Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
І знову BMW...
Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andrew » П'ят, 03 листопада 2017, 16:47

sashanova писав:
П'ят, 03 листопада 2017, 16:32
На пружину :-) під опорний
:D :D :D :D ішо? від того виросте кліренс? :D :D :D ..в мене є коліжанка яка каже: - якшо я виглядаю як киця-дурочка то ше не означає шо я така є :-) ...
буде + тільки менший :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 16:52

я собі чесно навіть не являю як ту проставку туда запхати треба :surprised ..хоча унікуми є всякі :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 16 квітня 2018, 08:56

стряхну трохи пилюку з бортовика :-) , хоча по великому рахунку нема чого написати :unsure пройшла зима, беха успішно їздила кожного дня :thumbup того року жінка якось незамітно для мене навчилася по снігу навалювати боком :oops і при кожному удобному випадку заїзджала в поворотом юзом :drive чим сильно шугала пасажирів :D :D Мій тюнінг з системою охолодження дав свої успішні результати -пєчка жарила шо дурна, і це можна сказати перша беха (з чотирьох яких були :-) ) в якій не треба було при морозі мінус 10 і вище чекати по 5хв поки розмерзнеться маленька амбразура на лобовому 8-) .Хто помнить на зиму була куплена польска наварка
В результаті була куплена польска наварка “Профіль” + до неї комплект рідних стокових титанів, то всьо діло було успішно інстальовано на авто і вже другий тиждень їздить :drive ..поки нічо сказати не можу бо снігу то нема,
тут було дуже багато "авторитетних" думок шодо мого жлобства і гавняності даної гуми :-) так от прошла зима, лише минулого тижня замінив зиму на літо і можу сказати таке, резина по держаку - :thumbup :thumbup :thumbup набагато краще гребла ніж моя японска НЕнаваренна йокогама і взагалі на поперідній бесі стояли "ультрагріпи" -різниці взагалі някої по їзді, по зносу -аналогічно, ніде нічо не відслоїлося і т.п. протектор за зиму (десь 4тис.пройшла) особо не стерся, штангенциркуль максимум наміряв мінус 0,5мм, так шо для тих хто задумувався над такою резиною можу сказати -беріть не пошкодуєте :-) ..
В остальному по машині нема шо писати - їздить собі тай їздить, і слава Богу тфу-тфу шо б не зглазити :-)

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення andreyclk » Пон, 16 квітня 2018, 09:08

sashanova писав:
Пон, 16 квітня 2018, 08:56

тут було дуже багато "авторитетних" думок шодо мого жлобства і гавняності даної гуми :-) так от прошла зима, лише минулого тижня замінив зиму на літо і можу сказати таке, резина по держаку - :thumbup :thumbup :thumbup набагато краще гребла ніж моя японска НЕнаваренна йокогама і взагалі на поперідній бесі стояли "ультрагріпи" -різниці взагалі някої по їзді, по зносу -аналогічно, ніде нічо не відслоїлося і т.п. протектор за зиму (десь 4тис.пройшла) особо не стерся, штангенциркуль максимум наміряв мінус 0,5мм, так шо для тих хто задумувався над такою резиною можу сказати -беріть не пошкодуєте :-) ..
В остальному по машині нема шо писати - їздить собі тай їздить, і слава Богу тфу-тфу шо б не зглазити :-)
То не резина гребе а беха гребе :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 16 квітня 2018, 09:31

То не резина гребе а беха гребе :D
беха на паршивій резині може гребти хіба сракою по сторонам стоячи на місці :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 16 квітня 2018, 09:36

Саша, ти якийсь руйнівник стереотипів: у тебе дешеві запчастини нормально ходять, наварка нормально тримається на дорозі, недорога беха не виносить мозок..., китаєць досі не розсипався на порох... :D :D :D
Все всупереч думкам спеціалістів :D :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 16 квітня 2018, 09:42

Саша, ти якийсь руйнівник стереотипів: у тебе дешев запчастини нормально ходять,
це тому шо я їх перед установкою тюнінгую смазкою :D
наварка нормально тримається на дорозі,
та не лише в мене, багато людей насправді їздять на наварці і тішаться :-)
недорога беха не виносить мозок...)
вона мені винесла мозок піся купівлі -мусить же бути якась справедливість в жизні :D
Все всупереч думкам спеціалістів
це тому шо я профан-аматор :D :D :D

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 16 квітня 2018, 10:20

резиною можу сказати -беріть не пошкодуєте :-) ..
Та .але треба зважити перед тим .нормальну резину і наварку))
TURBO -POWER

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 16 квітня 2018, 10:51

Та .але треба зважити перед тим .нормальну резину і наварку))
шо то мені дасть? :-) резина в такому розмірі важить в середньому 10кг , для середностатистичного водія цей параметр -ніачьом, багатоь людей навіть не вкурсі шо таке непідресорені маси і на шо вони впливають :happy в даному випадку це авто не для слалому а для комфортної повсякденої їзди тому і перед резиною ставилися вимоги -цепкість до зимового дорожного полотна, це найбільше шо мене хвилювало, 8-) пантарєзів-гоншиків на таких машинах які на 18 льогких "зимових сліках" з розгубленим вирозом ліца шліфували сніг в лід і не могли виїхати під невеличку горочку :facepalm я вже бачив :-). Тай ні в якому разі я не протиставляю наварку -повноцінно новій резині, в моєму випадку все впиралося в бабло, за ціну наварки я міг купити лише комплект б\у гуми, в даному випадку -наварка більш виграшний варіант 8-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 16 квітня 2018, 10:57

Те, що наварка важча, і так зрозуміло - воно навіть в руці відчувається.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Jarevych » Пон, 16 квітня 2018, 11:21

Vasiliyyy писав:
Пон, 16 квітня 2018, 10:57
Те, що наварка важча, і так зрозуміло - воно навіть в руці відчувається.
не відчувається, хіба в когось мега чутливість до ваги
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 16 квітня 2018, 11:46

Де підвіска спорт .там дуже сильно відчувається по комфорту .на розгін теж дуже.
На важких машинах і мягких не відчувається
TURBO -POWER

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 16 квітня 2018, 13:15

Те, що наварка важча, і так зрозуміло - воно навіть в руці відчувається.
не відчувається, тай у всьому (і у виробництві коліс також) є певні стандарти, якшо лекгова покришка в розмірі 215/60-16 (не сув і не С) важить в межах 9-11кг, то наварка того ж розміру ніяк не може важити 15кг шо б була відчутна різниця :-)
На важких машинах і мягких не відчувається
ну 39-ка думаю якраз по тим критеріям підходить :roll а враховуючи шо мотор там не самий слабий 2,8л то і.
на розгін теж дуже.
на розгін там хіба з секундоміром мілісекунди лапати :D по відчуттям дупи машина як навалювала на літніх тапках так і наварці не гірше 8-) ...я її деколи брав поганяти -давав жизні, після мого бобіка пачті ракєта :thumbup

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 18 жовтня 2018, 09:18

Ледве відкопав свій бортовик по бесі :shock ..так давно писав :happy ..а шо було писати?..про планову заміну масла?..ну то не серйозно :oops ..а так машинка їздила собі тай їздила до одного прекрасного дня коли дружина приїхала з роботи з отакими очима :shock і начала шось пояснювати шо вона газує а машина не їде і вона за того чуть не попала в аварію :shock , чуть заспокоївшись почала давати хоть і смутні но більш навадящі паказанія :oops , шо стрілочка з цифрами мотора (думаю всі здогадались шо то тахометр :D ) швидко піднімається верх а стрілочка швидкості ні фіга за нею не встигає 8-) , з чого я прийшов до висновку шо прийшов капець сцепленю :sad . Проїхавшись сам за кермом того чуда інженерної мислі баварських інженерів –підтвердив свої здогадки, сцена на передачі третя і вище починала буксувати якщо різко дати газу..ну шо ж пєчаль :cry , замовили сцепу сакс в зборі, при заміні продефектував двохмасовий маховик –має люфт в три зуби, ше не критично але і не добре, але так як машинка до того ривками не їхала і і інших проявів вбитого маховика не проявлялося то вирішили його поки не міняти тим більше шо річ не дешева. Сцеплення шо стояло було фірми Лук і мало от такий вигляд,
ЗображенняЗображення
при тому сам диск був ше досить нестесаний. Тільки поміняв сцепу –перестав працювати насос омивача скла :facepalm , фашиський Мілє не прожив і року, замінив на сваг, благо ті насоси коштують копійки (за сваг дав 170грн) і міняються без особливих проблем 8-) . Ну шо на сьогодні на одометрі 248тис. -14 наших, їздимо далі :drive
P.S. прошов рік після мого тюнінгу системи охолодження на електровентилятор-все чудово працює, :thumbup а один таваріщ беемвіст який стикнувся минулого року з відмовою муфти і якому я порадив поставити так само електровентилятор –крутив мені пальцем біля віска :tuktuk , з улибкою на писку і словами «да ти шо умніший за німецьких інженерів» і т.п :sing …так от –наіпнулася та його новокуплена муфта за рік, результат –перегрів мотора, розірвало бачок радіатора, далі евакуатор і на сто.. тепер вже не рже з мене :oops , просто морщить лоба і каже шо електровентилятор то таки хороша ідея :D

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » Чет, 18 жовтня 2018, 09:32

так от –наіпнулася та його новокуплена муфта за рік?оригінал .?:)
В мене не оригінал ,але сакс. То +- норм .працює ідеально .в дріфті 10 кругів .і стрілка нічуть не відхиляється)працює вже 5 років.
То шо ти наколхозив може і працювати буде ,але то всерівно колхоз.! То так як вирізати фару шоб холодне повітря на турбу попадало))
TURBO -POWER

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 18 жовтня 2018, 09:50

так от –наіпнулася та його новокуплена муфта за рік?оригінал .?:)
бехер
то шо ти наколхозив може і працювати буде ,але то всерівно колхоз.!
хай буде :happy мені головне функціональність :-)
То так як вирізати фару шоб холодне повітря на турбу попадало))
трохи невдале порівнняння :sing ..бо вирізати фару -то спортити дизайн і естетику, а в мене все красиво :-)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення cat-yellow » Чет, 18 жовтня 2018, 10:01

sashanova, сцепу сам міняв? Сальник колінвала б подивився заодно, якщо коробку скидав.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 18 жовтня 2018, 10:19

sashanova, сцепу сам міняв?
ні, не маю ні ями ні підьомника ;) ..
Сальник колінвала б подивився заодно, якщо коробку скидав.
ну звичайно шо глянули :-) , все ок :thumbup

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення cat-yellow » Чет, 18 жовтня 2018, 10:34

sashanova, ок тоді :)
:thumbup файно є!

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: І знову BMW...

Повідомлення rhchp » Вів, 23 жовтня 2018, 19:56

Мюнхенський автоконцерн BMW відкликає понад півтора мільйона своїх автомобілів через можливі проблеми із системою охолодження.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням t-online.

"Автовиробник BMW відкликає машини, виготовлені у період із 2010 по 2017 роки. Причина – загроза загорання через витік охолоджуючої рідини", - йдеться у повідомленні.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей