крило з переходом на двері (щоб "розмазати" колір)
- перефарбований передній бампер (з парктроніками)
- перефарбований задній бампер.
Задоволення не з дешевих, вийшло чуть менше 500$.
Ось відео, у якому я стані здавав машину:



Звіт про виконані роботи буде пізніше, АвтомалярОК у себе в фейсбуці ще не встиг опублікувати, сам я чомусь за вихідні не пофотографував, а на роботі зараз пішки. Скажу лише, що по структурі фарба не відрізняється, по відтінку - такоє. Особисто я бачу різницю (якщо придивлятися і якщо машина на сонці), але ще потестую на своїх знайомих. В тіні різниці не бачу.
Намахавшись з кольором зрозумів, що наступну треба брати лише чорну :D

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення xxfOxx » Пон, 28 серпня 2017, 12:34

gooliver писав:
Пон, 28 серпня 2017, 12:10
201520км (18.08.2017-27.08-2017) - Вже рік їздив з царапинами на багажнику і лівому задньому крилі, що немойвірно нервувало. Також на передньому бампері поліз лак (попередній власник перемальовував, хз як), а задній мав притертості з боків. На задній лівій арці знизу пішли рижики. Мною встановлені парктроніки були значно світліші, що також постійно кидалося в очі. Було вирішено, що пора це все виправляти.
Вирішив віддати до Остапа з АвтомалярОК, оскільки там знайомі вже підмальовували не раз і залишалися задоволені. Від себе скажу, що ставлення до клієнта дуже сподобалося, все розказує/пояснює, про всі підводні камені попереджає (особливо про підбір мого специфічного коліру, який ну дууже важко вгадати, про що він одразу сказав, як тільки я до нього заїхав). Хоча робота і не без дрібних косячків.
Виявилося, хлопці якраз вийшли з відпустки і мали вікно, тож я одразу в пятницю віддав авто, а вже минулої пятниці забрав.
Ітого маємо результат:
- перефарбований багажник
- перефарбоване ліве заднє крило з переходом на двері (щоб "розмазати" колір)
- перефарбований передній бампер (з парктроніками)
- перефарбований задній бампер.
Задоволення не з дешевих, вийшло чуть менше 500$.
Ось відео, у якому я стані здавав машину:



Звіт про виконані роботи буде пізніше, АвтомалярОК у себе в фейсбуці ще не встиг опублікувати, сам я чомусь за вихідні не пофотографував, а на роботі зараз пішки. Скажу лише, що по структурі фарба не відрізняється, по відтінку - такоє. Особисто я бачу різницю (якщо придивлятися і якщо машина на сонці), але ще потестую на своїх знайомих. В тіні різниці не бачу.
Намахавшись з кольором зрозумів, що наступну треба брати лише чорну :D
не не не, бери білу, будьяку але не чорну, будь-які коцки відразу видно, пилюка так взагалі пічаль, вона тільки щойно з мийки виглядає гарно

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 28 серпня 2017, 12:46

xxfOxx, хм... тоді мокрий асфальт?) його легше ніби підбирати, нє?

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Чет, 31 серпня 2017, 10:01

201750км (31.08.2017) - в останній день літа зробив чергове ТО, заміна масла Honda HG 5w30 4.5л, фільтр оригінал, фільтр салону. Повітряний поміняю при наступній заміні масла (проїхав лише 9тис.км, регламент - 30тис.км).
На наступне ТО приговорили під заміну колодки по кругу + передні тормозні диски. Тоді ж перевірю/обслужу внутрішні шруси, змазка для внутрішніх шрусів вже куплена. Листопад обіцяє бути витратний :-)

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення FENIX » Чет, 31 серпня 2017, 10:04

А що дає заміна смазки в шрусах, ну хіба пильник рвався?
...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Чет, 31 серпня 2017, 10:15

Ну, по перше у мене під нагрузкою біля 2к обертів є легенька вібрація, грішу на лівий внутрішній шрус. Плюс сьогодні їх пошатали - має легенький шат (що, судячи з форумів, впринципі нормально). Відповідно наступного разу зніметьсся щоб подивитися, чи нема в середині виробітки, заодно заміниться вже змазка.
Пильники зараз цілі, я не міняв. Але що там було до мене - хз)

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення FENIX » Чет, 31 серпня 2017, 10:22

Я тоже думаю що шат має бути. Впринципі нова смазка не зашкодить. Ще можна їх місцями поміняти. Зліва направо. Якщо я не помиляюся то коли їм настає квітка, то вони починають стукати при скиданні газу на передачі, і наоборот коли газуєш. Хоча я за все життя міняв тільки на сенсі. На всіх решту машинах - ніколи не звертав на них увагу.
...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Чет, 31 серпня 2017, 10:48

ну стукати вони не стукають, лише вібрація. А гугл на "вибрация при разгоне аккорд" видає повно тем на форумах, які зводяться до заміни внутрішнього лівого шруса, правого зовнішнього або підвісного підшипника. Найчастіше - лівий, з нього і почнемо.

Аватар користувача
FENIX
Повідомлень: 1438
З нами з: Вів, 10 травня 2011, 13:04
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra Hd акпп
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 19 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення FENIX » Чет, 31 серпня 2017, 10:51

Ого. не знав що там є підвісний. Вдалого і дешевого ремонту)
...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Пон, 04 вересня 2017, 11:17

Ось звіт по малярці акорда від майстрів
https://www.facebook.com/malarOK/posts/522131711457942

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Сер, 20 вересня 2017, 10:42

202085км (19.09.2017) - Відрегулював клапани у Андрія (сто позаду Занзібару, що радив А1). Були куплені прокладка клапанної кришки і 4 свічні прокладки, але попередні ще живі (прокладка клапанної минулого разу мінялася), тому вирішив не міняти, наступного разу поміняю. Прокладки оригінал від Юри з Sline, ціна 655грн за всі. Вартість роботи 300грн.
Після регулювання відчутно покращилася тяга на низьких обертах і майже зникла вібрація під 2тис. обертів, яку я списував на шрус або підвісний, що не може не радувати.

Також на днях було замінено лампочку лівого заднього габарита і лампочку водійського світла в салоні, яка так чомусь і не захотіла нормально працювати, треба розбиратися. Ще треба замінити одну лампочку підсвітки номера.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » Сер, 20 вересня 2017, 22:16

Сьогодні вечором забрав нарешті посилку з Алі.
Раніше за містом слухав музику з флешки через Yatour і, відповідно, часто оновлювати плейлист було впадло. Але після підписки на Goolge Music захотілося слухати музику з телефона і в авто. Тяганина зі шнуром 3.5мм замахувала, тому вирішено замовити наступну приблуду:
Зображення

https://ru.aliexpress.com/item/Bluetoot ... 0.0.8xnLyy

Вже успішно втикнув його в AUX вхід ятура, зарядку (йшов в комплекті короткий шнур USB-microUSB) підключив з USB порта цього ж ятура і все чудово працює.
З мінусів - через 10хв простою ресівер виключається. Відповідно потрібно мінімум при кожному заведенні лазити в бардачок і вмикати.
Але тепер тішить блютус-магнітола і відсутність зайвого дроту, який сильно заважав коли потрібно було одночасно заряджати телефон, слухати музику, і в той же час використовати як навігатор.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » П'ят, 29 вересня 2017, 11:41

202800км (29.09.2017) - на Рено-сервісі на Зеленій куплено новий акумулятор Multu 55Ah 480A, гарантія 2 роки + плюшки у вигляді безплатної діагностики і зарядки від Рено-сервісу. Зі знижкою і комісією при оплаті карточкою (2%) вийшло 1662грн.
Старий Bosch 45Ah зданий їм, за що отримано знижку. По даті виготовлення був з 13го року, так що 4 роки служби він протягнув.

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення mathst » П'ят, 29 вересня 2017, 11:51

О мені точно такий самий встановили, але мені він вийшов 1530грн, платив готівкою.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » П'ят, 29 вересня 2017, 12:19

хм, цікаво, без комісії мало б бути 1630грн. То вже сезон почався, що ціни полізли?)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Honda Accord VII 2.0 Exe

Повідомлення gooliver » П'ят, 29 вересня 2017, 12:23

Там був вибір між цим Multu і якимось іншим, дорожчим, мені не відомим. Але я тому і вибрав Multu, бо памятав, що ти вже собі його поставив :happy :beer

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей