Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
І знову BMW...
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Dexter » Вів, 23 жовтня 2018, 20:03

rhchp, ти не туда написав, це бортовик.
Є тема "японці чи німці", туди пиши
Work hard! Play hard!

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Refrugurator » Вів, 23 жовтня 2018, 20:25

sashanova писав:
Чет, 18 жовтня 2018, 09:18
Ледве відкопав свій бортовик по бесі :shock ..так давно писав :happy ..а шо було писати?..про планову заміну масла?..ну то не серйозно :oops ..а так машинка їздила собі тай їздила до одного прекрасного дня коли дружина приїхала з роботи з отакими очима :shock і начала шось пояснювати шо вона газує а машина не їде і вона за того чуть не попала в аварію :shock , чуть заспокоївшись почала давати хоть і смутні но більш навадящі паказанія :oops , шо стрілочка з цифрами мотора (думаю всі здогадались шо то тахометр :D ) швидко піднімається верх а стрілочка швидкості ні фіга за нею не встигає 8-) , з чого я прийшов до висновку шо прийшов капець сцепленю :sad . Проїхавшись сам за кермом того чуда інженерної мислі баварських інженерів –підтвердив свої здогадки, сцена на передачі третя і вище починала буксувати якщо різко дати газу..ну шо ж пєчаль :cry , замовили сцепу сакс в зборі, при заміні продефектував двохмасовий маховик –має люфт в три зуби, ше не критично але і не добре, але так як машинка до того ривками не їхала і і інших проявів вбитого маховика не проявлялося то вирішили його поки не міняти тим більше шо річ не дешева. Сцеплення шо стояло було фірми Лук і мало от такий вигляд,
ЗображенняЗображення
при тому сам диск був ше досить нестесаний. Тільки поміняв сцепу –перестав працювати насос омивача скла :facepalm , фашиський Мілє не прожив і року, замінив на сваг, благо ті насоси коштують копійки (за сваг дав 170грн) і міняються без особливих проблем 8-) . Ну шо на сьогодні на одометрі 248тис. -14 наших, їздимо далі :drive
P.S. прошов рік після мого тюнінгу системи охолодження на електровентилятор-все чудово працює, :thumbup а один таваріщ беемвіст який стикнувся минулого року з відмовою муфти і якому я порадив поставити так само електровентилятор –крутив мені пальцем біля віска :tuktuk , з улибкою на писку і словами «да ти шо умніший за німецьких інженерів» і т.п :sing …так от –наіпнулася та його новокуплена муфта за рік, результат –перегрів мотора, розірвало бачок радіатора, далі евакуатор і на сто.. тепер вже не рже з мене :oops , просто морщить лоба і каже шо електровентилятор то таки хороша ідея :D
Професійний інтерес. По чому брав сцепу?
Займаюсь запчастинами - цікаво)
можна в приват

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Speedo » Вів, 23 жовтня 2018, 20:49

То правда треба бути фанатом. Мене щось оці машинки зовсім "не пруть", в першу чергу зовні (дизайн). Одна е46 можна сказати подобається "з натяжкою"... Хто дивився (дивиться) блог Ільдара - зрозуміють про що я... ну, але "то таке", кожному своє... Не хочу починати старий сра4 love/hate bmw, особливо в цій темі! Особисто я ніколи їхнім фанатом не був і, думаю, не буду... але як то каже сі, "фломастери всі різні" :D , то ж нехай тільки радує! Таке захоплення маркою авто викликає тільки повагу! :beer

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Сер, 24 жовтня 2018, 07:48

Автовиробник BMW відкликає машини, виготовлені у період із 2010 по 2017 роки. Причина – загроза загорання через витік охолоджуючої рідини", - йдеться у повідомленні.
:facepalm мені якраз на відро 97р.то сильно актуально :D
Професійний інтерес. По чому брав сцепу? Займаюсь запчастинами - цікаво) можна в приват
та шо тут секретного шо аж в приват? :-) сама сцепа шось 2850грн+75 грн. доставка -дешевше не знайшов :-)
То правда треба бути фанатом
я взагалі не фанататію від будь якої марки, і тим більше не являюсь фанатом марки біемдабел-ю :happy , но жінка любить, то вже четверта її беха, приходиться косити під фаната :D
Мене щось оці машинки зовсім "не пруть", в першу чергу зовні (дизайн)
тут як ти правильно сказав
"фломастери всі різні"
я хоч і не фанатію від бмв але дизайн тої ж 39-ки мене пре :oops , а ше як вона помита і блистяча така вся стоїь на подвір’ї -я прям милуюсь нею :wow :D

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 24 жовтня 2018, 09:48

sashanova писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 07:48
як вона помита і блистяча така вся стоїь на подвір’ї -я прям милуюсь нею
Ти то про дружину, правда ж? ;)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Dexter » Сер, 24 жовтня 2018, 09:51

Vasiliyyy, :shout :shout :shout :D
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Сер, 24 жовтня 2018, 10:34

Ти то про дружину, правда ж?
Vasiliyyyне перегібай з юмором ;)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 24 жовтня 2018, 10:42

sashanova писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 10:34
Ти то про дружину, правда ж?
Vasiliyyyне перегібай з юмором ;)
Перепрошую.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Speedo » Сер, 24 жовтня 2018, 18:05

sashanova
не повіриш, але моя дружина також любить марку БМВ. Не те, щоб прям "фанатіє", але каже, що "любить тільки" "Гольфи" і "БМВ", їй ці 2 марки "внушають довіру". Про решту, каже "фигня" :D
Коли я зачинаю про "Альфу" навіть не хоче слухати, каже "будеш тійку ремонтував", навіть не думай купити :D ... не можу погодитись, звичайно...
"На вкус і цвєт"... :sing

Schulz
Повідомлень: 312
З нами з: Пон, 03 листопада 2008, 12:16
Стать: чоловік
Авто: crazy "дев"ятка" lancer:)
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: І знову BMW...

Повідомлення Schulz » Чет, 25 жовтня 2018, 10:32

Speedo
Я думав, жінкам хіба Nissan Juke нравяцця :shout

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 25 жовтня 2018, 13:44

Я думав, жінкам хіба Nissan Juke нравяцця
я тоже колись так думав :happy перед купівльою четвертої бехи я з тестьом пробували жінку вивести на шлях ума, і пропунували їй різні варіанти чуть поскрамнєє машин но зато свіжіших по роках, ходили-дивилися-їздили, пімля кожного тест драйву вона виходила за керма вот так :facepalm ...мені вже аж незручно було перед власниками тих машин :oops , шо в той час приїхав колєга з києва на сотому крузаку вона ше на ньому поїздила і сказала, ну..ше б на такій машині я б їздила :D ..но на крузак кєшом ми явно не стягували :D прийшлось шукати чергову беху :happy

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Вів, 02 квітня 2019, 12:54

Глянув коли останій раз шось писав по бесі..ого :sing ..пройшло трохи часу, а написати то особо і нема шо 8-) , як не дивно, машина благополучно відїздила зиму, польска наварка тоже не розслоїлась і не повідривалась за дві зими як дехто прогнозував :-) , навпаки –виглядає акі нова :thumbup . За весь цей період було лише два трафунка, перший –якось приїхала жінка і каже по мойоєму у мене руль відвалюється :shock , подивись бо боюсь шо б на доророзі не відірвався..ну глянув-виявилося все банально і не банально одночасно :| …банально тому що тупо відкрутився болт кріплення механізму рульової колонки від кузова, а не банально те – що той болт з самовідривною головкою, тобто був закручений на заводі фашистами пажизнєнно і не мав по технології не то шо сам відкрутитися а й шансів на те шо б його хтось відкрутив спеціально, але маємо те шо маємо :oops , болт успішно був замінений на звичайний і закручений від душі. Ну і другий –буквально на днях приїхала жінка знову з такими вот очима :shock і каже :-по моєму в машини відривається срака, бо товче шось несамовито :happy , ну і знову банальщина –відломався кронштейн задього кріплення глушка…зняв кулко, заварив –причепив все на місце :-)
ЗображенняЗображення
ну і заодно поміняв тапки на літні попутно проінспектувавши ходовку, результат - ліву рульову тягу і ліву тягу стабілізатора –в утіль, поки думаю шо взяти замість них 8-) . А загалом поки шо дана модель бехи показує себе як найменш гєморна з тих шо у нас були ( а були дві Е34 і Е32), хоча ізначально всі пугали шо в обслуговуванні машина –абнять і плакать :smoked , ну може повезло..не знаю, подальша експлуатація покаже :-)

igorojk
Повідомлень: 356
З нами з: Суб, 27 березня 2010, 22:52
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: BMW E34 520i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення igorojk » Вів, 02 квітня 2019, 13:36

Не так страшно з старими БМВ, виявляється можуть і не ломатися). А так якщо ставити якісні запчастини буде служити і радувати.
BMW
--- 0989236147---

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Вів, 02 квітня 2019, 13:53

Якщо ставити якісні запи то любе авто буде служити...тільки де їх знайти...ті якісні запи :oops

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Dexter » Вів, 02 квітня 2019, 15:01

sashanova, то скільки пробігу за рік?
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Вів, 02 квітня 2019, 15:05

то скільки пробігу за рік?
в нас вона півтора року десь біля 17тис. проїхала, з одного бокі ніби і не багато з іншого на попередніх машинах пробіг був десь в півтори рази менший за такий ж час 8-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 28 жовтня 2019, 16:28

Здмухну весняний пил з бортовика :-) Якось так вийшло шо відкриваючи той бортовик я відкрив першу сторніку, освіжив собі память як то воно все було перечитавши її :happy ну і на сьогоднішій день уже з посмішкою перечитував “вангуючі” коменти на рахунок мого колгоспу з електровентиляторм :happy пройшло більше двох років і система працює без проблем :thumbup скажу більше, якшо буде ше одна беха з віскомуфтою -перше шо зроблю -викину її нафіг :D Ну а тепер по суті, шо робилось за півроку від останнього запису? - заміна лівого рульового наконечника і повна реставрація фар..все :happy фари в принципі ізначально в світили хреново я шось там намагався зробити но то все помагало слабо, накінець жінку те світло то вкурвило і я поплівся їх знімати :sing :D далі відправили одному чоловічку в Запоріжську область і він за вменяємі гроші (3тис.грн разом з пересилкою вийшло) замінив там рефлектори, на ближне поставив лінзи, ну і кудаж без чисто бемвешного атрибуту -ангельсбкі глазки канєшно :happy не скажу шо світло прям паровозний прожектор, але стало просто нормальним світлом з яким вже не сліпаючи їздиш без проблем вночі, ну і в принципі все, їздимо далі :drive а нє, ше тиждень назад замінив масло с фільтром :D
ЗображенняЗображення

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 11 листопада 2019, 09:52

Субота, 9 вечора, я схарений і замучений прийшов до хати з обнадійливою думкою вечеря-душ-ліжко :sing , і тут дзвінок дружини яка саме підїхала з роботи:-вийди подивись в мене шось з дворніком…ну йомайо.. :facepalm
Дивлюся водійський двірник завмер вертикально прямо і на вигляд проблема явно всередині в трапеці ;) ї..ну шо ж робити, беру лампу інструмент і ..дальше йде фотопейзаж з назвою “суботній вечір власника бехи” 8-)
ЗображенняЗображення
Пока суть да дєло завів двигун з відкритим капотом..тваю дівізію :shock .. прям з двигла в районі 4-5 ціліндра йде якись пихкаючий калатаючий звук і мотором трошки підтрушує :shock , нє, ну тільки пісєца мотору мені і не хватало подумав я :sad , слухав-слухав..ну не зрозуміло мені, на шатун не похожий, на гідрики, натяжитєль тоже, врешті решт знімаю відео кидаю в бехочат мол хелпмі :oops , а сам в той час моніторю ютуб на предмет стуків в двіжку М52В28, знаходжу два похожих по звуку в одному відкрутилася свіча, в іншому мужик просто каже мол –поміняв свічі і все пройшло, в чаті також відписалося два чувачка шо в них був аналогічний звук в одного травила компресію свіча в іншого взагалі ізолятор свічі вирвало, ну свічі так свічі-значить відручуємо 8-)
ЗображенняЗображення
Ну свічі як свічі, нічо кримінального не побачив :| , і закручені ніби були нормально, катушки тоже вроді норм, почистив все, зібрав назад попутньо помінявши про всяк випадок котушки і свічі місцями 1/2/3 перекинув на 4/5/6 циліндр і навпаки, завожу..фсьо чікі-пукі :thumbup ..мотор шепче :yahoo шо було-так і не зрозумів :dontknow
Далі приступаємо до трапеції-зірвало ричаг, в тому ж ютубі (дай Бог здоровля тому хто його придумав :happy ) знаходжу три методу ремонту, один з заміною самого ричага на новий за 25$ (дорогий метод і по відгукам не завжди дієвий, тай де його взяти в 12 годині ночі :-) ) і два колгоспних –це наш варіант, :angel провожу експрес ремонт по одному із них (найшвидшому і найпростішому) якого по відгукам колгоспних беемвістів має хватити мінімум на рік, ну поїздимо побачимо 8-) ..Фууух..накінець то :smoked ..перша ночі, все працює, можна приступати до свого попереднього плану - вечеря-душ-ліжко… :-)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення winn3r » Пон, 11 листопада 2019, 10:42

о, з трапецією співчуваю... якшо в 39 її знімати як в мене, то це ще той сєкас :D
шо з зробив з ричагом?
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Пон, 11 листопада 2019, 11:58

о, з трапецією співчуваю... якшо в 39 її знімати як в мене, то це ще той сєкас
я її повністю не знімав, там привідний ричаг вискочив, так як пластмасова втулка вже зносилась і не трималась ;)
шо з зробив з ричагом?
защолкнув на місце з допомогою газового ключа попередньо намотавши пару слоїв ізолєнти (не синьої :happy ), по нормольному там звичайно треба просверлити дірку і зробити якесь типу болтове зєднання, но то вже як другий раз вискочить :-) , бо не було ні часу не бажання вночі на вулиці то все робити 8-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей